ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/08/2020 02:16

“Edi Rama no comment”, Basha i kujton kryeministrit deklaratën e Zaev për zgjedhjet e parakohshme

“Edi Rama no comment”, Basha i kujton kryeministrit deklaratën e Zaev për zgjedhjet e parakohshme
Kryetari i PD-së Lulzim Basha i ka kthyer një tjetër përgjigje kryeministrit Edi Rama, ndërsa këtë herë ka zgjedhur të kujtojë një deklaratë të Zoran Zaev. Pas dështimit të negociatave për Maqedoninë e Veriut, qeveria ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 20:26
Kryetari i PD-së Lulzim Basha i ka kthyer një tjetër përgjigje kryeministrit Edi Rama, ndërsa këtë herë ka zgjedhur të kujtojë një deklaratë të Zoran Zaev. Pas dështimit të negociatave për Maqedoninë e Veriut, qeveria ...

“Luftë” citatesh, Basha poston deklaratën e Zaev
Kreu i PD Lulzim Basha ka bërë reagimin e radhës pas citateve që kryeministri Edi Rama ka postuar sot në facebook.
Top Channel | 21-Oct-2019 20:18
Kreu i PD Lulzim Basha ka bërë reagimin e radhës pas citateve që kryeministri Edi Rama ka postuar sot në facebook.

Basha kujton deklaratën e Zaev për zgjedhje të parakohshme: Edi Rama no comment
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka vijuar me reagimet e tij ndaj kryeministrit Edi Rama, ku këtë herë ka zgjedhur të kujtojë një deklaratë të Zoran Zaev. Në Maqedoninë e Veriut pas dështimit të negociatave, ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 21:47
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka vijuar me reagimet e tij ndaj kryeministrit Edi Rama, ku këtë herë ka zgjedhur të kujtojë një deklaratë të Zoran Zaev. Në Maqedoninë e Veriut pas dështimit të negociatave, ...

Rama i rreshton citatet e liderëve evropainë/ Basha: Ata refuzojnë Ramën!
Pasi kryeministri Edi Rama në mënyrë të vazhdueshme sot ka postuar disa citate të liderëve evropianë për negociatat dhe njëkohësisht ka postuar edhe një citat të liderit të opozitës Lulzim Basha, ka reaguar ky i fundit.
Top Channel | 21-Oct-2019 19:28
Pasi kryeministri Edi Rama në mënyrë të vazhdueshme sot ka postuar disa citate të liderëve evropianë për negociatat dhe njëkohësisht ka postuar edhe një citat të liderit të opozitës Lulzim Basha, ka reaguar ky i fundit.

Kush ka të drejtë, Angela Merkel apo Lulzim Basha?
Kryeministri Edi Rama ka replikuar sërish me kreun e PD, Lulzim Basha, që thotë se negociatat u bllokuan për faj të Ramës dhe Qeverisë. Rama ka vënë përballë deklaratës së Bashës, atë të kancelares gjermane Angela ...
GazetaTema | 21-Oct-2019 19:40
Kryeministri Edi Rama ka replikuar sërish me kreun e PD, Lulzim Basha, që thotë se negociatat u bllokuan për faj të Ramës dhe Qeverisë. Rama ka vënë përballë deklaratës së Bashës, atë të kancelares gjermane Angela ...

Replikat në distancë/ Basha-Ramës: Mbështesim qëndrimet e liderëve të BE, ata duan Shqipërinë, por të refuzojnë ty
Vijon replikat në distancë mes kryeministrit Edi Rama dhe liderit të opozitës, Lulzim Basha. Pasi kreu i qeverisë përgjatë ditës së sotme ka publikuar qëndrime të liderëve europianë, si Tusk, Macron, Conte si dhe ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 19:21
Vijon replikat në distancë mes kryeministrit Edi Rama dhe liderit të opozitës, Lulzim Basha. Pasi kreu i qeverisë përgjatë ditës së sotme ka publikuar qëndrime të liderëve europianë, si Tusk, Macron, Conte si dhe ...

Kush ka të drejtë Merkel apo Basha?
Kryeministri Edi Rama ka publikuar statusin e tretë brenda pak orësh në “Facebook” dhe këtë radhë ka hedhur deklaratën e Lulëzim Bashës, sëbashku me atë të Merkelit.
Top Channel | 21-Oct-2019 19:20
Kryeministri Edi Rama ka publikuar statusin e tretë brenda pak orësh në “Facebook” dhe këtë radhë ka hedhur deklaratën e Lulëzim Bashës, sëbashku me atë të Merkelit.

Çupi: Rama mban peng vendin, zgjedhjet e parakoshme zgjidhja e duhur
Opozita ka kërkuar sërish këtë të hënë dorëheqjen e kryeministrit Edi Rama njësoj si Zoran Zaev në Maqedoninë e Veriut, por ai refuzoi të largohej. Në këto kushte Partia Demokratike është vënë menjëherë në lëvizje. ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 20:33
Opozita ka kërkuar sërish këtë të hënë dorëheqjen e kryeministrit Edi Rama njësoj si Zoran Zaev në Maqedoninë e Veriut, por ai refuzoi të largohej. Në këto kushte Partia Demokratike është vënë menjëherë në lëvizje. ...

Rama i përgjigjet sërish Bashës për negociatat, këtë herë me fjalët e Merkel
TIRANË Kryeministri Edi Rama i përgjigjet sërish rivalit të tij politik Lulzim Basha për çështjen e negociatave, duke zgjedhur kësaj radhe kancelaren gjermane Angela Merkel. Deklaratës së kryedemokratit Basha se vendimi ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 19:11
TIRANË Kryeministri Edi Rama i përgjigjet sërish rivalit të tij politik Lulzim Basha për çështjen e negociatave, duke zgjedhur kësaj radhe kancelaren gjermane Angela Merkel. Deklaratës së kryedemokratit Basha se vendimi ...

Takimi në selinë e PD, aleatët e Opozitës së Bashkuar dalin me qëndrim unanim
Pas mbledhjes në selinë e PD, aleatët e Opozitës së Bashkuar dalin me qëndrim unanim se “me Edi Ramën në krye të qeverisë dëmtohet interesi kombëtar për nisjen e negociatave me Bashkimin Europian”. Gazetari Osman Stafa ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 18:57
Pas mbledhjes në selinë e PD, aleatët e Opozitës së Bashkuar dalin me qëndrim unanim se “me Edi Ramën në krye të qeverisë dëmtohet interesi kombëtar për nisjen e negociatave me Bashkimin Europian”. Gazetari Osman Stafa ...

Basha: Mbështesim qëndrimet e liderëve të BE, Shqipëria meriton hapjen e negociatave
Menjëherë pasi kryeministri Edi Rama e ka vënë përballë kancelares gjermane Angela Merkel, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është përgjigjur përmes një postimi në Twitter. Në postimin e tij Basha shkruan se sa ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 19:37
Menjëherë pasi kryeministri Edi Rama e ka vënë përballë kancelares gjermane Angela Merkel, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është përgjigjur përmes një postimi në Twitter. Në postimin e tij Basha shkruan se sa ...

Basha mbledh aleatët në selinë e PD-së
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur sot në një takim aleatët e tij. Mësohet se mbledhja nisi rreth orës 17:00 në selinë e PD. Në fokus të diskutimeve ishte situata politike në vend pas dështimit me ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 21:29
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur sot në një takim aleatët e tij. Mësohet se mbledhja nisi rreth orës 17:00 në selinë e PD. Në fokus të diskutimeve ishte situata politike në vend pas dështimit me ...

Rama vë Bashën përballë Merkelit
Kryeministri Edi Rama ka vijuar sërish reagimet e tij ndaj kryedemokratit Lulzim Basha, për akuzat se mos hapjen e negociatave është dështim i qeverisë shqiptare, t’i përgjigjet me citim nga lider të Bashkimit Europian. ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 19:28
Kryeministri Edi Rama ka vijuar sërish reagimet e tij ndaj kryedemokratit Lulzim Basha, për akuzat se mos hapjen e negociatave është dështim i qeverisë shqiptare, t’i përgjigjet me citim nga lider të Bashkimit Europian. ...

Basha takon aleatët/ Nga aksioni opozitar tek Reforma Zgjedhore, ja për çfarë po flitet në mbledhje
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur sot në një takim aleatët e tij. Mësohet se mbledhja nisi rreth orës 17:00 në selinë e PD. Gazetari Osman Stafa raporton për ‘BalkanWeb’ se kryefjalë e këtij takimi ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 18:05
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur sot në një takim aleatët e tij. Mësohet se mbledhja nisi rreth orës 17:00 në selinë e PD. Gazetari Osman Stafa raporton për ‘BalkanWeb’ se kryefjalë e këtij takimi ...

Basha takon aleatët, kryefjalë aksioni opozitar (DETAJE)
mapo.alm Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur sot në një takim aleatët e tij. Mësohet se mbledhja nisi rreth orës 17:00 në selinë e PD. Raportohet se kryefjalë e këtij takimi është situata politike në ...
Mapo | 21-Oct-2019 18:36
mapo.alm Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur sot në një takim aleatët e tij. Mësohet se mbledhja nisi rreth orës 17:00 në selinë e PD. Raportohet se kryefjalë e këtij takimi është situata politike në ...

Basha takon aleatët/ Kryefjalë aksioni opozitar e Reforma Zgjedhore
mapo.alm Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur sot në një takim aleatët e tij. Mësohet se mbledhja nisi rreth orës 17:00 në selinë e PD. Raportohet se kryefjalë e këtij takimi është situata politike në ...
Mapo | 21-Oct-2019 18:27
mapo.alm Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur sot në një takim aleatët e tij. Mësohet se mbledhja nisi rreth orës 17:00 në selinë e PD. Raportohet se kryefjalë e këtij takimi është situata politike në ...

Kryetari Basha takim me aleatët në selinë e PD-së
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur sot në një takim aleatët e tij. Mësohet se mbledhja nisi rreth orës 17:00 në selinë e PD. Kryefjalë e këtij takimi është situata politike në vend, pas vendimit të ...
Telegraf | 21-Oct-2019 19:16
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur sot në një takim aleatët e tij. Mësohet se mbledhja nisi rreth orës 17:00 në selinë e PD. Kryefjalë e këtij takimi është situata politike në vend, pas vendimit të ...

VOA: Opozita kërkon dorëheqjen e qeverisë Rama pas mos hapjes së bisedimeve me BE-në
“Një njeri po na mban peng të gjithëve. Kjo duhet të marrë fund”. Kështu u shpreh sot kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, duke kërkuar dorëheqjen e kryeministrit Edi Rama, si përgjegjës për dështimet në ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 17:24
“Një njeri po na mban peng të gjithëve. Kjo duhet të marrë fund”. Kështu u shpreh sot kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, duke kërkuar dorëheqjen e kryeministrit Edi Rama, si përgjegjës për dështimet në ...

Basha i përgjigjet Ramës: Nuk ka citat në botë t’i mbulojë dështimet e tua
Kryetari i Partisë Demokratike ka reaguar me anë të një statusi në “Twitter” pas postimit të Ramës në “Facebook”.
Top Channel | 21-Oct-2019 17:20
Kryetari i Partisë Demokratike ka reaguar me anë të një statusi në “Twitter” pas postimit të Ramës në “Facebook”.

Zgjedhjet e parakohshme, Basha i përgjigjet Ramës me një deklaratë të Zaev
Kreu i opozitës nuk ndalet me citatet. Basha zgjedh deklaratën e kryeministrit Zaev për zgjedhje të parakohshme pas vendimit për te mos hapur negociatat dhe me ironinshkruan një twitter vetëm me hashtagun ...
Lapsi | 21-Oct-2019 20:25
Kreu i opozitës nuk ndalet me citatet. Basha zgjedh deklaratën e kryeministrit Zaev për zgjedhje të parakohshme pas vendimit për te mos hapur negociatat dhe me ironinshkruan një twitter vetëm me hashtagun ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved