ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/07/2020 05:34

VIDEO/ Ndalet më në fund “treni i kuq”, Liverpool ngec në Mançester

VIDEO/ Ndalet më në fund “treni i kuq”, Liverpool ngec në Mançester
Të ndalësh Liverpool këtë sezon në Premier League dukej e pamundur. Duhet të vinte java e 9-të dhe transferta kundër Man.United që të kuqtë e Jurgen Klopp të linin pikët e para. E vetmja mënyrë për të ndalur ofensivën e ...
BalkanWeb | 20-Oct-2019 19:49
Të ndalësh Liverpool këtë sezon në Premier League dukej e pamundur. Duhet të vinte java e 9-të dhe transferta kundër Man.United që të kuqtë e Jurgen Klopp të linin pikët e para. E vetmja mënyrë për të ndalur ofensivën e ...

Paqe në “Old Trafford”, Man. United dhe Liverpul ndajnë nga një pikë
Mançester Junajtid ka ndalur ecurinë perfekte të Liverpulit, duke barazuar 1-1 me kryesuesit e kampionatit e duke i dhënë një mundësi tjetër Mançester Sitit në luftën për titullin në një sezon ku dukej se ekipi i Klop ...
GazetaTema | 20-Oct-2019 19:39
Mançester Junajtid ka ndalur ecurinë perfekte të Liverpulit, duke barazuar 1-1 me kryesuesit e kampionatit e duke i dhënë një mundësi tjetër Mançester Sitit në luftën për titullin në një sezon ku dukej se ekipi i Klop ...

Mbyllet në “paqe” derbi britanik, Liverpul 9 javë pa humbje (VIDEO)
mapo.al Është mbyllur në barazim me gola (1-1) derbi i zjarrtë mes Manchester United dhe Liverpul. Vendasit erdhën në këtë përballje pas një forme jo të mirë, kundër një Liverpuli që prej 8 javësh nuk njihte humbje apo ...
Mapo | 20-Oct-2019 19:39
mapo.al Është mbyllur në barazim me gola (1-1) derbi i zjarrtë mes Manchester United dhe Liverpul. Vendasit erdhën në këtë përballje pas një forme jo të mirë, kundër një Liverpuli që prej 8 javësh nuk njihte humbje apo ...

Mourinho tallet me Kloppin pas barazimit të Liverpolit: Atij nuk i pëlqeu menyja, donte mish – mori peshk
Jose Mourinho ka analizuar në Sky Sport paraqitjen e Manchester Unitedit dhe Liverpollit. Djajtë e Kuq dhe The Reds barazuan 1-1 në Old Trafford, derisa trajneri portugez ka bërë një deklaratë interesante. Mourinho ka ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 23:34
Jose Mourinho ka analizuar në Sky Sport paraqitjen e Manchester Unitedit dhe Liverpollit. Djajtë e Kuq dhe The Reds barazuan 1-1 në Old Trafford, derisa trajneri portugez ka bërë një deklaratë interesante. Mourinho ka ...

Solskjaer pas barazimit ndaj Liverpoolit: Ia arritëm qëllimit tonë
Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se është shumë i lumtur me barazimin 1-1 ndaj Liverpolit. Manchester Unitedi e ndali ecurinë e mirë të The Reds në javën e nëntë të Ligës Premier, pasi në tetë xhiro kishin tetë fitore. ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 23:19
Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se është shumë i lumtur me barazimin 1-1 ndaj Liverpolit. Manchester Unitedi e ndali ecurinë e mirë të The Reds në javën e nëntë të Ligës Premier, pasi në tetë xhiro kishin tetë fitore. ...

Klopp: Gjithçka shkoi keq për ne
Jurgen Klopp është deklaruar pas barazimit 1-1 të Liverpoolit ndaj Manchester Unitedit. The Reds morën një pikë në përballje ndaj Djajve të Kuq në javën e nëntë të Ligës Premier. Trajneri gjerman ka thënë se gjithçka ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 23:10
Jurgen Klopp është deklaruar pas barazimit 1-1 të Liverpoolit ndaj Manchester Unitedit. The Reds morën një pikë në përballje ndaj Djajve të Kuq në javën e nëntë të Ligës Premier. Trajneri gjerman ka thënë se gjithçka ...

“Humbëm dy pikë, ky Liverpool ishte më i dobëti që kam parë!”
Autori i golit te Manchester United, Marcus Rashford, foli menjëherë pas ndeshjes për MUTV, ku tha se është i zhgënjyer për rezultatin. United po fitonte 1-0 deri në minutën e 85-të të takimit, minutë kur Lallana ...
ABCNews | 20-Oct-2019 21:50
Autori i golit te Manchester United, Marcus Rashford, foli menjëherë pas ndeshjes për MUTV, ku tha se është i zhgënjyer për rezultatin. United po fitonte 1-0 deri në minutën e 85-të të takimit, minutë kur Lallana ...

Momenti kur Rashford fitoi duelin ndaj Van Dijkut të cilin e bëri të zvarritej
Manchester United he Liverpooli i kanë ndarë pikët në kuadër të javës së nëntë në Ligën Premier, pasi ndeshja përfundoi 1-1. Djajtë e Kuq fillimisht kaluan në epërsi me golin e shënuar nga Marcus Rashford në minutën e ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 20:06
Manchester United he Liverpooli i kanë ndarë pikët në kuadër të javës së nëntë në Ligën Premier, pasi ndeshja përfundoi 1-1. Djajtë e Kuq fillimisht kaluan në epërsi me golin e shënuar nga Marcus Rashford në minutën e ...

Solskjaer befason: Arbitri ishte njeriu i ndeshjes!
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka thënë pas barazimit 1-1 ndaj Liverpool se gjyqtari kryesor i takimit, Martin Atkinson, ishte njeriu i ndeshjes. Sipas tij, gjyqtari anglez e arbitroi këtë sfidë në ...
ABCNews | 20-Oct-2019 20:54
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka thënë pas barazimit 1-1 ndaj Liverpool se gjyqtari kryesor i takimit, Martin Atkinson, ishte njeriu i ndeshjes. Sipas tij, gjyqtari anglez e arbitroi këtë sfidë në ...

Klopp i sinqertë: Nuk meritonim më shumë se një pikë!
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, është shprehur shumë i zhgënjyer me paraqitjen e lojtarëve të tij në barazimin 1-1 ndaj Manchester United në “Old Trafford”. Tekniku gjerman foli menjëherë pas përfundimit të ...
ABCNews | 20-Oct-2019 20:41
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, është shprehur shumë i zhgënjyer me paraqitjen e lojtarëve të tij në barazimin 1-1 ndaj Manchester United në “Old Trafford”. Tekniku gjerman foli menjëherë pas përfundimit të ...

Mourinho tallet me Kloppin pas barazimit të Liverpolit: Atij nuk i pëlqeu menyja, donte mish – mori peshk
Jose Mourinho ka analizuar në Sky Sport paraqitjen e Manchester Unitedit dhe Liverpollit. Djajtë e Kuq dhe The Reds barazuan 1-1 në Old Trafford, derisa trajneri portugez ka bërë një deklaratë interesante. Mourinho ka ...
E Dua Sportin | 20-Oct-2019 23:59
Jose Mourinho ka analizuar në Sky Sport paraqitjen e Manchester Unitedit dhe Liverpollit. Djajtë e Kuq dhe The Reds barazuan 1-1 në Old Trafford, derisa trajneri portugez ka bërë një deklaratë interesante. Mourinho ka ...

Klopp: Gjithçka shkoi keq për ne
Jurgen Klopp është deklaruar pas barazimit 1-1 të Liverpoolit ndaj Manchester Unitedit. The Reds morën një pikë në përballje ndaj Djajve të Kuq në javën e nëntë të Ligës Premier. Trajneri gjerman ka thënë se gjithçka ...
E Dua Sportin | 20-Oct-2019 23:59
Jurgen Klopp është deklaruar pas barazimit 1-1 të Liverpoolit ndaj Manchester Unitedit. The Reds morën një pikë në përballje ndaj Djajve të Kuq në javën e nëntë të Ligës Premier. Trajneri gjerman ka thënë se gjithçka ...

Solskjaer pas barazimit ndaj Liverpoolit: Ia arritëm qëllimit tonë
Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se është shumë i lumtur me barazimin 1-1 ndaj Liverpolit. Manchester Unitedi e ndali ecurinë e mirë të The Reds në javën e nëntë të Ligës Premier, pasi në tetë xhiro kishin tetë fitore. ...
E Dua Sportin | 20-Oct-2019 23:59
Ole Gunnar Solskjaer ka thënë se është shumë i lumtur me barazimin 1-1 ndaj Liverpolit. Manchester Unitedi e ndali ecurinë e mirë të The Reds në javën e nëntë të Ligës Premier, pasi në tetë xhiro kishin tetë fitore. ...

Klopp: Ishte faull i pastër, por VAR vendosi ndryshe
Manchester United dhe Liverpool kanë luajtur baras 1:1 në ndeshjen e xhiros së 9-të në Premierligë, ndeshje kjo fati i së cilës u vendos nga VAR. VAR konfirmoi golin e shënuar nga Rashford, për të cilin aludohej se më ...
Lajminet | 20-Oct-2019 23:38
Manchester United dhe Liverpool kanë luajtur baras 1:1 në ndeshjen e xhiros së 9-të në Premierligë, ndeshje kjo fati i së cilës u vendos nga VAR. VAR konfirmoi golin e shënuar nga Rashford, për të cilin aludohej se më ...

VIDEO | United e pëson në fund, shikoni reagimin epik të Neville
Manchester United ishte shumë pranë një fitoreje historike përballë Liverpool, por ai gol i Adam Lallana në minutën e 85-të bëri që dy skuadrat të marrin nga një pikë pas rezultatit 1-1. United bëri gjithçka mirë dhe e ...
ABCNews | 20-Oct-2019 19:59
Manchester United ishte shumë pranë një fitoreje historike përballë Liverpool, por ai gol i Adam Lallana në minutën e 85-të bëri që dy skuadrat të marrin nga një pikë pas rezultatit 1-1. United bëri gjithçka mirë dhe e ...

Solskajer ka vetëm fjalë të mira për djemoshat e tij Edhe pse Manchester Unitedi lëshoi dy pikë nga duart, duke pranuar gol në minutën e 85-të – Solsljaer është i lumtur me paraqitjen e “Djajve të Kuq”. “Liverpooli është...
Edhe pse Manchester Unitedi lëshoi dy pikë nga duart, duke pranuar gol në minutën e 85-të – Solsljaer është i lumtur me paraqitjen e “Djajve të Kuq”. “Liverpooli është skuadër e mirë dhe na shtyu prapa, por nuk u duk se ...
Kosova Sot | 20-Oct-2019 23:27
Edhe pse Manchester Unitedi lëshoi dy pikë nga duart, duke pranuar gol në minutën e 85-të – Solsljaer është i lumtur me paraqitjen e “Djajve të Kuq”. “Liverpooli është skuadër e mirë dhe na shtyu prapa, por nuk u duk se ...

VAR, goli i pranuar në minutën e 85-të, paraqitja e James dhe Rashford, vendimet e gjyqtarit – rrëfehet Solskjaer
Ole Gunar Solskajer ka vetëm fjalë të mira për djemoshat e tij. Edhe pse Manchester Unitedi lëshoi dy pikë nga duart, duke pranuar gol në minutën e 85-të – Solsljaer është i lumtur me paraqitjen e “Djajve të Kuq”. ...
Gazeta Express | 20-Oct-2019 23:19
Ole Gunar Solskajer ka vetëm fjalë të mira për djemoshat e tij. Edhe pse Manchester Unitedi lëshoi dy pikë nga duart, duke pranuar gol në minutën e 85-të – Solsljaer është i lumtur me paraqitjen e “Djajve të Kuq”. ...

Rashford: Liverpool nuk e merituan barazimin
United dhe Liverpool janë ndarë me shifrat 1:1, për të marrë secila nga dy skuadrat nga një pikë. Realizatori i golit të Man Utd, Rashford, ka shprehur mendimin se Liverpool nuk kanë qenë të mirë mjaftueshëm për të ...
Lajminet | 20-Oct-2019 22:12
United dhe Liverpool janë ndarë me shifrat 1:1, për të marrë secila nga dy skuadrat nga një pikë. Realizatori i golit të Man Utd, Rashford, ka shprehur mendimin se Liverpool nuk kanë qenë të mirë mjaftueshëm për të ...

Man Utd 1-1 Liverpool, notat e lojtarëve – Robertson më i vlerësuari
Manchester Unitedi dhe Liverpooli kanë barazuar me rezultat 1-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e nëntë në Ligën Premier. Reds nuk kanë arritur të vazhdojnë serinë e qind për qind, pasi pas tetë fitoreve janë ndalur ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 19:36
Manchester Unitedi dhe Liverpooli kanë barazuar me rezultat 1-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e nëntë në Ligën Premier. Reds nuk kanë arritur të vazhdojnë serinë e qind për qind, pasi pas tetë fitoreve janë ndalur ...

Momenti kur Rashford fitoi duelin ndaj Van Dijkut të cilin e bëri të zvarritej
Manchester United he Liverpooli i kanë ndarë pikët në kuadër të javës së nëntë në Ligën Premier, pasi ndeshja përfundoi 1-1. Djajtë e Kuq fillimisht kaluan në epërsi me golin e shënuar nga Marcus Rashford në minutën e ...
E Dua Sportin | 20-Oct-2019 22:00
Manchester United he Liverpooli i kanë ndarë pikët në kuadër të javës së nëntë në Ligën Premier, pasi ndeshja përfundoi 1-1. Djajtë e Kuq fillimisht kaluan në epërsi me golin e shënuar nga Marcus Rashford në minutën e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved