ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/08/2020 02:17

Çfarë ndodhi? Detaje nga aksidenti i mbrëmshëm ku u përfshi Albin Kurti

Çfarë ndodhi? Detaje nga aksidenti i mbrëmshëm ku u përfshi Albin Kurti
Mbrëmjen e djeshme, kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti u përfshi në një aksident në rrugën e Rinasit, ku për fat të mirë nuk pësoi lëndime.
Top Channel | 21-Oct-2019 09:21
Mbrëmjen e djeshme, kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti u përfshi në një aksident në rrugën e Rinasit, ku për fat të mirë nuk pësoi lëndime.

DETAJE/ Si ndodhi aksidenti ku u përfshi mbrëmë Albin Kurti
Eskortës që po e shoqëronte mbrëmë Albin Kurtin i ka prerë rrugën një makinë që vinte nga rrugët dytësore, e cila ecte me shpejtësi të ulët. Sipas raportimeve të mediave në Shqipërisë tre automjetet e tjera kanë frenuar ...
Telegraf | 21-Oct-2019 12:09
Eskortës që po e shoqëronte mbrëmë Albin Kurtin i ka prerë rrugën një makinë që vinte nga rrugët dytësore, e cila ecte me shpejtësi të ulët. Sipas raportimeve të mediave në Shqipërisë tre automjetet e tjera kanë frenuar ...

Aksidentohet eskorta e Albin Kurtit në Tiranë
Eskorta e liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurtit është përfshirë mbrëmjen e të dielës në një aksident rrugor në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur pranë zonës së Qafë Kasharit, ku makina e liderit të Vetëvendosjes është ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 07:48
Eskorta e liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurtit është përfshirë mbrëmjen e të dielës në një aksident rrugor në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur pranë zonës së Qafë Kasharit, ku makina e liderit të Vetëvendosjes është ...

Kryetari i Shtimes tregon si ndodhi plagosja e djalit të tij
Në mesin e të plagosurve është edhe djali i kryetarit të Shtimes, Naim Ismajlit . Kjo është konfirmuar për nga vet Ismajli, i cili ka thënë se djali i tij nuk ka qenë i përfshirë në zënkë. Siç ka thënë Ismajli, djali ...
Lajminet | 21-Oct-2019 15:07
Në mesin e të plagosurve është edhe djali i kryetarit të Shtimes, Naim Ismajlit . Kjo është konfirmuar për nga vet Ismajli, i cili ka thënë se djali i tij nuk ka qenë i përfshirë në zënkë. Siç ka thënë Ismajli, djali ...

Plagoset me armë zjarri djali i kryetarit të Shtimes
Të dielën në orët e hershme të mëngjesit, në rrugën Ferizaj – Lipjan, janë plagosur tre persona nga të shtënat me armë zjarri. Lajmi.net merr vesh se në mesin e të plagosurve është edhe djali i kryetarit të Shtimes, ...
Lajminet | 21-Oct-2019 15:07
Të dielën në orët e hershme të mëngjesit, në rrugën Ferizaj – Lipjan, janë plagosur tre persona nga të shtënat me armë zjarri. Lajmi.net merr vesh se në mesin e të plagosurve është edhe djali i kryetarit të Shtimes, ...

Kryetari i Shtimes tregon si ndodhi plagosja e djalit të tij
Të dielën në orët e hershme të mëngjesit, në rrugën Ferizaj – Lipjan, janë plagosur tre persona nga të shtënat me armë zjarri. Në mesin e të plagosurve është edhe djali i kryetarit të Shtimes, Naim......
Zeri | 21-Oct-2019 14:59
Të dielën në orët e hershme të mëngjesit, në rrugën Ferizaj – Lipjan, janë plagosur tre persona nga të shtënat me armë zjarri. Në mesin e të plagosurve është edhe djali i kryetarit të Shtimes, Naim......

Tre të lënduar nga të shtënat me armë zjarri në rrugën Ferizaj-Lipjan
Tre persona kanë mbetur të lënduar pas të shtënave me armë zjarri në një lokal në rrugën Ferizaj-Lipjan. Rasti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit. Rastin për Express e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë......
Zeri | 21-Oct-2019 14:48
Tre persona kanë mbetur të lënduar pas të shtënave me armë zjarri në një lokal në rrugën Ferizaj-Lipjan. Rasti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit. Rastin për Express e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë......

Të shtëna me armë zjarri në rrugën Ferizaj-Lipjan, plagosen tre persona
Gjatë ditës së djeshme në një lokal ka pasur të shtëna me armë zjarri në rrugën Ferizaj – Lipjan, derisa kanë mbetur të plagosur tre persona, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e këtij incidenti. Rastin për gazetën inFokus ...
InFokusi | 21-Oct-2019 14:45
Gjatë ditës së djeshme në një lokal ka pasur të shtëna me armë zjarri në rrugën Ferizaj – Lipjan, derisa kanë mbetur të plagosur tre persona, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e këtij incidenti. Rastin për gazetën inFokus ...

Tre të lënduar nga të shtënat me armë zjarri në rrugën Ferizaj-Lipjan
Tre persona kanë mbetur të lënduar pas të shtënave me armë zjarri në një lokal në rrugën Ferizaj-Lipjan. Rasti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, raporton Express. Rastin për Express e ka konfirmuar zëdhënësja e ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 14:42
Tre persona kanë mbetur të lënduar pas të shtënave me armë zjarri në një lokal në rrugën Ferizaj-Lipjan. Rasti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, raporton Express. Rastin për Express e ka konfirmuar zëdhënësja e ...

Tre të plagosur në afërsi të Graçanicës, në mesin e tyre edhe djali i kryetarit të Shtimes
Të dielën në orët e hershme të mëngjesit, në rrugën Ferizaj – Lipjan, janë plagosur tre persona nga të shtënat me armë zjarri. Lajmi.net merr vesh se në mesin e të plagosurve është edhe djali i kryetarit të Shtimes, ...
Lajminet | 21-Oct-2019 14:37
Të dielën në orët e hershme të mëngjesit, në rrugën Ferizaj – Lipjan, janë plagosur tre persona nga të shtënat me armë zjarri. Lajmi.net merr vesh se në mesin e të plagosurve është edhe djali i kryetarit të Shtimes, ...

Të shtëna me armë zjarri në një lokal afër Graçanicës, plagosen 3 persona
Më 20 të këtij muaji rreth orës 03:00, në një lokal pati të shtëna me armë zjarri në një lokal në rrugën Ferizaj – Lipjan, derisa kanë mbetur të plagosur tre persona , ndërsa ende nuk dihen shkaqet e këtij incidenti. ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 14:32
Më 20 të këtij muaji rreth orës 03:00, në një lokal pati të shtëna me armë zjarri në një lokal në rrugën Ferizaj – Lipjan, derisa kanë mbetur të plagosur tre persona , ndërsa ende nuk dihen shkaqet e këtij incidenti. ...

Rrokulliset vetura, lëndohet një person
Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Zllakuqan të Klinës. Një person është lënduar pasi vetura e tij ka përfunduar e rrokullisur në mes të rrugës. Sipas dëshmitarëve , ngasësi i veturës “Golf 2” ...
Gazeta Observer | 25-Mar-2019 09:22
Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Zllakuqan të Klinës. Një person është lënduar pasi vetura e tij ka përfunduar e rrokullisur në mes të rrugës. Sipas dëshmitarëve , ngasësi i veturës “Golf 2” ...

Tre të plagosur në afërsi të Graçanicës, në mesin e tyre edhe djali i kryetarit të Shtimes
Të dielën në orët e hershme të mëngjesit, në rrugën Ferizaj-Lipjan, janë plagosur tre persona nga të shtënat me armë zjarri. Klan Kosova përmes burimeve mëson se në mesin e të plagosurve është edhe djali i kryetarit të ...
Gazeta Observer | 21-Oct-2019 14:26
Të dielën në orët e hershme të mëngjesit, në rrugën Ferizaj-Lipjan, janë plagosur tre persona nga të shtënat me armë zjarri. Klan Kosova përmes burimeve mëson se në mesin e të plagosurve është edhe djali i kryetarit të ...

Tre të plagosur në afërsi të Graçanicës – në mesin e tyre edhe djali i kryetarit të Shtimes
Të dielën në orët e hershme të mëngjesit, në rrugën Ferizaj – Lipjan, janë plagosur tre persona nga të shtënat me armë zjarri. Klan Kosova përmes burimeve mëson se në mesin e të plagosurve është edhe djali i kryetarit ...
Medial | 21-Oct-2019 14:20
Të dielën në orët e hershme të mëngjesit, në rrugën Ferizaj – Lipjan, janë plagosur tre persona nga të shtënat me armë zjarri. Klan Kosova përmes burimeve mëson se në mesin e të plagosurve është edhe djali i kryetarit ...

Tre të plagosur në afërsi të Graçanicës – në mesin e tyre edhe djali i kryetarit të Shtimes
Të dielën në orët e hershme të mëngjesit, në rrugën Ferizaj – Lipjan, janë plagosur tre persona nga të shtënat me armë zjarri. Klan Kosova përmes burimeve mëson se në mesin e të plagosurve është edhe djali i kryetarit ...
Klan Kosova | 21-Oct-2019 14:13
Të dielën në orët e hershme të mëngjesit, në rrugën Ferizaj – Lipjan, janë plagosur tre persona nga të shtënat me armë zjarri. Klan Kosova përmes burimeve mëson se në mesin e të plagosurve është edhe djali i kryetarit ...

FOTO/ Aksidentohet Albin Kurti, nuk pranon ambulancën (detaje)
mapo.al Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurti, te rruga e Rinasit, pranë Kasharit. Eskortës që shoqërtonte Kurtin i ka prerë rrugën një makinë që vinte nga rrugët dytësore, e ...
Mapo | 20-Oct-2019 21:37
mapo.al Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurti, te rruga e Rinasit, pranë Kasharit. Eskortës që shoqërtonte Kurtin i ka prerë rrugën një makinë që vinte nga rrugët dytësore, e ...

?Humb kontrollin ndaj veturës, lëndohet një udhëtar, në Viti
Një vetaksident ka ndodhur në fshatin Sadovinë të Vitisë, ku një person përderisa ishte duke drejtuar veturën, humb kontrollin ndaj saj dhe del jashtë rrugës. Si pasojë e aksidentit drejtuesi dhe një udhëtare femër ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 14:06
Një vetaksident ka ndodhur në fshatin Sadovinë të Vitisë, ku një person përderisa ishte duke drejtuar veturën, humb kontrollin ndaj saj dhe del jashtë rrugës. Si pasojë e aksidentit drejtuesi dhe një udhëtare femër ...

Humb kontrollin mbi veturë, lëndohet një pasagjere
Një vet-aksident ka ndodhur në fshatin Sadovinë të Vitisë, ku një person përderisa ishte duke drejtuar veturën, humb kontrollin mbi veturën dhe del jashtë rrugës.
Kosova Press | 21-Oct-2019 14:03
Një vet-aksident ka ndodhur në fshatin Sadovinë të Vitisë, ku një person përderisa ishte duke drejtuar veturën, humb kontrollin mbi veturën dhe del jashtë rrugës.

Eskorta e Albin Kurtit aksidentohet në Tiranë, pa pasoja në njerëz (Detajet e ngjarjes)
TIRANË Eskorta e liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurtit është përfshirë në një aksident rrugor në Tiranë, pranë zonës së Qafë Kasharit. Gazetarja e “BalkanWeb”, Dorjana Bezat raporton se makina e eskortës së Kurtit ...
BalkanWeb | 20-Oct-2019 21:32
TIRANË Eskorta e liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurtit është përfshirë në një aksident rrugor në Tiranë, pranë zonës së Qafë Kasharit. Gazetarja e “BalkanWeb”, Dorjana Bezat raporton se makina e eskortës së Kurtit ...

Si u aksidentua Kurti në Shqipëri,  policia jep detaje
Policia e Shqipërisë kanë dhënë detaje për aksidentin e mbrëmshëm ku u përfshi eskorta e kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurti. Gent Mulla, zëdhënës i policisë në Shqipëri ka folur për aksidentin e mbrëmshëm, ku u ...
InFokusi | 21-Oct-2019 13:10
Policia e Shqipërisë kanë dhënë detaje për aksidentin e mbrëmshëm ku u përfshi eskorta e kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurti. Gent Mulla, zëdhënës i policisë në Shqipëri ka folur për aksidentin e mbrëmshëm, ku u ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved