ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 05:02

Shqipëri-Francë/ Bllokohet çanta me kapsolla në autobusin me tifozë nga Kosova

Shqipëri-Francë/ Bllokohet çanta me kapsolla në autobusin me tifozë nga Kosova
Në kuadër të masave të marra për garantimin e rendit dhe sigurisë, parandalimin e futjes së fishekzjarrëve dhe kapsollave në stadium gjatë ndeshjes që do luhet mbrëmjen e sotme në stadiumin “Arena Kombëtare”, në Tiranë, ...
VizionPlus | 17-Nov-2019 16:08
Në kuadër të masave të marra për garantimin e rendit dhe sigurisë, parandalimin e futjes së fishekzjarrëve dhe kapsollave në stadium gjatë ndeshjes që do luhet mbrëmjen e sotme në stadiumin “Arena Kombëtare”, në Tiranë, ...

Masat për ndeshjen Shqipëri-Francë/ Sekuestrohet një çantë me fishekzjarre dhe kapsolla
Për ndeshjen Shqipëri-Francë janë marrë masa sigurie të larta, ku nuk lejohen fishekzjarret dhe kapsollat.
Top Channel | 17-Nov-2019 15:09
Për ndeshjen Shqipëri-Francë janë marrë masa sigurie të larta, ku nuk lejohen fishekzjarret dhe kapsollat.

Kosovës nuk i ndahet zemra nga Shqipëria, por policia i ‘fik’ në kufi. Ja çfarë iu gjet tifozëve
Kur na ndajnë vetëm pak orë nga ndeshja Shqipëri-Francë, një incident është regjistruar sot në kufirin me Kosovën. Gjatë kontrolleve të ushtruara në pikën kufitare të Morinës në autobusin me drejtues shtetasin kosovar ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 15:04
Kur na ndajnë vetëm pak orë nga ndeshja Shqipëri-Francë, një incident është regjistruar sot në kufirin me Kosovën. Gjatë kontrolleve të ushtruara në pikën kufitare të Morinës në autobusin me drejtues shtetasin kosovar ...

Bllokohet çanta me kapsolla nga Kosova, do përdoreshin në stadium
mapo.al Ndeshja me Shqipërisë dhe Francës, që do të luhet mbrëmjen e sotme, ka bërë që policia të marrë masa të rrepta për ndalimin e fishekzjarrëve dhe kapsollave në stadium. Kështu policia njofton se, si pasojë e ...
Mapo | 17-Nov-2019 15:06
mapo.al Ndeshja me Shqipërisë dhe Francës, që do të luhet mbrëmjen e sotme, ka bërë që policia të marrë masa të rrepta për ndalimin e fishekzjarrëve dhe kapsollave në stadium. Kështu policia njofton se, si pasojë e ...

Plisave u konfiskohen një çantë me fishekzjarrë dhe kapsolla në Morinë
Policia e Shqipërisë në kuadër të masave të marra për garantimin e rendit dhe sigurisë , parandalimin e futjes së fishekzjarrëve dhe kapsollave në stadium gjatë ndeshjes që do luhet mbrëmjen e sotme në stadiumin “Air ...
TetovaSot | 17-Nov-2019 22:21
Policia e Shqipërisë në kuadër të masave të marra për garantimin e rendit dhe sigurisë , parandalimin e futjes së fishekzjarrëve dhe kapsollave në stadium gjatë ndeshjes që do luhet mbrëmjen e sotme në stadiumin “Air ...

Plisave u konfiskohen një çantë me fishekzjarrë dhe kapsolla në Morinë
Policia e Shqipërisë në kuadër të masave të marra për garantimin e rendit dhe sigurisë , parandalimin e futjes së fishekzjarrëve dhe kapsollave në stadium gjatë ndeshjes që do luhet mbrëmjen e sotme në stadiumin “Air ...
Kosova Sot | 17-Nov-2019 21:52
Policia e Shqipërisë në kuadër të masave të marra për garantimin e rendit dhe sigurisë , parandalimin e futjes së fishekzjarrëve dhe kapsollave në stadium gjatë ndeshjes që do luhet mbrëmjen e sotme në stadiumin “Air ...

Plisave u konfiskohen një çantë me fishekzjarrë dhe kapsolla në Morinë
Policia e Shqipërisë në kuadër të masave të marra për garantimin e rendit dhe sigurisë , parandalimin e futjes së fishekzjarrëve dhe kapsollave në stadium gjatë ndeshjes që do luhet mbrëmjen e sotme në stadiumin “Air ...
Gazeta Express | 17-Nov-2019 21:44
Policia e Shqipërisë në kuadër të masave të marra për garantimin e rendit dhe sigurisë , parandalimin e futjes së fishekzjarrëve dhe kapsollave në stadium gjatë ndeshjes që do luhet mbrëmjen e sotme në stadiumin “Air ...

Kosovës nuk i ndahet zemra nga Shqipëria, por policia i ‘fik’ në kufi. Ja çfarë iu gjet tifozëve
Kur na ndajnë vetëm pak orë nga ndeshja Shqipëri-Francë, një incident është regjistruar sot në kufirin me Kosovën. Gjatë kontrolleve të ushtruara në pikën kufitare të Morinës në autobusin me drejtues shtetasin kosovar ...
E Dua Sportin | 17-Nov-2019 18:02
Kur na ndajnë vetëm pak orë nga ndeshja Shqipëri-Francë, një incident është regjistruar sot në kufirin me Kosovën. Gjatë kontrolleve të ushtruara në pikën kufitare të Morinës në autobusin me drejtues shtetasin kosovar ...

Tifozëve kosovarë u sekuestrohet një çantë me mjete piroteknike
Një çantë plot me fishekzjarre dhe kapsolla është sekuestruar nga Policia në pikën kufitare në Morinë, pas kontrollit që iu bë një autobusi me tifozë nga Kosova, të cilët po udhëtonin të organizuar drejt Shqipërisë për ...
AlbInfo | 17-Nov-2019 16:43
Një çantë plot me fishekzjarre dhe kapsolla është sekuestruar nga Policia në pikën kufitare në Morinë, pas kontrollit që iu bë një autobusi me tifozë nga Kosova, të cilët po udhëtonin të organizuar drejt Shqipërisë për ...

Nga Kosova në Shqipëri me çantën me fishekzjarrë për të parë ndeshjen me Francën
Në prag të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Francës, Policia e Shtetit sekuestruar një çantë shpine me fishekzjarrë dhe kapsolla. Policia bën të ditur, se çanta me fishekzjarrë ndodhej në një autobus që vinte me tifozë nga ...
Portalb | 17-Nov-2019 16:29
Në prag të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Francës, Policia e Shtetit sekuestruar një çantë shpine me fishekzjarrë dhe kapsolla. Policia bën të ditur, se çanta me fishekzjarrë ndodhej në një autobus që vinte me tifozë nga ...

Plisave u konfiskohen një çantë me fishekzjarrë dhe kapsolla në Morinë
Policia e Shqipërisë në kuadër të masave të marra për garantimin e rendit dhe sigurisë , parandalimin e futjes së fishekzjarrëve dhe kapsollave në stadium gjatë ndeshjes që do luhet mbrëmjen e sotme në stadiumin ...
Zeri | 17-Nov-2019 16:21
Policia e Shqipërisë në kuadër të masave të marra për garantimin e rendit dhe sigurisë , parandalimin e futjes së fishekzjarrëve dhe kapsollave në stadium gjatë ndeshjes që do luhet mbrëmjen e sotme në stadiumin ...

Policia ndalë tifozët shqiptarë, ja çfarë gjen në autobus
Policia e Shtetit shqiptar ka njoftuar se ka gjetur një çantë shpine me fishekzjarrë dhe kapsolla në një autobus të mbushur me tifozë nga Kosova të nisur për në Tiranë për të përcjellë ndeshjen mes Shqipërisë dhe ...
InFokusi | 17-Nov-2019 16:21
Policia e Shtetit shqiptar ka njoftuar se ka gjetur një çantë shpine me fishekzjarrë dhe kapsolla në një autobus të mbushur me tifozë nga Kosova të nisur për në Tiranë për të përcjellë ndeshjen mes Shqipërisë dhe ...

Plisave u konfiskohen një çantë me fishekzjarrë dhe kapsolla në Morinë
Policia e Shqipërisë në kuadër të masave të marra për garantimin e rendit dhe sigurisë , parandalimin e futjes së fishekzjarrëve dhe kapsollave në stadium gjatë ndeshjes që do luhet mbrëmjen e sotme në stadiumin “Air ...
Gazeta Observer | 17-Nov-2019 16:13
Policia e Shqipërisë në kuadër të masave të marra për garantimin e rendit dhe sigurisë , parandalimin e futjes së fishekzjarrëve dhe kapsollave në stadium gjatë ndeshjes që do luhet mbrëmjen e sotme në stadiumin “Air ...

Ndeshja në Tiranë, Policia tregon zonat ku do të parkohet dhe pikat e kontrollit të tifozëve
Policia e Shtetit ka bërë të ditur të gjitha masat që ka marrë për zhvillimin e ndeshjes së futbollit Shqipëri – Francë sot në orën 20:45 në Tiranë. Policia e Shtetit njoftoi se në datën 17.11.2019, në orën 20:45, në ...
Telegraf | 17-Nov-2019 13:04
Policia e Shtetit ka bërë të ditur të gjitha masat që ka marrë për zhvillimin e ndeshjes së futbollit Shqipëri – Francë sot në orën 20:45 në Tiranë. Policia e Shtetit njoftoi se në datën 17.11.2019, në orën 20:45, në ...

Policia u konfiskon Plisave fishekzjarrë dhe kapsolla Policia e Shqipërisë iu ka konfiskuar Plisave fishekzjarrë dhe kapsolla në pikë kufitare mes Kosovës dhe Shqipërisë, Morinë. Njëri prej grupeve më të mëdha të tifozëve...
Policia e Shqipërisë iu ka konfiskuar Plisave fishekzjarrë dhe kapsolla në pikë kufitare mes Kosovës dhe Shqipërisë, Morinë. Njëri prej grupeve më të mëdha të tifozëve në vend, Plisat, kanë udhëtuar sot drejt Tiranës ...
Kosova Sot | 17-Nov-2019 15:57
Policia e Shqipërisë iu ka konfiskuar Plisave fishekzjarrë dhe kapsolla në pikë kufitare mes Kosovës dhe Shqipërisë, Morinë. Njëri prej grupeve më të mëdha të tifozëve në vend, Plisat, kanë udhëtuar sot drejt Tiranës ...

Plisave u konfiskohen një çantë me fishekzjarrë dhe kapsolla në Morinë
Policia e Shqipërisë në kuadër të masave të marra për garantimin e rendit dhe sigurisë , parandalimin e futjes së fishekzjarrëve dhe kapsollave në stadium gjatë ndeshjes që do luhet mbrëmjen e sotme në stadiumin “Arena ...
Indeks Online | 17-Nov-2019 15:57
Policia e Shqipërisë në kuadër të masave të marra për garantimin e rendit dhe sigurisë , parandalimin e futjes së fishekzjarrëve dhe kapsollave në stadium gjatë ndeshjes që do luhet mbrëmjen e sotme në stadiumin “Arena ...

Policia u konfiskon Plisave fishekzjarrë dhe kapsolla
Policia e Shqipërisë iu ka konfiskuar Plisave fishekzjarrë dhe kapsolla në pikë kufitare mes Kosovës dhe Shqipërisë, Morinë. Njëri prej grupeve më të mëdha të tifozëve në vend, Plisat, kanë udhëtuar sot drejt Tiranës ...
Gazeta Express | 17-Nov-2019 15:57
Policia e Shqipërisë iu ka konfiskuar Plisave fishekzjarrë dhe kapsolla në pikë kufitare mes Kosovës dhe Shqipërisë, Morinë. Njëri prej grupeve më të mëdha të tifozëve në vend, Plisat, kanë udhëtuar sot drejt Tiranës ...

Ndeshja ndaj Francës, policia sekuestron fishekzjarrë dhe kapsolla
Në kuadër të masave të marra për garantimin e rendit dhe sigurisë , parandalimin e futjes së fishekzjarrëve dhe kapsollave në stadium gjatë ndeshjes që do luhet mbrëmjen e sotme në “Air Albania Stadium” në Tiranë, ...
Lexo | 17-Nov-2019 15:52
Në kuadër të masave të marra për garantimin e rendit dhe sigurisë , parandalimin e futjes së fishekzjarrëve dhe kapsollave në stadium gjatë ndeshjes që do luhet mbrëmjen e sotme në “Air Albania Stadium” në Tiranë, ...

Ndeshja Shqipëri-Francë, policia ‘blindon’ Air Albania, në terren 800 efektivë
Kur e gjithë vëmendja do të ndalet sot tek “Air Albania” ku kombëtarja shqiptare do të përballet me Francën, Policia e Shtetit ka marrë një sërë masash duke ‘blinduar’ stadiumin e ri. Në një raportim live për ‘News24’ ...
BalkanWeb | 17-Nov-2019 11:36
Kur e gjithë vëmendja do të ndalet sot tek “Air Albania” ku kombëtarja shqiptare do të përballet me Francën, Policia e Shtetit ka marrë një sërë masash duke ‘blinduar’ stadiumin e ri. Në një raportim live për ‘News24’ ...

Plisave u konfiskohen një çantë me fishekzjarrë dhe kapsolla në Morinë
Si rezultat i masave të marra, Policia Kufitare e Morinës gjatë kontrollit të ushtruar së bashku me autoritetin doganor në autobusin me drejtues shtetasin kosovar B. M, gjeti një çantë shpine me fishekzjarrë dhe ...
Lajminet | 17-Nov-2019 15:49
Si rezultat i masave të marra, Policia Kufitare e Morinës gjatë kontrollit të ushtruar së bashku me autoritetin doganor në autobusin me drejtues shtetasin kosovar B. M, gjeti një çantë shpine me fishekzjarrë dhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved