ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/08/2020 04:43

Argumentet e Maqedonisë së Veriut përballë vetos franceze

Argumentet e Maqedonisë së Veriut përballë vetos franceze
Presidenti Stevo Pendarovski, i cili në Paris po merr pjesë në Forumin paqësor të Parisit, sot do të ketë takim me shefin e shtetit francez, Emannuel Macron. Pendarovski në takimin me Macronin do të ketë mundësi ...
Telegrafi | 12-Nov-2019 08:55
Presidenti Stevo Pendarovski, i cili në Paris po merr pjesë në Forumin paqësor të Parisit, sot do të ketë takim me shefin e shtetit francez, Emannuel Macron. Pendarovski në takimin me Macronin do të ketë mundësi ...

Thaçi takon Macron: Kosova e gatshme për marrëveshje paqësore me Serbinë
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, është takuar këtë të hënë me homologun francez, Emmanuel Macron, me të cilin ka biseduar për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe për perspektivën euroatlantike ...
VizionPlus | 11-Nov-2019 22:26
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, është takuar këtë të hënë me homologun francez, Emmanuel Macron, me të cilin ka biseduar për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe për perspektivën euroatlantike ...

FOTO/ Thaçi takon Macron: Gati të nisim dialogun me Serbinë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka pasur një takim me Presidentin e Francës, Emmanuel Macron, me të cilin ka biseduar për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe për perspektivën euroatlantike të Kosovës dhe ...
Lapsi | 11-Nov-2019 22:55
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka pasur një takim me Presidentin e Francës, Emmanuel Macron, me të cilin ka biseduar për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe për perspektivën euroatlantike të Kosovës dhe ...

Pendarovski pritet nga presidenti francez, Emmanuel Macron
Kryetari Stevo Perndarovski është takuar me kryetarin e Republikës së Francës, Emmanuel Macron. “Sonte kisha nderin të marrë pjesë në darkë, në vigjilje të Forumit Paqësor të Francës, bashkërisht me burrështetasit dhe ...
Telegrafi | 11-Nov-2019 22:30
Kryetari Stevo Perndarovski është takuar me kryetarin e Republikës së Francës, Emmanuel Macron. “Sonte kisha nderin të marrë pjesë në darkë, në vigjilje të Forumit Paqësor të Francës, bashkërisht me burrështetasit dhe ...

Prespektiva evropiane e RMV-së, Pendarovski takim me Makron
Presidenti Stevo Pendarovski, i cili ndodhet për vizitë dyditëshe në Paris, mbrëmë mori pjesë në darkën për shefat e shteteve dhe qeverive, organizuar nga presidenti francez në prag të Forumit paqësor të Parisit që do ...
Arbresh | 12-Nov-2019 08:50
Presidenti Stevo Pendarovski, i cili ndodhet për vizitë dyditëshe në Paris, mbrëmë mori pjesë në darkën për shefat e shteteve dhe qeverive, organizuar nga presidenti francez në prag të Forumit paqësor të Parisit që do ...

Argumentet e Maqedonisë së Veriut përballë vetos franceze
Shkup, 12 nëntor – Presidenti Stevo Pendarovski, i cili në Paris po merr pjesë në Forumin paqësor të Parisit, sot do të ketë takim me shefin e shtetit francez, Emanuel Makron, njofton KOHA. Pendarovski në takimin me ...
Koha.mk | 12-Nov-2019 08:35
Shkup, 12 nëntor – Presidenti Stevo Pendarovski, i cili në Paris po merr pjesë në Forumin paqësor të Parisit, sot do të ketë takim me shefin e shtetit francez, Emanuel Makron, njofton KOHA. Pendarovski në takimin me ...

Makron e priti Pendarovskin
Presidenti francez, Emanuel Makron mbrëmë e priti presidentin e Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, para Forumit paqësor të Parisit. “Sonte pata nderin të marr pjesë në darkën në prag të Forumit paqësor të Parisit, ...
Shenja | 12-Nov-2019 08:32
Presidenti francez, Emanuel Makron mbrëmë e priti presidentin e Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, para Forumit paqësor të Parisit. “Sonte pata nderin të marr pjesë në darkën në prag të Forumit paqësor të Parisit, ...

Thaçi takon Macron, premtimi që i jep për Serbinë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është pritur sot në zyrën formale të presidencës franceze, Pallati Elise, nga Emmanuel Macron, teksa ndodhet në Paris ku po merr pjesë në Samitin e Paqes. Kreu i shtetit kosovar ka ...
ABCNews | 11-Nov-2019 22:38
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është pritur sot në zyrën formale të presidencës franceze, Pallati Elise, nga Emmanuel Macron, teksa ndodhet në Paris ku po merr pjesë në Samitin e Paqes. Kreu i shtetit kosovar ka ...

Forumi paqësor i Parisit, Pendarovski do të takohet me Makronin
Presidenti Stevo Pendarovski, i cili ndodhet për vizitë dyditëshe në Paris, mbrëmë mori pjesë në darkën për shefat e shteteve dhe qeverive, organizuar nga presidenti francez në prag të Forumit paqësor të Parisit që do ...
Alsat-M | 12-Nov-2019 08:31
Presidenti Stevo Pendarovski, i cili ndodhet për vizitë dyditëshe në Paris, mbrëmë mori pjesë në darkën për shefat e shteteve dhe qeverive, organizuar nga presidenti francez në prag të Forumit paqësor të Parisit që do ...

Makron e priti Pendarovskin
Paris, 12 nëntor – Presidenti francez, Emanuel Makron mbrëmë e priti presidentin e Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, para Forumit paqësor të Parisit, raporton KOHA. “Sonte para nderin të marr pjesë në darkën në ...
Koha.mk | 12-Nov-2019 08:28
Paris, 12 nëntor – Presidenti francez, Emanuel Makron mbrëmë e priti presidentin e Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, para Forumit paqësor të Parisit, raporton KOHA. “Sonte para nderin të marr pjesë në darkën në ...

Argumentet e Maqedonisë së Veriut përballë vetos franceze
Shkup, 12 nëntor 2019 (MEDIAL) – Presidenti Stevo Pendarovski, i cili në Paris po merr pjesë në Forumin paqësor të Parisit, sot do të ketë takim me shefin e shtetit francez, Emanuel Makron. Pendarovski në takimin me ...
Medial | 12-Nov-2019 08:23
Shkup, 12 nëntor 2019 (MEDIAL) – Presidenti Stevo Pendarovski, i cili në Paris po merr pjesë në Forumin paqësor të Parisit, sot do të ketë takim me shefin e shtetit francez, Emanuel Makron. Pendarovski në takimin me ...

Pendarovski do të takohet me Makronin në margjina të Forumit paqësor të Parisit
Paris, 12 nëntor 2019 (MEDIAL) – Presidenti Stevo Pendarovski, i cili ndodhet për vizitë dyditëshe në Paris, mbrëmë mori pjesë në darkën për shefat e shteteve dhe qeverive, organizuar nga presidenti francez në prag të ...
Medial | 12-Nov-2019 08:00
Paris, 12 nëntor 2019 (MEDIAL) – Presidenti Stevo Pendarovski, i cili ndodhet për vizitë dyditëshe në Paris, mbrëmë mori pjesë në darkën për shefat e shteteve dhe qeverive, organizuar nga presidenti francez në prag të ...

Makron e priti Pendarovskin
Paris, 12 nëntor 2019 (MEDIAL) – Presidenti francez, Emanuel Makron mbrëmë e priti presidentin e Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, para Forumit paqësor të Parisit. “Sonte para nderin të marr pjesë në darkën në ...
Medial | 12-Nov-2019 07:50
Paris, 12 nëntor 2019 (MEDIAL) – Presidenti francez, Emanuel Makron mbrëmë e priti presidentin e Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, para Forumit paqësor të Parisit. “Sonte para nderin të marr pjesë në darkën në ...

Thaçi me Makron: Kosova e gatshme për marrëveshje me Serbinë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka zhvilluar një takim bilateral me Presidentin e Francës, Emmanuel Macron, me të cilin ka biseduar për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe për perspektivën euroatlantike të ...
Ina-Online | 12-Nov-2019 00:37
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka zhvilluar një takim bilateral me Presidentin e Francës, Emmanuel Macron, me të cilin ka biseduar për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe për perspektivën euroatlantike të ...

Makron ka pritur në takim Pendarovskin
Presidenti i Maqedonisë së Veriut Stevo Pendarovski mbrëmë ka qenë i pranishëm në darkën në vigjilje të Forumit të Paqes në Paris, ndërsa është pritur nga presidenti francez, Emanuel Makron. “Sonte kisha nderin të marrë ...
Ina-Online | 12-Nov-2019 00:04
Presidenti i Maqedonisë së Veriut Stevo Pendarovski mbrëmë ka qenë i pranishëm në darkën në vigjilje të Forumit të Paqes në Paris, ndërsa është pritur nga presidenti francez, Emanuel Makron. “Sonte kisha nderin të marrë ...

Thaçi i thotë presidentit Macron: Kosova e gatshme për marrëveshje paqësore me Serbinë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka zhvilluar një takim bilateral me Presidentin e Francës, Emmanuel Macron, me të cilin ka biseduar për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe për perspektivën euroatlantike ...
Telegrafi | 11-Nov-2019 21:50
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka zhvilluar një takim bilateral me Presidentin e Francës, Emmanuel Macron, me të cilin ka biseduar për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, si dhe për perspektivën euroatlantike ...

Macron pret presidentin Pendarovski
Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski është pritur nga presidenti francez Emanuel Macron në Forumin e Paqes në Paris.
Kosova Press | 11-Nov-2019 23:51
Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski është pritur nga presidenti francez Emanuel Macron në Forumin e Paqes në Paris.

Makron pret presidentin Pendarovski
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski është pritur nga presidenti francez Emanuel Makron në Forumin e Paqes në Paris. “Sonte kisha nderin të marrë pjesë në darkë, në vigjilje të Forumit ...
TetovaSot | 11-Nov-2019 23:39
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski është pritur nga presidenti francez Emanuel Makron në Forumin e Paqes në Paris. “Sonte kisha nderin të marrë pjesë në darkë, në vigjilje të Forumit ...

Thaçi në Zyrën e Macron: Jemi të gatshëm për marrëveshje me Serbinë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, po qëndron në kryeqytetin francez, Parisin, ku po merr pjesë në Samitin e Paqes, samit në të cilin po merr pjesë edhe presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq. Thaçi sot është pritur në ...
AlbInfo | 11-Nov-2019 23:33
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, po qëndron në kryeqytetin francez, Parisin, ku po merr pjesë në Samitin e Paqes, samit në të cilin po merr pjesë edhe presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq. Thaçi sot është pritur në ...

Makron pret presidentin Pendarovski
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski është pritur nga presidenti francez Emanuel Makron në Forumin e Paqes në Paris. “Sonte kisha nderin të marrë pjesë në darkë, në vigjilje të Forumit ...
Flaka | 11-Nov-2019 23:00
Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski është pritur nga presidenti francez Emanuel Makron në Forumin e Paqes në Paris. “Sonte kisha nderin të marrë pjesë në darkë, në vigjilje të Forumit ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved