ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/07/2020 05:24

Formacionet zyrtare: Reali nuk guxon të gabojë ndaj Galatasarayt

Formacionet zyrtare: Reali nuk guxon të gabojë ndaj Galatasarayt
Real Madridi është mysafir i Galatasarayt në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Los Blancos kanë regjistruar një humbje dhe një barazim në Grupin A dhe me vetëm një pikë të arkëtuar qëndrojnë në ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 19:51
Real Madridi është mysafir i Galatasarayt në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Los Blancos kanë regjistruar një humbje dhe një barazim në Grupin A dhe me vetëm një pikë të arkëtuar qëndrojnë në ...

Formacionet bazë: PSG favorit ndaj Brugge
Club Brugge dhe Paris Saint-Germaini zhvillojnë ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Nga dy takimet e para, kampioni francez numëron dy fitore dhe qëndron në krye të Grupit A me gjashtë pikë. ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 19:45
Club Brugge dhe Paris Saint-Germaini zhvillojnë ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Nga dy takimet e para, kampioni francez numëron dy fitore dhe qëndron në krye të Grupit A me gjashtë pikë. ...

Kthehet Champions, Real ka shansin e fundit për të evituar dështimin
Real Madrid luan sot në mbrëmje atë që mund të jetë shansi i fundit për të përmbysur një sezonin e tij në Champions, që deri tani është një zhgënjim i vërtetë. Vetëm një pikë në dy ndeshjet e para për skuadrën e ...
BalkanWeb | 22-Oct-2019 12:44
Real Madrid luan sot në mbrëmje atë që mund të jetë shansi i fundit për të përmbysur një sezonin e tij në Champions, që deri tani është një zhgënjim i vërtetë. Vetëm një pikë në dy ndeshjet e para për skuadrën e ...

Toni Kroos sot mund ta arrijë shifrën e 100 ndeshjeve në LK – ecuria e djaloshit gjerman që u kthye në njërin prej më të mirëve në botë
Toni Kroos kthehet te Real Madridi, por kësaj radhe do të arrijnë një shifër që për shumë është ëndërr, ku në Stamboll pritet ta zhvillojë ndeshjen e 100-të në Ligën e Kampionëve. Mesfushori 29 vjeçar debutoi në garën ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 17:48
Toni Kroos kthehet te Real Madridi, por kësaj radhe do të arrijnë një shifër që për shumë është ëndërr, ku në Stamboll pritet ta zhvillojë ndeshjen e 100-të në Ligën e Kampionëve. Mesfushori 29 vjeçar debutoi në garën ...

Ramos: Zidane meriton respekt, me të deri në vdekje
Reali i Madridit do të luajë nesër në mbrëmje në Stamboll përballë Galatasarayt një sfidë vendimtare për fatin e kualifikimit në Ligën e Kampionëve, pasi në dy ndeshjet e para ka marrë vetëm një pikë.
Top Channel | 22-Oct-2019 09:13
Reali i Madridit do të luajë nesër në mbrëmje në Stamboll përballë Galatasarayt një sfidë vendimtare për fatin e kualifikimit në Ligën e Kampionëve, pasi në dy ndeshjet e para ka marrë vetëm një pikë.

Rikthehet Champions League, Real dhe Zidane luajnë sfidën vendimtare
Rikthehen ndeshjen e Champions League. Sonte Real Madrid luan në Stamboll përballë Galatasarayt një sfidë vendimtare për fatin e kualifikimit në Ligën e Kampionëve, pasi në dy ndeshjet e para ka marrë vetëm një pikë.
Top Channel | 22-Oct-2019 08:38
Rikthehen ndeshjen e Champions League. Sonte Real Madrid luan në Stamboll përballë Galatasarayt një sfidë vendimtare për fatin e kualifikimit në Ligën e Kampionëve, pasi në dy ndeshjet e para ka marrë vetëm një pikë.

Galatasaray – Real Madrid, formacionet zyrtare
Real Madrid është mysafir i Gallatës në Stamboll në ndeshjen e xhiros së tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Këto janë formacionet zyrtare: Galatasaray : Courtois, Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo, ...
Indeks Online | 22-Oct-2019 20:08
Real Madrid është mysafir i Gallatës në Stamboll në ndeshjen e xhiros së tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Këto janë formacionet zyrtare: Galatasaray : Courtois, Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo, ...

Formacionet zyrtare: Galatasaray – Real Madrid
‘Los Blancos’ janë në kërkim të fitores së parë në Ligën e Kampionëve, pas një humbjeje dhe barazimi në dy ndeshjet e para. Ndeshja mes Galatasaray dhe Real Madrid fillon nga ora 21:00. Formacionet zyrtare: Galatasaray ...
Lajminet | 22-Oct-2019 19:52
‘Los Blancos’ janë në kërkim të fitores së parë në Ligën e Kampionëve, pas një humbjeje dhe barazimi në dy ndeshjet e para. Ndeshja mes Galatasaray dhe Real Madrid fillon nga ora 21:00. Formacionet zyrtare: Galatasaray ...

Real Madridi në kërkim të fitores së parë në Champions i shkon Galatasarayt, formacionet
Real Madridi është ende në kërkim të fitores së parë në Ligën e Kampionëve këtë sezon dhe për ta arritur këtë do t’i duhet ta mposhtë skuadrën që ka synime të ngjashme, Galatasarayn. Klubi turk është nikoqir i skuadrës ...
Gazeta Express | 22-Oct-2019 19:51
Real Madridi është ende në kërkim të fitores së parë në Ligën e Kampionëve këtë sezon dhe për ta arritur këtë do t’i duhet ta mposhtë skuadrën që ka synime të ngjashme, Galatasarayn. Klubi turk është nikoqir i skuadrës ...

Ish-mesfushori i Valencias: Reali po vuan mungesën e Ronaldos…
Mesfushori Sofiane Feghouli, beson se forma e dobët e Real Madridit është vetëm për një arsye, largimi i Cristiano Ronaldos nga “Santiago Bernabeu”. Cristiano u largua në verën e vitit 2018 për t’u transferuar te ...
Standard | 22-Oct-2019 19:09
Mesfushori Sofiane Feghouli, beson se forma e dobët e Real Madridit është vetëm për një arsye, largimi i Cristiano Ronaldos nga “Santiago Bernabeu”. Cristiano u largua në verën e vitit 2018 për t’u transferuar te ...

Toni Kroos sot mund ta arrijë shifrën e 100 ndeshjeve në LK – ecuria e djaloshit gjerman që u kthye në njërin prej më të mirëve në botë
Toni Kroos kthehet te Real Madridi, por kësaj radhe do të arrijnë një shifër që për shumë është ëndërr, ku në Stamboll pritet ta zhvillojë ndeshjen e 100-të në Ligën e Kampionëve. Mesfushori 29 vjeçar debutoi në garën ...
E Dua Sportin | 22-Oct-2019 19:02
Toni Kroos kthehet te Real Madridi, por kësaj radhe do të arrijnë një shifër që për shumë është ëndërr, ku në Stamboll pritet ta zhvillojë ndeshjen e 100-të në Ligën e Kampionëve. Mesfushori 29 vjeçar debutoi në garën ...

Zidane largohet nëse Reali humb sonte nga Galatasarayi
Zinedine Zidane do t’i japë fund eksperiencës së dytë tek Real Madridi nëse “Los Blancos” humbin sonte nga Galatasaray në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Zinedine Zidane mund të shkarkohet sonte nëse ...
Koha.mk | 22-Oct-2019 18:26
Zinedine Zidane do t’i japë fund eksperiencës së dytë tek Real Madridi nëse “Los Blancos” humbin sonte nga Galatasaray në kuadër të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Zinedine Zidane mund të shkarkohet sonte nëse ...

Ky është plani i Realit për Lewandowskin
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ende nuk ka hequr dorë nga blerja e sulmuesit të Bayern Munich, Robert Lewandowski. Perez ka qenë i interesuar edhe më herët për Lewandowskin, por transferim i tillë ka ...
InFokusi | 22-Oct-2019 18:20
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ende nuk ka hequr dorë nga blerja e sulmuesit të Bayern Munich, Robert Lewandowski. Perez ka qenë i interesuar edhe më herët për Lewandowskin, por transferim i tillë ka ...

PSG sonte mund ta bëjë atë që askush se ka bërë në Ligën e Kampionëve
Pas dy raundeve, parisianët kryesojnë me gjashtë pikë, pas fitoreve kundër Real Madridit dhe Galatasaray, ndërsa të martën takohen me kampionët e Belgjikës, Club Brugge. Nëse PSG mposht Club Bruggen, dhe Real Madrid dhe ...
Lajminet | 22-Oct-2019 17:28
Pas dy raundeve, parisianët kryesojnë me gjashtë pikë, pas fitoreve kundër Real Madridit dhe Galatasaray, ndërsa të martën takohen me kampionët e Belgjikës, Club Brugge. Nëse PSG mposht Club Bruggen, dhe Real Madrid dhe ...

Kthehet Champions, Real ka shansin e fundit për të evituar dështimin
Real Madrid luan sot në mbrëmje atë që mund të jetë shansi i fundit për të përmbysur një sezonin e tij në Champions, që deri tani është një zhgënjim i vërtetë. Vetëm një pikë në dy ndeshjet e para për skuadrën e ...
E Dua Sportin | 22-Oct-2019 17:04
Real Madrid luan sot në mbrëmje atë që mund të jetë shansi i fundit për të përmbysur një sezonin e tij në Champions, që deri tani është një zhgënjim i vërtetë. Vetëm një pikë në dy ndeshjet e para për skuadrën e ...

“Nëse Zidane është rikthyer, pse jo edhe Mourinho”
Trajneri francez po drejton për të dytën herë Real Madridin, kur sezonin e kaluar zëvendësoi të shkarkuarin Santiago Solari. ‘Goal.com’ ka mësuar se një numër i anëtarëve në ‘Sanatigo Bernabeu’ kanë filluar të humbasin ...
Lajminet | 22-Oct-2019 16:58
Trajneri francez po drejton për të dytën herë Real Madridin, kur sezonin e kaluar zëvendësoi të shkarkuarin Santiago Solari. ‘Goal.com’ ka mësuar se një numër i anëtarëve në ‘Sanatigo Bernabeu’ kanë filluar të humbasin ...

Ky është vendimi i Perez për Zidanen
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, dëshiron ta mbaj në stol trajnerin Zinedine Zidane.
Kosova Press | 22-Oct-2019 16:56
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, dëshiron ta mbaj në stol trajnerin Zinedine Zidane.

Ky është plani i Realit për Lewandowskin
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ende nuk ka hequr dorë nga blerja e sulmuesit të Bayern Munich, Robert Lewandowski. Perez ka qenë i interesuar edhe më herët për Lewandowskin, por transferim i tillë ka ...
Indeks Online | 22-Oct-2019 16:52
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ende nuk ka hequr dorë nga blerja e sulmuesit të Bayern Munich, Robert Lewandowski. Perez ka qenë i interesuar edhe më herët për Lewandowskin, por transferim i tillë ka ...

Ky është plani i Realit për Lewandowskin
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ende nuk ka hequr dorë nga blerja e sulmuesit të Bayern Munich, Robert Lewandowski.
Kosova Press | 22-Oct-2019 16:42
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ende nuk ka hequr dorë nga blerja e sulmuesit të Bayern Munich, Robert Lewandowski.

Ky është super trajneri që mund të zë vendin e Zidanes te Real Madrid
Trajneri francez nuk po arrin të këndell skuadrën në rikthimin e tij të dytë, teksa në fundjavë pësojë një tjetër humbje në La Liga, kësaj here nga Mallorca. Mediet në Spanjë kanë filluar të shkruajnë për pasuesin e ...
Lajminet | 22-Oct-2019 16:21
Trajneri francez nuk po arrin të këndell skuadrën në rikthimin e tij të dytë, teksa në fundjavë pësojë një tjetër humbje në La Liga, kësaj here nga Mallorca. Mediet në Spanjë kanë filluar të shkruajnë për pasuesin e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved