ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/07/2020 06:49

Plagosja e nënës me 2 fëmijët e mitur, policia jep detaje nga aksidenti në Elbasan

Plagosja e nënës me 2 fëmijët e mitur, policia jep detaje nga aksidenti në Elbasan
Policia e Elbasanit ka dhënë detaje nga aksidenti që ndodhi sot në aksin Elbasan-Peqin, ku mbetën të plagosur 3 anëtarë të një familjeje, nëna dhe 2 fëmijët e saj të mitur. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e sotme në Bradashesh. ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 20:06
Policia e Elbasanit ka dhënë detaje nga aksidenti që ndodhi sot në aksin Elbasan-Peqin, ku mbetën të plagosur 3 anëtarë të një familjeje, nëna dhe 2 fëmijët e saj të mitur. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e sotme në Bradashesh. ...

Aksident i rëndë në Elbasan – Papër, 3 të plagosur, mes tyre fëmijë
ELBASAN Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor Elbasan – Papër. Si rrjedhojë e aksidentit automobilistik, janë plagosur 3 persona. Mes të plagosurve janë 2 fëmijë. Mësohet se një ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 19:51
ELBASAN Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në aksin rrugor Elbasan – Papër. Si rrjedhojë e aksidentit automobilistik, janë plagosur 3 persona. Mes të plagosurve janë 2 fëmijë. Mësohet se një ...

Vëllai humbi jetën në aksident/ Gjylameti: S’ka presion ndaj organeve ligjzbatuese, për hir të fëmijëve mos aludoni me…
Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti ka reaguar me një status në facebook, pasi vëllai i saj ndërroi jetë në një aksident rrugor në aksin Tiranë-Elbasan.
Top Channel | 21-Oct-2019 19:47
Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti ka reaguar me një status në facebook, pasi vëllai i saj ndërroi jetë në një aksident rrugor në aksin Tiranë-Elbasan.

Aksidentet, më shumë viktima/ Në 9 muaj bilanc lufte, 157 të vdekur në rrugë
Pak metra në dalje të tunelit të Krrabës, në drejtim të Elbasanit, mbrëmjen e së shtunës ndodh një aksident ku humb jetën Elton Maçolli, specialist helikopterësh pranë bazës ajrore të Farkës. 37 vjeçari Maçolli, duke ...
Top Channel | 21-Oct-2019 19:36
Pak metra në dalje të tunelit të Krrabës, në drejtim të Elbasanit, mbrëmjen e së shtunës ndodh një aksident ku humb jetën Elton Maçolli, specialist helikopterësh pranë bazës ajrore të Farkës. 37 vjeçari Maçolli, duke ...

Përplasen makinat në Papër-Elbasan, 4 të plagosur, 2 fëmijë
mapo.al Katër persona raportohet se janë plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të hënë. Aksidenti ka ndodhur në rrugën Papër – Elbasan. Sipas informacioneve në aksident janë përfshirë një ...
Mapo | 21-Oct-2019 19:54
mapo.al Katër persona raportohet se janë plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të hënë. Aksidenti ka ndodhur në rrugën Papër – Elbasan. Sipas informacioneve në aksident janë përfshirë një ...

“Bëhuni njerëz dhe mos e kalofshi kurrë një gjë të tillë”, deputetja e PS pas vdekjes së vëllait: Nuk është bërë asnjë presion ndaj….
“Ndjej obligimin moral dhe qytetar t’ju informoj se në asnjë moment as nga unë as nga familjarët e mi nuk është bërë asnjë presion ndaj organeve ligjzbatuese as për shoferin e kamionit dhe për asnjë person tjetër. E ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 19:01
“Ndjej obligimin moral dhe qytetar t’ju informoj se në asnjë moment as nga unë as nga familjarët e mi nuk është bërë asnjë presion ndaj organeve ligjzbatuese as për shoferin e kamionit dhe për asnjë person tjetër. E ...

Blerina Gjylameti, pas aksidentit të tmerrshëm të vëllait: Bëhuni njerëz e mos u merrni me aludime
Deputetja socialiste Bleraina Gjylameti, ka bërë një reagim të dytë pas vdekjes së të vëllait në një aksident tragjik. Nga video që është publikuar, duket se ai ka qenë në gjumë, duke qenë se në momentin e përplasjes ...
GazetaTema | 21-Oct-2019 19:16
Deputetja socialiste Bleraina Gjylameti, ka bërë një reagim të dytë pas vdekjes së të vëllait në një aksident tragjik. Nga video që është publikuar, duket se ai ka qenë në gjumë, duke qenë se në momentin e përplasjes ...

VIDEO/ Aksidenti që i mori jetën vëllait të deputetes, momenti i përplasjes i filmuar nga kamerat e sigurisë brenda tunelit
TIRANË Ky është momenti i përplasjes fatale të makinës së 37-vjeçarit Elton Macolli, vëllai i deputetes socialiste Blerina Gjylameti me një kamion brenda tunelit Tiranë-Elbasan. Gazetarja Dorjana Bezat ka siguruar për ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 16:07
TIRANË Ky është momenti i përplasjes fatale të makinës së 37-vjeçarit Elton Macolli, vëllai i deputetes socialiste Blerina Gjylameti me një kamion brenda tunelit Tiranë-Elbasan. Gazetarja Dorjana Bezat ka siguruar për ...

Aksident në Elbasan, tre të plagosur, mes tyre dy fëmijë
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona. Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në vendin e quajtur Papërr, ku u përplasën dy makina. Të ...
Telegraf | 21-Oct-2019 20:32
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona. Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në vendin e quajtur Papërr, ku u përplasën dy makina. Të ...

Pamje nga aksidenti tragjik ku humbi jetën vëllai i deputetes (VIDEO)
Mbrëmjen e 19 tetorit, 37-vjeçari Elton Maçolli ndërroi jetë në një aksident të rëndë në autostradën Tiranë-Elbasan.
Top Channel | 21-Oct-2019 15:32
Mbrëmjen e 19 tetorit, 37-vjeçari Elton Maçolli ndërroi jetë në një aksident të rëndë në autostradën Tiranë-Elbasan.

Përplasen makinat në Elbasan, katër të plagosur, mes tyre 2 fëmijë
Katër persona kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e kësaj të hëne në një aksident rrugor të ndodhur në Papër – Elbasan. Informacionet paraprake bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë një makinë “Benz” dhe një “Opel”. ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 20:06
Katër persona kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e kësaj të hëne në një aksident rrugor të ndodhur në Papër – Elbasan. Informacionet paraprake bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë një makinë “Benz” dhe një “Opel”. ...

Del video, momenti kur vëllai i Gjylametit u aksidentua për vdekje
mapo.al Është bërë publike në media momenti kur Elton Maçolli, dy net më parë u aksidentua për vdekje në tunelin e Elbasanit me makinën me të cilën po udhëtonte me shpejtësi 145 km/h. 37-vjeçari, si pasojë e shpejtësisë ...
Mapo | 21-Oct-2019 11:51
mapo.al Është bërë publike në media momenti kur Elton Maçolli, dy net më parë u aksidentua për vdekje në tunelin e Elbasanit me makinën me të cilën po udhëtonte me shpejtësi 145 km/h. 37-vjeçari, si pasojë e shpejtësisë ...

Braçe ngushëllon Gjylametin për humbjen e vëllait: Blerinë, mike! Bëhu e fortë! Je ti tani për prindërit dhe nipërit e mbesat
Zv.kryeministri Erion Braçe i ka shprehur ngushëllimet publikisht deputes socialiste, Blerina Gjylametit pas humbjes së vëllait. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Braçe i kërkon Gjylametit të bëhet e fortë, ...
GazetaTema | 21-Oct-2019 09:25
Zv.kryeministri Erion Braçe i ka shprehur ngushëllimet publikisht deputes socialiste, Blerina Gjylametit pas humbjes së vëllait. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Braçe i kërkon Gjylametit të bëhet e fortë, ...

VIDEO/ Përplasja tragjike në tunelin e Krrabës që i mori jetën vëllait të deputetes Gjylameti
Ky është momenti i përplasjes fatale kur mjeti tip Seat që drejtohej nga Elton Maçolli përplaset me një kamion brenda tunelit të Krrabës. Kamerat e sigurisë kanë zbardhur të gjithë dinamikën e aksidentit të rëndë gjatë ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 14:13
Ky është momenti i përplasjes fatale kur mjeti tip Seat që drejtohej nga Elton Maçolli përplaset me një kamion brenda tunelit të Krrabës. Kamerat e sigurisë kanë zbardhur të gjithë dinamikën e aksidentit të rëndë gjatë ...

Makina merr përpara këmbësorin në Durrës
Një aksident rrugor me plagosjen e një personi është regjistruar këtë të hënë në Durrës. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 11:30, në lagjen Nr. 4, ”Rruga e Re”, ku shtetasi R. D., 22 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Benz ...
VizionPlus | 21-Oct-2019 12:41
Një aksident rrugor me plagosjen e një personi është regjistruar këtë të hënë në Durrës. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 11:30, në lagjen Nr. 4, ”Rruga e Re”, ku shtetasi R. D., 22 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Benz ...

Aksident në Elbasan. Tre të lënduar
Te persona kanë mbetur të plagosur mëngjesin e sotëm në Elbasan si pasojë e një aksidenti rrugor. Lulëzim Kasa, 43 vjeç, i cili dyshohet se ka qenë nën efektin e alkolit, ka humbur kontrollin e mjetit tip “KIA” me targë ...
Lapsi | 13-Feb-2017 09:36
Te persona kanë mbetur të plagosur mëngjesin e sotëm në Elbasan si pasojë e një aksidenti rrugor. Lulëzim Kasa, 43 vjeç, i cili dyshohet se ka qenë nën efektin e alkolit, ka humbur kontrollin e mjetit tip “KIA” me targë ...

Durrës/ Makina përplas këmbësorin, ndalohet shoferi
Një aksident ka ndodhur në lagjen Nr. 4 në Durrës. Një makinë raportohet se ka përplasur një këmbësor. “Më datë 21.10.2019, në orën11:30, në lagjen Nr. 4, ”Rruga e Re”, shtetasi R. D., 22 vjeç, duke drejtuar mjetin tip ...
Telegraf | 21-Oct-2019 12:40
Një aksident ka ndodhur në lagjen Nr. 4 në Durrës. Një makinë raportohet se ka përplasur një këmbësor. “Më datë 21.10.2019, në orën11:30, në lagjen Nr. 4, ”Rruga e Re”, shtetasi R. D., 22 vjeç, duke drejtuar mjetin tip ...

Makina përplaset me motoçikletën në Farkë, humb jetën 46-vjeçari
Një aksident me pasojë vdekjen ndodhi në Farkë, rreth orës 18:45, ku një automjet u përplas me një motoçikletë.
Top Channel | 20-Oct-2019 20:41
Një aksident me pasojë vdekjen ndodhi në Farkë, rreth orës 18:45, ku një automjet u përplas me një motoçikletë.

Aksident në Tiranë, përplasen dy mjete në Farkë, humb jetën 46-vjeçari
TIRANË Një 46-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti në zonën e Farkës. Sipas policisë,automjeti me drejtues shettasin E. Ç është përplasur me një motoçikletë me drejtues L. M.,46 vjeç, ndërsa ky i fundit ka ...
BalkanWeb | 20-Oct-2019 20:38
TIRANË Një 46-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti në zonën e Farkës. Sipas policisë,automjeti me drejtues shettasin E. Ç është përplasur me një motoçikletë me drejtues L. M.,46 vjeç, ndërsa ky i fundit ka ...

Aksident në Elbasan, 3 të plagosur, mes tyre dy fëmijë
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona. Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në vendin e quajtur Papërr, ku u përplasën dy makina. Të ...
Lapsi | 21-Oct-2019 19:54
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona. Aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në vendin e quajtur Papërr, ku u përplasën dy makina. Të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved