ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/07/2020 07:18

Inter merr fitoren e parë në Champions, Napoli vuan për 3 pikët

Inter merr fitoren e parë në Champions, Napoli vuan për 3 pikët
Skuadrat e mëdha vënë diktatin në takimet e Championsit këtë të mërkurë. Interi mori një fitore të vyer me rezultatin 2-0 ndaj Borussias së Dortmundit në “San Siro” me gola të Lautaro Martinezit 22’ dhe Candrevas 89’, ...
Top Channel | 23-Oct-2019 23:42
Skuadrat e mëdha vënë diktatin në takimet e Championsit këtë të mërkurë. Interi mori një fitore të vyer me rezultatin 2-0 ndaj Borussias së Dortmundit në “San Siro” me gola të Lautaro Martinezit 22’ dhe Candrevas 89’, ...

Champions/ Interi nuk zhgënjen më, Olajinka shënon për… Barcelonën! Liverpuli fiton me poker golash
Gola dhe emocione në të mërkurën e Champins League. Kampionët në fuqi të Liverpulit vijojnë ecurinë e mirë dhe marrin fitoren e dytë në tre ndeshje. Kësaj radhe “viktimë” e “Reds”-ave ishte Genku. Në Belgjikë, skuadra e ...
BalkanWeb | 23-Oct-2019 23:21
Gola dhe emocione në të mërkurën e Champins League. Kampionët në fuqi të Liverpulit vijojnë ecurinë e mirë dhe marrin fitoren e dytë në tre ndeshje. Kësaj radhe “viktimë” e “Reds”-ave ishte Genku. Në Belgjikë, skuadra e ...

Champions/Interi “tregon dhëmbët”, Barça fiton me vështirësi në Çeki
mapo.alm Interi ka mposhtur Borussia Dortmund me rezultatin 2-0 në “San Siro”. Një fitore e rëndësishme për zikaltrit, që i afrohen Dortmundit dhe aktualisht ndodhet me pikë të barabarta me gjermanët në vendin e tretë. ...
Mapo | 23-Oct-2019 23:09
mapo.alm Interi ka mposhtur Borussia Dortmund me rezultatin 2-0 në “San Siro”. Një fitore e rëndësishme për zikaltrit, që i afrohen Dortmundit dhe aktualisht ndodhet me pikë të barabarta me gjermanët në vendin e tretë. ...

Champions League: Inter mposht Dortmund, fiton Liverpool e Barcelona
Janë luajtur ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Dueli mes Interit dhe Borusia Dortmund ka përfunduar me rezultatin 2 me 0. Ndërkohë Liverpool ka arritur fitore përballë Genk me shifrat 4-1. ...
GazetaTema | 23-Oct-2019 23:04
Janë luajtur ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Dueli mes Interit dhe Borusia Dortmund ka përfunduar me rezultatin 2 me 0. Ndërkohë Liverpool ka arritur fitore përballë Genk me shifrat 4-1. ...

Inter mposht Dortmund, fiton Liverpool e Barcelona
Janë luajtur ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Dueli mes Interit dhe Borusia Dortmund ka përfunduar me rezultatin 2 me 0. Ndërkohë Liverpool ka arritur fitore përballë Genk me shifrat 4-1. ...
VizionPlus | 23-Oct-2019 22:57
Janë luajtur ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Dueli mes Interit dhe Borusia Dortmund ka përfunduar me rezultatin 2 me 0. Ndërkohë Liverpool ka arritur fitore përballë Genk me shifrat 4-1. ...

Champions/ Inter kundër Dortmund për jashtë ose brenda
mapo.alm Pas të martës, e mërkura rezervon 8 ndeshje të tjera magjikë në Champions League të vlefshme për raundin e tretë në grupe. Më me shumë interes pritet sfida e Grupit F mes Interit dhe Borusia Dortmund, rezultati ...
Mapo | 23-Oct-2019 19:08
mapo.alm Pas të martës, e mërkura rezervon 8 ndeshje të tjera magjikë në Champions League të vlefshme për raundin e tretë në grupe. Më me shumë interes pritet sfida e Grupit F mes Interit dhe Borusia Dortmund, rezultati ...

Gola dhe përmbysje të çmendura, spektakël në Champions League
Janë mbyllur gjashtë sfidat e orës 21:00 në Champions League, të vlefshme për raundin e tretë të fazës së grupeve. Interi ka triumfuar pastër me rezultatin 2-0 kundër Dortmundit, falë golave të Martinez dhe Candreva. ...
ABCNews | 23-Oct-2019 23:00
Janë mbyllur gjashtë sfidat e orës 21:00 në Champions League, të vlefshme për raundin e tretë të fazës së grupeve. Interi ka triumfuar pastër me rezultatin 2-0 kundër Dortmundit, falë golave të Martinez dhe Candreva. ...

Barcelona i falet Messit, fiton edhe Liverpooli
Postuar: 23/10/2019 - 23:50 Janë luajtur mbrëmjen e sotme 8 sfidat e radhës të vlefshme për grupet e Champions League. Gjithçka ka nisur me sfidën Ajax-Chelsea, e cila ka përfunduar me rezultatin 0-1 për londinezët e ...
Sot.Al | 23-Oct-2019 23:52
Postuar: 23/10/2019 - 23:50 Janë luajtur mbrëmjen e sotme 8 sfidat e radhës të vlefshme për grupet e Champions League. Gjithçka ka nisur me sfidën Ajax-Chelsea, e cila ka përfunduar me rezultatin 0-1 për londinezët e ...

VIDEO | Autogol i Olayinkas, Barcelona në avantazh
Janë shënuar dy gola të shpejtë në sfidën mes Slavia Prague dhe Barcelonës. Pasi pjesa e parë u mbyll 0-1 në favor të katalanasve, e dyta nisi me gol të vendasve. Ishte mbrojtësi i majtë, Boril, ai që shnëoi për Slavia ...
ABCNews | 23-Oct-2019 22:22
Janë shënuar dy gola të shpejtë në sfidën mes Slavia Prague dhe Barcelonës. Pasi pjesa e parë u mbyll 0-1 në favor të katalanasve, e dyta nisi me gol të vendasve. Ishte mbrojtësi i majtë, Boril, ai që shnëoi për Slavia ...

Valverde: Këto ndeshje duhet të dini t’i luani
Interi ka shënuar fitore të madhe ndaj Dortmundit me rezultat 2-0. Zikaltërit ishin më të vëmendshëm në momentet vendimtare, derisa Lautaro Martinez e Candreva realizuan golat e fitores, shkruan GazetaBlic . Candreva, ...
GazetaBlic | 23-Oct-2019 23:37
Interi ka shënuar fitore të madhe ndaj Dortmundit me rezultat 2-0. Zikaltërit ishin më të vëmendshëm në momentet vendimtare, derisa Lautaro Martinez e Candreva realizuan golat e fitores, shkruan GazetaBlic . Candreva, ...

Inter e fiton derbin kundër Dortmundit
Inter ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në ndeshjen e xhiros së tretë të Ligës së Kampionëve, duke e mposhtur 2:0 Borussia Dortmundin në ‘San Siro’. Skuadra e Antonio Contes, ka arritur të regjistrojë fitroen e ...
TetovaSot | 23-Oct-2019 23:33
Inter ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në ndeshjen e xhiros së tretë të Ligës së Kampionëve, duke e mposhtur 2:0 Borussia Dortmundin në ‘San Siro’. Skuadra e Antonio Contes, ka arritur të regjistrojë fitroen e ...

Inter 2:0 Dortmund, notat e lojtarëve
Zikaltërit e dinin që vetëm fitorja ju bën punë në këtë takim, duke e nisur furishëm nga fillimi. Laurtaro Martinez në minutën e 22', u përkujdes për epërsinë e parë për Interin. Anësori italian, Antonio Candreva, në ...
Lajminet | 23-Oct-2019 23:29
Zikaltërit e dinin që vetëm fitorja ju bën punë në këtë takim, duke e nisur furishëm nga fillimi. Laurtaro Martinez në minutën e 22', u përkujdes për epërsinë e parë për Interin. Anësori italian, Antonio Candreva, në ...

VIDEO | Rreshtim skandaloz i Dortmund, Lautaro gjen rrjetën
Interi ka kaluar në avantazh kundër Borussia Dortmund, sfidë që po luhet në San Siro. Pas 22 minutash lojë, zikaltërit e Antonio Conte arrijnë të gjejnë rrjetën, me anë të sulmuesit Lautaro Martinez. Ishte mbrojtësi ...
ABCNews | 23-Oct-2019 21:29
Interi ka kaluar në avantazh kundër Borussia Dortmund, sfidë që po luhet në San Siro. Pas 22 minutash lojë, zikaltërit e Antonio Conte arrijnë të gjejnë rrjetën, me anë të sulmuesit Lautaro Martinez. Ishte mbrojtësi ...

Interi merr fitore të madhe ndaj Borussia Dortmund
Postuar: 23/10/2019 - 23:19 Interi ka arritur të sigurojë fitoren e parë në Champions përballë një kundërshtari direkt për vendin e dytë si Dortmundi. Vendasit zhbllokuan ndeshjen me sulmuesin argjentinas Martinez në ...
Sot.Al | 23-Oct-2019 23:20
Postuar: 23/10/2019 - 23:19 Interi ka arritur të sigurojë fitoren e parë në Champions përballë një kundërshtari direkt për vendin e dytë si Dortmundi. Vendasit zhbllokuan ndeshjen me sulmuesin argjentinas Martinez në ...

Champions: Barcelona e Napoli vuajnë, Liverpooli e kthen në show
Interi fitoi me rezultatin 2-0 kundër Dortmundit, falë golave të Martinez dhe Candreva. Argjentinasi humbi dhe një penallti. Barcelona ka triumfuar 1-2 në Çeki përballë Slavia Prague, ku protagonist ishte Olayinka. ...
Politiko | 23-Oct-2019 23:09
Interi fitoi me rezultatin 2-0 kundër Dortmundit, falë golave të Martinez dhe Candreva. Argjentinasi humbi dhe një penallti. Barcelona ka triumfuar 1-2 në Çeki përballë Slavia Prague, ku protagonist ishte Olayinka. ...

Interi mund Dortmundin, Barcelona me vështirësi në Pragë
Interi ka mposhtur Borusia Dortmundin me rezultatin 2-0 në “Xhuzepe Meaca”. Një fitore e rëndësishme për zikaltrit, që i afrohen Dortmundit dhe aktualisht ndodhet me pikë të barabarta me gjermanët në vendin e tretë. ...
Alsat-M | 23-Oct-2019 23:09
Interi ka mposhtur Borusia Dortmundin me rezultatin 2-0 në “Xhuzepe Meaca”. Një fitore e rëndësishme për zikaltrit, që i afrohen Dortmundit dhe aktualisht ndodhet me pikë të barabarta me gjermanët në vendin e tretë. ...

Interit nuk i lejohen gabimet, B.Dortmund e “gjymtuar” në Champions
Në Serie A gjithçka po shkon sipas planeve. Inter është binshëm në garë për titullin, por zikaltërve të drejtuar nga Antonio Conte i mungon kapërcimi i madh në Europë. Shansin për ta bërë këtë, skuadra italiane e ka ...
BalkanWeb | 23-Oct-2019 12:25
Në Serie A gjithçka po shkon sipas planeve. Inter është binshëm në garë për titullin, por zikaltërve të drejtuar nga Antonio Conte i mungon kapërcimi i madh në Europë. Shansin për ta bërë këtë, skuadra italiane e ka ...

Formacionet zyrtare, Inter – Borussia Dortmund
Interi do ta kërkojë fitoren e parë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve në ndeshje ndaj Borussia Dortmund. Barazimi në ndeshjen e parë me Slavia Pragën i ka prishur shumë punë Interit, që në ndeshjen me ...
Telegrafi | 23-Oct-2019 19:45
Interi do ta kërkojë fitoren e parë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve në ndeshje ndaj Borussia Dortmund. Barazimi në ndeshjen e parë me Slavia Pragën i ka prishur shumë punë Interit, që në ndeshjen me ...

Inter e fiton derbin kundër Dortmundit
Skuadra e Antonio Contes, ka arritur të regjistrojë fitroen e parë këtë sezon në garën elitare për klube. Golin e epërsisë Inter e shënoi nëpërmjet Laurtaro Martinez në minutën e 22' të ndeshjes, pas një asistimi të ...
Lajminet | 23-Oct-2019 22:53
Skuadra e Antonio Contes, ka arritur të regjistrojë fitroen e parë këtë sezon në garën elitare për klube. Golin e epërsisë Inter e shënoi nëpërmjet Laurtaro Martinez në minutën e 22' të ndeshjes, pas një asistimi të ...

Formacionet | Klopp me arsenal të plotë, surpriza në Inter-Dortmund
Janë publikuar formacionet e gjashtë sfidave të orës 21:00 në Champions League. Kryendeshja e sotme është padiskutim ajo mes Interit dhe Dortmundit, por dhe takimi mes Genk e Liverpool është shumë i rëndësishëm. Conte ...
ABCNews | 23-Oct-2019 20:03
Janë publikuar formacionet e gjashtë sfidave të orës 21:00 në Champions League. Kryendeshja e sotme është padiskutim ajo mes Interit dhe Dortmundit, por dhe takimi mes Genk e Liverpool është shumë i rëndësishëm. Conte ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved