ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/08/2020 03:04

Në Durrës gjendet një trup i pajetë nga peshkatarët

Në Durrës gjendet një trup i pajetë nga peshkatarët
Një kufomë është gjetur në det nga peshkatarët e Durrësit në orën 6:30 dhe është sjellë në breg. Trupi i pajetë nuk është identifikuar, ai është gjetur 8.5 milje larg bregut, në Bishtpallë, lagja nr.15. Ka dyshime se ...
Telegraf | 09-Nov-2019 10:29
Një kufomë është gjetur në det nga peshkatarët e Durrësit në orën 6:30 dhe është sjellë në breg. Trupi i pajetë nuk është identifikuar, ai është gjetur 8.5 milje larg bregut, në Bishtpallë, lagja nr.15. Ka dyshime se ...

Gjendet një kufomë në bregdetin e Bishtpallës në Durrës
Më datë 09.11.2019, rreth orës 06:30, në lagjen nr.15 Durrës, në vendin e quajtur Bishtpallë, në det rreth 8.5 milje larg bregut, nga një peshkarexhë , është gjetur një trup njeriu i dekompozuar. Nuk mund të ...
VizionPlus | 09-Nov-2019 09:07
Më datë 09.11.2019, rreth orës 06:30, në lagjen nr.15 Durrës, në vendin e quajtur Bishtpallë, në det rreth 8.5 milje larg bregut, nga një peshkarexhë , është gjetur një trup njeriu i dekompozuar. Nuk mund të ...

Durrës, peshkatarët gjejnë një trup të pajetë
Një trup i pajetë është gjetur nga peshkatarët në brigjet e Adriatikut në Durrës. Sipas peshkatarëve, trupi i pajetë u konstatua 6 milje larg bregut dhe aktualisht është dërguar në morgun e qytetit. Peshkarexha po ...
Lapsi | 09-Nov-2019 09:15
Një trup i pajetë është gjetur nga peshkatarët në brigjet e Adriatikut në Durrës. Sipas peshkatarëve, trupi i pajetë u konstatua 6 milje larg bregut dhe aktualisht është dërguar në morgun e qytetit. Peshkarexha po ...

Gjendet një trup i pajetë në Durrës, dyshohet se i përket një gruaje, u nxor në breg nga peshkatarët
Një trup i pajetë është gjetur këtë mëngjes nga peshkatarët rreth 6 milje nga Bishti i Pallës. Mësohet se trupi është i dekompozuar dhe dyshohet se i përket një gruaje. Gazetarja Klodiana Haxhiaj raporton për “ ...
BalkanWeb | 09-Nov-2019 08:09
Një trup i pajetë është gjetur këtë mëngjes nga peshkatarët rreth 6 milje nga Bishti i Pallës. Mësohet se trupi është i dekompozuar dhe dyshohet se i përket një gruaje. Gazetarja Klodiana Haxhiaj raporton për “ ...

Durrës, peshkatarët nxjerrin nga deti një trup të dekompozuar
Një kufomë e dekompozuar është gjetur në det nga peshkatarët në Durrës. Trupi i pajetë u konstatua në ujërat e Adriatikut, paralel me Porto Romanon në një thellësi 80 metra, nga anija e peshkimit ”Prima”. Sipas......
Zeri | 09-Nov-2019 09:53
Një kufomë e dekompozuar është gjetur në det nga peshkatarët në Durrës. Trupi i pajetë u konstatua në ujërat e Adriatikut, paralel me Porto Romanon në një thellësi 80 metra, nga anija e peshkimit ”Prima”. Sipas......

Gjendet një trup i pajetë në bregun e Durrësit, policia jep detajet e para
Gjendet një trup i pajetë në bregun e Durrësit. Gazetraja e ABC Neës Enkeleda Arapi raportoi se trupi i pa jetë është gjetur rreth 6 milje larg bregut të plazhit të Durrësit. Kufoma është gjetur nga peshkarexha ...
ABCNews | 09-Nov-2019 08:59
Gjendet një trup i pajetë në bregun e Durrësit. Gazetraja e ABC Neës Enkeleda Arapi raportoi se trupi i pa jetë është gjetur rreth 6 milje larg bregut të plazhit të Durrësit. Kufoma është gjetur nga peshkarexha ...

Durrës, peshkatarët nxjerrin nga deti një trup të dekompozuar
Trupi i pajetë u konstatua në ujërat e Adriatikut, paralel me Porto Romanon në një thellësi 80 metra, nga anija e peshkimit ”Prima”. Sipas peshkatarëve, konstatimi i seksit të kufomës ka qenë i vështirë për shkak se ...
Lajminet | 09-Nov-2019 09:49
Trupi i pajetë u konstatua në ujërat e Adriatikut, paralel me Porto Romanon në një thellësi 80 metra, nga anija e peshkimit ”Prima”. Sipas peshkatarëve, konstatimi i seksit të kufomës ka qenë i vështirë për shkak se ...

Durrës, peshkatarët nxjerrin nga deti një trup të dekompozuar
Një kufomë e dekompozuar është gjetur në det nga peshkatarët në Durrës. Trupi i pajetë u konstatua në ujërat e Adriatikut, paralel me Porto Romanon në një thellësi 80 metra, nga anija e peshkimit ”Prima”. Sipas ...
Klan Kosova | 09-Nov-2019 09:46
Një kufomë e dekompozuar është gjetur në det nga peshkatarët në Durrës. Trupi i pajetë u konstatua në ujërat e Adriatikut, paralel me Porto Romanon në një thellësi 80 metra, nga anija e peshkimit ”Prima”. Sipas ...

Gjendet një trup i pajetë në mes të detit
Qyteti i Durrësit është zgjuar i tronditur mëngjesin e sotëm teksa një trup pa shenja jete u gjet nga disa peshkatarë. Kufoma është gjetur në det në një distancë prej gati 10 km nga bregu. Trupi i pajetë është dërguar ...
Gazeta Express | 09-Nov-2019 09:07
Qyteti i Durrësit është zgjuar i tronditur mëngjesin e sotëm teksa një trup pa shenja jete u gjet nga disa peshkatarë. Kufoma është gjetur në det në një distancë prej gati 10 km nga bregu. Trupi i pajetë është dërguar ...

Durrës/ Një trup i pajetë bie në rrjetat e peshkatarëve, dyshohet se i përket një femre
Sot në mëngjes në plazhin e Durrësit është gjetur një trup i pajetë. Trupi që dyshohet se i përket një femre është dekompozuar raporton ‘News 24’. Mësohet se trupi i pajetë është nxjerrë nga peshkatarët të cilët kanë ...
Politiko | 09-Nov-2019 08:54
Sot në mëngjes në plazhin e Durrësit është gjetur një trup i pajetë. Trupi që dyshohet se i përket një femre është dekompozuar raporton ‘News 24’. Mësohet se trupi i pajetë është nxjerrë nga peshkatarët të cilët kanë ...

Durrësi zgjohet me lajmin tronditës, gjendet një trup i pajetë që dyshohet se i përket një femre (Ja kush e lajmëroi policinë)
Postuar: 09/11/2019 - 08:30 Qyteti i Durrësit është zgjuar me një lajm tronditës mëngjesin e sotëm. Një trup i pajetë është gjetur këtë mëngjes në plazhin e Durrësit. Mësohet se trupi është i dekompozuar dhe dyshohet se ...
Sot.Al | 09-Nov-2019 08:36
Postuar: 09/11/2019 - 08:30 Qyteti i Durrësit është zgjuar me një lajm tronditës mëngjesin e sotëm. Një trup i pajetë është gjetur këtë mëngjes në plazhin e Durrësit. Mësohet se trupi është i dekompozuar dhe dyshohet se ...

Gjendet një trup i pajetë në Durrës
Një trup i pajetë i një personi ende të paidentifikuar, është gjetur ditën e sotme në bregdetin e Durrësit. Trupi është gjetur nga një peshkarexhë, 6 milje larg bregut të plazhit të Durrësit. Trupi është nxjerrë në breg ...
Dritare | 09-Nov-2019 08:21
Një trup i pajetë i një personi ende të paidentifikuar, është gjetur ditën e sotme në bregdetin e Durrësit. Trupi është gjetur nga një peshkarexhë, 6 milje larg bregut të plazhit të Durrësit. Trupi është nxjerrë në breg ...

Durrës: Peshkatarët kanë gjetur trupin e pajetë të një femre
Trupi i pajetë i një personi është gjetur nga peshkatarët në brigjet e Durrësit. Zbulimi është bërë në orët e para të mëngjesit të kësaj të shtune rreth 6 milje nga bregu. Menjëherë pas këtij zbulimi peshkarexha e ka ...
PortaliOnline | 09-Nov-2019 08:21
Trupi i pajetë i një personi është gjetur nga peshkatarët në brigjet e Durrësit. Zbulimi është bërë në orët e para të mëngjesit të kësaj të shtune rreth 6 milje nga bregu. Menjëherë pas këtij zbulimi peshkarexha e ka ...

LAJM I FUNDIT/ Gjendet një trup i pajetë në Durrës, dyshohet se i përket një femre
Një trup i pajetë është gjetur këtë mëngjes në plazhin e Durrësit. Mësohet se trupi është i dekompozuar dhe dyshohet se i përket një femre. Gazetarja Klodiana Haxhiaj raporton për “BalkanWeb” se trupi i pajetë ka rënë ...
Medial | 09-Nov-2019 08:15
Një trup i pajetë është gjetur këtë mëngjes në plazhin e Durrësit. Mësohet se trupi është i dekompozuar dhe dyshohet se i përket një femre. Gazetarja Klodiana Haxhiaj raporton për “BalkanWeb” se trupi i pajetë ka rënë ...

Gjendet një trup i pajetë në detin e Durrësit, nxirret në breg nga një peshkarexhë
Një kufomë është gjetur e mbytur në detin e Durrësit. Trupi i pa jetë është gjetur rreth 6 milje larg bregut të plazhit të Durrësit. Kufoma është gjetur nga peshkarexha ‘Primo’ teksa kthehej nga gjuetia e peshkut. Pasi ...
Gazeta Dita | 09-Nov-2019 08:15
Një kufomë është gjetur e mbytur në detin e Durrësit. Trupi i pa jetë është gjetur rreth 6 milje larg bregut të plazhit të Durrësit. Kufoma është gjetur nga peshkarexha ‘Primo’ teksa kthehej nga gjuetia e peshkut. Pasi ...

Gjendet një trup i pajetë në Tiranë
Një person është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme në Tiranë. Në rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i dekompozuar, ...
Albportali | 08-Nov-2019 20:57
Një person është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme në Tiranë. Në rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i dekompozuar, ...

Gjendet një trup i pajetë në Tiranë
Është gjetur një trup i pajetë mashkulli në rrugën “Mine Peza” në Tiranë, njofton Top Channel. Sipas të dhënave të policisë trupi i pajetë është gjetur në afërsi të një kabine elektrike. Pas verifikimeve të kryera në ...
Klan Kosova | 18-Mar-2017 22:33
Është gjetur një trup i pajetë mashkulli në rrugën “Mine Peza” në Tiranë, njofton Top Channel. Sipas të dhënave të policisë trupi i pajetë është gjetur në afërsi të një kabine elektrike. Pas verifikimeve të kryera në ...

Gjendet një trup i dekompozuar në Tiranë
Në rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i dekompozuar, trupi i pajetë i shtetasit R. Z.,39 vjeç. Nga kqyrja paraprake e ...
Lajminet | 08-Nov-2019 18:39
Në rrugën e Kavajës, në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë elektrike por tashmë është jashtë funksionit, është gjetur pa shenja jete, i dekompozuar, trupi i pajetë i shtetasit R. Z.,39 vjeç. Nga kqyrja paraprake e ...

Gjendet një trup i pajetë në Tiranë
Në mesditën e sotme, në kryeqytet është gjendur një trup i pajetë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Kavajës. Njoftimi i policisë: “Rreth orës 14.50, në rrugën e “Kavajës” , në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë ...
Dritare | 08-Nov-2019 18:38
Në mesditën e sotme, në kryeqytet është gjendur një trup i pajetë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Kavajës. Njoftimi i policisë: “Rreth orës 14.50, në rrugën e “Kavajës” , në një ndërtesë që ka shërbyer si kabinë ...

Gjendet një person i vdekur
Në Stacionin policor Negotinë mbrëmë në orën 18:30 minuta është denoncuar se në vendin “Selishte” atari i fshatit Koprishnica, rajoni i Demir Kapisë, është gjetur një person mashkull i vdekur. Këtë informacion për MIA-n ...
Gazeta Express | 21-Apr-2019 13:37
Në Stacionin policor Negotinë mbrëmë në orën 18:30 minuta është denoncuar se në vendin “Selishte” atari i fshatit Koprishnica, rajoni i Demir Kapisë, është gjetur një person mashkull i vdekur. Këtë informacion për MIA-n ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved