ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/07/2020 06:27

Sherr me grushta dhe mjete të forta/ Plagoset rëndë 28 vjeçari, arrestohen 3 persona

Sherr me grushta dhe mjete të forta/ Plagoset rëndë 28 vjeçari, arrestohen 3 persona
Gjatë një konflikti për motive të dobëta shtetasi me iniciale F.K 33 vjeç ka goditur me grushta dhe mjete të forta shtetasin me iniciale A.D, 28 vjeç. Si pasojë e goditjeve 28 vjeçari është plagosur rëndë dhe ndodhet në ...
Top Channel | 20-Oct-2019 11:12
Gjatë një konflikti për motive të dobëta shtetasi me iniciale F.K 33 vjeç ka goditur me grushta dhe mjete të forta shtetasin me iniciale A.D, 28 vjeç. Si pasojë e goditjeve 28 vjeçari është plagosur rëndë dhe ndodhet në ...

Plagos me mjete të forta të riun, arrestohet. Pranga dhe dy burrave që tentuan të ndalonin forcat “Shigjeta”
TIRANË Policia e Tiranës ka arrestuar tre persona, njëri prej të cilëve akuzohet se ka plagosur një 28-vjeçar për motive të dobëta me mjete të forta, ndërsa dy të tjerët kanë tentuar të pengojnë policinë për ta ...
BalkanWeb | 20-Oct-2019 10:58
TIRANË Policia e Tiranës ka arrestuar tre persona, njëri prej të cilëve akuzohet se ka plagosur një 28-vjeçar për motive të dobëta me mjete të forta, ndërsa dy të tjerët kanë tentuar të pengojnë policinë për ta ...

Plagos të riun, pranga dhunuesit dhe dy të tjerëve që tentuan të ndalonin forcat “Shigjeta”
Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 33 vjeçar i cili akuzohet se ka plagosur me sende të forta një tjetër person. Ngjarja ka ndodhur në Fushë Mëzes, ku shtetasi me iniciale F.K për motive të dobëta ka goditur me ...
VizionPlus | 20-Oct-2019 11:23
Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 33 vjeçar i cili akuzohet se ka plagosur me sende të forta një tjetër person. Ngjarja ka ndodhur në Fushë Mëzes, ku shtetasi me iniciale F.K për motive të dobëta ka goditur me ...

Godet me grushte e sende të forta të riun, arrestohet 33-vjeçari
mapo.al TIRANË – Një 33-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi akuzohet se plagosi me sende të forta një tjetër person. Ngjarja ka ndodhur në Fushë Mëzes, ku F.K për motive të dobëta ka goditur me grushte ...
Mapo | 20-Oct-2019 11:00
mapo.al TIRANË – Një 33-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi akuzohet se plagosi me sende të forta një tjetër person. Ngjarja ka ndodhur në Fushë Mëzes, ku F.K për motive të dobëta ka goditur me grushte ...

Djathë kontrabandë nga Maqedonia e Veriut, pranga 32-vjeçarit
mapo.al Një 32-vjeçar i cili po transportonte 142 koli me djathë u arrestua nga policia e Elbasanit. Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale M.Z nga Tirana, të cilin policia e kontrolloi në makinën që ai drejtonte. “Gjatë ...
Mapo | 20-Oct-2019 10:00
mapo.al Një 32-vjeçar i cili po transportonte 142 koli me djathë u arrestua nga policia e Elbasanit. Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale M.Z nga Tirana, të cilin policia e kontrolloi në makinën që ai drejtonte. “Gjatë ...

Të dehur dhe pa patentë, pranga 5 shoferëve në Korçë
Pesë drejtues mjetesh kanë rënë në rangat e policisë dhe një tjetër është proceduar penalisht nga rrugorët e Korrcës pasi akuzohen për shkelje të rregullave të qarkullimit. Sipas policisë katër nga shoferët e ndaluar ...
VizionPlus | 20-Oct-2019 10:43
Pesë drejtues mjetesh kanë rënë në rangat e policisë dhe një tjetër është proceduar penalisht nga rrugorët e Korrcës pasi akuzohen për shkelje të rregullave të qarkullimit. Sipas policisë katër nga shoferët e ndaluar ...

Tre të arrestuar | Ndërsa policia kryente arrestimin e njërit, “përleshet” dhe me dy të tjerë
Policia e Tiranës ka arrestuar 3 persona. Një prej tyre, F.K 33 vjeç, ka plagosur me sende të forta A.D, 28 vjeç, i cili ndodhet në spitalin ë traumës nën kujdesin e mjekëve. Ndërsa dy të tjerë janë arrestuar, pasi në ...
ABCNews | 20-Oct-2019 11:08
Policia e Tiranës ka arrestuar 3 persona. Një prej tyre, F.K 33 vjeç, ka plagosur me sende të forta A.D, 28 vjeç, i cili ndodhet në spitalin ë traumës nën kujdesin e mjekëve. Ndërsa dy të tjerë janë arrestuar, pasi në ...

Djathë kontrabandë nga Maqedoni e Veriut, pranga 32 vjeçarit
Një 32-vjeçar është vënë në prangat e policisë së Elbasanit pasi po transportonte 142 koli me djathë. I ndaluari është shtetasi M.Z nga Tirana, të cilin policia e kontrolloi në makinën që ai drejtonte, ka gjetur dhe ...
VizionPlus | 20-Oct-2019 10:27
Një 32-vjeçar është vënë në prangat e policisë së Elbasanit pasi po transportonte 142 koli me djathë. I ndaluari është shtetasi M.Z nga Tirana, të cilin policia e kontrolloi në makinën që ai drejtonte, ka gjetur dhe ...

“Nuk dhanë lekët e qirasë”, policia sqaron ngjarjen në Berat: Autorët tentuan të largohen, por…
Policia e Beratit ka reaguar pas ngjarjes së ndodhur pasditen e sotme në rrugën e Uznovës, ku u qëllua me armë zjarri ndaj tre të rinjve. Policia sqaron se tre persona kanë qëlluar drejt lavazhit, ku ndodheshin tre ...
BalkanWeb | 19-Oct-2019 18:39
Policia e Beratit ka reaguar pas ngjarjes së ndodhur pasditen e sotme në rrugën e Uznovës, ku u qëllua me armë zjarri ndaj tre të rinjve. Policia sqaron se tre persona kanë qëlluar drejt lavazhit, ku ndodheshin tre ...

Rrahu 28 vjeçarin dhe shoket i dolen mbrojtje, kapen 3 “të forte” ne Tirane
Ka plagosur, me mjete të forta një 28 vjeçar në një fshat të Tiranës por është arrestuar nga policia. ”Nga specialistët për parandalimin dhe hetimin e krimit në Komisariatin e Policisë Nr.6 u bë arrestimi në flagrancë ...
Lajmi i Fundit | 20-Oct-2019 11:19
Ka plagosur, me mjete të forta një 28 vjeçar në një fshat të Tiranës por është arrestuar nga policia. ”Nga specialistët për parandalimin dhe hetimin e krimit në Komisariatin e Policisë Nr.6 u bë arrestimi në flagrancë ...

Plagos me mjete të forta të riun, arrestohet. Pranga dhe dy burrave që tentuan të ndalonin forcat “Shigjeta”
TIRANË Policia e Tiranës ka arrestuar tre persona, njëri prej të cilëve akuzohet se ka plagosur një 28-vjeçar për motive të dobëta me mjete të forta, ndërsa dy të tjerët kanë tentuar të pengojnë policinë për ta ...
Medial | 20-Oct-2019 11:08
TIRANË Policia e Tiranës ka arrestuar tre persona, njëri prej të cilëve akuzohet se ka plagosur një 28-vjeçar për motive të dobëta me mjete të forta, ndërsa dy të tjerët kanë tentuar të pengojnë policinë për ta ...

Plagos të riun në Tiranë, arrestohet autori dhe dy ‘shpëtimtarët’ e tij që tentuan të ndalonin forcat “Shigjeta” (DETAJE)
Postuar: 20/10/2019 - 11:07 Tre persona kanë rënë në prangat e policisë, njëri prej të cilëve akuzohet se ka plagosur një 28-vjeçar për motive të dobëta me mjete të forta, ndërsa dy të tjerët kanë tentuar të pengojnë ...
Sot.Al | 20-Oct-2019 11:08
Postuar: 20/10/2019 - 11:07 Tre persona kanë rënë në prangat e policisë, njëri prej të cilëve akuzohet se ka plagosur një 28-vjeçar për motive të dobëta me mjete të forta, ndërsa dy të tjerët kanë tentuar të pengojnë ...

Plagos me mjete të forta 28-vjeçarin në Tiranë, arrestohen tre persona
Policia e Tiranës ka arrestuar tre persona, njëri prej të cilëve akuzohet se ka plagosur një 28-vjeçar për motive të dobëta me mjete të forta, ndërsa dy të tjerët kanë tentuar të pengojnë policinë për ta arrestuar ...
Gazeta Dita | 20-Oct-2019 11:04
Policia e Tiranës ka arrestuar tre persona, njëri prej të cilëve akuzohet se ka plagosur një 28-vjeçar për motive të dobëta me mjete të forta, ndërsa dy të tjerët kanë tentuar të pengojnë policinë për ta arrestuar ...

Kontrabandë me djathë nga Maqedonia e Veriut, arrestohet 32 vjeçari në Elbasan
Një 32 vjeçar i cili po transportonte 142 koli me djathë u arrestua nga policia e Elbasanit. Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale M.Z nga Tirana, të cilin policia e kontrolloi në makinën që ai drejtonte. “Gjatë ...
Aktuale.MK | 20-Oct-2019 11:04
Një 32 vjeçar i cili po transportonte 142 koli me djathë u arrestua nga policia e Elbasanit. Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale M.Z nga Tirana, të cilin policia e kontrolloi në makinën që ai drejtonte. “Gjatë ...

Policia bën ‘kërdinë’ në Korçë, arrestohen 5 persona (ARSYEJA)
Postuar: 20/10/2019 - 10:59 Policia e Korçës ka bërë në aksion ‘blic’ në kuadër të rritjes së parametrave të sigurisë rrugore. Policia njofton se janë proceduar penalisht 6 persona, 5 prej të cilëve janë arrestuar në ...
Sot.Al | 20-Oct-2019 11:00
Postuar: 20/10/2019 - 10:59 Policia e Korçës ka bërë në aksion ‘blic’ në kuadër të rritjes së parametrave të sigurisë rrugore. Policia njofton se janë proceduar penalisht 6 persona, 5 prej të cilëve janë arrestuar në ...

Kontrolle për drogë në Krujë, një i arrestuar, tjetri në kërkim
Kontrollet në disa banesa në qarkun Durrës kanë bere te mundur goditjen ne dy raste të mbajtjes së lëndëve narkotike në banesa. Më konkretisht nga Policia e Krujës është kapur dhe arrestuar në flagrancë shtetasi A. D., ...
VizionPlus | 19-Oct-2019 10:01
Kontrollet në disa banesa në qarkun Durrës kanë bere te mundur goditjen ne dy raste të mbajtjes së lëndëve narkotike në banesa. Më konkretisht nga Policia e Krujës është kapur dhe arrestuar në flagrancë shtetasi A. D., ...

Kontrabandë e djathit nga Maqedonia e Veriut, arrestohet 32 vjeçari në Elbasan
Një 32 vjeçar i cili po transportonte 142 koli me djathë u arrestua nga policia e Elbasanit. Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale M.Z nga Tirana, të cilin policia e kontrolloi në makinën që ai drejtonte. “Gjatë ...
InFokusi | 20-Oct-2019 10:46
Një 32 vjeçar i cili po transportonte 142 koli me djathë u arrestua nga policia e Elbasanit. Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale M.Z nga Tirana, të cilin policia e kontrolloi në makinën që ai drejtonte. “Gjatë ...

Terrorizon Beratin, zbraz në ajër dy karikatorë kallashnikovi, policia i vihet pas 32-vjeçarit
Berati është zgjuar sot nën breshëritë e automatikut, duke iu risjellë në kujtesë qytetarëve vitin e errët të 1997. Një 32-vjeçar nga Berati, pas një konflikti për motive të dobëta me shtetasin A.F. në një lokal të ...
BalkanWeb | 18-Oct-2019 15:42
Berati është zgjuar sot nën breshëritë e automatikut, duke iu risjellë në kujtesë qytetarëve vitin e errët të 1997. Një 32-vjeçar nga Berati, pas një konflikti për motive të dobëta me shtetasin A.F. në një lokal të ...

Policia rrugore aksion për rritjen e sigurisë rrugore, pesë të arrestuar në Korçë
Policia rrugore në Korçë ka ndërmarrë një aksion në kuadër të rritjes së parametrave të sigurisë rrugore. Policia njofton se janë proceduar penalisht 6 persona, 5 prej të cilëve janë arrestuar në flagrancë dhe një është ...
Klan Kosova | 20-Oct-2019 10:43
Policia rrugore në Korçë ka ndërmarrë një aksion në kuadër të rritjes së parametrave të sigurisë rrugore. Policia njofton se janë proceduar penalisht 6 persona, 5 prej të cilëve janë arrestuar në flagrancë dhe një është ...

Shofere te dehur, pa patente/ Policia 5 ne pranga
5 drejtues mjetesh kanë rënë në prangat e policisë. Policia e Korçës njofton se janë arrestuar 5 persona, një prej të cilëve B.K, 62 vjeç ka aksidentuar teksa drejtonte një zetor pa targë, 51-vjeçarin me iniciale A.GJ. ...
Lajmi i Fundit | 20-Oct-2019 10:27
5 drejtues mjetesh kanë rënë në prangat e policisë. Policia e Korçës njofton se janë arrestuar 5 persona, një prej të cilëve B.K, 62 vjeç ka aksidentuar teksa drejtonte një zetor pa targë, 51-vjeçarin me iniciale A.GJ. ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved