ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/08/2020 04:01

Kosova e zhvillon stërvitjen e dytë dhe të fundit në ‘Fadil Vokrri’ para nisjes për Çeki

Kosova e zhvillon stërvitjen e dytë dhe të fundit në ‘Fadil Vokrri’ para nisjes për Çeki
Kosova e ka mbajtur stërvitjen e dytë dhe të fundit në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, para ndeshjes së të enjtes kundër Çekisë në Plzen. Në stërvitje mungoi sulmuesi Vedat Muriqi, i cili tashmë është konfirmuar ...
Telegrafi | 12-Nov-2019 21:03
Kosova e ka mbajtur stërvitjen e dytë dhe të fundit në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, para ndeshjes së të enjtes kundër Çekisë në Plzen. Në stërvitje mungoi sulmuesi Vedat Muriqi, i cili tashmë është konfirmuar ...

Kosova, Muriqi mungesa e madhe në dy ndeshjet e radhës me Çekinë dhe Anglinë
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, nuk do të jetë në gjendje të luajë në dy ndeshjet e radhës kundër Çekisë, më 14 nëntor në Plzen dhe kundër Anglisë, më 17 nëntor në Prishtinë. Përkundër përpjekjeve ...
GazetaTema | 12-Nov-2019 13:56
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, nuk do të jetë në gjendje të luajë në dy ndeshjet e radhës kundër Çekisë, më 14 nëntor në Plzen dhe kundër Anglisë, më 17 nëntor në Prishtinë. Përkundër përpjekjeve ...

?Rrahmani e Ujkani flasin për ndeshjen ndaj Çekis
Përfaqësuesja e Kosovës në futboll, sonte ka mbajtur seancën e parë stërvitore para ndeshjes me Çekinë.
Top Channel | 11-Nov-2019 22:52
Përfaqësuesja e Kosovës në futboll, sonte ka mbajtur seancën e parë stërvitore para ndeshjes me Çekinë.

Ujkani: Ta bëjmë ëndrrën realitet, presioni qëndron mbi ta
Kosova po bën shumë mirë në këtë fushatë kualifikuese për në “Euro 2020”. Dardanëve i duhen edhe dy ndeshje të tjera për të bërë ëndrrën realitet dhe të sigurojnë një biletë kualifikuese në këtë turne. Ata do të ndeshen ...
Top Channel | 11-Nov-2019 22:34
Kosova po bën shumë mirë në këtë fushatë kualifikuese për në “Euro 2020”. Dardanëve i duhen edhe dy ndeshje të tjera për të bërë ëndrrën realitet dhe të sigurojnë një biletë kualifikuese në këtë turne. Ata do të ndeshen ...

Rashica: Ndaj Çekisë nuk kemi çfarë humbim, duhet të fitojmë për shtetin tonë!
Kosova luan me Çekinë ndeshjen më të rëndësishme të këtyre eliminatoreve. Rezultati i “Dardanëve” në këtë transfertë do të jetë vendimtar për kualifikimin e mundshëm në Europian, pa pritur finalet e Ligës së Kombëtare. ...
InfoSport.mk | 12-Nov-2019 21:02
Kosova luan me Çekinë ndeshjen më të rëndësishme të këtyre eliminatoreve. Rezultati i “Dardanëve” në këtë transfertë do të jetë vendimtar për kualifikimin e mundshëm në Europian, pa pritur finalet e Ligës së Kombëtare. ...

Federata çeke me një njoftim të rëndësishëm para ndeshjes Çeki - Kosovë
Kombëtarja e Republikës së Çekisë do ta zhvillojë ndeshjen e fundit në shtëpi kundër Kosovës në kuadër të eliminatoreve për 'Euro 2020', më 14 nëntor, në Plzen. Siç ka bërë të ditur......
Zeri | 12-Nov-2019 20:58
Kombëtarja e Republikës së Çekisë do ta zhvillojë ndeshjen e fundit në shtëpi kundër Kosovës në kuadër të eliminatoreve për 'Euro 2020', më 14 nëntor, në Plzen. Siç ka bërë të ditur......

Rashica mendon se “grupi është arma me e fortë” e Kosovës
Lëndimi i Vedat Muriqit ka shkaktuar kokëçarje për Kosovën dhe sidomos Bernard Challandes, por sulmuesi i tjetër i Kombëtares, Milot Rashica mendon se Kosova është në këtë fazë për shkak se ata gjithmonë funksionojnë si ...
Gazeta Express | 12-Nov-2019 20:44
Lëndimi i Vedat Muriqit ka shkaktuar kokëçarje për Kosovën dhe sidomos Bernard Challandes, por sulmuesi i tjetër i Kombëtares, Milot Rashica mendon se Kosova është në këtë fazë për shkak se ata gjithmonë funksionojnë si ...

Vedat Muriqi mungon ndaj Republikës Çeke dhe Anglisë
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, nuk do të jetë në gjendje të luajë në dy ndeshjet e radhës kundër Çekisë, më 14 nëntor në Plzen dhe kundër Anglisë, më 17 nëntor në Prishtinë. Përkundër përpjekjeve ...
Telegrafi | 12-Nov-2019 14:02
Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, nuk do të jetë në gjendje të luajë në dy ndeshjet e radhës kundër Çekisë, më 14 nëntor në Plzen dhe kundër Anglisë, më 17 nëntor në Prishtinë. Përkundër përpjekjeve ...

A do të fitojmë në ndeshjen kundër Çekisë? Kështu përgjigjet Milot Rashica
Disa ditë përpara, ambasadori britanik në Kosovë, Nicholas Abbott, thotë se mezi po e pret ballafaqimin e Anglisë me Kosovën, këtu në “Fadil Vokrri”, këtë të diel. Në një deklaratë ekskluzive për KTV-në, Abbott thotë se ...
GazetaBlic | 12-Nov-2019 19:49
Disa ditë përpara, ambasadori britanik në Kosovë, Nicholas Abbott, thotë se mezi po e pret ballafaqimin e Anglisë me Kosovën, këtu në “Fadil Vokrri”, këtë të diel. Në një deklaratë ekskluzive për KTV-në, Abbott thotë se ...

Rashica komenton mungesën e Muriqit, paralajmëron Çekinë në këtë mënyrë
Përfaqësuesja e Kosovës e ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore para nisjes për në Plzen ku do të takohet me Republikën e Çekisë. Në stadiumin 'Fadil Vokrri', djelmoshat e Bernard Challandes janë stërvitur nën......
Zeri | 12-Nov-2019 19:28
Përfaqësuesja e Kosovës e ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore para nisjes për në Plzen ku do të takohet me Republikën e Çekisë. Në stadiumin 'Fadil Vokrri', djelmoshat e Bernard Challandes janë stërvitur nën......

Interesim i jashtëzakonshëm për të parë stërvitjen e Kosovës para nisjes në Çeki
Përpos Vedat Muriqit, i cili sot është larguar nga grumbullimi i Kosovës, për shkak të lëndimit që ia pamundësoi paraqitjen në dy ndeshjet e nëntorit, përzgjedhësi, Bernard Challandes, kishte në dispozicion të gjithë ...
Lajminet | 12-Nov-2019 19:21
Përpos Vedat Muriqit, i cili sot është larguar nga grumbullimi i Kosovës, për shkak të lëndimit që ia pamundësoi paraqitjen në dy ndeshjet e nëntorit, përzgjedhësi, Bernard Challandes, kishte në dispozicion të gjithë ...

Kosova nis stëtvitjen e fundit para udhëtimit në Plzen
Përfaqësuesja e Kosovës ka nisur seancën e fundit stërvitore para udhëtimit në Plzen. Në Plzen, Zëri.info mëson se djelmoshat e Bernard Challandes do të nisen në mëngjesin e nesërm, derisa pasdite do ta mbajnë ...
Zeri | 12-Nov-2019 18:16
Përfaqësuesja e Kosovës ka nisur seancën e fundit stërvitore para udhëtimit në Plzen. Në Plzen, Zëri.info mëson se djelmoshat e Bernard Challandes do të nisen në mëngjesin e nesërm, derisa pasdite do ta mbajnë ...

Kosova zhvillon stërvitjen e radhës para duelit me Çekinë, mungon Muriqi
Përfaqësuesja e Kosovës në futboll, ka zhvilluar stërvitjen e dytë radhazi para sfidës së të mërkurës me Çekinë, raporton EkonomiaOnline. “Dardanët” të udhëhequr nga trajneri Challandes, nuk i ka penguar as erërat e ...
EkonomiaOnline | 12-Nov-2019 18:11
Përfaqësuesja e Kosovës në futboll, ka zhvilluar stërvitjen e dytë radhazi para sfidës së të mërkurës me Çekinë, raporton EkonomiaOnline. “Dardanët” të udhëhequr nga trajneri Challandes, nuk i ka penguar as erërat e ...

Kosova do t'i ketë tre tifozë special në ndeshjen kundër Çekisë në Plzen
Përfaqësuesja e Kosovës do t'i zhvillojë dy ndeshjet e fundit eliminatore për Kampionatin Evropian 'Euro 2020' këtë javë. Fillimisht, më 14 nëntor, "Dardanët" përballen me Republikën e Çekisë në Plzen......
Zeri | 12-Nov-2019 18:00
Përfaqësuesja e Kosovës do t'i zhvillojë dy ndeshjet e fundit eliminatore për Kampionatin Evropian 'Euro 2020' këtë javë. Fillimisht, më 14 nëntor, "Dardanët" përballen me Republikën e Çekisë në Plzen......

Gazetari i Guardian: Kosova merr goditje të fortë me lëndimin e Muriqit
Gazetari i britanikes “The Guardian”, Nick Ames, ka raportuar lidhur me lëndimin e sulmuesit Vedat Muriqi, i cili nuk do të luajë me Kosovën për dy ndeshjet e radhës me Çekinë dhe Anglinë. Ames ka shkruar se kjo është ...
Klan Kosova | 12-Nov-2019 17:52
Gazetari i britanikes “The Guardian”, Nick Ames, ka raportuar lidhur me lëndimin e sulmuesit Vedat Muriqi, i cili nuk do të luajë me Kosovën për dy ndeshjet e radhës me Çekinë dhe Anglinë. Ames ka shkruar se kjo është ...

Vedat Bajrami përgatitet në boks, për ndeshjen Kosovë-Çeki
Aktori i njohur i humorit, Vedat Bajrami, njihet si simpatizant i madh i Përfaqësueses së Kosovës. Ai është përfshirë këto ditë në frymën e futbollit, kjo pasi Kosova ka dy ndeshje të rëndësishme përpara. Këtë javë, ajo ...
EkonomiaOnline | 12-Nov-2019 17:52
Aktori i njohur i humorit, Vedat Bajrami, njihet si simpatizant i madh i Përfaqësueses së Kosovës. Ai është përfshirë këto ditë në frymën e futbollit, kjo pasi Kosova ka dy ndeshje të rëndësishme përpara. Këtë javë, ajo ...

Zbulohet slogani i mrekullueshëm i ‘Dardanëve’ që do ta shpalosin në ndeshjen kundër Anglisë
Kosova ndeshet me Anglinë më 17 nëntor, vetëm tri ditë pas ndeshjes me Çekinë në Plzen, që pritet të jenë dy takimet më deçizive sa i përket kualifikimeve për Euro 2020. “Mirësevini dhe respekt”, janë fjalët e shkruara ...
Lajminet | 12-Nov-2019 17:22
Kosova ndeshet me Anglinë më 17 nëntor, vetëm tri ditë pas ndeshjes me Çekinë në Plzen, që pritet të jenë dy takimet më deçizive sa i përket kualifikimeve për Euro 2020. “Mirësevini dhe respekt”, janë fjalët e shkruara ...

‘Kosova mori goditje të madhe me Muriqin, Anglia do të ketë punë me Nuhiun’
Mediumet angleze kanë filluar të raportojnë rreth mungesës së madhe që do të ketë Kosova për dy ndeshjet e ardhshme. Sulmuesi Vedat Muriqi, nuk do të jetë në gjendje të luajë kundër Çekisë dhe Anglisë për shkak të ...
Gazeta Observer | 12-Nov-2019 16:31
Mediumet angleze kanë filluar të raportojnë rreth mungesës së madhe që do të ketë Kosova për dy ndeshjet e ardhshme. Sulmuesi Vedat Muriqi, nuk do të jetë në gjendje të luajë kundër Çekisë dhe Anglisë për shkak të ...

Postimi emocional i futbollistit të Kosovës për mungesën e Vedat Muriqit në ndeshjet e nëntorit
Futbollisti më në formë i Kosovës Vedat Muriqi nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit Bernard Challandes për dy ndeshjet e radhës. Sulmuesi i Fenerbahçes pësoi një lëndim në nyjën e këmbës në fitoren 3:2......
Zeri | 12-Nov-2019 16:15
Futbollisti më në formë i Kosovës Vedat Muriqi nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit Bernard Challandes për dy ndeshjet e radhës. Sulmuesi i Fenerbahçes pësoi një lëndim në nyjën e këmbës në fitoren 3:2......

Tronditet Kosova, konfirmohet mungesa e madhe në Çeki
Kosova ka një ndeshje të rëndësishme me Çekinë më 14 nëntor, sfidë vendimtare për vendin e dytë në grup. Dardanët duan kualifikimin në Euro 2020, që do të ishte një mrekulli. Gjithsesi për të marrë rezultat pozitiv në ...
ABCNews | 12-Nov-2019 14:02
Kosova ka një ndeshje të rëndësishme me Çekinë më 14 nëntor, sfidë vendimtare për vendin e dytë në grup. Dardanët duan kualifikimin në Euro 2020, që do të ishte një mrekulli. Gjithsesi për të marrë rezultat pozitiv në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved