ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/08/2020 04:22

Në Francë rrudhin buzët: Vërshëllimi i “Marsejezës” nuk na pëlqeu aspak!

Në Francë rrudhin buzët: Vërshëllimi i “Marsejezës” nuk na pëlqeu aspak!
Mediat në Francë i kanë kushtuar hapësirë të gjerë ndeshjes së djeshme mes Shqipërisë dhe “gjelave” të Didie Dëshamp, mbi të gjitha sepse suksesi i trikolorëve u siguroi vendin e parë në grup. “Le Parisien”, gazeta ...
BalkanWeb | 18-Nov-2019 18:44
Mediat në Francë i kanë kushtuar hapësirë të gjerë ndeshjes së djeshme mes Shqipërisë dhe “gjelave” të Didie Dëshamp, mbi të gjitha sepse suksesi i trikolorëve u siguroi vendin e parë në grup. “Le Parisien”, gazeta ...

“Larg duart nga Kosova”, parullat e tjera që u hapën brenda dhe jashtë “Air Albania Stadium”
Inaugurimi i “Air Albania Stadium”, përveç ceremonisë zyrtare, pati edhe një organizim jashtë agjendës zyrtare që drejtohej nga grupe të ndryshme tifozësh.
Top Channel | 18-Nov-2019 12:18
Inaugurimi i “Air Albania Stadium”, përveç ceremonisë zyrtare, pati edhe një organizim jashtë agjendës zyrtare që drejtohej nga grupe të ndryshme tifozësh.

Himni francez vërshëllehet në Tiranë, jehonë në mediat e huaja
Mediat franceze kanë shkruar se mbrëmjen e djeshme është vërshëllye himni i Francës në shenjë proteste për shkak të incidentit që ndodhi dy muaj më parë.
Top Channel | 18-Nov-2019 12:18
Mediat franceze kanë shkruar se mbrëmjen e djeshme është vërshëllye himni i Francës në shenjë proteste për shkak të incidentit që ndodhi dy muaj më parë.

FOTOT: Arbana Osmani fotografohet me të dashurin në stadium
Stadiumi ‘Air Albania’ hapi mbrëmjen e së dielës dyert për herë të parë, në ndeshjen Shqipëri- Francë, ku për fat të keq kuq e zinjtë u mundën me rezultatin 2:0. Ndërsa stadiumi ishte mbushur me VIP-a të Shqipërisë e të ...
GazetaTema | 18-Nov-2019 12:11
Stadiumi ‘Air Albania’ hapi mbrëmjen e së dielës dyert për herë të parë, në ndeshjen Shqipëri- Francë, ku për fat të keq kuq e zinjtë u mundën me rezultatin 2:0. Ndërsa stadiumi ishte mbushur me VIP-a të Shqipërisë e të ...

“Shpresoj të bëhet edhe teatri i ri”, Robert Ndrenika në stadium për ndeshjen Shqipëri-Francë
TIRANE Ndeshja hapëse e stadiumit të ri Air Albania, e cila përballi të zotët e shtëpisë me kampionët e botës ka sjellë në tribunë edhe aktorët e njohur të skenës shqiptare Robert Ndrenika dhe Arben Derhemi. atyrisht që ...
BalkanWeb | 18-Nov-2019 10:44
TIRANE Ndeshja hapëse e stadiumit të ri Air Albania, e cila përballi të zotët e shtëpisë me kampionët e botës ka sjellë në tribunë edhe aktorët e njohur të skenës shqiptare Robert Ndrenika dhe Arben Derhemi. atyrisht që ...

Robert Ndrenika ndjek ”Shqipëri-Francë” në stadium dhe shpreh një dëshirë: Shpresoj të bëhet edhe teatri i ri
Ndeshja hapëse e stadiumit të ri Air Albania, e cila përballi të zotët e shtëpisë me kampionët e botës ka sjellë në tribunë edhe aktorët e njohur të skenës shqiptare Robert Ndrenika dhe Arben Derhemi.
Top Channel | 18-Nov-2019 10:08
Ndeshja hapëse e stadiumit të ri Air Albania, e cila përballi të zotët e shtëpisë me kampionët e botës ka sjellë në tribunë edhe aktorët e njohur të skenës shqiptare Robert Ndrenika dhe Arben Derhemi.

FOTOT: Këta janë VIP-at që “pushtuan” shkallët e stadiumit
Mbrëmjen e kësaj të diele 17 nëntori u luajt ndeshja Shqipëri-Francë. Kjo e fundit ishte e veçantë më së shumti për shkak se u luajt në ‘shtëpinë e re’ të futbollit shqiptar, në stadiumin “Air Albania”. Të shumtë kanë ...
GazetaTema | 18-Nov-2019 11:05
Mbrëmjen e kësaj të diele 17 nëntori u luajt ndeshja Shqipëri-Francë. Kjo e fundit ishte e veçantë më së shumti për shkak se u luajt në ‘shtëpinë e re’ të futbollit shqiptar, në stadiumin “Air Albania”. Të shumtë kanë ...

“Le Figaro” skanon ndeshjen Shqipëri-Francë, “realizon” vetë një gol dhe çon rezultatin në 3-0: Skena qesharake në inagurimin e stadiumit, duhen edhe disa javë punë
Stadiumi i ri “Air Albania” është një nga temat më të diskutuara të momentit, jo vetëm brenda por edhe jashtë vendit. Së fundmi “Le Figaro”, një nga mediat më prestigjoze në Francë, pasi ka komentuar ndeshjen mes dy ...
GazetaTema | 18-Nov-2019 10:05
Stadiumi i ri “Air Albania” është një nga temat më të diskutuara të momentit, jo vetëm brenda por edhe jashtë vendit. Së fundmi “Le Figaro”, një nga mediat më prestigjoze në Francë, pasi ka komentuar ndeshjen mes dy ...

Të vetmit shqiptarë në stadium që përkrahën Francën, familja e ish-futbollistit na surprizoi
Ndëshja e mbrëmshme mes shqipërisë dhe francës u ndjek me vëmendje në çdo detaj për për dy arsye kryesore, e para ka të bëjë me faktin se luanim përballë një kombëtareje të madhe dhe e dyta se për herë të parë u luajt ...
Telegraf | 18-Nov-2019 15:41
Ndëshja e mbrëmshme mes shqipërisë dhe francës u ndjek me vëmendje në çdo detaj për për dy arsye kryesore, e para ka të bëjë me faktin se luanim përballë një kombëtareje të madhe dhe e dyta se për herë të parë u luajt ...

‘Shpresojmë mos dëgjojmë tentativë për të ndryshuar emrin e vendit ‘ , Meta reagon për stadiumin: Gjithmonë do themi do shkojmë te ‘Qemal Stafa’
Presidenti i shtetit, Ilir Meta ka reaguar në rrjetin social “Facebook” arsyen se pse nuk ishte i pranishëm në ndeshjen, Shqipëri-Francë. Ai e ka ndjekur nga shtëpia e tij duke përshëndetur ekipin kuqezinj për ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 23:52
Presidenti i shtetit, Ilir Meta ka reaguar në rrjetin social “Facebook” arsyen se pse nuk ishte i pranishëm në ndeshjen, Shqipëri-Francë. Ai e ka ndjekur nga shtëpia e tij duke përshëndetur ekipin kuqezinj për ...

Shuplaka për Rilindjen/ PS-ja në Shkodër braktis votimet në Parti. Shqiptarët inagurojnë stadiumin me thirrjet “Rama Ik!”
Shqiptarët inaugurojnë stadiumin Kombëtar me thirrjet “Rama ik” Mbrëmë, edhe pse qeveria u mundua që ta kthejë në festë propagande inaugurimin e Stadiumit Kombëtar, u shënua incidenti i parë në Arenën Kombëtare “Air ...
Telegraf | 18-Nov-2019 12:52
Shqiptarët inaugurojnë stadiumin Kombëtar me thirrjet “Rama ik” Mbrëmë, edhe pse qeveria u mundua që ta kthejë në festë propagande inaugurimin e Stadiumit Kombëtar, u shënua incidenti i parë në Arenën Kombëtare “Air ...

Mungoi në stadium, Meta sqaron arsyen
Presidenti Ilir Meta ka shpjeguar arsyen se përse nuk ishte i pranishëm në stadium në sfidën mes Shqipërisë e Francës. Në një postim në Facebook, Meta duke shprehur vlerësime për tifozat Kuq e Zi shprehet se nuk ishte ...
VizionPlus | 18-Nov-2019 07:57
Presidenti Ilir Meta ka shpjeguar arsyen se përse nuk ishte i pranishëm në stadium në sfidën mes Shqipërisë e Francës. Në një postim në Facebook, Meta duke shprehur vlerësime për tifozat Kuq e Zi shprehet se nuk ishte ...

Problemet me personat me aftësi të kufizuar, reagon FSHF!
Ditën e djeshme, u luajt takimi mes Shqipërisë dhe Francës, sfidë që inaguroi dhe stadiumin e ri kombëtar, “Air Albania”. Rreth 22 mijë tifozë ishin të pranishëm në stadium dhe disa problematika, nuk munguan. Një prej ...
ABCNews | 18-Nov-2019 21:32
Ditën e djeshme, u luajt takimi mes Shqipërisë dhe Francës, sfidë që inaguroi dhe stadiumin e ri kombëtar, “Air Albania”. Rreth 22 mijë tifozë ishin të pranishëm në stadium dhe disa problematika, nuk munguan. Një prej ...

Meta dhe Sasha shpresojnë akoma!
Ndërkohë që Franca është 2 me 0 në avantazh ndaj Shqipërisë, në ndeshjen që po luhet në "Air Albania Stadium". presidenti Ilir Meta ka postuar para pak minutash një foto me macen e tij, Sasha në facebook, ku shkruan se ...
Top Channel | 17-Nov-2019 22:23
Ndërkohë që Franca është 2 me 0 në avantazh ndaj Shqipërisë, në ndeshjen që po luhet në "Air Albania Stadium". presidenti Ilir Meta ka postuar para pak minutash një foto me macen e tij, Sasha në facebook, ku shkruan se ...

Eduarti dhe Arbana fotografohen krah për krah në stadium
Mbrëmjen e kaluar në stadiumin “Air Albania” u mbajt ndeshja e parë Shqipëri-Francë. Në stadiumin e mbushur plot me tifozë, nuk munguan as VIP-at shqiptarë dhe mes tyre paska qenë edhe Arbana Osmani së bashku me ...
Lapsi | 18-Nov-2019 12:18
Mbrëmjen e kaluar në stadiumin “Air Albania” u mbajt ndeshja e parë Shqipëri-Francë. Në stadiumin e mbushur plot me tifozë, nuk munguan as VIP-at shqiptarë dhe mes tyre paska qenë edhe Arbana Osmani së bashku me ...

Presidenti Meta sqaron arsyen pse nuk shkoi sot në stadium
Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, Presidenti Ilir Meta ka shpjeguar arsyen përse nuk ka shkuar sot në stadium Sot keni shkëlqyer me entuziazmin tuaj të pandalshëm duke treguar se tifozët më të mirë jane ...
Telegraf | 17-Nov-2019 23:08
Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, Presidenti Ilir Meta ka shpjeguar arsyen përse nuk ka shkuar sot në stadium Sot keni shkëlqyer me entuziazmin tuaj të pandalshëm duke treguar se tifozët më të mirë jane ...

Inagurimi i “Air Albania Stadium”/ Rama: E kam pritur këtë moment prej shumë vitesh
Kryeministri i vendit Edi Rama në fjalën e tij në inagurimin e stadiumit e ri të Kombëtares së Shqipërisë, “Air Albania Stadium” tha se e ka pritur këtë moment prej vitesh.
Top Channel | 17-Nov-2019 21:22
Kryeministri i vendit Edi Rama në fjalën e tij në inagurimin e stadiumit e ri të Kombëtares së Shqipërisë, “Air Albania Stadium” tha se e ka pritur këtë moment prej vitesh.

Tifozat Kuq e Zi kujtojnë stadiumin “ Qemal Stafa” përmes një koreografie gjigande me shqiponjë
Në atmosferën e stadiumit të ri Kombëtar, nuk mund të mungonte edhe koreografia nga Tifozët Kuq e Zi, në momentin e fillimit të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Francës. Tifogrupi, i cili asnjëherë nuk mungon në mbështetjen ...
GazetaTema | 17-Nov-2019 21:39
Në atmosferën e stadiumit të ri Kombëtar, nuk mund të mungonte edhe koreografia nga Tifozët Kuq e Zi, në momentin e fillimit të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Francës. Tifogrupi, i cili asnjëherë nuk mungon në mbështetjen ...

VIDEO/ “U bënë gropat gati për patate”, ironia në rrjet me fushën e dëmtuar në “Air Albania Stadium”
Po zhvillohet në stadiumin e ri “Air Albania Stadium”, ndeshja ndërmjet kombëtares shqiptare dhe Francës, ku dominojnë kampionët e Botës me dy gola në avantazh. Por ndërkohë që është zhvilluar pjesa e parë, stadiumi i ...
Telegraf | 17-Nov-2019 22:34
Po zhvillohet në stadiumin e ri “Air Albania Stadium”, ndeshja ndërmjet kombëtares shqiptare dhe Francës, ku dominojnë kampionët e Botës me dy gola në avantazh. Por ndërkohë që është zhvilluar pjesa e parë, stadiumi i ...

Era: Po kontribuoj për modën (FOTO)
Era Istrefi, ka thënë se ajo përpos muzikës po kontribuon për modën Era Istrefi, e cila mbrëmë e promovoi stadiumin e ri të Shqipërisë, Air Albania duket se pos muzikës dhe artit që kontribuon për muzikën ajo bën edhe ...
TetovaSot | 18-Nov-2019 22:06
Era Istrefi, ka thënë se ajo përpos muzikës po kontribuon për modën Era Istrefi, e cila mbrëmë e promovoi stadiumin e ri të Shqipërisë, Air Albania duket se pos muzikës dhe artit që kontribuon për muzikën ajo bën edhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved