ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/08/2020 04:48

Çfarë ndodhi? Detaje nga aksidenti i mbrëmshëm ku u përfshi Albin Kurti

Çfarë ndodhi? Detaje nga aksidenti i mbrëmshëm ku u përfshi Albin Kurti
Mbrëmjen e djeshme, kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti u përfshi në një aksident në rrugën e Rinasit, ku për fat të mirë nuk pësoi lëndime.
Top Channel | 21-Oct-2019 09:21
Mbrëmjen e djeshme, kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti u përfshi në një aksident në rrugën e Rinasit, ku për fat të mirë nuk pësoi lëndime.

DETAJE/ Si ndodhi aksidenti ku u përfshi mbrëmë Albin Kurti
Eskortës që po e shoqëronte mbrëmë Albin Kurtin i ka prerë rrugën një makinë që vinte nga rrugët dytësore, e cila ecte me shpejtësi të ulët. Sipas raportimeve të mediave në Shqipërisë tre automjetet e tjera kanë frenuar ...
Telegraf | 21-Oct-2019 12:09
Eskortës që po e shoqëronte mbrëmë Albin Kurtin i ka prerë rrugën një makinë që vinte nga rrugët dytësore, e cila ecte me shpejtësi të ulët. Sipas raportimeve të mediave në Shqipërisë tre automjetet e tjera kanë frenuar ...

Aksidentohet eskorta e Albin Kurtit në Tiranë
Eskorta e liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurtit është përfshirë mbrëmjen e të dielës në një aksident rrugor në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur pranë zonës së Qafë Kasharit, ku makina e liderit të Vetëvendosjes është ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 07:48
Eskorta e liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurtit është përfshirë mbrëmjen e të dielës në një aksident rrugor në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur pranë zonës së Qafë Kasharit, ku makina e liderit të Vetëvendosjes është ...

FOTO/ Aksidentohet Albin Kurti, nuk pranon ambulancën (detaje)
mapo.al Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurti, te rruga e Rinasit, pranë Kasharit. Eskortës që shoqërtonte Kurtin i ka prerë rrugën një makinë që vinte nga rrugët dytësore, e ...
Mapo | 20-Oct-2019 21:37
mapo.al Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurti, te rruga e Rinasit, pranë Kasharit. Eskortës që shoqërtonte Kurtin i ka prerë rrugën një makinë që vinte nga rrugët dytësore, e ...

Eskorta e Albin Kurtit aksidentohet në Tiranë, pa pasoja në njerëz (Detajet e ngjarjes)
TIRANË Eskorta e liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurtit është përfshirë në një aksident rrugor në Tiranë, pranë zonës së Qafë Kasharit. Gazetarja e “BalkanWeb”, Dorjana Bezat raporton se makina e eskortës së Kurtit ...
BalkanWeb | 20-Oct-2019 21:32
TIRANË Eskorta e liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurtit është përfshirë në një aksident rrugor në Tiranë, pranë zonës së Qafë Kasharit. Gazetarja e “BalkanWeb”, Dorjana Bezat raporton se makina e eskortës së Kurtit ...

?Humb kontrollin ndaj veturës, lëndohet një udhëtar, në Viti
Një vetaksident ka ndodhur në fshatin Sadovinë të Vitisë, ku një person përderisa ishte duke drejtuar veturën, humb kontrollin ndaj saj dhe del jashtë rrugës. Si pasojë e aksidentit drejtuesi dhe një udhëtare femër ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 14:06
Një vetaksident ka ndodhur në fshatin Sadovinë të Vitisë, ku një person përderisa ishte duke drejtuar veturën, humb kontrollin ndaj saj dhe del jashtë rrugës. Si pasojë e aksidentit drejtuesi dhe një udhëtare femër ...

Humb kontrollin mbi veturë, lëndohet një pasagjere
Një vet-aksident ka ndodhur në fshatin Sadovinë të Vitisë, ku një person përderisa ishte duke drejtuar veturën, humb kontrollin mbi veturën dhe del jashtë rrugës.
Kosova Press | 21-Oct-2019 14:03
Një vet-aksident ka ndodhur në fshatin Sadovinë të Vitisë, ku një person përderisa ishte duke drejtuar veturën, humb kontrollin mbi veturën dhe del jashtë rrugës.

Si u aksidentua Kurti në Shqipëri,  policia jep detaje
Policia e Shqipërisë kanë dhënë detaje për aksidentin e mbrëmshëm ku u përfshi eskorta e kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurti. Gent Mulla, zëdhënës i policisë në Shqipëri ka folur për aksidentin e mbrëmshëm, ku u ...
InFokusi | 21-Oct-2019 13:10
Policia e Shqipërisë kanë dhënë detaje për aksidentin e mbrëmshëm ku u përfshi eskorta e kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurti. Gent Mulla, zëdhënës i policisë në Shqipëri ka folur për aksidentin e mbrëmshëm, ku u ...

Çfarë thonë policia shqiptare për aksidentin ku ishte përfshirë eskorta e Albin Kurtit?
Policia e Shqipërisë në një përgjigje për Gazetën Express kanë dhënë detaje për aksidentin e mbrëmshëm ku u përfshi eskorta e kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurtit. Gent Mulla, zëdhënës i policisë në Shqipëri i ka thënë ...
Gazeta Monitor | 21-Oct-2019 11:53
Policia e Shqipërisë në një përgjigje për Gazetën Express kanë dhënë detaje për aksidentin e mbrëmshëm ku u përfshi eskorta e kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurtit. Gent Mulla, zëdhënës i policisë në Shqipëri i ka thënë ...

Çfarë thonë policia shqiptare për aksidentin ku ishte përfshirë eskorta e Albin Kurtit?
Policia e Shqipërisë në një përgjigje për Gazetën Express kanë dhënë detaje për aksidentin e mbrëmshëm ku u përfshi eskorta e kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurtit. Gent Mulla, zëdhënës i policisë në Shqipëri ka thënë se ...
TetovaSot | 21-Oct-2019 11:47
Policia e Shqipërisë në një përgjigje për Gazetën Express kanë dhënë detaje për aksidentin e mbrëmshëm ku u përfshi eskorta e kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurtit. Gent Mulla, zëdhënës i policisë në Shqipëri ka thënë se ...

Aksident i rëndë në Prishtinë, ka të lënduar
Një aksident i rëndë ka ndodhur tek semaforët e Menzës së Studentëve. Si pasojë e aksidentit një person ka mbetur i lënduar, transmeton klan kosova. Rastin e ka konfirmuar Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë.
Gazeta Observer | 21-Oct-2019 11:18
Një aksident i rëndë ka ndodhur tek semaforët e Menzës së Studentëve. Si pasojë e aksidentit një person ka mbetur i lënduar, transmeton klan kosova. Rastin e ka konfirmuar Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë.

Aksidentohet Albin Kurti, makina e tij përplaset me atë të policisë (FOTO)
Kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti është përfshirë në një aksident në rrugën e Rinasit, ku për fat të mirë nuk ka pësuar lëndime.
Top Channel | 20-Oct-2019 21:24
Kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti është përfshirë në një aksident në rrugën e Rinasit, ku për fat të mirë nuk ka pësuar lëndime.

Çfarë thonë policia shqiptare për aksidentin ku ishte përfshirë eskorta e Albin Kurtit?
Policia e Shqipërisë kanë dhënë detaje për aksidentin e mbrëmshëm ku u përfshi eskorta e kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurtit. Gent Mulla, zëdhënës i policisë në Shqipëri ka thënë për aksidentin......
Zeri | 21-Oct-2019 11:18
Policia e Shqipërisë kanë dhënë detaje për aksidentin e mbrëmshëm ku u përfshi eskorta e kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurtit. Gent Mulla, zëdhënës i policisë në Shqipëri ka thënë për aksidentin......

Çfarë thonë policia shqiptare për aksidentin ku ishte përfshirë eskorta e Albin Kurtit?
Policia e Shqipërisë në një përgjigje për Gazetën Express kanë dhënë detaje për aksidentin e mbrëmshëm ku u përfshi eskorta e kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurtit. Gent Mulla, zëdhënës i policisë në Shqipëi i ka thënë ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 11:14
Policia e Shqipërisë në një përgjigje për Gazetën Express kanë dhënë detaje për aksidentin e mbrëmshëm ku u përfshi eskorta e kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurtit. Gent Mulla, zëdhënës i policisë në Shqipëi i ka thënë ...

Aksident tek Menza e Studentëve në Prishtinë, një person i lënduar
Një aksident ka ndodhur në Prishtinë tek semaforët e Menzës së Studentëve. Si pasojë e aksidentit një person ka mbetur i lënduar, shkruan gazeta inFokus. Rastin për Gazetën inFokus ka konfirmuar Flora Ahmeti, zëdhënëse ...
InFokusi | 21-Oct-2019 11:10
Një aksident ka ndodhur në Prishtinë tek semaforët e Menzës së Studentëve. Si pasojë e aksidentit një person ka mbetur i lënduar, shkruan gazeta inFokus. Rastin për Gazetën inFokus ka konfirmuar Flora Ahmeti, zëdhënëse ...

Një i lënduar në aksident tek Menza e Studentëve në Prishtinë
Një aksident ka ndodhur në Prishtinë tek semaforët e Menzës së Studentëve. Si pasojë e aksidentit një person ka mbetur i lënduar. Rastin për Klan Kosova e ka konfirmuar Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë për rajonin e ...
Medial | 21-Oct-2019 11:04
Një aksident ka ndodhur në Prishtinë tek semaforët e Menzës së Studentëve. Si pasojë e aksidentit një person ka mbetur i lënduar. Rastin për Klan Kosova e ka konfirmuar Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë për rajonin e ...

Detaje të reja/ Si ndodhi aksidenti i Albin Kurtit në hyrje të Tiranës
Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurti, te rruga e Rinasit, pranë Kasharit. Eskortës që shoqërtonte Kurtin i ka prerë rrugën një makinë që vinte nga rrugët dytësore, e cila ...
Lapsi | 21-Oct-2019 00:03
Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurti, te rruga e Rinasit, pranë Kasharit. Eskortës që shoqërtonte Kurtin i ka prerë rrugën një makinë që vinte nga rrugët dytësore, e cila ...

Një i lënduar në aksident tek Menza e Studentëve në Prishtinë
Një aksident ka ndodhur në Prishtinë tek semaforët e Menzës së Studentëve. Si pasojë e aksidentit një person ka mbetur i lënduar. Rastin për Klan Kosova e ka konfirmuar Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë për rajonin e ...
Klan Kosova | 21-Oct-2019 10:54
Një aksident ka ndodhur në Prishtinë tek semaforët e Menzës së Studentëve. Si pasojë e aksidentit një person ka mbetur i lënduar. Rastin për Klan Kosova e ka konfirmuar Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë për rajonin e ...

Si u aksidentua me makinën e policisë dje Albin Kurti në Tiranë
Albin Kurti, dje u aksidentua me mjetin e tij te rruga e Rinasit, pranë Kasharit, pasi eskorta e tij u përplas me një makinë Policie. Fatmirësisht nuk pati të lënduar por vetëm dëme materiale. Pas aksidentit Kurti ...
PortaliOnline | 21-Oct-2019 10:25
Albin Kurti, dje u aksidentua me mjetin e tij te rruga e Rinasit, pranë Kasharit, pasi eskorta e tij u përplas me një makinë Policie. Fatmirësisht nuk pati të lënduar por vetëm dëme materiale. Pas aksidentit Kurti ...

Detaje nga aksidenti i mbrëmshëm ku u përfshi Albin Kurti
Mbrëmjen e djeshme, kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti u përfshi në një aksident në rrugën e Rinasit, ku për fat të mirë nuk pësoi lëndime. Mësohet se eskortës, e cila po shoqëronte Kurtin, i ka prerë rrugën një makinë ...
Alsat-M | 21-Oct-2019 10:05
Mbrëmjen e djeshme, kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti u përfshi në një aksident në rrugën e Rinasit, ku për fat të mirë nuk pësoi lëndime. Mësohet se eskortës, e cila po shoqëronte Kurtin, i ka prerë rrugën një makinë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved