ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/08/2020 02:08

U largua i zemëruar nga stadiumi pas zëvendësimit, vjen reagimi i Kristiano Ronaldos

U largua i zemëruar nga stadiumi pas zëvendësimit, vjen reagimi i Kristiano Ronaldos
Minuta e 55-të e ndeshjes kundër Milanit dhe Sarri vendos ta ndërrojë për të dytën sfidë radhazi… Kristiano Ronaldo nuk e pret mirë zëvendësimin. Largohet direkt për në dhomat e zhveshjes, bën dushin dhe braktis ...
BalkanWeb | 11-Nov-2019 18:46
Minuta e 55-të e ndeshjes kundër Milanit dhe Sarri vendos ta ndërrojë për të dytën sfidë radhazi… Kristiano Ronaldo nuk e pret mirë zëvendësimin. Largohet direkt për në dhomat e zhveshjes, bën dushin dhe braktis ...

VIDEO/ Juve dhe Inter në një tjetër nivel, Milan e Napoli në krizë
Juventus nuk ndalet në misionin për të mbrojtur titullin kampion në Serie A. “Zonja e Vjetër” kaloi 1-0 Milanin, falë një goli të vonë të Paulo Dybala, duke marrë sërish kreun e renditjes në kampionatin italian. Asgjë e ...
BalkanWeb | 11-Nov-2019 12:15
Juventus nuk ndalet në misionin për të mbrojtur titullin kampion në Serie A. “Zonja e Vjetër” kaloi 1-0 Milanin, falë një goli të vonë të Paulo Dybala, duke marrë sërish kreun e renditjes në kampionatin italian. Asgjë e ...

Dy zëvendësime radhazi, CR7 e tradhtojnë muskujt, nga gjoba të ndjesa ndaj ekipit, çfarë pritet të ndodh me Ronaldon
Që C.Ronaldo nuk është në kushtet e tij më të mira fizike kjo u pa qartë që në transfertën përballë Lokomotivës, në Champions. CR7 ishte në garë më kohën për të qenë përballë Milanit, në fund ai sëbashku me stafin ...
BalkanWeb | 11-Nov-2019 11:48
Që C.Ronaldo nuk është në kushtet e tij më të mira fizike kjo u pa qartë që në transfertën përballë Lokomotivës, në Champions. CR7 ishte në garë më kohën për të qenë përballë Milanit, në fund ai sëbashku me stafin ...

Problemet e Ronaldos te Juventusi, ëndërron gjiganti anglez
Cristiano Ronaldo po kalon momentin më të vështirë te Juventusi. Zëvendësimi në ndeshjen kundër Milanit e acaroi portugezin, i cili u largua menjëherë drejt dhomave të zhveshjes. Ylli i ekipit nuk priti fundin e ...
ABCNews | 11-Nov-2019 19:56
Cristiano Ronaldo po kalon momentin më të vështirë te Juventusi. Zëvendësimi në ndeshjen kundër Milanit e acaroi portugezin, i cili u largua menjëherë drejt dhomave të zhveshjes. Ylli i ekipit nuk priti fundin e ...

Cassano: Ronaldo ka rrezikuar suspendim dyvjeçar me largimin nga stadiumi
Antonio Cassano thotë se Cristiano Ronaldo ka rrezikuar një suspendim dyvjeçar pas largimit nga stadiumi i Juventusit pa përfunduar ndeshja kundër Milanit. Superylli i Zonjës së Vjetër reagoi furishëm pas zëvendësimit ...
Telegrafi | 11-Nov-2019 16:04
Antonio Cassano thotë se Cristiano Ronaldo ka rrezikuar një suspendim dyvjeçar pas largimit nga stadiumi i Juventusit pa përfunduar ndeshja kundër Milanit. Superylli i Zonjës së Vjetër reagoi furishëm pas zëvendësimit ...

CR7 mund të pezullohet, Cassano zbulon skenarin e bujshëm
Cristiano Ronaldo u zëvendësua sërish. Portugezi nuk e priti mirë lëvizjen e bërë nga trajneri Maurizio Sarri në sfidën me Milanin, ndërkohë që thuhet se sulmuesi është larguar nga stadiumi para se ndeshja të ...
ABCNews | 11-Nov-2019 16:30
Cristiano Ronaldo u zëvendësua sërish. Portugezi nuk e priti mirë lëvizjen e bërë nga trajneri Maurizio Sarri në sfidën me Milanin, ndërkohë që thuhet se sulmuesi është larguar nga stadiumi para se ndeshja të ...

Capello sulmon Cristiano Ronaldon: Ka 3 vite që nuk driblon dot një kundërshtar
Zëvendësimi i Cristiano Ronaldos në minutën e 55 të ndeshjes Juventus-Milan dhe zemërimi i tij me trajnerin Maurizio Sarri kanë hapur shumë debate në Itali. Fabio Capello, në deklarata për Sky Calcio, lavdëroi teknikun ...
GazetaTema | 11-Nov-2019 09:15
Zëvendësimi i Cristiano Ronaldos në minutën e 55 të ndeshjes Juventus-Milan dhe zemërimi i tij me trajnerin Maurizio Sarri kanë hapur shumë debate në Itali. Fabio Capello, në deklarata për Sky Calcio, lavdëroi teknikun ...

Pas acarimit me Sarrin, vjen reagimi i Ronaldos
Crisitano Ronaldo kishte një moment të hidhur mbrëmë në përballjen ndaj Milanit. Juventusi fitoi me shumë mund ndaj Rossonerëve me rezultat 1-0 me golin e shënuar nga Paulo Dybala. Maurizio Sarri kishte vendosur që në ...
Telegrafi | 11-Nov-2019 12:48
Crisitano Ronaldo kishte një moment të hidhur mbrëmë në përballjen ndaj Milanit. Juventusi fitoi me shumë mund ndaj Rossonerëve me rezultat 1-0 me golin e shënuar nga Paulo Dybala. Maurizio Sarri kishte vendosur që në ...

A do të dënohet? Juventusi merr vendim për gjestin e Ronaldos pas zëvendësimit
Juventus ka marrë vendimin mbi rastin e shumë komentuar të Cristiano Ronaldo-s. Paolo Dybala zuri vendin e Cristiano Ronaldos në minutën e 55-të, teksa ky zëvendësim nuk u prit mirë nga ylli portugez, i cili në shenjë ...
Lexo | 11-Nov-2019 20:41
Juventus ka marrë vendimin mbi rastin e shumë komentuar të Cristiano Ronaldo-s. Paolo Dybala zuri vendin e Cristiano Ronaldos në minutën e 55-të, teksa ky zëvendësim nuk u prit mirë nga ylli portugez, i cili në shenjë ...

Dardanët me një njoftim të rëndësishëm para ndeshjes Kosovë – Angli
Juventus ka marrë vendimin mbi rastin e shumë komentuar të Cristiano Ronaldo. Ronaldo kishte lëshuar stadiumin gjatë ndeshjes Juventus – Milan, kur trajneri Maurizio Sarri vendosi ta zëvendësonte. Juventus ka vendosur ...
GazetaBlic | 11-Nov-2019 20:40
Juventus ka marrë vendimin mbi rastin e shumë komentuar të Cristiano Ronaldo. Ronaldo kishte lëshuar stadiumin gjatë ndeshjes Juventus – Milan, kur trajneri Maurizio Sarri vendosi ta zëvendësonte. Juventus ka vendosur ...

Ronaldo u largua nga stadiumi pa përfunduar ndeshja
Cristiano Ronaldo nuk dukej aspak i kënaqur me zëvendësimin që i bëri Maurizzio Sarri në ndeshjen kundër Milanit. Trajneri e largoi superyllin portugez nga loja në minutën e 55-të, gjë që nuk kishte ndodhur më herët në ...
BalkanWeb | 11-Nov-2019 08:03
Cristiano Ronaldo nuk dukej aspak i kënaqur me zëvendësimin që i bëri Maurizzio Sarri në ndeshjen kundër Milanit. Trajneri e largoi superyllin portugez nga loja në minutën e 55-të, gjë që nuk kishte ndodhur më herët në ...

U largua nga stadiumi pas zevendesimit, reagon Ronaldo
Minuta e 55-të e ndeshjes kundër Milanit dhe Sarri vendos ta ndërrojë për të dytën sfidë radhazi… Kristiano Ronaldo nuk e pret mirë zëvendësimin. Largohet direkt për në dhomat e zhveshjes, bën dushin dhe braktis ...
Lajmi i Fundit | 11-Nov-2019 19:11
Minuta e 55-të e ndeshjes kundër Milanit dhe Sarri vendos ta ndërrojë për të dytën sfidë radhazi… Kristiano Ronaldo nuk e pret mirë zëvendësimin. Largohet direkt për në dhomat e zhveshjes, bën dushin dhe braktis ...

U largua i zemëruar nga stadiumi pas zëvendësimit, vjen reagimi i Kristiano Ronaldos
Minuta e 55-të e ndeshjes kundër Milanit dhe Sarri vendos ta ndërrojë për të dytën sfidë radhazi… Kristiano Ronaldo nuk e pret mirë zëvendësimin. Largohet direkt për në dhomat e zhveshjes, bën dushin dhe braktis ...
Lexo | 11-Nov-2019 19:01
Minuta e 55-të e ndeshjes kundër Milanit dhe Sarri vendos ta ndërrojë për të dytën sfidë radhazi… Kristiano Ronaldo nuk e pret mirë zëvendësimin. Largohet direkt për në dhomat e zhveshjes, bën dushin dhe braktis ...

A do të dënohet Ronaldo? Juventus merr vendimin për portugezin
Ronaldo kishte lëshuar stadiumin gjatë ndeshjes Juventus – Milan, kur trajneri Maurizio Sarri vendosi ta zëvendësonte. Juventus ka vendosur të mos jap asnjë dënim për Cristiano Ronaldo, bën të ditur ‘Goa’, transmeton . ...
Lajminet | 11-Nov-2019 19:00
Ronaldo kishte lëshuar stadiumin gjatë ndeshjes Juventus – Milan, kur trajneri Maurizio Sarri vendosi ta zëvendësonte. Juventus ka vendosur të mos jap asnjë dënim për Cristiano Ronaldo, bën të ditur ‘Goa’, transmeton . ...

Serie A mund ta dënojë Cristiano Ronaldon
Veprimet e Ronaldos pasi u zëvendësua nga Maurizio Sarri mund të kenë pasoja për yllin portugez të futbollit. Ronaldo la stadiumin pasi u zëvendësua nga trajneri, dhe ky veprim mund të sanksionohet, pasi rregullorja nuk ...
Lajminet | 11-Nov-2019 18:07
Veprimet e Ronaldos pasi u zëvendësua nga Maurizio Sarri mund të kenë pasoja për yllin portugez të futbollit. Ronaldo la stadiumin pasi u zëvendësua nga trajneri, dhe ky veprim mund të sanksionohet, pasi rregullorja nuk ...

Ronaldo e thyen heshtjen, pasi u largua i tërbuar nga stadiumi para përfundimit të ndeshjes
Cristiano Ronaldo e ka thyer heshtjen, pasi u largua nga stadiumi para se të përfundonte ndeshja mes Juventusit dhe Milanit në Allianz Stadium në Torino. Ai, megjithatë, do t’i shpëtojë gjobës. Trajneri Maurizio Sarri ...
Lexo | 11-Nov-2019 17:15
Cristiano Ronaldo e ka thyer heshtjen, pasi u largua nga stadiumi para se të përfundonte ndeshja mes Juventusit dhe Milanit në Allianz Stadium në Torino. Ai, megjithatë, do t’i shpëtojë gjobës. Trajneri Maurizio Sarri ...

Cassano: Ronaldo ka rrezikuar suspendim dyvjeçar me largimin nga stadiumi
Antonio Cassano thotë se Cristiano Ronaldo ka rrezikuar një suspendim dyvjeçar pas largimit nga stadiumi i Juventusit pa përfunduar ndeshja kundër Milanit. Superylli i Zonjës së Vjetër reagoi furishëm pas zëvendësimit ...
E Dua Sportin | 11-Nov-2019 16:59
Antonio Cassano thotë se Cristiano Ronaldo ka rrezikuar një suspendim dyvjeçar pas largimit nga stadiumi i Juventusit pa përfunduar ndeshja kundër Milanit. Superylli i Zonjës së Vjetër reagoi furishëm pas zëvendësimit ...

Pranon Sarri: Ronaldo nuk është në formë, do të shqetësohesha nëse nuk do të mërzitej
Zëvendësimi i Cristiano Ronaldos në ndeshjen kundër Milanit është bërë sensacion në mediat sportive, prandaj trajneri Maurizio Sarri është dashur ta sqarojë disa herë vendimin e tij. Superylli i Juventusit ia lëshoi ...
Telegrafi | 11-Nov-2019 10:56
Zëvendësimi i Cristiano Ronaldos në ndeshjen kundër Milanit është bërë sensacion në mediat sportive, prandaj trajneri Maurizio Sarri është dashur ta sqarojë disa herë vendimin e tij. Superylli i Juventusit ia lëshoi ...

Cassano: Ronaldo ka rrezikuar suspendim dyvjeçar me largimin nga stadiumi
Antonio Cassano thotë se Cristiano Ronaldo ka rrezikuar një suspendim dyvjeçar pas largimit nga stadiumi i Juventusit pa përfunduar ndeshja kundër Milanit. Superylli i Zonjës së Vjetër reagoi furishëm pas zëvendësimit ...
Shenja | 11-Nov-2019 16:10
Antonio Cassano thotë se Cristiano Ronaldo ka rrezikuar një suspendim dyvjeçar pas largimit nga stadiumi i Juventusit pa përfunduar ndeshja kundër Milanit. Superylli i Zonjës së Vjetër reagoi furishëm pas zëvendësimit ...

Capello sulmon ashpër Ronaldon: Ka tre vite që nuk driblon një kundërshtar
Ish trajneri i mirënjohur italian Fabio Capello, i cili gjatë karrierës së tij ka drejtuar Milanin, Juventusin, Realin e Madridit dhe kombëtaren angleze, ka reaguar ashpër mbrëmjen e djeshme ndaj Cristiano Ronaldos. ...
Shenja | 11-Nov-2019 16:10
Ish trajneri i mirënjohur italian Fabio Capello, i cili gjatë karrierës së tij ka drejtuar Milanin, Juventusin, Realin e Madridit dhe kombëtaren angleze, ka reaguar ashpër mbrëmjen e djeshme ndaj Cristiano Ronaldos. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved