ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/08/2020 02:39

Armë zjarri e fishekë luftarakë, kontrolli në banesë “fundos” 50-vjeçarin në Paskuqan

Armë zjarri e fishekë luftarakë, kontrolli në banesë “fundos” 50-vjeçarin në Paskuqan
Policia ka arrestuar një 50-vjeçar, banues në Paskuqan, pasi i është gjetur armë zjarri pa leje në banesë. Gjatë aksionit, uniformat blu kanë sekuestruar armën e zjarrit pushkë mode 63, një krehër fishekësh dhe 14 ...
BalkanWeb | 09-Nov-2019 10:29
Policia ka arrestuar një 50-vjeçar, banues në Paskuqan, pasi i është gjetur armë zjarri pa leje në banesë. Gjatë aksionit, uniformat blu kanë sekuestruar armën e zjarrit pushkë mode 63, një krehër fishekësh dhe 14 ...

Drejt Milanos me dokumente false, kapen në Rinas 3 persona, sekuestrohen karta identiteti e karta shëndeti italiane
Policia ka goditur sot një rast të tentativës për kallim të kufirit me dokumente të falsifikuara, duke vënë në pranga tre persona. Arrestimi i tyre është bërë gjatë një operacioni të koduar “Destinacioni final”, ...
BalkanWeb | 09-Nov-2019 10:08
Policia ka goditur sot një rast të tentativës për kallim të kufirit me dokumente të falsifikuara, duke vënë në pranga tre persona. Arrestimi i tyre është bërë gjatë një operacioni të koduar “Destinacioni final”, ...

Kalim i kufirit me dokumente false, 3 të arrestuar në Rinas
Në Rinas u godit një tjetër rast i tentativës për kalimit të kufirit me dokumente të falsifikuara, ndërkohë që u arrestuan 3 persona.
Top Channel | 09-Nov-2019 09:43
Në Rinas u godit një tjetër rast i tentativës për kalimit të kufirit me dokumente të falsifikuara, ndërkohë që u arrestuan 3 persona.

Mallakastër/ Kanosi punonjësin e policisë, arrestohet në flagrancë 35-vjeçari
Një 35-vjeçar është arrestuar në Mallakastër pasi kundërshtoi një punonjës policie.
Top Channel | 09-Nov-2019 09:35
Një 35-vjeçar është arrestuar në Mallakastër pasi kundërshtoi një punonjës policie.

Nga Rinasi në Angli me karta identeti italiane falso, 3 të arrestuar
Operacioni i koduar “Destinacioni final”, në Rinas ka bërë të mundur prangosjen e tre personave të cilët nëpërmjet falsifikimit të dokumentave dhe kundrejt perfitimeve financiare ndihmonin shtetas të ndryshëm për ...
VizionPlus | 09-Nov-2019 10:39
Operacioni i koduar “Destinacioni final”, në Rinas ka bërë të mundur prangosjen e tre personave të cilët nëpërmjet falsifikimit të dokumentave dhe kundrejt perfitimeve financiare ndihmonin shtetas të ndryshëm për ...

Mbante armë në shtëpi, pranga 50 vjeçarit në Paskuqan
Komisariati i Policisë Nr.5, Kamëz, ka finalizuar operacionin e koduar “Paskuqani”, duke arrestuar një person të cilit iu gjet një armë pa leje në banesë. -I. D., 50 vjeç, banues në Paskuqan u arrestua në flagrancë pasi ...
VizionPlus | 09-Nov-2019 10:29
Komisariati i Policisë Nr.5, Kamëz, ka finalizuar operacionin e koduar “Paskuqani”, duke arrestuar një person të cilit iu gjet një armë pa leje në banesë. -I. D., 50 vjeç, banues në Paskuqan u arrestua në flagrancë pasi ...

Tentoi të ndihmonte një grua të kalonte kufirin me pasaportë me vula të falsifikuara, arrestohet i riu
KAKAVIJË Një 23-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet për veprën penale “Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit”, ndërkohë që një femër po hetohet në gjendje të lirë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 13:18
KAKAVIJË Një 23-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet për veprën penale “Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit”, ndërkohë që një femër po hetohet në gjendje të lirë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije ...

Një tjetër i arrestuar në Gjirokastër, ndihmoi një grua të kalonte ilegalisht kufirin
Një 23 vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia për veprën penale "Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit".
Top Channel | 08-Nov-2019 13:05
Një 23 vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia për veprën penale "Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit".

Kalim i paligjshëm i kufirit, tre pjesëtarë të një grupi kriminal në pranga
Një grup kriminal që kryente falsifikimin e dokumenteve është goditur nga policia, ndërsa është shkatërruar baza ku kryhej ky aktivitet kriminal.
Top Channel | 08-Nov-2019 12:40
Një grup kriminal që kryente falsifikimin e dokumenteve është goditur nga policia, ndërsa është shkatërruar baza ku kryhej ky aktivitet kriminal.

Kërcënoi dhe kundërshtoi policin, arrestohet 35 vjeçari
Arrestohet një shtetas në Mallakastër pasi ka kanosur një punonjës policie. I ndaluari është shtetasi Mariglen Saliaj. 35 vjecari banues në Ballsh ka kërcënuar dhe kundërshtuar nje efektiv të forcave te rendit për shkak ...
VizionPlus | 09-Nov-2019 09:35
Arrestohet një shtetas në Mallakastër pasi ka kanosur një punonjës policie. I ndaluari është shtetasi Mariglen Saliaj. 35 vjecari banues në Ballsh ka kërcënuar dhe kundërshtuar nje efektiv të forcave te rendit për shkak ...

Operacioni “Laboratori”, goditet grupi që falsifikonte dokumente, tre burra në pranga
TIRANË Policia e Tiranës ka goditur një grup kriminal që kryente falsfikimin e dokumenteve dhe ka shkatërruar bazën ku kryhej ky aktivitet kriminal duke arrestuar tre pjesëtarë të grupit kriminal. Pas një pune intensive ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 12:13
TIRANË Policia e Tiranës ka goditur një grup kriminal që kryente falsfikimin e dokumenteve dhe ka shkatërruar bazën ku kryhej ky aktivitet kriminal duke arrestuar tre pjesëtarë të grupit kriminal. Pas një pune intensive ...

Goditen falsifikatorët, tre në pranga, sekuestrohen karta e dokumenta
Policia finalizoi operacionin “Laboratori” per goditjen e nje rrjeti falsifikatoresh. Uniformat blu pas nje pune afro gjashte mujore arriten te dokumentotin veprimtarine e grupit. Në pranga perfunduan tre persona te ...
VizionPlus | 08-Nov-2019 14:26
Policia finalizoi operacionin “Laboratori” per goditjen e nje rrjeti falsifikatoresh. Uniformat blu pas nje pune afro gjashte mujore arriten te dokumentotin veprimtarine e grupit. Në pranga perfunduan tre persona te ...

Kanos dhe kundërshton policin, arrestohet 35-vjeçari në Mallakastër
Kanos dhe kundërshton punonjësin e policisë për shkak të detyrës, arrestohet në flagrancë 35-vjeçari në Mallakastër. Efektivët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër, arrestuan në flagrancë ...
Lapsi | 09-Nov-2019 10:46
Kanos dhe kundërshton punonjësin e policisë për shkak të detyrës, arrestohet në flagrancë 35-vjeçari në Mallakastër. Efektivët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër, arrestuan në flagrancë ...

Tentoi të ndihmonte një grua të kalonte kufirin me pasaportë me vula të falsifikuara, arrestohet 23 vjeçari në Kakavijë
Një 23-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë, pasi akuzohet se ka ndihmuar një shtetase tjetër që të kalonte kufirin me Greqinë në mënyrë të jashtë ligjshme. Sipas informacioneve bëhet me dije se shtetasi me inicialet R. ...
Telegraf | 08-Nov-2019 14:20
Një 23-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë, pasi akuzohet se ka ndihmuar një shtetase tjetër që të kalonte kufirin me Greqinë në mënyrë të jashtë ligjshme. Sipas informacioneve bëhet me dije se shtetasi me inicialet R. ...

Falsifikonin dokumenta për jashtë-shtetit, goditet grupi, 3 në pranga
mapo.al Është shkatërruar një grup kriminal që merrej me falsifikimin e dokumentave me qëllim dhënien ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit. Si rezultat i operacionit, janë vënë në pranga tre persona. Gjatë ...
Mapo | 08-Nov-2019 12:18
mapo.al Është shkatërruar një grup kriminal që merrej me falsifikimin e dokumentave me qëllim dhënien ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit. Si rezultat i operacionit, janë vënë në pranga tre persona. Gjatë ...

Kërcënoi me fjalë punonjësit e bashkisë, policia i hyn në shtëpi dhe i gjen pushkën me fishekë luftarakë
Një 61 vjeçar në Kamëz ka rënë në prangat e policisë pas konfliktit verbal që pati me disa punonjës të bashkisë së Kamzës, por që sipas autoriteteve, përplasja mund të përfundonte në një ngjarje të rëndë kriminale.
Top Channel | 08-Nov-2019 11:06
Një 61 vjeçar në Kamëz ka rënë në prangat e policisë pas konfliktit verbal që pati me disa punonjës të bashkisë së Kamzës, por që sipas autoriteteve, përplasja mund të përfundonte në një ngjarje të rëndë kriminale.

Kapen në Rinas tre persona me dokumenta italiane të falsifikuara
Tre shtetas ranë në prangat e policisë në operacionin e koduar “Destinacioni final”, zhvilluar nga Policia Kufitare e Rinasit në bashkëpunim me Seksionin për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme në Drejtorinë vendore të ...
Lapsi | 09-Nov-2019 09:53
Tre shtetas ranë në prangat e policisë në operacionin e koduar “Destinacioni final”, zhvilluar nga Policia Kufitare e Rinasit në bashkëpunim me Seksionin për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme në Drejtorinë vendore të ...

Po kryenin punime afër tokës së tij, 61-vjeçari kërcënon me jetë punonjësit e bashkisë, arrestohet
KAMËZ Një 61-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se kërcënoi për shkak të detyrës punonjësit e bashkisë Kamëz. Në kuadër të operacionit policor të koduar “Valiasi”, u arrestua shtetasi me inicialet R.S., banues në ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 10:55
KAMËZ Një 61-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se kërcënoi për shkak të detyrës punonjësit e bashkisë Kamëz. Në kuadër të operacionit policor të koduar “Valiasi”, u arrestua shtetasi me inicialet R.S., banues në ...

Operacioni “Laboratori”, dalin detajet e reja
Në një njoftim, ditën e djeshme policia njoftoi se kishte bërë të mundur arrestimin e 3 personave pasi kryhenin falsifikim të dokumenteve. Këtë shërbim e ofronin per ata persona që e kanë të ndaluar Shengenin. ...
ABCNews | 09-Nov-2019 09:43
Në një njoftim, ditën e djeshme policia njoftoi se kishte bërë të mundur arrestimin e 3 personave pasi kryhenin falsifikim të dokumenteve. Këtë shërbim e ofronin per ata persona që e kanë të ndaluar Shengenin. ...

Dërgonin klandestinë në Angli, në pranga 3 persona
Finalizohet një tjetër operacion për parandalimin e kalimit të paligjshëm të kufirit nëpërmjet dokumentave të falsifikuara Operacioni i koduar “Destinacioni final”, u zhvillua nga Policia Kufitare e Rinasit në ...
ABCNews | 09-Nov-2019 09:43
Finalizohet një tjetër operacion për parandalimin e kalimit të paligjshëm të kufirit nëpërmjet dokumentave të falsifikuara Operacioni i koduar “Destinacioni final”, u zhvillua nga Policia Kufitare e Rinasit në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved