ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/08/2020 05:18

Kosova mposhtet nga Çekia humb gjasat përmes kualifikimeve për në Euro 2020

Kosova mposhtet nga Çekia humb gjasat përmes kualifikimeve për në Euro 2020
Kosova edhe pse ishte në epërsi, nuk arriti ta mbajë rezultatin për tu pajtuar me një humbje minimale me rezultati 2-1 ndaj Çekisë. Me këtë humbje eliminohet në garë për kualifikimin në Kampionatin Evropian. Kosova nuk ...
BalkanWeb | 14-Nov-2019 23:01
Kosova edhe pse ishte në epërsi, nuk arriti ta mbajë rezultatin për tu pajtuar me një humbje minimale me rezultati 2-1 ndaj Çekisë. Me këtë humbje eliminohet në garë për kualifikimin në Kampionatin Evropian. Kosova nuk ...

Atdheu triumfon, Kosova i shënon gol Çekisë, Dardanët ndezin “Doosan Arena”
Emocione të forta në stadiumin “Doosan Arena”, Plzen të Çekisë. Atdhe Nuhiu ka kaluar Kosovën në avantazh sapo ka nisur pjesa e dytë e ndeshjes kundër Çekisë. Harkim fantastik nga Florent Hadërgjonaj, të cilin e priti ...
BalkanWeb | 14-Nov-2019 22:06
Emocione të forta në stadiumin “Doosan Arena”, Plzen të Çekisë. Atdhe Nuhiu ka kaluar Kosovën në avantazh sapo ka nisur pjesa e dytë e ndeshjes kundër Çekisë. Harkim fantastik nga Florent Hadërgjonaj, të cilin e priti ...

Kosovë e pafat, përmbyset nga Çekia dhe shuan shanset për kualifikim!
Kosova ka humbur 2 me 1 ndeshjen vendimtare me Çekinë në Grupin A të kualifikimeve për Kampionatin Botëror për të humbur edhe matematikisht shanset për kualifikim nga eliminatoret e rregullta. Atdhe Nuhiu kaloi ...
GazetaTema | 14-Nov-2019 22:45
Kosova ka humbur 2 me 1 ndeshjen vendimtare me Çekinë në Grupin A të kualifikimeve për Kampionatin Botëror për të humbur edhe matematikisht shanset për kualifikim nga eliminatoret e rregullta. Atdhe Nuhiu kaloi ...

Kosova e humbi betejën, por jo edhe luftën: Mundësia e kualifikimit përmes Ligës së Kombeve
Kosova i ka humbur gjasat edhe matematikisht për t’u kualifikuar në Kampionatin Evropian, ‘Euro 2020’, përmes fazës kualifikuese grupore, pas humbjes nga Republika Çeke (2-1) në ndeshjen e zhvilluar në Plzen. ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 23:24
Kosova i ka humbur gjasat edhe matematikisht për t’u kualifikuar në Kampionatin Evropian, ‘Euro 2020’, përmes fazës kualifikuese grupore, pas humbjes nga Republika Çeke (2-1) në ndeshjen e zhvilluar në Plzen. ...

Tifozët çekë, thirrje “Kosova është Serbi” pranë hotelit të kombëtares
Një numër i vogël tifozësh çekë, sipas RTK, i janë afruar hotelit ku po qëndron kombëtarja e Kosovës dhe kanë bërë thirrje “Kosova është Serbi”.
Top Channel | 14-Nov-2019 19:36
Një numër i vogël tifozësh çekë, sipas RTK, i janë afruar hotelit ku po qëndron kombëtarja e Kosovës dhe kanë bërë thirrje “Kosova është Serbi”.

Me gjithë përpjekjet maksimale Kosova mposhtet nga Çekia – humb gjasat përmes kualifikimeve për në Euro 2020
Kosova edhe pse ishte në epërsi, nuk arriti ta mbajë rezultatin për tu pajtuar me një humbje minimale me rezultati 2-1 ndaj Çekisë. Kjo me këtë humbje eliminohet në garë për kualifikimin në Kampionatin Evropian. Kosova ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 22:40
Kosova edhe pse ishte në epërsi, nuk arriti ta mbajë rezultatin për tu pajtuar me një humbje minimale me rezultati 2-1 ndaj Çekisë. Kjo me këtë humbje eliminohet në garë për kualifikimin në Kampionatin Evropian. Kosova ...

Video/ Shpërthen dhuna në Çeki, huliganë të maskuar sulmojnë tifozët e kosovës!
Kur duhen rreth 90 minuta nga starti i ndeshjes Republika Çeke-Kosovë, një akt i dhune skandaloz ka ndodhur nga ana e huliganëve çekë. Këta të fundit kanë sulmuar fizikisht tifozët që kishin ardhur në mbështetje të ...
BalkanWeb | 14-Nov-2019 19:22
Kur duhen rreth 90 minuta nga starti i ndeshjes Republika Çeke-Kosovë, një akt i dhune skandaloz ka ndodhur nga ana e huliganëve çekë. Këta të fundit kanë sulmuar fizikisht tifozët që kishin ardhur në mbështetje të ...

Mbyllet pjesa e parë pa gola në mes të Republikës Çeke dhe Kosovës për Euro 2020
Ka përfunduar pjesa e parë pa gola në mes të Republikës së Çekisë dhe Kosovës. Ndeshja që po zhvillohet në Doosan Arena të Plzenit, në 45 minutëshin e parë ka përfunduar pa gola. Çekët ishin për një nuancë më e mirë se ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 21:35
Ka përfunduar pjesa e parë pa gola në mes të Republikës së Çekisë dhe Kosovës. Ndeshja që po zhvillohet në Doosan Arena të Plzenit, në 45 minutëshin e parë ka përfunduar pa gola. Çekët ishin për një nuancë më e mirë se ...

Kosova humb nga Çekia dhe njërin rast për kualifikim në Euro 2020
Pragë, 14 nëntor 2019 – Kombëtarja e Kosovës e humbi ndeshjen e parafundit në garat kuaklifikuese për kampionatin evropian të futbollit që mbahet vitin e ardhshëm. Me këtë humbje ajo i humbi gjasat që të kualifikohet ...
Illyriapress | 15-Nov-2019 01:29
Pragë, 14 nëntor 2019 – Kombëtarja e Kosovës e humbi ndeshjen e parafundit në garat kuaklifikuese për kampionatin evropian të futbollit që mbahet vitin e ardhshëm. Me këtë humbje ajo i humbi gjasat që të kualifikohet ...

Brohoritje “Kosova është Serbi” para hotelit të përfaqësueses, tifozët çek provokojnë “Dardanët”
Rreth 20 tifozë janë afruar te hoteli ku po qëndrojnë futbollistët e Kosovës në Plzen para ndeshjes me Çekinë, duke brohoritur “Kosova është Serbi”. KTV raporton se policia çeke ka larguar shpejtë këta persona për të ...
GazetaTema | 14-Nov-2019 18:54
Rreth 20 tifozë janë afruar te hoteli ku po qëndrojnë futbollistët e Kosovës në Plzen para ndeshjes me Çekinë, duke brohoritur “Kosova është Serbi”. KTV raporton se policia çeke ka larguar shpejtë këta persona për të ...

Bernard Challandes i pa lojtarët me lot në sy, zbulon se çka u ka tha pas ndeshjes
Kosova i ka humbur gjasat edhe matematikisht për t’u kualifikuar në Kampionatin Evropian, ‘Euro 2020’, përmes fazës kualifikuese grupore, pas humbjes nga Republika Çeke (2-1) në ndeshjen e zhvilluar në Plzen, ...
Zeri | 15-Nov-2019 00:49
Kosova i ka humbur gjasat edhe matematikisht për t’u kualifikuar në Kampionatin Evropian, ‘Euro 2020’, përmes fazës kualifikuese grupore, pas humbjes nga Republika Çeke (2-1) në ndeshjen e zhvilluar në Plzen, ...

Challandes pyetet se pse nuk i ka bërë ndërrimet më herët, reagim i tij është interesant
Është shuar ëndrra e Kombëtares së Kosovës për të prekur Kampionatin Evropian, përmes kualifikueseve të Euro 2020. Dardanët janë mposhtur në ‘Doosan Arena’ të Plzen, në një ndeshje ku u dominuan nga......
Zeri | 15-Nov-2019 00:39
Është shuar ëndrra e Kombëtares së Kosovës për të prekur Kampionatin Evropian, përmes kualifikueseve të Euro 2020. Dardanët janë mposhtur në ‘Doosan Arena’ të Plzen, në një ndeshje ku u dominuan nga......

'Dardanët' sonte ishin shembull, kjo video dëshmon se ata ishin lojtari i 12-të i Kosovës në Plzen
Tifozët e Kosovës “Dardanët” ishin lojtari i 12-të për Kosovën në “Doosan Arena”, por as kjo nuk i kreu punë Kosovës në Plzen. “You’ll never walk alone” është himni i shumë skuadrave në......
Zeri | 15-Nov-2019 00:29
Tifozët e Kosovës “Dardanët” ishin lojtari i 12-të për Kosovën në “Doosan Arena”, por as kjo nuk i kreu punë Kosovës në Plzen. “You’ll never walk alone” është himni i shumë skuadrave në......

Disfata ndaj Çekisë, futbollistët e Kosovës shpërthejnë në lotë
Kosova dështoi për të shkuar në Europianin e 2020-ës nëpërmjet kualifikueseve, pasi humbi me rezultatin 2-1 në sfidën vendimtare ndaj Republikës Çeke në Plzen, ndonëse kaloi e para në avantazh. Sfida më e rëndësishme ...
Gazeta Dita | 15-Nov-2019 00:24
Kosova dështoi për të shkuar në Europianin e 2020-ës nëpërmjet kualifikueseve, pasi humbi me rezultatin 2-1 në sfidën vendimtare ndaj Republikës Çeke në Plzen, ndonëse kaloi e para në avantazh. Sfida më e rëndësishme ...

‘Godet’ trajneri i Çekisë: Kështu ia dolëm ta shtojmë presionin ndaj Kosovës
Përfaqësuesja e Kosovës ka pësuar humbje të hidhur nga Republika çeke në ndeshjen e parafundit eliminatore për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’. Në ndeshjen e vlefshme për grupin A, djelmoshat e Bernard Challandes janë ...
InFokusi | 15-Nov-2019 00:09
Përfaqësuesja e Kosovës ka pësuar humbje të hidhur nga Republika çeke në ndeshjen e parafundit eliminatore për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’. Në ndeshjen e vlefshme për grupin A, djelmoshat e Bernard Challandes janë ...

Emocionuese, Vojvoda shpërthen në lot pas ndeshjes – reagimi i Rashicës, Zhegrovës, Alitit…! (VIDEO)
Kosova ka humbur shansin e parë për t’u kualifikuar në Kampionatin Evropian, duke pësuar humbje 2-1 nga Cekia në ndeshjen e parafundit eliminatore për ‘Euro 2020’. Atdhe Nuhiu shënoi për Kosovën, ndërsa Kral dhe ...
TetovaSot | 15-Nov-2019 00:04
Kosova ka humbur shansin e parë për t’u kualifikuar në Kampionatin Evropian, duke pësuar humbje 2-1 nga Cekia në ndeshjen e parafundit eliminatore për ‘Euro 2020’. Atdhe Nuhiu shënoi për Kosovën, ndërsa Kral dhe ...

Atdheu triumfon, Kosova i shënon gol Çekisë, Dardanët ndezin “Doosan Arena”
Emocione të forta në stadiumin “Doosan Arena”, Plzen të Çekisë. Atdhe Nuhiu ka kaluar Kosovën në avantazh sapo ka nisur pjesa e dytë e ndeshjes kundër Çekisë. Harkim fantastik nga Florent Hadërgjonaj, të cilin e priti ...
E Dua Sportin | 15-Nov-2019 00:04
Emocione të forta në stadiumin “Doosan Arena”, Plzen të Çekisë. Atdhe Nuhiu ka kaluar Kosovën në avantazh sapo ka nisur pjesa e dytë e ndeshjes kundër Çekisë. Harkim fantastik nga Florent Hadërgjonaj, të cilin e priti ...

Serbët assesi të mbushen mend, shkruajnë për skandalin gjatë intonimit të himnit të Kosovës
Përfaqësuesja e Kosovës është mposhtur nga Republika çeke në ndeshjen e parafundit eliminatore për Kampionatin Evropian 'Euro 2020'. Në ndeshjen e vlefshme për grupin A, djelmoshat e Bernard Challandes janë mposhtur me ...
Zeri | 15-Nov-2019 00:04
Përfaqësuesja e Kosovës është mposhtur nga Republika çeke në ndeshjen e parafundit eliminatore për Kampionatin Evropian 'Euro 2020'. Në ndeshjen e vlefshme për grupin A, djelmoshat e Bernard Challandes janë mposhtur me ...

Çeki 2:1 Kosovë – notat e lojtarëve
Kombëtarja e Çekisë ka arritur që të shënojë fitore me përmbysje, kundër kombëtares së Kosovës, shkruan . Në ‘Doosan Arena’ të Plzen, Çekia ka dominuar kombëtaren e Kosovës, për të marrë fitoren 2:1, duke siguruar ...
Lajminet | 14-Nov-2019 23:55
Kombëtarja e Çekisë ka arritur që të shënojë fitore me përmbysje, kundër kombëtares së Kosovës, shkruan . Në ‘Doosan Arena’ të Plzen, Çekia ka dominuar kombëtaren e Kosovës, për të marrë fitoren 2:1, duke siguruar ...

Ju kurrë s’do ecni vetëm, “Dardanët” dhe lojtarët përshëndetje emocionuese pas ndeshjes
“Dardanët” ishin lojtari i 12-të për Kombëtarën tonë në “Doosan Arena”, por as kjo nuk i kreu punë Kosovës në Plzen. “You’ll never walk alone” është himni i shumë skuadrave në botë, ekipi asnjëherë nuk anashkalohet, as ...
Indeks Online | 14-Nov-2019 23:54
“Dardanët” ishin lojtari i 12-të për Kombëtarën tonë në “Doosan Arena”, por as kjo nuk i kreu punë Kosovës në Plzen. “You’ll never walk alone” është himni i shumë skuadrave në botë, ekipi asnjëherë nuk anashkalohet, as ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved