ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/08/2020 04:59

Kryeministri rus Medvedev kërkon bashkëpunim ekonomik me Serbinë

Kryeministri rus Medvedev kërkon bashkëpunim ekonomik me Serbinë
Kryeministri rus, Dmitry Medvedev, ka vizituar Beogradin të shtunën, për të parë nga afër një paradë të ushtrisë si dhe iu drejtua Parlamentit të Serbisë në një seancë solemne. Në fjalimin e tij, Medvedev tha se pret që ...
BalkanWeb | 20-Oct-2019 10:06
Kryeministri rus, Dmitry Medvedev, ka vizituar Beogradin të shtunën, për të parë nga afër një paradë të ushtrisë si dhe iu drejtua Parlamentit të Serbisë në një seancë solemne. Në fjalimin e tij, Medvedev tha se pret që ...

Kryeministri rus kërkon bashkëpunim ekonomik me Serbinë
Kryeministri rus, Dmitry Medvedev, ka vizituar Beogradin të shtunën, për të shikuar nga afër një paradë të ushtrisë si dhe iu drejtua Parlamentit të Serbisë në një seancë solemne. Në fjalimin e tij, Medvedev tha se pret ...
GazetaTema | 20-Oct-2019 09:30
Kryeministri rus, Dmitry Medvedev, ka vizituar Beogradin të shtunën, për të shikuar nga afër një paradë të ushtrisë si dhe iu drejtua Parlamentit të Serbisë në një seancë solemne. Në fjalimin e tij, Medvedev tha se pret ...

Ish-ministri e krahason “Shengenin Ballkanik” me Unionin e Putinit: Firmëtarët lidhen me Rusinë
TIRANË Ish-ministri i Jashtëm Tritan Shehu, e krahason marrëveshjen për 4 lëvizjet e lira të ashtuquajtur “Shengeni Ballkanik” mes Shqipërisë, Serbisë e Maqedonisë së Veriut me Unionin Ekonomik Euroaziatik të Putinit. ...
BalkanWeb | 20-Oct-2019 09:05
TIRANË Ish-ministri i Jashtëm Tritan Shehu, e krahason marrëveshjen për 4 lëvizjet e lira të ashtuquajtur “Shengeni Ballkanik” mes Shqipërisë, Serbisë e Maqedonisë së Veriut me Unionin Ekonomik Euroaziatik të Putinit. ...

“Schengeni Ballkanik”, Tritan Shehu: Firmëtarët lidhen me Rusinë
mapo.al Ish-ministri i Jashtëm Tritan Shehu, e krahason marrëveshjen për 4 lëvizjet e lira të ashtuquajtur “Shengeni Ballkanik” mes Shqipërisë, Serbisë e Maqedonisë së Veriut me Unionin Ekonomik Euroaziatik të Putinit. ...
Mapo | 20-Oct-2019 09:17
mapo.al Ish-ministri i Jashtëm Tritan Shehu, e krahason marrëveshjen për 4 lëvizjet e lira të ashtuquajtur “Shengeni Ballkanik” mes Shqipërisë, Serbisë e Maqedonisë së Veriut me Unionin Ekonomik Euroaziatik të Putinit. ...

Medvedev kërkon bashkëpunim ekonomik me Serbinë
Kryeministri rus, Dmitry Medvedev, ka vizituar Beogradin të shtunën, për të shikuar nga afër një paradë të ushtrisë si dhe iu drejtua Parlamentit të Serbisë në një seancë solemne. Në fjalimin e tij, Medvedev tha se pret ...
Klan Kosova | 20-Oct-2019 11:22
Kryeministri rus, Dmitry Medvedev, ka vizituar Beogradin të shtunën, për të shikuar nga afër një paradë të ushtrisë si dhe iu drejtua Parlamentit të Serbisë në një seancë solemne. Në fjalimin e tij, Medvedev tha se pret ...

Medvedev kërkoi bashkëpunim ekonomik me Serbinë
Kryeministri rus, Dimitry Medvedev, ka vizituar Beogradin të shtunën, për të shikuar nga afër një paradë të ushtrisë si dhe iu drejtua Parlamentit të Serbisë në një seancë solemne, njofton REL Në fjalimin e tij, ...
Portalb | 20-Oct-2019 11:08
Kryeministri rus, Dimitry Medvedev, ka vizituar Beogradin të shtunën, për të shikuar nga afër një paradë të ushtrisë si dhe iu drejtua Parlamentit të Serbisë në një seancë solemne, njofton REL Në fjalimin e tij, ...

Ish-deputeti: Shengenit ballkanik të Rama-Vuçiç po i del ‘tymi’ tek Unioni Ekonomik Euroaziatik i Putinit
Ish-deputeti i PD, Tritan Shehu shkruan në rrjetet sociale se më 25 tetor në Serbi nënshkruhet një marrëveshje me Rusinë, e ngjashme me atë të Shengenit ballkanik, pjesë e së cilës ishin Rama, Vuçiç dhe Zaev. Sipas ...
Politiko | 20-Oct-2019 10:46
Ish-deputeti i PD, Tritan Shehu shkruan në rrjetet sociale se më 25 tetor në Serbi nënshkruhet një marrëveshje me Rusinë, e ngjashme me atë të Shengenit ballkanik, pjesë e së cilës ishin Rama, Vuçiç dhe Zaev. Sipas ...

Medvedev kërkon bashkëpunim ekonomik me Serbinë
Kryeministri rus, Dmitry Medvedev, ka vizituar Beogradin të shtunën, për të shikuar nga afër një paradë të ushtrisë si dhe iu drejtua Parlamentit të Serbisë në një seancë solemne. Në fjalimin e tij, Medvedev tha se pret ...
Zeri | 20-Oct-2019 10:39
Kryeministri rus, Dmitry Medvedev, ka vizituar Beogradin të shtunën, për të shikuar nga afër një paradë të ushtrisë si dhe iu drejtua Parlamentit të Serbisë në një seancë solemne. Në fjalimin e tij, Medvedev tha se pret ...

Medvedev kërkon bashkëpunim ekonomik me Serbinë
Kryeministri rus, Dmitry Medvedev, ka vizituar Beogradin të shtunën, për të shikuar nga afër një paradë të ushtrisë si dhe iu drejtua Parlamentit të Serbisë në një seancë solemne. Në fjalimin e tij, Medvedev tha se pret ...
Arbresh | 20-Oct-2019 10:35
Kryeministri rus, Dmitry Medvedev, ka vizituar Beogradin të shtunën, për të shikuar nga afër një paradë të ushtrisë si dhe iu drejtua Parlamentit të Serbisë në një seancë solemne. Në fjalimin e tij, Medvedev tha se pret ...

Medvedev kërkon bashkëpunim ekonomik me Serbinë
Kryeministri rus, Dmitry Medvedev, ka vizituar Beogradin të shtunën, për të shikuar nga afër një paradë të ushtrisë si dhe iu drejtua Parlamentit të Serbisë në një seancë solemne. Në fjalimin e tij, Medvedev tha se pret ...
Gazeta Express | 20-Oct-2019 10:31
Kryeministri rus, Dmitry Medvedev, ka vizituar Beogradin të shtunën, për të shikuar nga afër një paradë të ushtrisë si dhe iu drejtua Parlamentit të Serbisë në një seancë solemne. Në fjalimin e tij, Medvedev tha se pret ...

Medvedev kërkon bashkëpunim ekonomik me Serbinë
Kryeministri rus, Dmitry Medvedev, ka vizituar Beogradin të shtunën, për të shikuar nga afër një paradë të ushtrisë si dhe iu drejtua Parlamentit të Serbisë në një seancë solemne. Në fjalimin e tij, Medvedev tha se pret ...
Alsat-M | 20-Oct-2019 10:27
Kryeministri rus, Dmitry Medvedev, ka vizituar Beogradin të shtunën, për të shikuar nga afër një paradë të ushtrisë si dhe iu drejtua Parlamentit të Serbisë në një seancë solemne. Në fjalimin e tij, Medvedev tha se pret ...

“Shengenit Rama-Vuçiç po i del tymi tek Putini”, ish-ministri i Jashtëm shqiptar del me deklaratën e fortë: Firmëtarët lidhen me Rusinë! (Zbulohet marrëveshja)
Postuar: 20/10/2019 - 09:46 Nënshkrimi i marrëveshjes së ashtuquajtur “Shengeni Ballkanis” mes Shqipërisë, Maqedonisë së Veriut dhe Serbisë ka ngjallur reagime të shumta, sidomos nga opozita shqiptare. Ish-ministri i ...
Sot.Al | 20-Oct-2019 09:47
Postuar: 20/10/2019 - 09:46 Nënshkrimi i marrëveshjes së ashtuquajtur “Shengeni Ballkanis” mes Shqipërisë, Maqedonisë së Veriut dhe Serbisë ka ngjallur reagime të shumta, sidomos nga opozita shqiptare. Ish-ministri i ...

Medvdev: Rusia kundër riformësimit të njëanshëm të hartës së Ballkanit
Kryeministri rus Dmitry Medvedev ka thënë se Rusia është kundër riformësimit të njëanshëm të hartës së Ballkanit, duke përsëritur qëndrimin e Rusisë për Kosovën, e që sipas tij, baza e zgjidhjes së kësaj çështje është ...
Top Channel | 19-Oct-2019 14:55
Kryeministri rus Dmitry Medvedev ka thënë se Rusia është kundër riformësimit të njëanshëm të hartës së Ballkanit, duke përsëritur qëndrimin e Rusisë për Kosovën, e që sipas tij, baza e zgjidhjes së kësaj çështje është ...

Medvedev kërkon bashkëpunim ekonomik me Serbinë
Kryeministri rus, Dmitry Medvedev, ka vizituar Beogradin të shtunën, për të shikuar nga afër një paradë të ushtrisë si dhe iu drejtua Parlamentit të Serbisë në një seancë solemne. Në fjalimin e tij, Medvedev tha se pret ...
Radio Evropa e Lire | 20-Oct-2019 09:27
Kryeministri rus, Dmitry Medvedev, ka vizituar Beogradin të shtunën, për të shikuar nga afër një paradë të ushtrisë si dhe iu drejtua Parlamentit të Serbisë në një seancë solemne. Në fjalimin e tij, Medvedev tha se pret ...

Kryeministri rus: Ka vetëm një formë për marrëveshje mes Kosovës e Serbisë
Kryeministri rus, Dmitry Medvedev pas takimeve që pati me liderët serbë, i është drejtuar popullit edhe përmes parlamentit në Beograd. Aty Medvedev ka folur pak edhe për Kosovën, dhe marrëveshjen që sipas tij duhet të ...
Lapsi | 19-Oct-2019 20:38
Kryeministri rus, Dmitry Medvedev pas takimeve që pati me liderët serbë, i është drejtuar popullit edhe përmes parlamentit në Beograd. Aty Medvedev ka folur pak edhe për Kosovën, dhe marrëveshjen që sipas tij duhet të ...

Rusia në alarm nga fitorja e Kurtit dhe mbështetja amerikane për Tiranën, Medvedev kritika për krijimin e Shqipërisë së Madhe
Postuar: 20/10/2019 - 08:32 Fitorja e Albin Kurtit në zgjedhjet e mbajtura në Kosovë, plani amerikan për të udhëhequr negociatat Prishtinë-Beograd dhe mbështetja e SHBA për integrimin e Shqipërisë, ka vënë në alarm ...
Sot.Al | 20-Oct-2019 08:35
Postuar: 20/10/2019 - 08:32 Fitorja e Albin Kurtit në zgjedhjet e mbajtura në Kosovë, plani amerikan për të udhëhequr negociatat Prishtinë-Beograd dhe mbështetja e SHBA për integrimin e Shqipërisë, ka vënë në alarm ...

Medvedev në Beograd: Serbia, jo peng i tezës “o Lindje o Perëndim”
Kryeministri rus Dmitry Medvedev tha se ai shpresonte që Bashkimi Evropian të mos e kundërshtojë Serbinë të nënshkruajë një marrëveshje tregtare me Bashkimin Ekonomik Euroaziatik (EAEU) dhe tha se teza “ose Lindja, ose ...
Tesheshi | 20-Oct-2019 00:20
Kryeministri rus Dmitry Medvedev tha se ai shpresonte që Bashkimi Evropian të mos e kundërshtojë Serbinë të nënshkruajë një marrëveshje tregtare me Bashkimin Ekonomik Euroaziatik (EAEU) dhe tha se teza “ose Lindja, ose ...

Medvedev premton mbështetjen e Moskës për Beogradin
Kryeministri rus Dmitry Medvedev premtoi të shtunën mbështetjen e Moskës për Serbinë gjatë një vizite në atë vend. Udhëheqësi rus foli për shtypin pas një manifestimi ushtarak me rastin e 75 vjetorit të çlirimit të ...
TetovaSot | 19-Oct-2019 21:48
Kryeministri rus Dmitry Medvedev premtoi të shtunën mbështetjen e Moskës për Serbinë gjatë një vizite në atë vend. Udhëheqësi rus foli për shtypin pas një manifestimi ushtarak me rastin e 75 vjetorit të çlirimit të ...

Medvedev në Beograd, qershia mbi tortë e  "Shengenit Ballkanik"
Moska dhe Beogradi synojnë të nënshkruajnë një kontratë për ngritjen e një Qendre Kërkimore bërthamore në Serbi muajt e ardhshëm. Ambasadori serb në Rusi Miroslav Lazansky tha se bashkëpunimin mes Beogradit dhe ...
Respublica | 19-Oct-2019 21:48
Moska dhe Beogradi synojnë të nënshkruajnë një kontratë për ngritjen e një Qendre Kërkimore bërthamore në Serbi muajt e ardhshëm. Ambasadori serb në Rusi Miroslav Lazansky tha se bashkëpunimin mes Beogradit dhe ...

Medvedev premton mbështetjen e Moskës për Beogradin
Kryeministri rus Dmitry Medvedev premtoi të shtunën mbështetjen e Moskës për Serbinë gjatë një vizite në atë vend. Udhëheqësi rus foli për shtypin pas një manifestimi ushtarak me rastin e 75 vjetorit të çlirimit të ...
Zeri Amerikes | 19-Oct-2019 21:37
Kryeministri rus Dmitry Medvedev premtoi të shtunën mbështetjen e Moskës për Serbinë gjatë një vizite në atë vend. Udhëheqësi rus foli për shtypin pas një manifestimi ushtarak me rastin e 75 vjetorit të çlirimit të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved