ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/07/2020 05:44

“Topi i Artë”, zyrtarizohen 30 kandidatët, ja si zgjidhet fituesi!

“Topi i Artë”, zyrtarizohen 30 kandidatët, ja si zgjidhet fituesi!
Cili do të jetë pasardhësi i kroatit Luka Modriç? Mbrëmjen e djeshme, “France Football”, revista sportive franceze që ka krijuar trofeun e madh individual, ka bërë të ditur emrat e 30 lojtarëve që do të vihen në ndjekje ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 22:38
Cili do të jetë pasardhësi i kroatit Luka Modriç? Mbrëmjen e djeshme, “France Football”, revista sportive franceze që ka krijuar trofeun e madh individual, ka bërë të ditur emrat e 30 lojtarëve që do të vihen në ndjekje ...

Dy mungesa big dhe emra surprizë, lista e plotë e Topit të Artë
mapo.alm Puzzle është plotësuar dhe France Football ashtu siç kishte paralajmëruar ka publikuar listën e 30 emrave që do të luftojnë për Topin e Artë. Emri që mungon është braziliani Neymar, ndërsa nuk mungojnë ...
Mapo | 21-Oct-2019 22:41
mapo.alm Puzzle është plotësuar dhe France Football ashtu siç kishte paralajmëruar ka publikuar listën e 30 emrave që do të luftojnë për Topin e Artë. Emri që mungon është braziliani Neymar, ndërsa nuk mungojnë ...

Ata që u “harruan” në garën për ‘Topin e Artë’ – nga fituesi i vitit të shkuar te Neymar e Pogba, 11 dështimet e këtij sezoni
France Fotball i ka prezantuar sot 30 të nominuarit që do të jenë në garë për ‘Topin e Artë’, ku nuk mungojnë dy yjet e zakonshme Lionel Messi e Cristiano Ronaldo. Po janë disa lojtarë që shpesh janë parë si pasardhës ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 01:01
France Fotball i ka prezantuar sot 30 të nominuarit që do të jenë në garë për ‘Topin e Artë’, ku nuk mungojnë dy yjet e zakonshme Lionel Messi e Cristiano Ronaldo. Po janë disa lojtarë që shpesh janë parë si pasardhës ...

Tetë arsyet pse Neymari s’u zgjodh në listën për Topin e Artë Organizatorët e Topit të Artë, France Football, e kanë publikuar një listë me arsye për ta sqaruar pse Neymari u la jashtë listës prej 30 futbollistëve për ta fituar Topin e Artë...
Organizatorët e Topit të Artë, France Football, e kanë publikuar një listë me arsye për ta sqaruar pse Neymari u la jashtë listës prej 30 futbollistëve për ta fituar Topin e Artë këtë vit. Neymari mungon në këtë listë ...
Kosova Sot | 22-Oct-2019 08:29
Organizatorët e Topit të Artë, France Football, e kanë publikuar një listë me arsye për ta sqaruar pse Neymari u la jashtë listës prej 30 futbollistëve për ta fituar Topin e Artë këtë vit. Neymari mungon në këtë listë ...

Tetë arsyet pse Neymari s’u zgjodh në listën për Topin e Artë
Organizatorët e Topit të Artë, France Football, e kanë publikuar një listë me arsye për ta sqaruar pse Neymari u la jashtë listës prej 30 futbollistëve për ta fituar Topin e Artë këtë vit. Neymari mungon në këtë listë ...
Gazeta Express | 22-Oct-2019 08:17
Organizatorët e Topit të Artë, France Football, e kanë publikuar një listë me arsye për ta sqaruar pse Neymari u la jashtë listës prej 30 futbollistëve për ta fituar Topin e Artë këtë vit. Neymari mungon në këtë listë ...

Emrat/ Kush janë 30 futbollistët e nominuar për Topin e Artë?
Tanimë janë zyrtarizuar 30 kandidaturat, pretendente për të fituar Topin e Artë, të cilin një vit më parë e ka marrë kroati Lika Modriç. Lista me 30 emrat e përzgjedhur është bërë nga një juri prej 180 gazetarësh dhe ...
Dritare | 22-Oct-2019 00:20
Tanimë janë zyrtarizuar 30 kandidaturat, pretendente për të fituar Topin e Artë, të cilin një vit më parë e ka marrë kroati Lika Modriç. Lista me 30 emrat e përzgjedhur është bërë nga një juri prej 180 gazetarësh dhe ...

Sheffield – Arsenal, kjo është nota e Granit Xhakës
Fituesi i “Topit të Artë” për vitin 2018, Luka Modric, zyrtarisht ka mbetur jashtë garës për çmimin e më të mirit të vitit. Revista prestigjioze franceze “France Football” ka kompletuar listën me 30 kandidatët për ...
GazetaBlic | 21-Oct-2019 23:43
Fituesi i “Topit të Artë” për vitin 2018, Luka Modric, zyrtarisht ka mbetur jashtë garës për çmimin e më të mirit të vitit. Revista prestigjioze franceze “France Football” ka kompletuar listën me 30 kandidatët për ...

Ky është favoriti për ‘Topin e Artë’ sipas koeficientëve nga kompanitë e  basteve
‘France Football’ ka publikuar të nominuarit për të gjitha çmimet individuale që do të ndahen gjatë muajit dhjetor, përcjell . Sigurisht, vëmendja më e madhe është tek ‘Ballon d’Or’, ku favoritët kryesorë janë Lionel ...
Lajminet | 21-Oct-2019 23:40
‘France Football’ ka publikuar të nominuarit për të gjitha çmimet individuale që do të ndahen gjatë muajit dhjetor, përcjell . Sigurisht, vëmendja më e madhe është tek ‘Ballon d’Or’, ku favoritët kryesorë janë Lionel ...

Emrat e 30 finalistëve për Topin e Artë, Mesi e Ronaldo kërkojnë trofeun e gjashtë personal
Cili do të jetë fituesi i Topit të Artë dhe pasues i Luka Modriçit? Revista e mirënjohur “France Football” do ta japë më datën 2 dhjetor çmimin aq të lakmueshëm për futbollistët, por ditën e sotme ka treguar 30 ...
Gazeta Dita | 21-Oct-2019 23:33
Cili do të jetë fituesi i Topit të Artë dhe pasues i Luka Modriçit? Revista e mirënjohur “France Football” do ta japë më datën 2 dhjetor çmimin aq të lakmueshëm për futbollistët, por ditën e sotme ka treguar 30 ...

Dhjetë të nominuarit për ‘Trofeun Kopa’, apo lojtari më i mirë i ri
Revista France Football me 2 dhjetor do t’i ndajë çmimet prestigjioze, ndër ta edhe ‘Trofeu Kopa’. Ky trofe jepet për lojtarin e ri më të mirë, ndërsa mban emrin e ish futbollistit francez, Raymond Kopa. Ky do të jetë ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 22:27
Revista France Football me 2 dhjetor do t’i ndajë çmimet prestigjioze, ndër ta edhe ‘Trofeu Kopa’. Ky trofe jepet për lojtarin e ri më të mirë, ndërsa mban emrin e ish futbollistit francez, Raymond Kopa. Ky do të jetë ...

Këta janë 30 kandidatët për “Topin e Artë”
Fituesi i “Topit të Artë” për vitin 2018, Luka Modric, zyrtarisht ka mbetur jashtë garës për çmimin e më të mirit të vitit. Revista prestigjioze franceze “France Football” ka kompletuar listën me 30 kandidatët për ...
InFokusi | 21-Oct-2019 23:23
Fituesi i “Topit të Artë” për vitin 2018, Luka Modric, zyrtarisht ka mbetur jashtë garës për çmimin e më të mirit të vitit. Revista prestigjioze franceze “France Football” ka kompletuar listën me 30 kandidatët për ...

Pozoi me modelen braziliane, Salah merr kritika te ashpra
Revista prestigjioze franceze “France Football” ka publikuar listën me kandidatët që mund ta fitojnë Topin e Artë 2019. Gjithsej janë 30 futbollistë që mund ta fitojnë çmimin më të madh individual në futboll, raporton ...
GazetaBlic | 21-Oct-2019 23:09
Revista prestigjioze franceze “France Football” ka publikuar listën me kandidatët që mund ta fitojnë Topin e Artë 2019. Gjithsej janë 30 futbollistë që mund ta fitojnë çmimin më të madh individual në futboll, raporton ...

ZYRTARE: Këta janë 30 të nominuarit për ‘Ballon d’Or’
anë mësuar emrat e 30 të nominuarëve në garën për ‘Ballon d’Or’. Sot janë mësuar 30 emrat e lojtarëve të nominuar për çmimin më të rëndësishëm individual, ‘Ballon d’Or’, shkruan lajmi.net. Prestigjiozja franceze , ...
Albportali | 21-Oct-2019 23:02
anë mësuar emrat e 30 të nominuarëve në garën për ‘Ballon d’Or’. Sot janë mësuar 30 emrat e lojtarëve të nominuar për çmimin më të rëndësishëm individual, ‘Ballon d’Or’, shkruan lajmi.net. Prestigjiozja franceze , ...

22:47 Modric dhe Neymar jashtë 30 kandidatëve për “Topin e Artë” Fituesi i “Topit të Artë”...
Fituesi i “Topit të Artë” për vitin 2018, Luka Modric, zyrtarisht ka mbetur jashtë garës për çmimin e më të mirit të vitit. Revista prestigjioze franceze “France Football” ka kompletuar listën me 30 kandidatët për ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 22:52
Fituesi i “Topit të Artë” për vitin 2018, Luka Modric, zyrtarisht ka mbetur jashtë garës për çmimin e më të mirit të vitit. Revista prestigjioze franceze “France Football” ka kompletuar listën me 30 kandidatët për ...

Lista e dhjetë portierëve të nominuar për trofeun Lev Yachine
Është publikuar lista e dhjetë portierëve të nominuar për çmimin Lev Yachine. Yeachine ishte njëri ndër portierët më të mirë në histori të futbollit, derisa France Football do ta ndajnë çmimin e portierit më të mirë për ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 22:13
Është publikuar lista e dhjetë portierëve të nominuar për çmimin Lev Yachine. Yeachine ishte njëri ndër portierët më të mirë në histori të futbollit, derisa France Football do ta ndajnë çmimin e portierit më të mirë për ...

Zyrtare: Këta janë 30 futbollistët e nominuar për të fituar ‘Topin e Artë’
Revista prestigjioze franceze “France Football” ka publikuar listën me kandidatët që mund ta fitojnë Topin e Artë 2019.Gjithsej janë 30 futbollistë që mund ta fitojnë çmimin më të madh individual në futboll. Më poshtë ...
Gazeta Observer | 21-Oct-2019 22:51
Revista prestigjioze franceze “France Football” ka publikuar listën me kandidatët që mund ta fitojnë Topin e Artë 2019.Gjithsej janë 30 futbollistë që mund ta fitojnë çmimin më të madh individual në futboll. Më poshtë ...

Erdhi radha për Lionel Messin
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” për “Topin e Artë”. Lista me 30 kandidatë do të kompletohet pas pak. Messi, Mahrez, De Bruyne, Koulibaly dhe Griezmann janë të nominuarit e radhës. Revista ...
Kosova Sot | 21-Oct-2019 22:46
Janë zbardhur edhe 5 emra tjerë nga “France Football” për “Topin e Artë”. Lista me 30 kandidatë do të kompletohet pas pak. Messi, Mahrez, De Bruyne, Koulibaly dhe Griezmann janë të nominuarit e radhës. Revista ...

Dhjetë portierët e nominuar për çmimin 'Lev Yachine' - Alisson, Ter Stegen dhe të tjerët
Përveç "Topit të Artë", France Football do ta ndajë edhe çmimin "Lev Yachine" më 2 dhjetor. Ky çmim individual jepet për portierin më të mirë në botë, shkruan Zëri.info. Çmimi në fjalë......
Zeri | 21-Oct-2019 22:45
Përveç "Topit të Artë", France Football do ta ndajë edhe çmimin "Lev Yachine" më 2 dhjetor. Ky çmim individual jepet për portierin më të mirë në botë, shkruan Zëri.info. Çmimi në fjalë......

Zbardhet lista e Topit të Artë, afrime surprizë dhe mungesa lojtarësh big
France Football e plotësoi misionin e saj për ditën e sotme! Lista e shukurtuar e 30 emrave që do të luftojnë për Topin e Artë u publikua. Nuk mund të mungonin pretendentët si Cristiano Ronaldo, Lionel Messi dhe Virgil ...
Politiko | 21-Oct-2019 22:45
France Football e plotësoi misionin e saj për ditën e sotme! Lista e shukurtuar e 30 emrave që do të luftojnë për Topin e Artë u publikua. Nuk mund të mungonin pretendentët si Cristiano Ronaldo, Lionel Messi dhe Virgil ...

Modric dhe Neymar jashtë 30 kandidatëve për “Topin e Artë”, kompletohet gjithçka
Fituesi i “Topit të Artë” për vitin 2018, Luka Modric, zyrtarisht ka mbetur jashtë garës për çmimin e më të mirit të vitit. Revista prestigjioze franceze “France Football” ka kompletuar listën me 30 kandidatët për ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 22:41
Fituesi i “Topit të Artë” për vitin 2018, Luka Modric, zyrtarisht ka mbetur jashtë garës për çmimin e më të mirit të vitit. Revista prestigjioze franceze “France Football” ka kompletuar listën me 30 kandidatët për ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved