ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/08/2020 06:30

Atdheu triumfon, Kosova i shënon gol Çekisë, Dardanët ndezin “Doosan Arena”

Atdheu triumfon, Kosova i shënon gol Çekisë, Dardanët ndezin “Doosan Arena”
Emocione të forta në stadiumin “Doosan Arena”, Plzen të Çekisë. Atdhe Nuhiu ka kaluar Kosovën në avantazh sapo ka nisur pjesa e dytë e ndeshjes kundër Çekisë. Harkim fantastik nga Florent Hadërgjonaj, të cilin e priti ...
BalkanWeb | 14-Nov-2019 22:06
Emocione të forta në stadiumin “Doosan Arena”, Plzen të Çekisë. Atdhe Nuhiu ka kaluar Kosovën në avantazh sapo ka nisur pjesa e dytë e ndeshjes kundër Çekisë. Harkim fantastik nga Florent Hadërgjonaj, të cilin e priti ...

Kosovë e pafat, përmbyset nga Çekia dhe shuan shanset për kualifikim!
Kosova ka humbur 2 me 1 ndeshjen vendimtare me Çekinë në Grupin A të kualifikimeve për Kampionatin Botëror për të humbur edhe matematikisht shanset për kualifikim nga eliminatoret e rregullta. Atdhe Nuhiu kaloi ...
GazetaTema | 14-Nov-2019 22:45
Kosova ka humbur 2 me 1 ndeshjen vendimtare me Çekinë në Grupin A të kualifikimeve për Kampionatin Botëror për të humbur edhe matematikisht shanset për kualifikim nga eliminatoret e rregullta. Atdhe Nuhiu kaloi ...

VIDEO/ Mbyllet ndeshja Çeki-Kosovë me rezultatin 2-1. Të gjithë golat e ndeshjes me VIDEO
Kosova luan ndaj Çekisë në transfertë, një ndeshje e cila mund të konsiderohet edhe si finale nisur nga pozitat në grup të dyja ekipeve. Dardanët janë vetëm një pikë larg çekëve dhe një sukses në mbrëmjen e sotme do të ...
GazetaTema | 14-Nov-2019 21:00
Kosova luan ndaj Çekisë në transfertë, një ndeshje e cila mund të konsiderohet edhe si finale nisur nga pozitat në grup të dyja ekipeve. Dardanët janë vetëm një pikë larg çekëve dhe një sukses në mbrëmjen e sotme do të ...

Kosova shënon në Çeki, aktualisht në vendin e dytë!
Edhe pse nuk po luante mirë, Kosova arriti të kalojë në avantazh në Çeki, në një ndeshje mjaft të rëndësishme në eliminatoret e Euro 2020. Nuhiu ishte autor i një goli mjaft të bukur me kokë, duke befasuar çekët.
Telegraf | 14-Nov-2019 22:35
Edhe pse nuk po luante mirë, Kosova arriti të kalojë në avantazh në Çeki, në një ndeshje mjaft të rëndësishme në eliminatoret e Euro 2020. Nuhiu ishte autor i një goli mjaft të bukur me kokë, duke befasuar çekët.

Tifozët çekë, thirrje “Kosova është Serbi” pranë hotelit të kombëtares
Një numër i vogël tifozësh çekë, sipas RTK, i janë afruar hotelit ku po qëndron kombëtarja e Kosovës dhe kanë bërë thirrje “Kosova është Serbi”.
Top Channel | 14-Nov-2019 19:36
Një numër i vogël tifozësh çekë, sipas RTK, i janë afruar hotelit ku po qëndron kombëtarja e Kosovës dhe kanë bërë thirrje “Kosova është Serbi”.

Formacionet zyrtare të Çeki-Kosovë: Dardanët me shumë mungesa, por me besim të madh
Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Çeki-Kosovë, e vlefshme për eliminatoret Euro 2020. Ndeshja e sotme do të jetë shumë vendimtare për kualifikimin në Europian. Në rast se çekët fitojnë, gjithçka mbyllet ...
GazetaTema | 14-Nov-2019 19:46
Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Çeki-Kosovë, e vlefshme për eliminatoret Euro 2020. Ndeshja e sotme do të jetë shumë vendimtare për kualifikimin në Europian. Në rast se çekët fitojnë, gjithçka mbyllet ...

Video/ Shpërthen dhuna në Çeki, huliganë të maskuar sulmojnë tifozët e kosovës!
Kur duhen rreth 90 minuta nga starti i ndeshjes Republika Çeke-Kosovë, një akt i dhune skandaloz ka ndodhur nga ana e huliganëve çekë. Këta të fundit kanë sulmuar fizikisht tifozët që kishin ardhur në mbështetje të ...
BalkanWeb | 14-Nov-2019 19:22
Kur duhen rreth 90 minuta nga starti i ndeshjes Republika Çeke-Kosovë, një akt i dhune skandaloz ka ndodhur nga ana e huliganëve çekë. Këta të fundit kanë sulmuar fizikisht tifozët që kishin ardhur në mbështetje të ...

Mbyllet pjesa e parë pa gola në mes të Republikës Çeke dhe Kosovës për Euro 2020
Ka përfunduar pjesa e parë pa gola në mes të Republikës së Çekisë dhe Kosovës. Ndeshja që po zhvillohet në Doosan Arena të Plzenit, në 45 minutëshin e parë ka përfunduar pa gola. Çekët ishin për një nuancë më e mirë se ...
Telegrafi | 14-Nov-2019 21:35
Ka përfunduar pjesa e parë pa gola në mes të Republikës së Çekisë dhe Kosovës. Ndeshja që po zhvillohet në Doosan Arena të Plzenit, në 45 minutëshin e parë ka përfunduar pa gola. Çekët ishin për një nuancë më e mirë se ...

Brohoritje “Kosova është Serbi” para hotelit të përfaqësueses, tifozët çek provokojnë “Dardanët”
Rreth 20 tifozë janë afruar te hoteli ku po qëndrojnë futbollistët e Kosovës në Plzen para ndeshjes me Çekinë, duke brohoritur “Kosova është Serbi”. KTV raporton se policia çeke ka larguar shpejtë këta persona për të ...
GazetaTema | 14-Nov-2019 18:54
Rreth 20 tifozë janë afruar te hoteli ku po qëndrojnë futbollistët e Kosovës në Plzen para ndeshjes me Çekinë, duke brohoritur “Kosova është Serbi”. KTV raporton se policia çeke ka larguar shpejtë këta persona për të ...

Çekia mposht Kosovën 2 me 1
Ekipi futbollistik i Republikës Çeke ka mposhtuar ekipin e Kosovës me rezultat 2 me 1, në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian që zhvillohet më 2020. Me këtë fitore, Çekia ka siguruar kualifikimin për në ...
Radio Evropa e Lire | 14-Nov-2019 23:01
Ekipi futbollistik i Republikës Çeke ka mposhtuar ekipin e Kosovës me rezultat 2 me 1, në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian që zhvillohet më 2020. Me këtë fitore, Çekia ka siguruar kualifikimin për në ...

Dëshpërimi i futbollistëve të Kosovës pas humbjes së hidhur nga Çekia
Përfaqësuesja e Kosovës ka pësuar humbje të hidhur nga Republika çeke në ndeshjen e parafundit eliminatore për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’. Në ndeshjen e vlefshme për grupin A, djelmoshat e Bernard Challandes janë ...
Koha.mk | 14-Nov-2019 23:00
Përfaqësuesja e Kosovës ka pësuar humbje të hidhur nga Republika çeke në ndeshjen e parafundit eliminatore për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’. Në ndeshjen e vlefshme për grupin A, djelmoshat e Bernard Challandes janë ...

Çekia shuan shpresën e kualifikimit të Kosovës, por mbetet dhe Liga e Kombeve
Çekia ka e fituar përballjen me Kosovën, me rezultat 2-1, në sfidë që u zhvillua në “Dossan Arena”, në Plzen të Çekisë, raporton RTKLive.com. Çekët u treguan ekipi më i mirë së skuadra jonë, sidomos në pjesën e dytë kur ...
EkonomiaOnline | 14-Nov-2019 23:00
Çekia ka e fituar përballjen me Kosovën, me rezultat 2-1, në sfidë që u zhvillua në “Dossan Arena”, në Plzen të Çekisë, raporton RTKLive.com. Çekët u treguan ekipi më i mirë së skuadra jonë, sidomos në pjesën e dytë kur ...

Thaçi reagon pas humbjes së “Dardanëve” në Çeki
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka reaguar pas përfundimit të ndeshjes në Çeki. Në ndeshjen e vlefshme për grupin A, djelmoshat e Bernard Challandes janë mposhtur me rezultat 2:1 nga çekët në 'Doosan Arena', ...
Zeri | 14-Nov-2019 22:50
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka reaguar pas përfundimit të ndeshjes në Çeki. Në ndeshjen e vlefshme për grupin A, djelmoshat e Bernard Challandes janë mposhtur me rezultat 2:1 nga çekët në 'Doosan Arena', ...

Kosova humb shansin për kualifikim direkt, por ëndrra vazhdon
Edhe matematikisht, Kosova nuk ia ka dalë që të kualifikohet në “Euro 2020” përmes kualifikimeve të rregullta, por ëndrra vazhdon. Kosova do ta kërkojë Kampionatin Evropian përmes Nations League Kosova është mposhtur ...
Gazeta Express | 14-Nov-2019 22:50
Edhe matematikisht, Kosova nuk ia ka dalë që të kualifikohet në “Euro 2020” përmes kualifikimeve të rregullta, por ëndrra vazhdon. Kosova do ta kërkojë Kampionatin Evropian përmes Nations League Kosova është mposhtur ...

Kosova humbi nga Çekia, shpresa te Liga e Kombeve
Kosova ka humbur 2 me 1 ndeshjen vendimtare me Çekinë në Grupin A të kualifikimeve për Kampionatin Botëror për të humbur edhe matematikisht shanset për kualifikim nga eliminatoret e rregullta. Atdhe Nuhiu kaloi ...
Portalb | 14-Nov-2019 22:46
Kosova ka humbur 2 me 1 ndeshjen vendimtare me Çekinë në Grupin A të kualifikimeve për Kampionatin Botëror për të humbur edhe matematikisht shanset për kualifikim nga eliminatoret e rregullta. Atdhe Nuhiu kaloi ...

Ëndrra për ‘Euro 2020’ nuk ka mbaruar, ja se si mund të kualifikohet Kosova
Kombëtarja e Kosovës sonte pësoi humbje nga Çekia me rezultat 2:1. Me këtë humbje, Kosova edhe matematikisht eliminohet nga kualifikimi direkt në ‘Euro 2020’, shkruan Indeksonline. Por, ëndrra ende për një kualifikim në ...
Indeks Online | 14-Nov-2019 22:46
Kombëtarja e Kosovës sonte pësoi humbje nga Çekia me rezultat 2:1. Me këtë humbje, Kosova edhe matematikisht eliminohet nga kualifikimi direkt në ‘Euro 2020’, shkruan Indeksonline. Por, ëndrra ende për një kualifikim në ...

Çekia i mbyll Kosovës rrugën për në “Euro 2020”, shpresë mbetet Liga e Kombeve
Kosova ka humbur 2 me 1 ndeshjen vendimtare me Çekinë në Grupin A të kualifikimeve për Kampionatin Botëror për të humbur edhe matematikisht shanset për kualifikim nga eliminatoret e rregullta. Atdhe Nuhiu kaloi ...
RTSH | 14-Nov-2019 22:46
Kosova ka humbur 2 me 1 ndeshjen vendimtare me Çekinë në Grupin A të kualifikimeve për Kampionatin Botëror për të humbur edhe matematikisht shanset për kualifikim nga eliminatoret e rregullta. Atdhe Nuhiu kaloi ...

Kosova humb shansin për kualifikim direkt, por ëndrra vazhdon
Edhe matematikisht, Kosova nuk ia ka dalë që të kualifikohet në “Euro 2020” përmes kualifikimeve të rregullta, por ëndrra vazhdon. Kosova do ta kërkojë Kampionatin Evropian përmes Nations League Kosova është mposhtur ...
Albportali | 14-Nov-2019 22:45
Edhe matematikisht, Kosova nuk ia ka dalë që të kualifikohet në “Euro 2020” përmes kualifikimeve të rregullta, por ëndrra vazhdon. Kosova do ta kërkojë Kampionatin Evropian përmes Nations League Kosova është mposhtur ...

Kosova humb shansin për kualifikim direkt, por ëndrra vazhdon
Edhe matematikisht, Kosova nuk ia ka dalë që të kualifikohet në “Euro 2020” përmes kualifikimeve të rregullta, por ëndrra vazhdon. Kosova do ta kërkojë Kampionatin Evropian përmes Nations League Kosova është mposhtur ...
Gazeta Observer | 14-Nov-2019 22:45
Edhe matematikisht, Kosova nuk ia ka dalë që të kualifikohet në “Euro 2020” përmes kualifikimeve të rregullta, por ëndrra vazhdon. Kosova do ta kërkojë Kampionatin Evropian përmes Nations League Kosova është mposhtur ...

Mposhtet Kosova, ëndrra vazhdon
Republika e Çekisë ia ka arritur ta mposhtë Kombëtaren e Kosovës me përmbysje rezultati nga 0-1 në 2-1, në duelin e luajtur në stadiumin “Doosan Arena” në Plzen, shkruan Gazeta inFokus. Vendasit e dominuan në tersi ...
InFokusi | 14-Nov-2019 22:45
Republika e Çekisë ia ka arritur ta mposhtë Kombëtaren e Kosovës me përmbysje rezultati nga 0-1 në 2-1, në duelin e luajtur në stadiumin “Doosan Arena” në Plzen, shkruan Gazeta inFokus. Vendasit e dominuan në tersi ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved