ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/08/2020 02:26

Zv.ministri i Diasporës, Isni Kilaj, i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale

Zv.ministri i Diasporës, Isni Kilaj, i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale
Ish-kryetari i Komunës së Malishevës, zv.ministri në detyrë i Diasporës, Isni Kilaj, është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale në Hagë. Kilaj, përmes një postimi në Facebook, ka konfirmuar ftesën, duke thënë, se sot ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 20:36
Ish-kryetari i Komunës së Malishevës, zv.ministri në detyrë i Diasporës, Isni Kilaj, është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale në Hagë. Kilaj, përmes një postimi në Facebook, ka konfirmuar ftesën, duke thënë, se sot ...

Gjykimi i krimeve të luftës, thirret në Hagë ish-komandanti i UÇK-së Azem Syla
KOSOVË Ish-luftëtari i UÇK-së Azem Syla është thirrur nga Haga, në kuadër të ftesave që iu bëhen ish-ushtarëve e ish-komandantëve të kohës së luftës nga Gjykata Speciale. Azem Syla është ndër themeluesit dhe ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 18:05
KOSOVË Ish-luftëtari i UÇK-së Azem Syla është thirrur nga Haga, në kuadër të ftesave që iu bëhen ish-ushtarëve e ish-komandantëve të kohës së luftës nga Gjykata Speciale. Azem Syla është ndër themeluesit dhe ...

Zv.ministri në detyrë i Diasporës, është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale
Ish-kryetari i Komunës së Malishevës, zv.ministri në detyrë i Diasporës, Isni Kilaj, është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale në Hagë. Kilaj, përmes një postimi në Facebook, ka konfirmuar ftesën, duke thënë, se sot ...
AlbInfo | 21-Oct-2019 23:37
Ish-kryetari i Komunës së Malishevës, zv.ministri në detyrë i Diasporës, Isni Kilaj, është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale në Hagë. Kilaj, përmes një postimi në Facebook, ka konfirmuar ftesën, duke thënë, se sot ...

Zyrtare, ftohet në Hagë edhe ish- Komandanti kryesor i UÇK-së
Azem Syla njëri prej figurave që ka themeluar Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës e që për një kohë ka qenë edhe komandant i përgjithshëm i saj është ftuar në Hagë Këtë e ka konfirmuar për Gazetën Express, avokati i Sylës, ...
TetovaSot | 21-Oct-2019 22:38
Azem Syla njëri prej figurave që ka themeluar Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës e që për një kohë ka qenë edhe komandant i përgjithshëm i saj është ftuar në Hagë Këtë e ka konfirmuar për Gazetën Express, avokati i Sylës, ...

Isni Kilaj, i ftuari i radhës nga Specialja
Kilaj e ka konfirmuar ftesën përmes një postimi në Facebook, duke thënë, se sot ka marr një fletëthirrje nga Zyra e Prokurorit të Specializuar në Hagë për të dëshmuar për UÇK-në. Postimi i tij i plotë: Të dashur ushtarë ...
Lajminet | 21-Oct-2019 21:06
Kilaj e ka konfirmuar ftesën përmes një postimi në Facebook, duke thënë, se sot ka marr një fletëthirrje nga Zyra e Prokurorit të Specializuar në Hagë për të dëshmuar për UÇK-në. Postimi i tij i plotë: Të dashur ushtarë ...

Ish- Komandanti kryesor i UÇK-së ftohet në Hagë
Ish komandantin e përgjithshëm të Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës, Azem Syla është thirrur në Gjykatën Speciale të Hagës. Lajmin e ka bërë të ditur avokati i tij Besnik Berisha, i cili ka konfirmuar se është e vërtetë se ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 18:05
Ish komandantin e përgjithshëm të Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës, Azem Syla është thirrur në Gjykatën Speciale të Hagës. Lajmin e ka bërë të ditur avokati i tij Besnik Berisha, i cili ka konfirmuar se është e vërtetë se ...

Tribunali Special po prek kokën e UÇK’së
Stuhia pas qetësisë dhe heshtjes së Tribunalit Special ka nisur. Nga Haga është ftuar një nga emrat kryesor të UCK’së, Azem Syla, i cili ka qenë një nga të personazhet e raportit të Dick Martyt. Dhjetëra të tjerë janë ...
Zeri | 21-Oct-2019 20:36
Stuhia pas qetësisë dhe heshtjes së Tribunalit Special ka nisur. Nga Haga është ftuar një nga emrat kryesor të UCK’së, Azem Syla, i cili ka qenë një nga të personazhet e raportit të Dick Martyt. Dhjetëra të tjerë janë ...

Specialja dërgon ftesë për Azem Sylën
Ish Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Azem Syla ka marrë ftesë që të paraqitet në Gjykatën Speciale për intervistim. Këtë për klankosova.tv e ka konfirmuar avokati mbrojtës i Sylës, Besnik Berisha. “Po është e ...
Aktuale.MK | 21-Oct-2019 20:32
Ish Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Azem Syla ka marrë ftesë që të paraqitet në Gjykatën Speciale për intervistim. Këtë për klankosova.tv e ka konfirmuar avokati mbrojtës i Sylës, Besnik Berisha. “Po është e ...

Tribunali Special po prek kokën e UÇK’së
Stuhia pas qetësisë dhe heshtjes së Tribunalit Special ka nisur. Nga Haga është ftuar një nga emrat kryesor të UCK’së, Azem Syla, i cili ka qenë një nga të personazhet e raportit të Dick Martyt. Dhjetëra të tjerë janë ...
Gazeta Observer | 21-Oct-2019 20:18
Stuhia pas qetësisë dhe heshtjes së Tribunalit Special ka nisur. Nga Haga është ftuar një nga emrat kryesor të UCK’së, Azem Syla, i cili ka qenë një nga të personazhet e raportit të Dick Martyt. Dhjetëra të tjerë janë ...

Tribunali Special po prek kokën e UÇK’së
Stuhia pas qetësisë dhe heshtjes së Tribunalit Special ka nisur. Nga Haga është ftuar një nga emrat kryesor të UCK’së, Azem Syla, i cili ka qenë një nga të personazhet e raportit të Dick Martyt. Dhjetëra të tjerë janë ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 20:11
Stuhia pas qetësisë dhe heshtjes së Tribunalit Special ka nisur. Nga Haga është ftuar një nga emrat kryesor të UCK’së, Azem Syla, i cili ka qenë një nga të personazhet e raportit të Dick Martyt. Dhjetëra të tjerë janë ...

Ish komandanti i UÇK-së Azem Syla thirret në Hagë
Prishtinë, 21 tetor 2019 – Ish udhëheqësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Azem Syla është thirrur nga Dhomat e Specializuara të Gjykatës së Posaçme në Hagë për t’u paraqitur, por pa u bë e qartë se në çfarë cilësie ...
Illyriapress | 21-Oct-2019 20:08
Prishtinë, 21 tetor 2019 – Ish udhëheqësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Azem Syla është thirrur nga Dhomat e Specializuara të Gjykatës së Posaçme në Hagë për t’u paraqitur, por pa u bë e qartë se në çfarë cilësie ...

Zëvendësministri ftohet nga Gjykata Speciale!
Pas Azem Sylës, Gjykata Speciale i ka dërguar ftesë edhe kryetarit të PDK-së në Malishevë, Isni Kilaj. Kilaj që në mandatin e fundit të Qeverisë ishte Zëvendësministër në Ministrin e Diasporës, përmes një postimi në ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 20:05
Pas Azem Sylës, Gjykata Speciale i ka dërguar ftesë edhe kryetarit të PDK-së në Malishevë, Isni Kilaj. Kilaj që në mandatin e fundit të Qeverisë ishte Zëvendësministër në Ministrin e Diasporës, përmes një postimi në ...

Isni Kilaj i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale
Zëvendësministri në Ministrinë e Diasporës, Isni Kilaj, është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale. Këtë e konfirmoi vetë Kilaj përmes një postimi në Facebook, ku tha se sot ka marr një fletëthirrje nga Zyra e ...
Gazeta Observer | 21-Oct-2019 19:54
Zëvendësministri në Ministrinë e Diasporës, Isni Kilaj, është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale. Këtë e konfirmoi vetë Kilaj përmes një postimi në Facebook, ku tha se sot ka marr një fletëthirrje nga Zyra e ...

Specialja nuk ndalet, fton edhe Isni Kilajn
Zyra e Prokurorit të Specializuar ka shpeshtuar me të madhe ftesat kohëve të fundit. Këtë të hënë, u mor vesh se para hetuesve të saj do të dal edhe ish-komandanti i UÇK-së, Azem Syla. Mirëpo, nuk shkoj shumë e u kuptua ...
InFokusi | 21-Oct-2019 19:43
Zyra e Prokurorit të Specializuar ka shpeshtuar me të madhe ftesat kohëve të fundit. Këtë të hënë, u mor vesh se para hetuesve të saj do të dal edhe ish-komandanti i UÇK-së, Azem Syla. Mirëpo, nuk shkoj shumë e u kuptua ...

Azem Syla ftohet nga Gjykata Speciale
Gjykata Speciale ka ftuar për intervistim ish-komandantin e Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Azem Syla, i njohur si Daja.
Kosova Press | 21-Oct-2019 19:40
Gjykata Speciale ka ftuar për intervistim ish-komandantin e Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Azem Syla, i njohur si Daja.

Ish komandanti i UÇK-së Azem Syla thirret në Hagë
Ish udhëheqësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Azem Syla është thirrur nga Dhomat e Specializuara të Gjykatës së Posaçme në Hagë për t’u paraqitur, por pa u bë e qartë se në çfarë cilësie është thirrur atje. Lajmi u ...
Zeri Amerikes | 21-Oct-2019 19:40
Ish udhëheqësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Azem Syla është thirrur nga Dhomat e Specializuara të Gjykatës së Posaçme në Hagë për t’u paraqitur, por pa u bë e qartë se në çfarë cilësie është thirrur atje. Lajmi u ...

Zëvendësministrit është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale
Zëvendësministri në Ministrinë e Diasporës, Isni Kilaj, është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale. Këtë e konfirmoi vetë Kilaj përmes një postimi në Facebook, ku tha se sot ka marr një fletëthirrje nga Zyra e ...
Zeri | 21-Oct-2019 19:40
Zëvendësministri në Ministrinë e Diasporës, Isni Kilaj, është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale. Këtë e konfirmoi vetë Kilaj përmes një postimi në Facebook, ku tha se sot ka marr një fletëthirrje nga Zyra e ...

Në Hagë është ftuar edhe Isni Kilaj
Ftesë për në Hagë, nga Gjykata Speciale sot ka marrë edhe ish komandanti i UÇK-së dhe ish kryetari i Komunës së Malishevës, aktualisht zv.ministër, në Ministrinë e Diasporës, Isni Kilaj. Ai vetë e ka bërë një njoftim të ...
PortaliOnline | 21-Oct-2019 19:28
Ftesë për në Hagë, nga Gjykata Speciale sot ka marrë edhe ish komandanti i UÇK-së dhe ish kryetari i Komunës së Malishevës, aktualisht zv.ministër, në Ministrinë e Diasporës, Isni Kilaj. Ai vetë e ka bërë një njoftim të ...

Specialja dërgon ftesë për Azem Sylën
Ish Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të UCK-së, Azem Syla ka marrë ftesë që të paraqitet në Gjykatën Speciale për intervistim. Këtë për klankosova.tv e ka konfirmuar avokati mbrojtës i Sylës, Besnik Berisha. “Po është e ...
Medial | 21-Oct-2019 19:20
Ish Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të UCK-së, Azem Syla ka marrë ftesë që të paraqitet në Gjykatën Speciale për intervistim. Këtë për klankosova.tv e ka konfirmuar avokati mbrojtës i Sylës, Besnik Berisha. “Po është e ...

Specialja dërgon ftesë për Azem Sylën
Ish Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Azem Syla ka marrë ftesë që të paraqitet në Gjykatën Speciale për intervistim. Këtë për klankosova.tv e ka konfirmuar avokati mbrojtës i Sylës, Besnik Berisha. “Po është e ...
Klan Kosova | 21-Oct-2019 19:16
Ish Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Azem Syla ka marrë ftesë që të paraqitet në Gjykatën Speciale për intervistim. Këtë për klankosova.tv e ka konfirmuar avokati mbrojtës i Sylës, Besnik Berisha. “Po është e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved