ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/07/2020 03:41

Vucic: Kurti, më i vështirë/ Komentet e presidentit serb për kryeministrin e ri të Kosovës

Vucic: Kurti, më i vështirë/ Komentet e presidentit serb për kryeministrin e ri të Kosovës
Presidenti serb Aleksandar Vuçiç e pranoi se i druhet Albin Kurtit, dhe arsyen përse, ia tregoi të perditshmes austriake “Der Standard”.
Top Channel | 23-Oct-2019 00:24
Presidenti serb Aleksandar Vuçiç e pranoi se i druhet Albin Kurtit, dhe arsyen përse, ia tregoi të perditshmes austriake “Der Standard”.

Vuçiç: Kurti, më i vështirë/ Komentet e presidentit serb për kryeministrin e ri të Kosovës
Presidenti serb Aleksandër Vuçiç e pranoi se i druhet Albin Kurtit, dhe arsyen perse, ia tregoi të përditshmes austriake “Der Standard”.
Top Channel | 22-Oct-2019 18:58
Presidenti serb Aleksandër Vuçiç e pranoi se i druhet Albin Kurtit, dhe arsyen perse, ia tregoi të përditshmes austriake “Der Standard”.

Vuçiç per “Standart”: Veshtire se do ta njohim Kosovën. Minishengeni do na siguroje kater liri ne rajon.
Presidenti serb praktikisht përjashton që Serbia do ta njohë Kosovën pas rifillimit të dialogut, brenda kufijve ekzistues Adelheid Wölfl Serbia ka negociuar me BE që nga viti 2014. Mbi të gjitha, Aleksandar Vucic ...
GazetaTema | 22-Oct-2019 18:26
Presidenti serb praktikisht përjashton që Serbia do ta njohë Kosovën pas rifillimit të dialogut, brenda kufijve ekzistues Adelheid Wölfl Serbia ka negociuar me BE që nga viti 2014. Mbi të gjitha, Aleksandar Vucic ...

Presidenti i Serbisë “trembet” para Albin Kurtit: Kam frikë, tri herë më i vështirë se Thaçi e Haradinaj
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, në një intervistë për të përditshmen gjermane “Der Standard” ka folur gjatë për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë si dhe për çështjet e tjera integruese të Ballkanit Perëndimor. ...
BalkanWeb | 22-Oct-2019 13:27
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, në një intervistë për të përditshmen gjermane “Der Standard” ka folur gjatë për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë si dhe për çështjet e tjera integruese të Ballkanit Perëndimor. ...

BE i jep dhe një alibi Vuçiç për mosnjohjen e Kosovës
Mini-Shengeni ballkanik dhe unioni doganor që Shqipëria, Maqedonia Veriore dhe Serbia firmosën më 10 tetor mund të kthehet në realitet brenda vitit 2022. Në një intervistë me vjenezen “Der Shtandard”, presidenti serb ...
Lapsi | 22-Oct-2019 15:36
Mini-Shengeni ballkanik dhe unioni doganor që Shqipëria, Maqedonia Veriore dhe Serbia firmosën më 10 tetor mund të kthehet në realitet brenda vitit 2022. Në një intervistë me vjenezen “Der Shtandard”, presidenti serb ...

Vuçiç: Kosova nuk do të njihet në kufijtë e saj ekzistues
Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç përjashtoi në një intervistë për të përditshmen austriake ‘Der Standard’, mundësinë që Beogradi ta njohë Kosovën me kufijtë e saj aktualë dhe theksoi se ekziston vetëm një kusht për ...
ABCNews | 22-Oct-2019 15:30
Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç përjashtoi në një intervistë për të përditshmen austriake ‘Der Standard’, mundësinë që Beogradi ta njohë Kosovën me kufijtë e saj aktualë dhe theksoi se ekziston vetëm një kusht për ...

Pazare me territorin e Kosovës
Të shurdhra janë treguar autoritetet në Prishtinë në raport me kushtin për njohjen e Kosovës, të prezantuar publikisht të martën nga presidenti serb, Aleksandar Vuçiq. Sipas të parit të Serbisë, njohje nuk do të ketë në ...
Gazeta Express | 23-Oct-2019 07:29
Të shurdhra janë treguar autoritetet në Prishtinë në raport me kushtin për njohjen e Kosovës, të prezantuar publikisht të martën nga presidenti serb, Aleksandar Vuçiq. Sipas të parit të Serbisë, njohje nuk do të ketë në ...

Vuçiq: Nuk ka njohje të Kosovës brenda kufijve aktualë
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq përjashtoi në një intervistë me të përditshmen austriake ‘Standard’ se Beogradi mund ta njohë Kosovën brenda kufijve aktualë, duke shtuar se nuk ka gjasa që Beogradi të njohë ...
TetovaSot | 22-Oct-2019 20:02
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq përjashtoi në një intervistë me të përditshmen austriake ‘Standard’ se Beogradi mund ta njohë Kosovën brenda kufijve aktualë, duke shtuar se nuk ka gjasa që Beogradi të njohë ...

Vuçiç “i trembur” para Albin Kurtit, tri herë më i vështirë se Ramush Haradinaj e Hashim Thaçi
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka folur për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë si dhe për çështjet e tjera integruese të Ballkanit Perëndimor. Vuçiç theksoi se ndihet i frikësuar me një zhvillim të tillë dhe ...
Standard | 22-Oct-2019 19:09
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka folur për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë si dhe për çështjet e tjera integruese të Ballkanit Perëndimor. Vuçiç theksoi se ndihet i frikësuar me një zhvillim të tillë dhe ...

Vuçiç: Kam frikë, Albin Kurti tri herë më i vështirë se Haradinaj e Thaçi
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, në një intervistë për të përditshmen gjermane “Der Standard”, ka folur për një sërë çështjes që po e preokupojnë rajonin e Ballkanit Perëndimor, përshirë dialogun ...
Shenja | 22-Oct-2019 15:05
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, në një intervistë për të përditshmen gjermane “Der Standard”, ka folur për një sërë çështjes që po e preokupojnë rajonin e Ballkanit Perëndimor, përshirë dialogun ...

Dialogu me Kosovën/Vuçiç nuk e fsheh: Kam frikë, Kurti tri herë më i vështirë se Haradinaj e Thaçi
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, në një intervistë për të përditshmen gjermane “Der Standard”, ka folur për një sërë çështjes që po e preokupojnë rajonin e Ballkanit Perëndimor, përshirë dialogun ...
Lapsi | 22-Oct-2019 13:22
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, në një intervistë për të përditshmen gjermane “Der Standard”, ka folur për një sërë çështjes që po e preokupojnë rajonin e Ballkanit Perëndimor, përshirë dialogun ...

Vuçiq: Kam frikë, deklaratat e Kurtit tri herë më të këqija sesa të Haradinajt e Thaçit
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, në një intervistë për të përditshmen gjermane “Der Standard”, ka folur për një sërë çështjes që po shqetësojnë rajonin e Ballkanit Perëndimor, përshirë dialogun Prishtinë-Beograd ...
PortaliOnline | 22-Oct-2019 14:19
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, në një intervistë për të përditshmen gjermane “Der Standard”, ka folur për një sërë çështjes që po shqetësojnë rajonin e Ballkanit Perëndimor, përshirë dialogun Prishtinë-Beograd ...

Vuçiç: Albin Kurti, tri herë më i vështirë se Haradinaj e Thaçi
Në një intervistë për gazetën gjermane “Der Standard”, presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka folur për ardhjen në pushtet të liderit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, dhe mundësinë për heqjen e taksës. Ndërsa ...
Dritare | 22-Oct-2019 14:19
Në një intervistë për gazetën gjermane “Der Standard”, presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka folur për ardhjen në pushtet të liderit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, dhe mundësinë për heqjen e taksës. Ndërsa ...

Vuçiç: Nuk e njohim Kosovën me kufijtë aktualë
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç nuk është tërhequr nga plani për ndryshimin e kufijve në Ballkan. Në një intervistë për ‘Der Standard’, Vuçiç ka theksuar se Beogradi përjashton çdo mundësi për të njohur ...
Top Channel | 22-Oct-2019 11:23
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç nuk është tërhequr nga plani për ndryshimin e kufijve në Ballkan. Në një intervistë për ‘Der Standard’, Vuçiç ka theksuar se Beogradi përjashton çdo mundësi për të njohur ...

Vuçiq: Kam frikë, Albin Kurti tri herë më i vështirë se Haradinaj e Thaçi
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, në një intervistë për të përditshmen gjermane “Der Standard”, ka folur për një sërë çështjes që po e preokupojnë rajonin e Ballkanit Perëndimor, përshirë dialogun ...
Ina-Online | 22-Oct-2019 14:16
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, në një intervistë për të përditshmen gjermane “Der Standard”, ka folur për një sërë çështjes që po e preokupojnë rajonin e Ballkanit Perëndimor, përshirë dialogun ...

Vuçiç për “Der Standard”: Nuk do ta njohim Kosovën në kufijtë ekzistues
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, gjatë një interviste dhënë të përditshmes austriake “Der Standard” ka folur për mundësitë që Serbia ta njoh Kosovën në kufijtë e saj aktual. Ai ka pranuar se ekzistojnë shumë pak ...
GazetaTema | 22-Oct-2019 11:42
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, gjatë një interviste dhënë të përditshmes austriake “Der Standard” ka folur për mundësitë që Serbia ta njoh Kosovën në kufijtë e saj aktual. Ai ka pranuar se ekzistojnë shumë pak ...

Vuçiq: Kam frikë, Albin Kurti tri herë më i vështirë se Haradinaj e Thaçi
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, në një intervistë për të përditshmen gjermane “Der Standard”, ka folur për një sërë çështjes që po e preokupojnë rajonin e Ballkanit Perëndimor, përshirë dialogun ...
Koha.mk | 22-Oct-2019 13:56
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, në një intervistë për të përditshmen gjermane “Der Standard”, ka folur për një sërë çështjes që po e preokupojnë rajonin e Ballkanit Perëndimor, përshirë dialogun ...

Vuçiq: Nuk ka njohje të Kosovës brenda kufijve aktualë
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq përjashtoi në një intervistë me të përditshmen austriake ‘Standard’ se Beogradi mund ta njohë Kosovën brenda kufijve aktualë, duke shtuar se nuk ka gjasa që Beogradi të njohë ...
Aktuale.MK | 22-Oct-2019 13:48
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq përjashtoi në një intervistë me të përditshmen austriake ‘Standard’ se Beogradi mund ta njohë Kosovën brenda kufijve aktualë, duke shtuar se nuk ka gjasa që Beogradi të njohë ...

Vuçiq: Nuk ka njohje të Kosovës brenda kufijve aktual
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq përjashtoi në një intervistë me të përditshmen austriake ‘Standard’ se Beogradi mund ta njohë Kosovën brenda kufijve aktualë, duke shtuar se nuk ka gjasa që Beogradi të njohë ...
Gazeta Monitor | 22-Oct-2019 13:48
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq përjashtoi në një intervistë me të përditshmen austriake ‘Standard’ se Beogradi mund ta njohë Kosovën brenda kufijve aktualë, duke shtuar se nuk ka gjasa që Beogradi të njohë ...

Vuçiq: Albin Kurti, tri herë më i vështirë se Haradinaj e Thaçi
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, në një intervistë për të përditshmen gjermane “Der Standard” , ka folur për një sërë çështjes që e preokupojnë rajonin e Ballkanit Perëndimor, përshirë dialogun Prishtinë-Beograd ...
Alsat-M | 22-Oct-2019 13:18
Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, në një intervistë për të përditshmen gjermane “Der Standard” , ka folur për një sërë çështjes që e preokupojnë rajonin e Ballkanit Perëndimor, përshirë dialogun Prishtinë-Beograd ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved