ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/07/2020 05:34

Modric, i pari fitues në fuqi që nuk kandidohet për Topin e Artë

Modric, i pari fitues në fuqi që nuk kandidohet për Topin e Artë
Lista e madhe me 30 kandidatët për fitimin e Topit të Artë, ku mungon Luka Modric, solli edhe një precedent negativ. Për herë të parë në histori, prej sistemit të nominimeve, në garën për trofeun prestigjoz individual ...
GazetaTema | 22-Oct-2019 19:15
Lista e madhe me 30 kandidatët për fitimin e Topit të Artë, ku mungon Luka Modric, solli edhe një precedent negativ. Për herë të parë në histori, prej sistemit të nominimeve, në garën për trofeun prestigjoz individual ...

“Topi i Artë 2019”, njihuni me të përjashtuarit e mëdhenj dhe rastin unik të Modric
“Topi i Artë 2019” njohu të hënën 30 finalistët e parë dhe favoritët, por ajo që të bën përshtypje në listën e bërë publike nga “France Football” janë disa të përjashtuar të mëdhenj. Rasti më i çuditshëm, një rast unik ...
BalkanWeb | 22-Oct-2019 11:03
“Topi i Artë 2019” njohu të hënën 30 finalistët e parë dhe favoritët, por ajo që të bën përshtypje në listën e bërë publike nga “France Football” janë disa të përjashtuar të mëdhenj. Rasti më i çuditshëm, një rast unik ...

Futbollistja shqiptare mes pretendentëve për të fituar “Topin e Artë”
France Football” ka publikuar së fundmi listën e 30 finalistëve si kandidatë të mundëm për të fituar “Topin e Artë” për vitin 2019. Përveç lojtarëve meshkuj, janë publikuar edhe 20 emrat kandidateve femra të ...
Telegraf | 22-Oct-2019 14:19
France Football” ka publikuar së fundmi listën e 30 finalistëve si kandidatë të mundëm për të fituar “Topin e Artë” për vitin 2019. Përveç lojtarëve meshkuj, janë publikuar edhe 20 emrat kandidateve femra të ...

Modriç një rast unik për ‘Topin e Artë’, asnjëherë më parë fituesi jashtë listës me 30 kandidatë
Luka Modriç është fituesi në fuqi i Topit të Artë teksa arriti në vitin e kaluar të mposhte dhe t’i jepte fund hegjemonisë 10-vjeçare të Mesit dhe Kristiano Ronaldos. Kroati u vlerësua për atë çka bëri me Kombëtaren në ...
Telegraf | 22-Oct-2019 12:04
Luka Modriç është fituesi në fuqi i Topit të Artë teksa arriti në vitin e kaluar të mposhte dhe t’i jepte fund hegjemonisë 10-vjeçare të Mesit dhe Kristiano Ronaldos. Kroati u vlerësua për atë çka bëri me Kombëtaren në ...

Ndodhë për herë të parë në histori të Topit të Artë, fituesi nuk është në listë
Për herë të parë në histori, fituesi i Topit të Artë nuk është përfshirë në listën e ngushtë. Pasi e fitoi çmimin më të madh individual për një lojtar në vitin e kaluar, Luka Modric nuk ka arritur të futet në listën e ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 11:37
Për herë të parë në histori, fituesi i Topit të Artë nuk është përfshirë në listën e ngushtë. Pasi e fitoi çmimin më të madh individual për një lojtar në vitin e kaluar, Luka Modric nuk ka arritur të futet në listën e ...

Kosovare Asllani e komenton nominimin e saj për “Topin e Artë”
Kosovare Asllani ndihet e lumtur dhe e privilegjuar që është nominuar në mesin e 20 kandidateve për ta fituar çmimin prestigjioz individual, Topi i Artë. Kosovare Asllani po i shijon momentet më të mira të karrierës së ...
Koha.mk | 22-Oct-2019 19:45
Kosovare Asllani ndihet e lumtur dhe e privilegjuar që është nominuar në mesin e 20 kandidateve për ta fituar çmimin prestigjioz individual, Topi i Artë. Kosovare Asllani po i shijon momentet më të mira të karrierës së ...

Modriç: Për ‘Topin e Artë’ janë katër favoritë. Ja emrat që ka zgjedhur kroati
Për shumë njerëz, Luca Modric do të mbahet mend si lojtari që theu mbretërimin 10-vjeçar të dyshes Cristiano Ronaldo-Lionel Messi. Fituesi i “Topit të Artë“ dhe finalist me Kroacinë në Kupën e Botës në vitin 2018 ka ...
Lexo | 22-Oct-2019 19:26
Për shumë njerëz, Luca Modric do të mbahet mend si lojtari që theu mbretërimin 10-vjeçar të dyshes Cristiano Ronaldo-Lionel Messi. Fituesi i “Topit të Artë“ dhe finalist me Kroacinë në Kupën e Botës në vitin 2018 ka ...

Formacioni me yjet që mbetën jashtë listës së ngushtë për Topin e Artë
France Football ka publikuar mbrëmë listën e gushtë prej 30-të lojtarëve të nominuar për Topin e Artë. Lista që udhëhiqet nga Lionel Messi, Cristiano Ronaldo dhe Virgil van Dijk, ka sjellë disa emra befasues, por edhe ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 10:28
France Football ka publikuar mbrëmë listën e gushtë prej 30-të lojtarëve të nominuar për Topin e Artë. Lista që udhëhiqet nga Lionel Messi, Cristiano Ronaldo dhe Virgil van Dijk, ka sjellë disa emra befasues, por edhe ...

“Topi i Artë”, zyrtarizohen 30 kandidatët, ja si zgjidhet fituesi!
Cili do të jetë pasardhësi i kroatit Luka Modriç? Mbrëmjen e djeshme, “France Football”, revista sportive franceze që ka krijuar trofeun e madh individual, ka bërë të ditur emrat e 30 lojtarëve që do të vihen në ndjekje ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 22:38
Cili do të jetë pasardhësi i kroatit Luka Modriç? Mbrëmjen e djeshme, “France Football”, revista sportive franceze që ka krijuar trofeun e madh individual, ka bërë të ditur emrat e 30 lojtarëve që do të vihen në ndjekje ...

Favoritët për ta fituar Topin e Artë 2019 Luka Modric mendon se këtë vit janë katër favoritë të ngushtë për ta fituar Topin e Artë, çmim të cilin e mban aktualisht vetë mesfushori kroat. Ylli i Real Madridit është...
Luka Modric mendon se këtë vit janë katër favoritë të ngushtë për ta fituar Topin e Artë, çmim të cilin e mban aktualisht vetë mesfushori kroat. Ylli i Real Madridit është protagonist i edicionit special të revistës ...
Kosova Sot | 22-Oct-2019 19:15
Luka Modric mendon se këtë vit janë katër favoritë të ngushtë për ta fituar Topin e Artë, çmim të cilin e mban aktualisht vetë mesfushori kroat. Ylli i Real Madridit është protagonist i edicionit special të revistës ...

Favoritët për ta fituar Topin e Artë 2019, sipas fituesit aktual Modric
Luka Modric mendon se këtë vit janë katër favoritë të ngushtë për ta fituar Topin e Artë, çmim të cilin e mban aktualisht vetë mesfushori kroat. Ylli i Real Madridit është protagonist i edicionit special të revistës ...
Gazeta Express | 22-Oct-2019 19:02
Luka Modric mendon se këtë vit janë katër favoritë të ngushtë për ta fituar Topin e Artë, çmim të cilin e mban aktualisht vetë mesfushori kroat. Ylli i Real Madridit është protagonist i edicionit special të revistës ...

Dy mungesa big dhe emra surprizë, lista e plotë e Topit të Artë
mapo.alm Puzzle është plotësuar dhe France Football ashtu siç kishte paralajmëruar ka publikuar listën e 30 emrave që do të luftojnë për Topin e Artë. Emri që mungon është braziliani Neymar, ndërsa nuk mungojnë ...
Mapo | 21-Oct-2019 22:41
mapo.alm Puzzle është plotësuar dhe France Football ashtu siç kishte paralajmëruar ka publikuar listën e 30 emrave që do të luftojnë për Topin e Artë. Emri që mungon është braziliani Neymar, ndërsa nuk mungojnë ...

Zyrtare: Një tjetër lojtar kosovar i bashkohet Fenerbahces
France Football ka njoftuar pse u la jashtë listës së ngushtë për të fituar Topin e Artë. Revista Franceze të hënën publikoi listën e shkurtër të 30 personave që janë nominuar për çmimin e madh, ku favorit për të fituar ...
GazetaBlic | 22-Oct-2019 18:58
France Football ka njoftuar pse u la jashtë listës së ngushtë për të fituar Topin e Artë. Revista Franceze të hënën publikoi listën e shkurtër të 30 personave që janë nominuar për çmimin e madh, ku favorit për të fituar ...

Kosovare Asllani e komenton nominimin e saj për Topin e Artë
Kosovare Asllani ndihet e lumtur dhe e privilegjuar që është nominuar në mesin e 20 kandidateve për ta fituar çmimin prestigjioz individual, Topi i Artë Kosovare Asllani po i shijon momentet më të mira të karrierës së ...
Gazeta Observer | 22-Oct-2019 15:53
Kosovare Asllani ndihet e lumtur dhe e privilegjuar që është nominuar në mesin e 20 kandidateve për ta fituar çmimin prestigjioz individual, Topi i Artë Kosovare Asllani po i shijon momentet më të mira të karrierës së ...

15:30 Kosovare Asllani e komenton nominimin e saj për Topin e Artë Kosovare Asllani ndihet e lumtur dhe e...
Kosovare Asllani ndihet e lumtur dhe e privilegjuar që është nominuar në mesin e 20 kandidateve për ta fituar çmimin prestigjioz individual, Topi i Artë. Kosovare Asllani po i shijon momentet më të mira të karrierës së ...
Kosova Sot | 22-Oct-2019 15:37
Kosovare Asllani ndihet e lumtur dhe e privilegjuar që është nominuar në mesin e 20 kandidateve për ta fituar çmimin prestigjioz individual, Topi i Artë. Kosovare Asllani po i shijon momentet më të mira të karrierës së ...

Kosovare Asllani e komenton nominimin e saj për Topin e Artë
Kosovare Asllani ndihet e lumtur dhe e privilegjuar që është nominuar në mesin e 20 kandidateve për ta fituar çmimin prestigjioz individual, Topi i Artë Kosovare Asllani po i shijon momentet më të mira të karrierës së ...
Gazeta Express | 22-Oct-2019 15:27
Kosovare Asllani ndihet e lumtur dhe e privilegjuar që është nominuar në mesin e 20 kandidateve për ta fituar çmimin prestigjioz individual, Topi i Artë Kosovare Asllani po i shijon momentet më të mira të karrierës së ...

Modric përjeton “fatin” e legjendarit Van Basten
Kapiteni i Kombëtares së Kroacisë, Luka Modric, fitues i “Topit të Artë” për edicionin e kaluar, nuk është përfshirë në listën e 30 futbollistëve që janë në garë për këtë çmim prestigjioz. Revista e njohur franceze ...
Arbresh | 22-Oct-2019 15:24
Kapiteni i Kombëtares së Kroacisë, Luka Modric, fitues i “Topit të Artë” për edicionin e kaluar, nuk është përfshirë në listën e 30 futbollistëve që janë në garë për këtë çmim prestigjioz. Revista e njohur franceze ...

Modrici zbulon se shpërtheu në lot kur e mori vesh se është fituesi i Topit të Artë
Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric, nuk kishte ditur se si të reagonte kur e zbuloi se ai do të ishte fituesi i Topit të Artë vitin e kaluar. Në gjendje paniku, ai nuk ishte përgjigjur në telefon, kur France ...
Kosova Sot | 22-Oct-2019 15:17
Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric, nuk kishte ditur se si të reagonte kur e zbuloi se ai do të ishte fituesi i Topit të Artë vitin e kaluar. Në gjendje paniku, ai nuk ishte përgjigjur në telefon, kur France ...

Modrici zbulon se shpërtheu në lot kur e mori vesh se është fituesi i Topit të Artë
Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric, nuk kishte ditur se si të reagonte kur e zbuloi se ai do të ishte fituesi i Topit të Artë vitin e kaluar. Në gjendje paniku, ai nuk ishte përgjigjur në telefon, kur France ...
Gazeta Express | 22-Oct-2019 15:14
Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric, nuk kishte ditur se si të reagonte kur e zbuloi se ai do të ishte fituesi i Topit të Artë vitin e kaluar. Në gjendje paniku, ai nuk ishte përgjigjur në telefon, kur France ...

Super formacioni me yjet që mbetën jashtë listës për ‘Topin e Artë’
“France Football” ditën e djeshme ka publikuar 30 kandidatët për të fituar “Topin e Artë”. Lista që udhëhiqet nga Lionel Messi, Cristiano Ronaldo dhe Virgil van Dijk, ka sjellë disa emra befasues, por edhe që ka lënë ...
Standard | 22-Oct-2019 13:18
“France Football” ditën e djeshme ka publikuar 30 kandidatët për të fituar “Topin e Artë”. Lista që udhëhiqet nga Lionel Messi, Cristiano Ronaldo dhe Virgil van Dijk, ka sjellë disa emra befasues, por edhe që ka lënë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved