ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/08/2020 06:57

Bie serveri online i shitjeve të biletave për Kosovë-Angli, interes i jashtëzakonshëm nga tifozët

Bie serveri online i shitjeve të biletave për Kosovë-Angli, interes i jashtëzakonshëm nga tifozët
Kosova do të luajë dy ndeshjet e saj më të rëndësishme ndaj Çekisë dhe Anglisë. Dy takime që do të vendosin fatin e “Dardanëve” të cilët janë në garë për të siguruar një vend në fazën e grupeve të “Euro 2020”. Për të ...
GazetaTema | 12-Nov-2019 17:27
Kosova do të luajë dy ndeshjet e saj më të rëndësishme ndaj Çekisë dhe Anglisë. Dy takime që do të vendosin fatin e “Dardanëve” të cilët janë në garë për të siguruar një vend në fazën e grupeve të “Euro 2020”. Për të ...

Fillojnë manipulimet, shiten biletat Kosovë-Angli në emër të regjisorit të njohur
Kanë filluar sërish problemet e shitjeve të biletave për ndeshjet e nëntorit, shkruan . Këtë herë personat e papërgjegjshëm kanë shkuar aq larg sa që janë munduar të shesin ato në emër të regjisorit Fatos Berisha. I ...
Lajminet | 12-Nov-2019 21:04
Kanë filluar sërish problemet e shitjeve të biletave për ndeshjet e nëntorit, shkruan . Këtë herë personat e papërgjegjshëm kanë shkuar aq larg sa që janë munduar të shesin ato në emër të regjisorit Fatos Berisha. I ...

Ankohet edhe tifozi anglez: Ky sistem i blerjes së biletave në Kosovë është qesharak
Ata e kanë shprehur irritimin e tyre nëpërmjet rrjeteve sociale, duke mos hezituar fare nga ofendimet e rënda. Por nuk janë vetëm tifozët kosovarë që kanë ankesa, shkruan . Edhe një tifoz anglez, nëpërmjet rrjeteve ...
Lajminet | 12-Nov-2019 20:50
Ata e kanë shprehur irritimin e tyre nëpërmjet rrjeteve sociale, duke mos hezituar fare nga ofendimet e rënda. Por nuk janë vetëm tifozët kosovarë që kanë ankesa, shkruan . Edhe një tifoz anglez, nëpërmjet rrjeteve ...

Zëdhënësi i Prokurorisë reagon për biletat e ndeshjes Kosovë – Angli
Problemet me sistemin online të shitjes së biletave ka bërë që shumë njerëz të irritohen dhe të reagojnë. Një gjë të tillë e ka bërë edhe zëdhënësi i Prokurorisë së Shtetit, Ekrem Lutfiu.Ai është ankuar pasi që nuk ka ...
Gazeta Observer | 12-Nov-2019 20:49
Problemet me sistemin online të shitjes së biletave ka bërë që shumë njerëz të irritohen dhe të reagojnë. Një gjë të tillë e ka bërë edhe zëdhënësi i Prokurorisë së Shtetit, Ekrem Lutfiu.Ai është ankuar pasi që nuk ka ...

Cili ishte shkaku që ”Tiks.app” ndaloj blerjen e biletave?
Tiks.app” është faqja që merret me shitjen e biletave për ndeshjet vendase të Kosovës. Kjo faqe nuk ju dha mundësinë fansave të kësaj ndeshje që të blenin bileta pasi që sistemi i kësaj faqeje nuk ishte i qasshëm, ...
InFokusi | 12-Nov-2019 20:39
Tiks.app” është faqja që merret me shitjen e biletave për ndeshjet vendase të Kosovës. Kjo faqe nuk ju dha mundësinë fansave të kësaj ndeshje që të blenin bileta pasi që sistemi i kësaj faqeje nuk ishte i qasshëm, ...

Njohësi i shkencave kompjuterike e zbulon 'dallaverin' e madh që po bëhet me biletat e ndeshjes Kosovë - Angli
Kanë kaluar mbi katër orë që nga koha kur është paraparë shitja e biletave për ndeshjen Kosovë - Angli. Megjithatë, ende ueb-sajti i kompanisë përgjegjëse "tiks.app" është jashtë funksionit, shkruan......
Zeri | 12-Nov-2019 20:33
Kanë kaluar mbi katër orë që nga koha kur është paraparë shitja e biletave për ndeshjen Kosovë - Angli. Megjithatë, ende ueb-sajti i kompanisë përgjegjëse "tiks.app" është jashtë funksionit, shkruan......

Zbulohen “dallaveret” me shitjen e biletave
Tifozët e Kombëtares kanë pasur shumë probleme me sigurimin e biletës për të parë ndeshjen Kosovë – Angli në “Fadil Vokrri”. Faqja “tiks.app”, ka qenë jashtë funksionit që nga ora 16:00 kur edhe është lajmëruar shitja e ...
Gazeta Observer | 12-Nov-2019 20:33
Tifozët e Kombëtares kanë pasur shumë probleme me sigurimin e biletës për të parë ndeshjen Kosovë – Angli në “Fadil Vokrri”. Faqja “tiks.app”, ka qenë jashtë funksionit që nga ora 16:00 kur edhe është lajmëruar shitja e ...

Blerja e biletave, sërish ankth për tifozët (VIDEO)
Të gjithë të interesuarit për të blerë një biletë për të shikuar ndeshjen ndërmjet Kosovës e Anglisë në stadiumin “Fadil Vokrri” u përballjen me bllokimin e sistemit online. Kjo për shkak se faqja Tiks APP po thuajse ...
Medial | 12-Nov-2019 20:13
Të gjithë të interesuarit për të blerë një biletë për të shikuar ndeshjen ndërmjet Kosovës e Anglisë në stadiumin “Fadil Vokrri” u përballjen me bllokimin e sistemit online. Kjo për shkak se faqja Tiks APP po thuajse ...

Blerja e biletave, sërish ankth për tifozët (VIDEO)
Të gjithë të interesuarit për të blerë një biletë për të shikuar ndeshjen ndërmjet Kosovës e Anglisë në stadiumin “Fadil Vokrri” u përballjen me bllokimin e sistemit online. Kjo për shkak se faqja Tiks APP po thuajse ...
Klan Kosova | 12-Nov-2019 20:09
Të gjithë të interesuarit për të blerë një biletë për të shikuar ndeshjen ndërmjet Kosovës e Anglisë në stadiumin “Fadil Vokrri” u përballjen me bllokimin e sistemit online. Kjo për shkak se faqja Tiks APP po thuajse ...

A do ta përzgjedh Southgate, lojtarin e Chelsea’s për ndeshjet e Anglisë ?
Problemet me sistemin online të shitjes së biletave ka bërë që shumë njerëz të irritohen dhe të reagojnë. Një gjë të tillë e ka bërë edhe zëdhënësi i Prokurorisë së Shtetit, Ekrem Lutfiu. Ai është ankuar pasi që nuk ka ...
GazetaBlic | 12-Nov-2019 19:41
Problemet me sistemin online të shitjes së biletave ka bërë që shumë njerëz të irritohen dhe të reagojnë. Një gjë të tillë e ka bërë edhe zëdhënësi i Prokurorisë së Shtetit, Ekrem Lutfiu. Ai është ankuar pasi që nuk ka ...

Qytetari akuzon publikisht faqen që merret me shitjen e biletave, paraqet edhe fakte
Por ky sajt ka treguar shpeshherë që nuk është në nivelin e duhur, pasi biletëkërkuesit vazhdimisht po përballen me probleme të shumta. Njëri nga ta publikisht ka akuzuar faqen ”tiks.app”, duke paraqitur edhe fakte, ...
Lajminet | 12-Nov-2019 19:29
Por ky sajt ka treguar shpeshherë që nuk është në nivelin e duhur, pasi biletëkërkuesit vazhdimisht po përballen me probleme të shumta. Njëri nga ta publikisht ka akuzuar faqen ”tiks.app”, duke paraqitur edhe fakte, ...

Zëdhënësi i Prokurorisë reagon për biletat e ndeshjes Kosovë – Angli
Një gjë të tillë e ka bërë edhe zëdhënësi i Prokurorisë së Shtetit, Ekrem Lutfiu. Ai është ankuar pasi që nuk ka arritur të blej biletë duke e quajtur dështim dhe dallavere. “E qysh me marr bileta online kur bie prej ...
Lajminet | 12-Nov-2019 19:16
Një gjë të tillë e ka bërë edhe zëdhënësi i Prokurorisë së Shtetit, Ekrem Lutfiu. Ai është ankuar pasi që nuk ka arritur të blej biletë duke e quajtur dështim dhe dallavere. “E qysh me marr bileta online kur bie prej ...

Fillon shitja e biletave Kosovë-Angli, në të ‘zezën’
Sot ka filluar shitja e biletave për këtë ndeshje, mirëpo ende pa nisur shitja e tyre, faqja online e cila shërben për shitjen e biletave Tiks.app, është bllokuar, e disa qytetarë të cilët duket se kanë arritur t’i ...
AlbInfo | 12-Nov-2019 18:48
Sot ka filluar shitja e biletave për këtë ndeshje, mirëpo ende pa nisur shitja e tyre, faqja online e cila shërben për shitjen e biletave Tiks.app, është bllokuar, e disa qytetarë të cilët duket se kanë arritur t’i ...

John Travolta poston fotografi të rrallë me fëmijët e tij
Regjisori i njohur nga Kosova, Fatos Berisha njihet si mbështetës i madh i kombëtares së Kosovës, madje ai bënë pjesë në grupin e tifozëve ‘Dardan’ dhe është i pranishëm në secilën ndeshje ku luan Kosova. Së fundmi, ...
GazetaBlic | 12-Nov-2019 18:45
Regjisori i njohur nga Kosova, Fatos Berisha njihet si mbështetës i madh i kombëtares së Kosovës, madje ai bënë pjesë në grupin e tifozëve ‘Dardan’ dhe është i pranishëm në secilën ndeshje ku luan Kosova. Së fundmi, ...

Ndeshja Kosovë-Angli, fillon shitja e biletave në tregun e zi
Të dielën e 17 nëntorit në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, Kosova do ta presë ekipin e Anglisë në përballjen e saj të radhës në futboll. Sot ka filluar shitja e biletave për këtë ndeshje, mirëpo ende pa nisur ...
InFokusi | 12-Nov-2019 18:45
Të dielën e 17 nëntorit në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, Kosova do ta presë ekipin e Anglisë në përballjen e saj të radhës në futboll. Sot ka filluar shitja e biletave për këtë ndeshje, mirëpo ende pa nisur ...

Ja sa bileta janë shitur deri më tani për ndeshjen Kosovë – Angli
Sot në orën 16:00 ka filluar shitja e biletave për ndeshjen e shumëpritur, Kosova – Anglia.Kosova – Anglia është takimi i fundit që kombëtarja e Kosovës e zhvillon në kuadër të ciklit kualifikues për ‘Euro 2020’, ...
Gazeta Observer | 12-Nov-2019 18:39
Sot në orën 16:00 ka filluar shitja e biletave për ndeshjen e shumëpritur, Kosova – Anglia.Kosova – Anglia është takimi i fundit që kombëtarja e Kosovës e zhvillon në kuadër të ciklit kualifikues për ‘Euro 2020’, ...

Zëdhënësi i Prokurorisë reagon për biletat e ndeshjes Kosovë – Angli
Problemet me sistemin online të shitjes së biletave ka bërë që shumë njerëz të irritohen dhe të reagojnë. Një gjë të tillë e ka bërë edhe zëdhënësi i Prokurorisë së Shtetit, Ekrem Lutfiu. Ai është ankuar pasi që nuk ka ...
Indeks Online | 12-Nov-2019 18:35
Problemet me sistemin online të shitjes së biletave ka bërë që shumë njerëz të irritohen dhe të reagojnë. Një gjë të tillë e ka bërë edhe zëdhënësi i Prokurorisë së Shtetit, Ekrem Lutfiu. Ai është ankuar pasi që nuk ka ...

'Mjaltë për mos-bllokim të uebfaqes' – nisin talljet me kompaninë për shitjen e biletave
Mos funksioni i uebfaqes së kompanisë Tiks Apps për shitjen e biletave të ndeshjes së shumë pritur Kosovë – Angli ka zemëruar tifozët “Dardanë”. Kompania kishte njoftuar se biletat për ndeshjen e së dielës në......
Zeri | 12-Nov-2019 18:34
Mos funksioni i uebfaqes së kompanisë Tiks Apps për shitjen e biletave të ndeshjes së shumë pritur Kosovë – Angli ka zemëruar tifozët “Dardanë”. Kompania kishte njoftuar se biletat për ndeshjen e së dielës në......

Ndeshja Kosovë-Angli, fillon shitja e biletave në tregun e zi
Të dielën e 17 nëntorit në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, Kosova do ta presë ekipin e Anglisë në përballjen e saj të radhës në futboll. Sot ka filluar shitja e biletave për këtë ndeshje, mirëpo ende pa nisur ...
Gazeta Express | 12-Nov-2019 18:16
Të dielën e 17 nëntorit në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, Kosova do ta presë ekipin e Anglisë në përballjen e saj të radhës në futboll. Sot ka filluar shitja e biletave për këtë ndeshje, mirëpo ende pa nisur ...

Policia po monitoron shitjen e biletave
Ka filluar me shumë probleme shitja e biletave në faqen zyrtare “Tiks.app” për ndeshjen historike Kosovë – Angli. Rreth dy orë pasi që është hapur linku për të blerë bileta, ka pasur probleme të mëdha në webfaqen, ku ...
Gazeta Observer | 12-Nov-2019 18:16
Ka filluar me shumë probleme shitja e biletave në faqen zyrtare “Tiks.app” për ndeshjen historike Kosovë – Angli. Rreth dy orë pasi që është hapur linku për të blerë bileta, ka pasur probleme të mëdha në webfaqen, ku ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved