ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/08/2020 06:33

Osmani: Qeveria e re do të investojë në kapitalin dhe potencial njerëzor të Kosovës

Osmani: Qeveria e re do të investojë në kapitalin dhe potencial njerëzor të Kosovës
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, deklaroi sot se Qeveria e ardhshme e Kosovës do të investojë në kapitalin dhe potencial njerëzor të vendit tonë, duke u përqendruar më shumë te rritja e punësimit të të rinjve dhe ...
Top Channel | 18-Nov-2019 18:21
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, deklaroi sot se Qeveria e ardhshme e Kosovës do të investojë në kapitalin dhe potencial njerëzor të vendit tonë, duke u përqendruar më shumë te rritja e punësimit të të rinjve dhe ...

Osmani tregon çfarë duhet bërë për të evituar ikjen e mjekëve në Gjermani
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim anëtarët e grupit parlamentar për shëndetësi në Bundestag Erëin Rüddel nga CDU, Maria Klein-Schmeink nga Aleanca e të Gjelbërve si dhe Jan-Axel Voss, ...
Top Channel | 18-Nov-2019 17:28
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim anëtarët e grupit parlamentar për shëndetësi në Bundestag Erëin Rüddel nga CDU, Maria Klein-Schmeink nga Aleanca e të Gjelbërve si dhe Jan-Axel Voss, ...

Delegacioni i LDK-së takohet me Kosnett: Diskutuam për krijimin e Qeverisë me VV-në
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani është takuar sot me Ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës Philip Kosnett. Osmani këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në facebook e cila tha se gjatë takimit me ...
Indeks Online | 18-Nov-2019 22:21
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani është takuar sot me Ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës Philip Kosnett. Osmani këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në facebook e cila tha se gjatë takimit me ...

Abdixhiku: Ndeshja Kosovë-Angli e ka vendosur Kosovën në hartë për të mirë
Lumir Abdixhiku,deputet i LDK-së, në një status në facebook ka komentuar vikendin e kësaj jave të ndeshjes Kosovë-Angli. Sipas Abdixhikut kjo ndeshje dhe promovimi që ju bë Kosovës në këtë vikend lë mbrapa edhe ...
InFokusi | 18-Nov-2019 22:11
Lumir Abdixhiku,deputet i LDK-së, në një status në facebook ka komentuar vikendin e kësaj jave të ndeshjes Kosovë-Angli. Sipas Abdixhikut kjo ndeshje dhe promovimi që ju bë Kosovës në këtë vikend lë mbrapa edhe ...

Osmani: Institucionet e reja do të ndërtohen në përputhje me vullnetin e qytetarëve
Vjosa Osmani, nënkryetare e LDK-së, është takuar gjatë ditës së Hënë me ambasadorin Philip Kosnett. Osmani në këtë takim e njoftoi ambasadorin Kosnett për ecurinë e diskutimeve për krijimin e Qeverisë me VV-në. Ajo ...
InFokusi | 18-Nov-2019 21:16
Vjosa Osmani, nënkryetare e LDK-së, është takuar gjatë ditës së Hënë me ambasadorin Philip Kosnett. Osmani në këtë takim e njoftoi ambasadorin Kosnett për ecurinë e diskutimeve për krijimin e Qeverisë me VV-në. Ajo ...

Osmani, deputetëve të Bundestagut: Për LDK-në shëndetësia prioritet në Qeverinë e re
Nënkryetarja e LDK-së, Dr. Vjosa Osmani e shoqëruar nga Besian Mustafa, Haxhi Avdyli dhe Armend Zemaj, kanë pritur në takim anëtarët e grupit parlamentar për shëndetësi në Bundestag z. Erëin Rüddel nga CDU, znj. Maria ...
PortaliOnline | 18-Nov-2019 18:39
Nënkryetarja e LDK-së, Dr. Vjosa Osmani e shoqëruar nga Besian Mustafa, Haxhi Avdyli dhe Armend Zemaj, kanë pritur në takim anëtarët e grupit parlamentar për shëndetësi në Bundestag z. Erëin Rüddel nga CDU, znj. Maria ...

Osmani: Qeveria e re do të investojë në kapitalin dhe potencial njerëzor të Kosovës
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës , Vjosa Osmani, deklaroi sot se Qeveria e ardhshme do të investojë në kapitalin dhe potencial njerëzor të Kosovës, duke u përqendruar më shumë te rritja e punësimit të të ...
Alsat-M | 18-Nov-2019 17:48
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës , Vjosa Osmani, deklaroi sot se Qeveria e ardhshme do të investojë në kapitalin dhe potencial njerëzor të Kosovës, duke u përqendruar më shumë te rritja e punësimit të të ...

Osmani: Qeveria e ardhshme do të përqendrohet në punësimin e grave dhe të rinjëve
Vjosa Osmani, nënkryetare e LDK-së është takuar me Tao Zhang, zëvendësdrejtor menaxhues i Fondit Ndërkombëtar Monetar dhe Gabrielle Di Bella, shef i misionit në Kosovë. Osmani në këtë takim tha se qeveria e ardhshme do ...
InFokusi | 18-Nov-2019 17:48
Vjosa Osmani, nënkryetare e LDK-së është takuar me Tao Zhang, zëvendësdrejtor menaxhues i Fondit Ndërkombëtar Monetar dhe Gabrielle Di Bella, shef i misionit në Kosovë. Osmani në këtë takim tha se qeveria e ardhshme do ...

Osmani tregon se si duhet ndalur ikja e mjekëve nga Kosova
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani ka takuar anëtarët e grupit parlamentar për shëndetësi në Bundestag, Erwin Rüddel nga CDU, Maria Klein-Schmeink nga Aleanca e të Gjelbërve si dhe Jan-Axel Voss, Zëvendësambasador në ...
Koha.net | 18-Nov-2019 17:48
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani ka takuar anëtarët e grupit parlamentar për shëndetësi në Bundestag, Erwin Rüddel nga CDU, Maria Klein-Schmeink nga Aleanca e të Gjelbërve si dhe Jan-Axel Voss, Zëvendësambasador në ...

Vjosa Osmani takohet me deputetët e Bundestagut
Nënkryetarja e LDK’së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtarë të partisë, ka pritur në takim anëtarët e grupit parlamentar për shëndetësi në Bundestag, Erwin Rüddel nga CDU, Maria Klein-Schmeink nga Aleanca e të Gjelbërve ...
Gazeta Observer | 18-Nov-2019 17:38
Nënkryetarja e LDK’së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtarë të partisë, ka pritur në takim anëtarët e grupit parlamentar për shëndetësi në Bundestag, Erwin Rüddel nga CDU, Maria Klein-Schmeink nga Aleanca e të Gjelbërve ...

Osmani tregon çfarë duhet bërë për të evituar ikjen e mjekëve kosovarë në Gjermani
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim anëtarët e grupit parlamentar për shëndetësi në Bundestag Erwin Rüddel nga CDU, Maria Klein-Schmeink nga Aleanca e të Gjelbërve si dhe ...
Alsat-M | 18-Nov-2019 17:33
Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim anëtarët e grupit parlamentar për shëndetësi në Bundestag Erwin Rüddel nga CDU, Maria Klein-Schmeink nga Aleanca e të Gjelbërve si dhe ...

Osmani: Qeveria e re do të investojë në kapitalin dhe potencial njerëzor të Kosovës
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, deklaroi sot se Qeveria e ardhshme e Kosovës do të investojë në kapitalin dhe potencial njerëzor të vendit tonë, duke u përqendruar më shumë te rritja e punësimit të të rinjve dhe ...
Kosova Press | 18-Nov-2019 17:33
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, deklaroi sot se Qeveria e ardhshme e Kosovës do të investojë në kapitalin dhe potencial njerëzor të vendit tonë, duke u përqendruar më shumë te rritja e punësimit të të rinjve dhe ...

Kosnett njoftohet për rrjedhën e bisedimeve LDK-VV
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa së bashku me zyrtarë të lartë të partisë kanë takuar sot ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett.
Top Channel | 18-Nov-2019 15:49
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa së bashku me zyrtarë të lartë të partisë kanë takuar sot ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett.

Osmani në takim me deputetët e Bundestagut: Për LDK-në shëndetësia prioritet në Qeverinë e re
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, me bashkëpunëtorë ka pritur një delegacion të deputetëve nga Bundestagu gjerman. Osmani bashkë me Besian Mustafën, Haxhi Avdylin dhe Armend Zemajn, kanë pritur në takim anëtarët e ...
Medial | 18-Nov-2019 17:28
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, me bashkëpunëtorë ka pritur një delegacion të deputetëve nga Bundestagu gjerman. Osmani bashkë me Besian Mustafën, Haxhi Avdylin dhe Armend Zemajn, kanë pritur në takim anëtarët e ...

Osmani në takim me deputetët e Bundestagut: Për LDK-në shëndetësia prioritet në Qeverinë e re
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, me bashkëpunëtorë ka pritur një delegacion të deputetëve nga Bundestagu gjerman. Osmani bashkë me Besian Mustafën, Haxhi Avdylin dhe Armend Zemajn, kanë pritur në takim anëtarët e ...
Klan Kosova | 18-Nov-2019 17:28
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani, me bashkëpunëtorë ka pritur një delegacion të deputetëve nga Bundestagu gjerman. Osmani bashkë me Besian Mustafën, Haxhi Avdylin dhe Armend Zemajn, kanë pritur në takim anëtarët e ...

Osmani në takim me deputetët e Bundestagut: Për LDK-në shëndetësia prioritet në Qeverinë e re
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga Besian Mustafa, Haxhi Avdyli dhe Armend Zemaj, kanë pritur në takim anëtarët e grupit parlamentar për shëndetësi në Bundestag, Erwin Rüddel nga CDU, Maria ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 17:11
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga Besian Mustafa, Haxhi Avdyli dhe Armend Zemaj, kanë pritur në takim anëtarët e grupit parlamentar për shëndetësi në Bundestag, Erwin Rüddel nga CDU, Maria ...

Osmani pret në takim anëtarët e grupit parlamentar për shëndetësi në Bundestag
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga Besian Mustafa, Haxhi Avdyli dhe Armend Zemaj, kanë pritur në takim anëtarët e grupit parlamentar për shëndetësi në Bundestag, Erëin Rüddel nga CDU, Maria ...
Arbresh | 18-Nov-2019 17:25
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga Besian Mustafa, Haxhi Avdyli dhe Armend Zemaj, kanë pritur në takim anëtarët e grupit parlamentar për shëndetësi në Bundestag, Erëin Rüddel nga CDU, Maria ...

Osmani pret në takim anëtarët e grupit parlamentar për shëndetësi në Bundestag
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga Besian Mustafa, Haxhi Avdyli dhe Armend Zemaj, kanë pritur në takim anëtarët e grupit parlamentar për shëndetësi në Bundestag, Erëin Rüddel nga CDU, Maria ...
Medial | 18-Nov-2019 17:25
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga Besian Mustafa, Haxhi Avdyli dhe Armend Zemaj, kanë pritur në takim anëtarët e grupit parlamentar për shëndetësi në Bundestag, Erëin Rüddel nga CDU, Maria ...

Vjosa Osmani zotohet që Qeveria e re do të investojë në kapitalin dhe potencial njerëzor të Kosovës
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtarët e Kryesisë, Besian Mustafa dhe Lumir Abdixhiku ka pritur sot në takim Tao Zhang, Zëvendësdrejtor Menaxhues i Fondit Ndërkombëtar Monetar i shoqëruar nga ...
EkonomiaOnline | 18-Nov-2019 17:25
Nënkryetarja e LDK-së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtarët e Kryesisë, Besian Mustafa dhe Lumir Abdixhiku ka pritur sot në takim Tao Zhang, Zëvendësdrejtor Menaxhues i Fondit Ndërkombëtar Monetar i shoqëruar nga ...

Vjosa Osmani takohet me deputetët e Bundestagut
Nënkryetarja e LDK’së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtarë të partisë, ka pritur në takim anëtarët e grupit parlamentar për shëndetësi në Bundestag, Erwin Rüddel nga CDU, Maria Klein-Schmeink nga Aleanca e të Gjelbërve ...
InFokusi | 18-Nov-2019 17:22
Nënkryetarja e LDK’së, Vjosa Osmani e shoqëruar nga anëtarë të partisë, ka pritur në takim anëtarët e grupit parlamentar për shëndetësi në Bundestag, Erwin Rüddel nga CDU, Maria Klein-Schmeink nga Aleanca e të Gjelbërve ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved