ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/07/2020 02:58

VV kërkon shqyrtimin dhe numërimin e fletëvotimeve të bashkatdhetarëve

VV kërkon shqyrtimin dhe numërimin e fletëvotimeve të bashkatdhetarëve
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar ndaj verifikimit të fletëvotimeve të ardhura në mënyrë të parregullt nga Serbia, duke thënë se kjo është e pa telorueshme kur dihet se zarfet me fletëvotime nga mërgata ende nuk janë ...
Top Channel | 23-Oct-2019 19:25
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar ndaj verifikimit të fletëvotimeve të ardhura në mënyrë të parregullt nga Serbia, duke thënë se kjo është e pa telorueshme kur dihet se zarfet me fletëvotime nga mërgata ende nuk janë ...

Reagon Haziri për votat e ardhura nga Serbia: Mos na helmoni procesin zgjedhor
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka reaguar pas verifikimeve dhe kontrolleve që iu janë bërë nga KQZ votave të ardhura nga Serbia. Haziri përmes një shkrimi të bërë në Facebook ka shkruar se ...
Telegrafi | 23-Oct-2019 22:16
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka reaguar pas verifikimeve dhe kontrolleve që iu janë bërë nga KQZ votave të ardhura nga Serbia. Haziri përmes një shkrimi të bërë në Facebook ka shkruar se ...

Vetëvendosje reagon pas verifikimit të fletëvotimeve të ardhura nga Serbia
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar ndaj verifikimit të fletëvotimeve të ardhura në mënyrë të parregullt nga Serbia, duke thënë se kjo është e patolerueshme kur dihet se zarfet me fletëvotime nga mërgata ende nuk janë ...
Telegrafi | 23-Oct-2019 19:28
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar ndaj verifikimit të fletëvotimeve të ardhura në mënyrë të parregullt nga Serbia, duke thënë se kjo është e patolerueshme kur dihet se zarfet me fletëvotime nga mërgata ende nuk janë ...

Veshje të veçanta, maska e doreza/ Ja si numërohen votat nga Serbia (FOTO)
mapo.al Pas helmimit, zyrtarët e KQZ-së kanë rinisur procesin e shqyrtimit dhe vlerësimit të fletëve të votimit të nisura nga Serbia. Siç duket edhe nga fotot e mëposhtme, numëruesit janë veshur me maska, veshje të ...
Mapo | 23-Oct-2019 17:09
mapo.al Pas helmimit, zyrtarët e KQZ-së kanë rinisur procesin e shqyrtimit dhe vlerësimit të fletëve të votimit të nisura nga Serbia. Siç duket edhe nga fotot e mëposhtme, numëruesit janë veshur me maska, veshje të ...

VV: E dërguam në Gjykatën Supreme ankesën për trajtimin e zarfeve me fletëvotime të mërgatës
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar rreth procesit të numërimit të zarfeve të ardhura nga Serbia. Nga VV thonë se është e patelorueshme të trajtohen zarfet nga Serbia dhe të mos trajtohen zarfet e ardhura nga ...
Gazeta Monitor | 23-Oct-2019 23:04
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar rreth procesit të numërimit të zarfeve të ardhura nga Serbia. Nga VV thonë se është e patelorueshme të trajtohen zarfet nga Serbia dhe të mos trajtohen zarfet e ardhura nga ...

Haziri për votat e ardhura nga Serbia: Mos na helmoni procesin zgjedhor
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka reaguar pas verifikimeve dhe kontrolleve që iu janë bërë nga KQZ votave të ardhura nga Serbia. Haziri përmes një shkrimi të bërë në Facebook ka shkruar se ...
Gazeta Observer | 23-Oct-2019 22:56
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka reaguar pas verifikimeve dhe kontrolleve që iu janë bërë nga KQZ votave të ardhura nga Serbia. Haziri përmes një shkrimi të bërë në Facebook ka shkruar se ...

VV: E dërguam në Gjykatën Supreme ankesën për trajtimin e zarfeve me fletëvotime të mërgatës
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar rreth procesit të numërimit të zarfeve të ardhura nga Serbia. Nga VV thonë se është e patelorueshme të trajtohen zarfet nga Serbia dhe të mos trajtohen zarfet e ardhura nga ...
AlbInfo | 23-Oct-2019 22:22
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar rreth procesit të numërimit të zarfeve të ardhura nga Serbia. Nga VV thonë se është e patelorueshme të trajtohen zarfet nga Serbia dhe të mos trajtohen zarfet e ardhura nga ...

Haziri për votat e ardhura nga Serbia: Mos na helmoni procesin zgjedhor
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka reaguar pas verifikimeve dhe kontrolleve që iu janë bërë nga KQZ votave të ardhura nga Serbia. Haziri përmes një shkrimi të bërë në Facebook ka shkruar se ...
Zeri | 23-Oct-2019 22:22
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka reaguar pas verifikimeve dhe kontrolleve që iu janë bërë nga KQZ votave të ardhura nga Serbia. Haziri përmes një shkrimi të bërë në Facebook ka shkruar se ...

Haziri për votat e ardhura nga Serbia: Mos na helmoni procesin zgjedhor
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka reaguar pas verifikimeve dhe kontrolleve që iu janë bërë nga KQZ votave të ardhura nga Serbia. Haziri përmes një shkrimi të bërë në Facebook ka shkruar se ...
Indeks Online | 23-Oct-2019 22:19
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri ka reaguar pas verifikimeve dhe kontrolleve që iu janë bërë nga KQZ votave të ardhura nga Serbia. Haziri përmes një shkrimi të bërë në Facebook ka shkruar se ...

VV: E dërguam në Gjykatën Supreme ankesën për trajtimin e zarfeve me fletëvotime të mërgatës
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar rreth procesit të numërimit të zarfeve të ardhura nga Serbia. Nga VV thonë se është e patelorueshme të trajtohen zarfet nga Serbia dhe të mos trajtohen zarfet e ardhura nga ...
Medial | 23-Oct-2019 21:56
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar rreth procesit të numërimit të zarfeve të ardhura nga Serbia. Nga VV thonë se është e patelorueshme të trajtohen zarfet nga Serbia dhe të mos trajtohen zarfet e ardhura nga ...

VV: E dërguam në Gjykatën Supreme ankesën për trajtimin e zarfeve me fletëvotime të mërgatës
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar rreth procesit të numërimit të zarfeve të ardhura nga Serbia. Nga VV thonë se është e patelorueshme të trajtohen zarfet nga Serbia dhe të mos trajtohen zarfet e ardhura nga ...
Klan Kosova | 23-Oct-2019 21:48
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar rreth procesit të numërimit të zarfeve të ardhura nga Serbia. Nga VV thonë se është e patelorueshme të trajtohen zarfet nga Serbia dhe të mos trajtohen zarfet e ardhura nga ...

VV: Të shqyrtohen e numërohen fletëvotimet e bashkatdhetarëve
Lëvizja Vetëvendosje ka kërkuar që të numërohen votat e bashkatdhetarëve. Kjo parti është ankuar për mosveprimin e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve sa i përket fletëvotimeve të ardhura nga mërgata, shkruan . Ndërkohë ...
Arbresh | 23-Oct-2019 20:54
Lëvizja Vetëvendosje ka kërkuar që të numërohen votat e bashkatdhetarëve. Kjo parti është ankuar për mosveprimin e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve sa i përket fletëvotimeve të ardhura nga mërgata, shkruan . Ndërkohë ...

VV: Të shqyrtohen e numërohen fletëvotimet e bashkatdhetarëve
Lëvizja Vetëvendosje ka kërkuar që të numërohen votat e bashkatdhetarëve. Kjo parti është ankuar për mosveprimin e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve sa i përket fletëvotimeve të ardhura nga mërgata, shkruan arbresh.info. ...
Medial | 23-Oct-2019 20:54
Lëvizja Vetëvendosje ka kërkuar që të numërohen votat e bashkatdhetarëve. Kjo parti është ankuar për mosveprimin e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve sa i përket fletëvotimeve të ardhura nga mërgata, shkruan arbresh.info. ...

Verifikohen “votat helmuese” nga Serbia (VIDEO)
Atmosferë e pazakonshme ishte sot në ndërtesën e Minsitrisë së Infrastrukturës ku rinisi verifikimi i votave nga Serbia. Pamja e zyrtarëve të KQZ-së, më shumë i përngjante shkencëtarve që merren me substanca nukleare se ...
Klan Kosova | 23-Oct-2019 20:14
Atmosferë e pazakonshme ishte sot në ndërtesën e Minsitrisë së Infrastrukturës ku rinisi verifikimi i votave nga Serbia. Pamja e zyrtarëve të KQZ-së, më shumë i përngjante shkencëtarve që merren me substanca nukleare se ...

VV kërkesën për pranim të votave nga mërgata e dërgon në Supreme
“Të shqyrtohen e numërohen fletëvotimet e bashkëatdhetarëve. Prej më shumë se 10 ditësh i gjithë opinioni publik është duke ndjekur me vëmendje mosveprimin e Komisionit Qendror Zgjedhor lidhur me trajtimin e ...
AlbInfo | 23-Oct-2019 20:03
“Të shqyrtohen e numërohen fletëvotimet e bashkëatdhetarëve. Prej më shumë se 10 ditësh i gjithë opinioni publik është duke ndjekur me vëmendje mosveprimin e Komisionit Qendror Zgjedhor lidhur me trajtimin e ...

Vetëvendosje reagon pas verifikimit të fletëvotimeve të ardhura nga Serbia
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar ndaj verifikimit të fletëvotimeve të ardhura në mënyrë të parregullt nga Serbia, duke thënë se kjo është e patolerueshme kur dihet se zarfet me fletëvotime nga mërgata ende nuk janë ...
EkonomiaOnline | 23-Oct-2019 19:35
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar ndaj verifikimit të fletëvotimeve të ardhura në mënyrë të parregullt nga Serbia, duke thënë se kjo është e patolerueshme kur dihet se zarfet me fletëvotime nga mërgata ende nuk janë ...

Reagon VV ndaj verifikimit të fletëvotimeve të Serbisë
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar ndaj verifikimit të fletëvotimeve të ardhura në mënyrë të parregullt nga Serbia, duke thënë se kjo është e pa telorueshme kur dihet se zarfet me fletëvotime nga mërgata ende nuk janë ...
Gazeta Observer | 23-Oct-2019 19:32
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar ndaj verifikimit të fletëvotimeve të ardhura në mënyrë të parregullt nga Serbia, duke thënë se kjo është e pa telorueshme kur dihet se zarfet me fletëvotime nga mërgata ende nuk janë ...

VV ka një kërkesë për votat e bashkatdhetarëve
Vetëvendosje ka reaguar ndaj verifikimit të fletëvotimeve të ardhura në mënyrë të parregullt nga Serbia, duke thënë që kjo është e pa tolerueshme, kur dihet se ato nga mërgata ende nuk janë trajtuar dhe se janë në ...
InFokusi | 23-Oct-2019 19:28
Vetëvendosje ka reaguar ndaj verifikimit të fletëvotimeve të ardhura në mënyrë të parregullt nga Serbia, duke thënë që kjo është e pa tolerueshme, kur dihet se ato nga mërgata ende nuk janë trajtuar dhe se janë në ...

Vetëvendosje kërkon shqyrtimin dhe numërimin e fletëvotimeve të bashkatdhetarëve
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar ndaj verifikimit të fletëvotimeve të ardhura në mënyrë të parregullt nga Serbia, duke thënë se kjo është e pa telorueshme kur dihet se zarfet me fletëvotime nga mërgata ende nuk janë ...
Lajminet | 23-Oct-2019 19:23
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar ndaj verifikimit të fletëvotimeve të ardhura në mënyrë të parregullt nga Serbia, duke thënë se kjo është e pa telorueshme kur dihet se zarfet me fletëvotime nga mërgata ende nuk janë ...

VV e dërgon në Supreme kërkesën për pranim të votave nga mërgata
Lëvizja Vetëvendosje me anë të një komunikate ka bërë të ditur se kërkesa për pranim të votave nga diaspora do dërgohet në Gjykatën Supreme. “Të shqyrtohen e numërohen fletëvotimet e bashkëatdhetarëve. Prej më shumë se ...
Gazeta Express | 23-Oct-2019 19:22
Lëvizja Vetëvendosje me anë të një komunikate ka bërë të ditur se kërkesa për pranim të votave nga diaspora do dërgohet në Gjykatën Supreme. “Të shqyrtohen e numërohen fletëvotimet e bashkëatdhetarëve. Prej më shumë se ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved