ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/07/2020 07:07

Formacionet zyrtare: Reali nuk guxon të gabojë ndaj Galatasarayt

Formacionet zyrtare: Reali nuk guxon të gabojë ndaj Galatasarayt
Real Madridi është mysafir i Galatasarayt në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Los Blancos kanë regjistruar një humbje dhe një barazim në Grupin A dhe me vetëm një pikë të arkëtuar qëndrojnë në ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 19:51
Real Madridi është mysafir i Galatasarayt në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Los Blancos kanë regjistruar një humbje dhe një barazim në Grupin A dhe me vetëm një pikë të arkëtuar qëndrojnë në ...

Formacionet bazë: PSG favorit ndaj Brugge
Club Brugge dhe Paris Saint-Germaini zhvillojnë ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Nga dy takimet e para, kampioni francez numëron dy fitore dhe qëndron në krye të Grupit A me gjashtë pikë. ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 19:45
Club Brugge dhe Paris Saint-Germaini zhvillojnë ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Nga dy takimet e para, kampioni francez numëron dy fitore dhe qëndron në krye të Grupit A me gjashtë pikë. ...

Formacionet startuese: Bayerni në kërkim të fitores ndaj Olympiacosit
Bayern Munichu është mysafir i Olympiacosit në ndeshjen e tretë grupore në kuadër të Ligës së Kampionëve. Bavarezët numërojnë dy fitore nga dy ndeshjet e para në Grupin B dhe janë në krye, ndërkohë që skuadra greke ka ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 19:42
Bayern Munichu është mysafir i Olympiacosit në ndeshjen e tretë grupore në kuadër të Ligës së Kampionëve. Bavarezët numërojnë dy fitore nga dy ndeshjet e para në Grupin B dhe janë në krye, ndërkohë që skuadra greke ka ...

Kthehet Champions, Real ka shansin e fundit për të evituar dështimin
Real Madrid luan sot në mbrëmje atë që mund të jetë shansi i fundit për të përmbysur një sezonin e tij në Champions, që deri tani është një zhgënjim i vërtetë. Vetëm një pikë në dy ndeshjet e para për skuadrën e ...
BalkanWeb | 22-Oct-2019 12:44
Real Madrid luan sot në mbrëmje atë që mund të jetë shansi i fundit për të përmbysur një sezonin e tij në Champions, që deri tani është një zhgënjim i vërtetë. Vetëm një pikë në dy ndeshjet e para për skuadrën e ...

Toni Kroos sot mund ta arrijë shifrën e 100 ndeshjeve në LK – ecuria e djaloshit gjerman që u kthye në njërin prej më të mirëve në botë
Toni Kroos kthehet te Real Madridi, por kësaj radhe do të arrijnë një shifër që për shumë është ëndërr, ku në Stamboll pritet ta zhvillojë ndeshjen e 100-të në Ligën e Kampionëve. Mesfushori 29 vjeçar debutoi në garën ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 17:48
Toni Kroos kthehet te Real Madridi, por kësaj radhe do të arrijnë një shifër që për shumë është ëndërr, ku në Stamboll pritet ta zhvillojë ndeshjen e 100-të në Ligën e Kampionëve. Mesfushori 29 vjeçar debutoi në garën ...

Statistika skandaloze e Courtois, një në dy gjuajtje i rrëshqet nga duart!
Reali i Madridit po has probleme në këtë fillim sezoni. Dëmtimet kanë bërë të vetën dhe lojërat e ekipit nuk kanë qenë pozitive. Situata e “Los Blancos” në Champions League është e keqe dhe Reali ka vetëm një pikë pas ...
ABCNews | 22-Oct-2019 18:58
Reali i Madridit po has probleme në këtë fillim sezoni. Dëmtimet kanë bërë të vetën dhe lojërat e ekipit nuk kanë qenë pozitive. Situata e “Los Blancos” në Champions League është e keqe dhe Reali ka vetëm një pikë pas ...

Liga e Kampionë, Atletico Madridi e mposht Leverkusenin
Atletico Madridi ka shënuar fitore në shtëpi ndaj gjermanëve të Bayer Leverkusenit, në ndeshjen e grupeve të Ligës së Kampionëve.
Kosova Press | 22-Oct-2019 20:57
Atletico Madridi ka shënuar fitore në shtëpi ndaj gjermanëve të Bayer Leverkusenit, në ndeshjen e grupeve të Ligës së Kampionëve.

“Rasti Qeqa-Zhegrova”, një futbollist i njohur kosovar fyen rëndë gazetaren
Juventusi synon ta ruajë ecurinë e përkryer pa humbje në të gjitha garat deri tani këtë sezon, edhe sonte kundër Lokomotiv Moscow në Ligën e Kampionëve. Kampioni italian është nikoqir i vizitorëve nga Rusia në Torino, ...
GazetaBlic | 22-Oct-2019 20:40
Juventusi synon ta ruajë ecurinë e përkryer pa humbje në të gjitha garat deri tani këtë sezon, edhe sonte kundër Lokomotiv Moscow në Ligën e Kampionëve. Kampioni italian është nikoqir i vizitorëve nga Rusia në Torino, ...

Ky është plani i Realit për Lewandowskin
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ende nuk ka hequr dorë nga blerja e sulmuesit të Bayern Munich, Robert Lewandowski. Perez ka qenë i interesuar edhe më herët për Lewandowskin, por transferim i tillë ka ...
Flaka | 22-Oct-2019 20:33
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ende nuk ka hequr dorë nga blerja e sulmuesit të Bayern Munich, Robert Lewandowski. Perez ka qenë i interesuar edhe më herët për Lewandowskin, por transferim i tillë ka ...

Bayern për rekordin e përkryer në Champions i shkon Olympiacosit, formacionet
Bayern Munich ka udhëtuar drejt Greqisë me qëllim që ta vazhdojë startin e përkryer në Ligën e Kampionëve me fitore eventuale kundër Olympiacos. Olympiacos është nikoqir i gjigantit gjerman në Piraues, në ndeshjen e ...
Gazeta Express | 22-Oct-2019 20:12
Bayern Munich ka udhëtuar drejt Greqisë me qëllim që ta vazhdojë startin e përkryer në Ligën e Kampionëve me fitore eventuale kundër Olympiacos. Olympiacos është nikoqir i gjigantit gjerman në Piraues, në ndeshjen e ...

Galatasaray – Real Madrid, formacionet zyrtare
Real Madrid është mysafir i Gallatës në Stamboll në ndeshjen e xhiros së tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Këto janë formacionet zyrtare: Galatasaray : Courtois, Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo, ...
Indeks Online | 22-Oct-2019 20:08
Real Madrid është mysafir i Gallatës në Stamboll në ndeshjen e xhiros së tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Këto janë formacionet zyrtare: Galatasaray : Courtois, Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo, ...

Formacionet zyrtare: Olympiacos – Bayern Munich
Bayern Munichu do të luajë në udhëtim te Olympiacosi në ndeshjen e vlefshme për xhiron e tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info Bavarezët do të kërkojnë të ruajnë......
Zeri | 22-Oct-2019 20:08
Bayern Munichu do të luajë në udhëtim te Olympiacosi në ndeshjen e vlefshme për xhiron e tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info Bavarezët do të kërkojnë të ruajnë......

Juventusi synon kreun e grupit me fitore eventuale ndaj Lokomotiv Moscow Juventusi synon ta ruajë ecurinë e përkryer pa humbje në të gjitha garat deri tani këtë sezon, edhe sonte kundër Lokomotiv Moscow në Ligën e Kampionëve. Kampioni italian është
Juventusi synon ta ruajë ecurinë e përkryer pa humbje në të gjitha garat deri tani këtë sezon, edhe sonte kundër Lokomotiv Moscow në Ligën e Kampionëve. Kampioni italian është nikoqir i vizitorëve nga Rusia në Torino, ...
Kosova Sot | 22-Oct-2019 20:04
Juventusi synon ta ruajë ecurinë e përkryer pa humbje në të gjitha garat deri tani këtë sezon, edhe sonte kundër Lokomotiv Moscow në Ligën e Kampionëve. Kampioni italian është nikoqir i vizitorëve nga Rusia në Torino, ...

Juventus – Lokomotiva e Moskës, formacionet zyrtare
Juventusi do të luajë në shtëpi kundër Lokomotivës së Moskës në ndeshjen e vlefshme për xhiron e tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info Gjiganti italian do të kërkojë......
Zeri | 22-Oct-2019 20:01
Juventusi do të luajë në shtëpi kundër Lokomotivës së Moskës në ndeshjen e vlefshme për xhiron e tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info Gjiganti italian do të kërkojë......

Juventusi synon kreun e grupit me fitore eventuale ndaj Lokomotiv Moscow, formacionet
Juventusi synon ta ruajë ecurinë e përkryer pa humbje në të gjitha garat deri tani këtë sezon, edhe sonte kundër Lokomotiv Moscow në Ligën e Kampionëve. Kampioni italian është nikoqir i vizitorëve nga Rusia në Torino, ...
Gazeta Express | 22-Oct-2019 20:01
Juventusi synon ta ruajë ecurinë e përkryer pa humbje në të gjitha garat deri tani këtë sezon, edhe sonte kundër Lokomotiv Moscow në Ligën e Kampionëve. Kampioni italian është nikoqir i vizitorëve nga Rusia në Torino, ...

Formacionet zyrtare: Real Madridi e kërkon fitoren e parë këtë edicion në Champions ndaj Galatasarayt
Real Madridi do të kërkojë sonte fitoren e parë në këtë edicion të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info Pas një humbjeje dhe një barazimi, madrileënt do të kërkojnë 3 pikët e para në udhëtim te......
Zeri | 22-Oct-2019 19:57
Real Madridi do të kërkojë sonte fitoren e parë në këtë edicion të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info Pas një humbjeje dhe një barazimi, madrileënt do të kërkojnë 3 pikët e para në udhëtim te......

Formacionet zyrtare: Galatasaray – Real Madrid
‘Los Blancos’ janë në kërkim të fitores së parë në Ligën e Kampionëve, pas një humbjeje dhe barazimi në dy ndeshjet e para. Ndeshja mes Galatasaray dhe Real Madrid fillon nga ora 21:00. Formacionet zyrtare: Galatasaray ...
Lajminet | 22-Oct-2019 19:52
‘Los Blancos’ janë në kërkim të fitores së parë në Ligën e Kampionëve, pas një humbjeje dhe barazimi në dy ndeshjet e para. Ndeshja mes Galatasaray dhe Real Madrid fillon nga ora 21:00. Formacionet zyrtare: Galatasaray ...

Real Madridi në kërkim të fitores së parë në Champions i shkon Galatasarayt, formacionet
Real Madridi është ende në kërkim të fitores së parë në Ligën e Kampionëve këtë sezon dhe për ta arritur këtë do t’i duhet ta mposhtë skuadrën që ka synime të ngjashme, Galatasarayn. Klubi turk është nikoqir i skuadrës ...
Gazeta Express | 22-Oct-2019 19:51
Real Madridi është ende në kërkim të fitores së parë në Ligën e Kampionëve këtë sezon dhe për ta arritur këtë do t’i duhet ta mposhtë skuadrën që ka synime të ngjashme, Galatasarayn. Klubi turk është nikoqir i skuadrës ...

Formacionet zyrtare: Manchester City – Atalanta, ky është vendimi për Gjimshitin
Manchester City do ta presë sonte në shtëpi Atalantën në ndeshjen e vlefshme për xhiron e tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info Në këtë takim titullar për klubin italian do të......
Zeri | 22-Oct-2019 19:48
Manchester City do ta presë sonte në shtëpi Atalantën në ndeshjen e vlefshme për xhiron e tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info Në këtë takim titullar për klubin italian do të......

Ramos: Zidane meriton respekt, me të deri në vdekje
Reali i Madridit do të luajë nesër në mbrëmje në Stamboll përballë Galatasarayt një sfidë vendimtare për fatin e kualifikimit në Ligën e Kampionëve, pasi në dy ndeshjet e para ka marrë vetëm një pikë.
Top Channel | 22-Oct-2019 09:13
Reali i Madridit do të luajë nesër në mbrëmje në Stamboll përballë Galatasarayt një sfidë vendimtare për fatin e kualifikimit në Ligën e Kampionëve, pasi në dy ndeshjet e para ka marrë vetëm një pikë.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved