ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/07/2020 07:38

“Korrupsioni minon çdo gjë”, zyrtari i DASH: SHBA përkushtim të palëkundur për ngritjen e SPAK dhe BKH

“Korrupsioni minon çdo gjë”, zyrtari i DASH: SHBA përkushtim të palëkundur për ngritjen e SPAK dhe BKH
Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve të Bashkuara për të mbështetur ngritjen e strukturave të reja që do të luftojnë korrupsionin dhe ...
BalkanWeb | 22-Oct-2019 20:08
Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve të Bashkuara për të mbështetur ngritjen e strukturave të reja që do të luftojnë korrupsionin dhe ...

Zyrtari i DASH: Përkushtim i palëkundur për SPAK e BKH
Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve të Bashkuara për të mbështetur ngritjen e strukturave të reja që do të luftojnë korrupsionin dhe ...
Top Channel | 22-Oct-2019 20:01
Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve të Bashkuara për të mbështetur ngritjen e strukturave të reja që do të luftojnë korrupsionin dhe ...

INTERVISTA/ Zyrtari i lartë i DASH: SHBA ka investuar fort për ngritjen e SPAK dhe Byrosë së Hetimit, përkushtimi ynë është i palëkundur
Zv. ndihmës sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit, Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve të Bashkuara për të mbështetur ngritjen e strukturave të reja që do të luftojnë korrupsionin ...
GazetaTema | 22-Oct-2019 18:50
Zv. ndihmës sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit, Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve të Bashkuara për të mbështetur ngritjen e strukturave të reja që do të luftojnë korrupsionin ...

Zyrtari i DASH: Kemi përkushtim të palëkundur për SPAK e BKH
mapo.al Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se p ërkushtimi i Shteteve të Bashkuara për të mbështetur ngritjen e strukturave të reja që do të luftojnë ...
Mapo | 22-Oct-2019 18:50
mapo.al Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se p ërkushtimi i Shteteve të Bashkuara për të mbështetur ngritjen e strukturave të reja që do të luftojnë ...

Zyrtari i DASH: Përkushtim i palëkundur për SPAK e BKH
Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve të Bashkuara për të mbështetur ngritjen e strukturave të reja që do të luftojnë korrupsionin dhe ...
ABCNews | 22-Oct-2019 20:12
Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve të Bashkuara për të mbështetur ngritjen e strukturave të reja që do të luftojnë korrupsionin dhe ...

Reforma në Drejtësi, zyrtari i lartë amerikan: Përkrahje për zbatimin e reformave dhe luftën kundër korrupsionit
Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, priti sot zv.ndihmësin e Sekretarit Amerikan të Shtetit z. Jorgan K. Andrews të cilin e informoi lidhur me punën që është bërë për implementimin e plotë të reformës në drejtësi dhe ...
GazetaTema | 22-Oct-2019 16:31
Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, priti sot zv.ndihmësin e Sekretarit Amerikan të Shtetit z. Jorgan K. Andrews të cilin e informoi lidhur me punën që është bërë për implementimin e plotë të reformës në drejtësi dhe ...

Zyrtari i DASH: Përkushtim i palëkundur për SPAK e BKH
Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve të Bashkuara për të mbështetur ngritjen e strukturave të reja që do të luftojnë korrupsionin dhe ...
VizionPlus | 22-Oct-2019 18:40
Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve të Bashkuara për të mbështetur ngritjen e strukturave të reja që do të luftojnë korrupsionin dhe ...

Zyrtari i lartë amerikan: S’ka tërheqje nga SPAK-u dhe Byroja e Hetimit
Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve të Bashkuara për të mbështetur ngritjen e strukturave të reja që do të luftojnë korrupsionin dhe ...
Lapsi | 22-Oct-2019 19:45
Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve të Bashkuara për të mbështetur ngritjen e strukturave të reja që do të luftojnë korrupsionin dhe ...

Zyrtari i DASH: SHBA të palëkundura për ngritjen e SPAK dhe Byrosë së Hetimit
Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve të Bashkuara për të mbështetur ngritjen e strukturave të reja që do të luftojnë korrupsionin dhe ...
Dritare | 22-Oct-2019 20:28
Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve të Bashkuara për të mbështetur ngritjen e strukturave të reja që do të luftojnë korrupsionin dhe ...

Zyrtari i DASH: Perkushtim i palekundur per SPAK e BKH. Qeveria t’i kontrolloje…
Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve të Bashkuara për të mbështetur ngritjen e strukturave të reja që do të luftojnë korrupsionin dhe ...
Lajmi i Fundit | 22-Oct-2019 20:20
Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve të Bashkuara për të mbështetur ngritjen e strukturave të reja që do të luftojnë korrupsionin dhe ...

Zyrtari amerikan kërkon “llogari” për SPAK, kreu i KLP: Formula e re 8+2
Zv. Ndihmës sekretari i Shtetit në SHBA, Jorgan K. Andrews i shoqëruar nga e ngarkuara me punë e Amerikës në Shqipëri, Leyla Moses- Ones dhe dy ekspertë të misionit të OPDAT, Julie Craven dhe Michelle Lakomy kanë ...
GazetaTema | 22-Oct-2019 14:19
Zv. Ndihmës sekretari i Shtetit në SHBA, Jorgan K. Andrews i shoqëruar nga e ngarkuara me punë e Amerikës në Shqipëri, Leyla Moses- Ones dhe dy ekspertë të misionit të OPDAT, Julie Craven dhe Michelle Lakomy kanë ...

Zyrtari i DASH tregon si mund të ulet niveli i korrupsionit në Shqipëri: Nisma në institucione
Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, duke folur për nivelet e korrupsionit në Shqipëri tha se është duke u punuar me homologët për të krijuar nisma anti-korrupsion. ...
Politiko | 22-Oct-2019 19:51
Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, duke folur për nivelet e korrupsionit në Shqipëri tha se është duke u punuar me homologët për të krijuar nisma anti-korrupsion. ...

SHBA: Mbrojmë Prokurorët e SPAK, asistencë për zbatimin e reformës në drejtësi
Shtetet e Bashkuara të Amerikës zotohen të mbrojnë prokurorët e SPAK , strukturës së posaçme anti korrupsion dhe kundër krimit të organizuar e cila pritet të nisë punën së shpejti. Garancia vjen nga Zv. Ndihmes ...
VizionPlus | 22-Oct-2019 15:05
Shtetet e Bashkuara të Amerikës zotohen të mbrojnë prokurorët e SPAK , strukturës së posaçme anti korrupsion dhe kundër krimit të organizuar e cila pritet të nisë punën së shpejti. Garancia vjen nga Zv. Ndihmes ...

Do trondisë gjithë politikanët e mëdhenj të korruptuar, ky është zyrtari i SHBA që kërkoi ngritjen e SPAK sa më parë sot në Tiranë
Postuar: 22/10/2019 - 19:36 Zyrtari i Departamentit të Shtetit Jorgan K. Andrews, kërkoi ngritjen sa më parë të Prokurorisë Speciale në Tiranë, e njohur ndryshe si SPAK. Por kush është Jorgan K. Andrews? Andrews ...
Sot.Al | 22-Oct-2019 19:38
Postuar: 22/10/2019 - 19:36 Zyrtari i Departamentit të Shtetit Jorgan K. Andrews, kërkoi ngritjen sa më parë të Prokurorisë Speciale në Tiranë, e njohur ndryshe si SPAK. Por kush është Jorgan K. Andrews? Andrews ...

Zyrtari i amerikan tregon përse Shqipëria konsiderohet vend transit i lëndëve narkotike
Zv.ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, tregon se përse Shqipëria konsiderohet në raportin e DASH si një vend transit për kokainën dhe heroinën. “Mendoj se mënyrat në të ...
Politiko | 22-Oct-2019 19:35
Zv.ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, tregon se përse Shqipëria konsiderohet në raportin e DASH si një vend transit për kokainën dhe heroinën. “Mendoj se mënyrat në të ...

Ngritja e SPAK-ut, zyrtari i lartë amerikan: Po ushtrohet presion
mapo.al Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë të ndërgjegjshme për presionin me të cilin po përballet Këshilli i Lartë i Prokurorisë dhe jemi këtu për garantuar mbështetje për mbrojtjen e prokurorëve të Strukturës së ...
Mapo | 22-Oct-2019 13:31
mapo.al Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë të ndërgjegjshme për presionin me të cilin po përballet Këshilli i Lartë i Prokurorisë dhe jemi këtu për garantuar mbështetje për mbrojtjen e prokurorëve të Strukturës së ...

SPAK/ Zyrtari i lartë amerikan: E njohim presionin që po i bëhet KLP-së; SHBA mbrojtje për prokurorët
Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë të ndërgjegjshme për presionin me të cilin po përballet Këshilli i Lartë i Prokurorisë dhe janë të vendosura për të ofruar mbështetje për mbrojtjen e prokurorëve të Strukturës së ...
Top Channel | 22-Oct-2019 12:53
Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë të ndërgjegjshme për presionin me të cilin po përballet Këshilli i Lartë i Prokurorisë dhe janë të vendosura për të ofruar mbështetje për mbrojtjen e prokurorëve të Strukturës së ...

Zyrtari i lartë i DASH trondit pushtetarët shqiptarë: Ja çfarë pritet të sjellë SPAK. Kemi punuar fortë që...
Postuar: 22/10/2019 - 19:08 Zv. ndihmës sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit, Jorgan Andrews, paralajmëron se përkushtimi i Shteteve të Bashkuara për të mbështetur ngritjen e strukturave të ...
Sot.Al | 22-Oct-2019 19:12
Postuar: 22/10/2019 - 19:08 Zv. ndihmës sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit, Jorgan Andrews, paralajmëron se përkushtimi i Shteteve të Bashkuara për të mbështetur ngritjen e strukturave të ...

Zyrtari i DASH flet për korrupsionin në Shqipëri, ngritjen e SPAK dhe BKH
Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve të Bashkuara për të mbështetur ngritjen e strukturave të reja që do të luftojnë korrupsionin dhe ...
Gazeta Express | 22-Oct-2019 19:12
Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve të Bashkuara për të mbështetur ngritjen e strukturave të reja që do të luftojnë korrupsionin dhe ...

Ngritja e SPAK dhe kryeprokurori, zv/Sekretari amerikan i Shtetit në zyrën e Gent Ibrahimit
Zyrtarë amerikanë shkojnë në zyrën e kreut të Këshillit të Lartë të Prokurorisë një ditë pas dështimit të mbledhjes ku do diskutohej për ngritjen e prokurorisë së posaçme SPAK. Kryetari i KLP Gent Ibrahimi u takua me ...
ABCNews | 22-Oct-2019 18:09
Zyrtarë amerikanë shkojnë në zyrën e kreut të Këshillit të Lartë të Prokurorisë një ditë pas dështimit të mbledhjes ku do diskutohej për ngritjen e prokurorisë së posaçme SPAK. Kryetari i KLP Gent Ibrahimi u takua me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved