ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/08/2020 03:16

Shemben ndërtimet te “Unaza e Re”/ Aksioni në mëngjes nis me përleshje, 15 të shoqëruar

Shemben ndërtimet te “Unaza e Re”/ Aksioni në mëngjes nis me përleshje, 15 të shoqëruar
Në orën 5 të mëngjesit unaza e re u rrethua nga qindra forca policore. Do niste kështu aksioni për shkatërrimin e ndërtimeve që pengojnë projektin e "Unazës së Re".
Top Channel | 12-Nov-2019 20:13
Në orën 5 të mëngjesit unaza e re u rrethua nga qindra forca policore. Do niste kështu aksioni për shkatërrimin e ndërtimeve që pengojnë projektin e "Unazës së Re".

Dhuna dhe aksioni në “Astir”, PDIU akuza Ramës: Plotësoi trekëndëshin “dhunë-krim-korrupsion”
TIRANË Partia e PDIU-së ka reaguar për aksionin e IKMT-së në zonën e “Astirit”, aty ku 33 banesa u prishën sot për t’i hapur rrugë ndërtimit të Unazës së Re në Tiranë. Me një deklaratë të shpërndarë për mediat, PDIU ...
BalkanWeb | 12-Nov-2019 19:49
TIRANË Partia e PDIU-së ka reaguar për aksionin e IKMT-së në zonën e “Astirit”, aty ku 33 banesa u prishën sot për t’i hapur rrugë ndërtimit të Unazës së Re në Tiranë. Me një deklaratë të shpërndarë për mediat, PDIU ...

Përfundon aksioni/ Shemben 33 ndërtesat në zonën e “Astirit”
Vetëm pak momente më parë, mjetet e Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit kanë prishur edhe objektin e 33 në zonën e “Astirit”, në kryeqytet.
Top Channel | 12-Nov-2019 18:59
Vetëm pak momente më parë, mjetet e Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit kanë prishur edhe objektin e 33 në zonën e “Astirit”, në kryeqytet.

“32 banesa u shembën me orendi brenda”, Pollo për aksionin e IKMT në “Astir”: Arrogancë dhe veprim çnjerëzor!
TIRANË Ish-deputeti i PD-së, Genc Pollo i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 foli për aksionin e IKMT-së në zonën e Astirit, ku 33 banesa u prishën me qëllim që t’i hapet shteg ndërtimit të Unazës së re. Ai tha se ...
BalkanWeb | 12-Nov-2019 17:53
TIRANË Ish-deputeti i PD-së, Genc Pollo i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24 foli për aksionin e IKMT-së në zonën e Astirit, ku 33 banesa u prishën me qëllim që t’i hapet shteg ndërtimit të Unazës së re. Ai tha se ...

Përfundon aksioni i IKMT-së, shemben 33 objekte në “Astir”, shoqërohen 20 banorë
TIRANË Ka përfunduar aksioni i IKMT-së në zonën e “Astirit”. Gazetarja e “BalkanWeb” , Dorjana Bezat, raporton se 33 objekte në këtë zonë janë shembur, ndërsa menjëherë ka nisur puna për largimin e materialeve inerte të ...
BalkanWeb | 12-Nov-2019 16:56
TIRANË Ka përfunduar aksioni i IKMT-së në zonën e “Astirit”. Gazetarja e “BalkanWeb” , Dorjana Bezat, raporton se 33 objekte në këtë zonë janë shembur, ndërsa menjëherë ka nisur puna për largimin e materialeve inerte të ...

Dhuna në “Astir”, reagon Kryemadhi: Skenë krimi e urdhëruar nga Edi Rama
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka reaguar në lidhje me situatën e ndodhur ditën e sotme , ku prej mëngjesit, IKMT ka nisur prishjen e 33 objekteve ne zonën e “Astir”.
Top Channel | 12-Nov-2019 16:46
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka reaguar në lidhje me situatën e ndodhur ditën e sotme , ku prej mëngjesit, IKMT ka nisur prishjen e 33 objekteve ne zonën e “Astir”.

Përplasjet te Unaza e Re/ Incident me gazetarin e Top Channel, banori i merr mikrofonin dhe ia flak në rrugë
Përplasje të forta ka pasur sot me policisë dhe banorëve të zonës së Astirit në kryeqytet, pasi IKMT ndërhyri sot për të prishur banesat pa leje në kuadër të projektit të Unazës së Re.
Top Channel | 12-Nov-2019 16:41
Përplasje të forta ka pasur sot me policisë dhe banorëve të zonës së Astirit në kryeqytet, pasi IKMT ndërhyri sot për të prishur banesat pa leje në kuadër të projektit të Unazës së Re.

IKMT: Të 33 objektet do të prishen sot
Prej mëngjesit te sotëm IKMT ka nisur prishjen e 33 objekteve ne zonën e “Astir”.
Top Channel | 12-Nov-2019 16:41
Prej mëngjesit te sotëm IKMT ka nisur prishjen e 33 objekteve ne zonën e “Astir”.

Aksioni në “Astir”, IKMT-ja bën bilancin: Deri tani janë prishur 24 objekte
TIRANË Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka dhënë informacion për objektet, të cilat janë prishur deri tani në zonën e “Astirit”. Me një shënim më “Facebook”, IKMT-ja thotë se aktualisht janë prishur 24 ...
BalkanWeb | 12-Nov-2019 15:23
TIRANË Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka dhënë informacion për objektet, të cilat janë prishur deri tani në zonën e “Astirit”. Me një shënim më “Facebook”, IKMT-ja thotë se aktualisht janë prishur 24 ...

Braimllari: Dëmshpërblim me çmimin e tregut dhe dënime për ata që dhunuan banorët
Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari me anë të një interviste ka reaguar në lidhje me aksionin e ditës së sotme në Unazën e Re, ku janë shembur 33 objekte nga IKMT. Braimllari ka theksuar se banorët e ...
Telegraf | 12-Nov-2019 20:28
Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari me anë të një interviste ka reaguar në lidhje me aksionin e ditës së sotme në Unazën e Re, ku janë shembur 33 objekte nga IKMT. Braimllari ka theksuar se banorët e ...

IKMT mbyll aksionin, shemben 33 ndërtesa në Astir
Inspektriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka përfunduar pas 11 orësh aksionin për prishjen e objekteve pa leje në Astir. Aksioni i IKMT i kësaj të marte është shoqëruar me përplasje të forta mes banorëve dhe ...
VizionPlus | 12-Nov-2019 18:35
Inspektriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka përfunduar pas 11 orësh aksionin për prishjen e objekteve pa leje në Astir. Aksioni i IKMT i kësaj të marte është shoqëruar me përplasje të forta mes banorëve dhe ...

Përfundon aksioni i IKMT, prishen 33 banesa
Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka përfunduar aksionin e prishjes së banesave tek “Astiri”. Me anë të një njoftimi në Facebook, shkruan se janë shembur 15 objekte një katëshe, 11 objekte 2 katëshe, 6 ...
Telegraf | 12-Nov-2019 18:34
Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka përfunduar aksionin e prishjes së banesave tek “Astiri”. Me anë të një njoftimi në Facebook, shkruan se janë shembur 15 objekte një katëshe, 11 objekte 2 katëshe, 6 ...

Lëvizja Vetëvendosje dënoi dhunën në Astir, Bashkia e Tiranës: Është votuar të qeverisë Kosovën, jo të bëjë djalin e Fahriut
Mbi situatën e mëngjesit të sotëm, ku një grup banorësh të zonës së Astirit u konfliktuan me punonjësit e IKMT-së dhe të policisë, çka solli disa të lënduar (një pjesë e tyre ndodhen në Spitalin e Traumës) reagoi edhe ...
Top Channel | 12-Nov-2019 13:51
Mbi situatën e mëngjesit të sotëm, ku një grup banorësh të zonës së Astirit u konfliktuan me punonjësit e IKMT-së dhe të policisë, çka solli disa të lënduar (një pjesë e tyre ndodhen në Spitalin e Traumës) reagoi edhe ...

“Astiri”, IKMT: Janë prishur 24 objekte, prej të cilave 8 objekte 2 katëshe, 4 tre katëshe dhe 12 nje katëshe
Prej mëngjesit te sotëm IKMT ka nisur prishjen e 33 objekteve ne zonën e “Astir”. Deri në këto momente janë prishur 24 objekte, prej të cilave 8 objekte 2 katëshe, 4 tre katëshe dhe 12 nje katëshe. Objektet e tjera janë ...
GazetaTema | 12-Nov-2019 15:15
Prej mëngjesit te sotëm IKMT ka nisur prishjen e 33 objekteve ne zonën e “Astir”. Deri në këto momente janë prishur 24 objekte, prej të cilave 8 objekte 2 katëshe, 4 tre katëshe dhe 12 nje katëshe. Objektet e tjera janë ...

Unaza e re, Basha: Kemi një kontratë me banorët, kompensim me vlerë tregu për çdo centimetër katror
Nga spitali i Traumës ku vizitoi banorët e plagosur të Astirit, si pasojë e përplasjes me policinë mëngjesin e sotëm, kryedemokrati Lulzim Basha apeloi qytetarët të mos bien pre e skenarit të kryeministrit sipas tij, ...
BalkanWeb | 12-Nov-2019 13:16
Nga spitali i Traumës ku vizitoi banorët e plagosur të Astirit, si pasojë e përplasjes me policinë mëngjesin e sotëm, kryedemokrati Lulzim Basha apeloi qytetarët të mos bien pre e skenarit të kryeministrit sipas tij, ...

VIDEO/ Si do të realizohej vjedhja e 20 milionë eurove tek Unaza, nga xhepat e qytetarëve në Delaware!
Mëngjesin e sotëm, ka patur një aksion brutal nga ana e IKMT-së dhe Policisë së Shtetit, për të shembur banesat tek Unaza e Re. Banorët kanë nisur protestat në mbrojtje të këtyre banesave një vit më parë. Por, historia ...
Telegraf | 12-Nov-2019 16:46
Mëngjesin e sotëm, ka patur një aksion brutal nga ana e IKMT-së dhe Policisë së Shtetit, për të shembur banesat tek Unaza e Re. Banorët kanë nisur protestat në mbrojtje të këtyre banesave një vit më parë. Por, historia ...

Përplasjet te “Unaza e Re”, Basha: Goditje e planifikuar nga Rama, ai dhe Veliaj do mbajnë përgjegjësi
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ishte i pranishëm në Spitalin e Traumës ku ndodhen të plagosurit e mëngjesit të sotëm nga përplasjet në "Unazën e Re", mes një grupi banorësh dhe punonjësve të IKMT-së e ...
Top Channel | 12-Nov-2019 13:05
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ishte i pranishëm në Spitalin e Traumës ku ndodhen të plagosurit e mëngjesit të sotëm nga përplasjet në "Unazën e Re", mes një grupi banorësh dhe punonjësve të IKMT-së e ...

Dhuna tek Astiri, Basha viziton të plagosurit dhe paralajmëron Ramën: Skenari yt, do përballesh me ligjin!
Nga spitali i Traumës, ku vizitoi nga afër 7 banorët që ngelën të plagosur pas përplasjes me policinë tek Astiri, ku IKMT aktualisht po shemb disa ndërtime, Lulzim Basha paralajmëron kryeministrin Edi Rama. Në një ...
BalkanWeb | 12-Nov-2019 13:01
Nga spitali i Traumës, ku vizitoi nga afër 7 banorët që ngelën të plagosur pas përplasjes me policinë tek Astiri, ku IKMT aktualisht po shemb disa ndërtime, Lulzim Basha paralajmëron kryeministrin Edi Rama. Në një ...

“Bie zotimi për Astirin”, Basha: Kur të vijmë në pushtet ne do ta vendosim Ramën para ligjit dhe do dëmshpërplejmë qytetarët
Nga spitali i Traumës ky vizitoi disa nga banorët e plagosur të Astirit, Lulzim Basha paralajmëroi Ramën se do mbajnë përgjegjësi para ligjit. Gjatë fjalës së tij Basha bëri me dije se me ardhjen e PD në pushtet çdo cm ...
GazetaTema | 12-Nov-2019 13:16
Nga spitali i Traumës ky vizitoi disa nga banorët e plagosur të Astirit, Lulzim Basha paralajmëroi Ramën se do mbajnë përgjegjësi para ligjit. Gjatë fjalës së tij Basha bëri me dije se me ardhjen e PD në pushtet çdo cm ...

Tensionet tek Astiri, IKMT: 33 objektet do të shemben brenda ditës së sotme
Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit, IKMT, njofton deri më tani janë prishur 24 objekte nga 33 që parashikohen të përfundojnë brenda ditës së sotme. “Prej mëngjesit te sotëm IKMT ka nisur prishjen e 33 ...
Telegraf | 12-Nov-2019 16:15
Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit, IKMT, njofton deri më tani janë prishur 24 objekte nga 33 që parashikohen të përfundojnë brenda ditës së sotme. “Prej mëngjesit te sotëm IKMT ka nisur prishjen e 33 ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved