ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/07/2020 06:26

Humbi jetën në aksident, vëllai i Gjylametit punonte në repartin e helikopterëve/ FOTO

Humbi jetën në aksident, vëllai i Gjylametit punonte në repartin e helikopterëve/ FOTO
mapo.al Elton Maçolli që humbi jetën në aksident natën e shkuar punonte si pilot pranë repartit të Farkës. Maçolli me gradën nënoficer, ishte rreshter në Farkë, kur punonte si vinçier bordi helikopteri në bazën ajrore. ...
Mapo | 20-Oct-2019 10:58
mapo.al Elton Maçolli që humbi jetën në aksident natën e shkuar punonte si pilot pranë repartit të Farkës. Maçolli me gradën nënoficer, ishte rreshter në Farkë, kur punonte si vinçier bordi helikopteri në bazën ajrore. ...

Në aksidentin tragjik në tunel mbrëmë humbi jetën vëllai i deputetes shqiptare
Aksidenti i tmerrshëm që ndodhi mbrëmjen e së shtunës në tunelin që lidh Tiranën me Elbasanin, i ka marrë jetën një 42 vjeçari. Pas mesnatës duke hyrë e diela, policia njoftoi se viktima u identifikua si Elton Maçolli, ...
InFokusi | 20-Oct-2019 09:44
Aksidenti i tmerrshëm që ndodhi mbrëmjen e së shtunës në tunelin që lidh Tiranën me Elbasanin, i ka marrë jetën një 42 vjeçari. Pas mesnatës duke hyrë e diela, policia njoftoi se viktima u identifikua si Elton Maçolli, ...

Aksident me pasojë vdekjen: ndahet nga jeta vëllai i deputetes Blerina Gjylameti
Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Tiranë-Elbasan, në dalje të tunelit të Krrabës. Sipas informacioneve të para shkak i aksidentit është parakalimi i gabuar ...
Bordo | 20-Oct-2019 09:40
Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Tiranë-Elbasan, në dalje të tunelit të Krrabës. Sipas informacioneve të para shkak i aksidentit është parakalimi i gabuar ...

Viktima e aksidentit në Elbasan, vëllai i deputetes Blerina Gjylameti
Një aksident i rëndë në tunelin Titanë-Elbasan, i mori jetën një 42-vjeçari. Viktima është shtetasi Elton Maçolli, vëllai i deputetes së PS-së, Blerina Gjylameti. Ai humbi jetën, pasi makina me të cilën po udhëtonte, u ...
Dritare | 20-Oct-2019 09:34
Një aksident i rëndë në tunelin Titanë-Elbasan, i mori jetën një 42-vjeçari. Viktima është shtetasi Elton Maçolli, vëllai i deputetes së PS-së, Blerina Gjylameti. Ai humbi jetën, pasi makina me të cilën po udhëtonte, u ...

Aksidenti në Elbasan, viktima është vëllai i deputetes së PS-së
Zbulohet identiteti i personit që mbeti viktimë mbrëmjen e djeshme në një aksident në aksin Tiranë-Elbasan. Mësohet se bëhet fjalë për 42- vjeçarin Elton Maçolli, i cili punonte si pilot helikopteri në bazën ajrore të ...
ABCNews | 20-Oct-2019 08:54
Zbulohet identiteti i personit që mbeti viktimë mbrëmjen e djeshme në një aksident në aksin Tiranë-Elbasan. Mësohet se bëhet fjalë për 42- vjeçarin Elton Maçolli, i cili punonte si pilot helikopteri në bazën ajrore të ...

Shqipëri: Aksident i rëndë në tunel, drejtuesi i mjetit u gjet i djegur
Një aksident i rëndë automobilistik u shënua mbrëmjen e sotme në tunelin e autostradës Tiranë-Elbasan. Një auto-veturë është përplasur me një kamion dhe për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit tip “Seat”. Nga ...
Telegrafi | 19-Oct-2019 23:56
Një aksident i rëndë automobilistik u shënua mbrëmjen e sotme në tunelin e autostradës Tiranë-Elbasan. Një auto-veturë është përplasur me një kamion dhe për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit tip “Seat”. Nga ...

Nuk i ndahen tragjeditë deputetes së PS/ Mbrëmjen e djeshme i vdiq vëllai në aksident, por çfarë ndodhi një vit më parë në familjen e saj (FOTO)
Postuar: 20/10/2019 - 09:41 Zija ka mbuluar sërish familjen e deputetes së PS, Blerina Gjylameti. Natën e mbrëmshme vëllai i saj, Elton Maçolli është përfshirë në një aksident të rëndë në tunelin Tiranë-Elbasan, duke ...
Sot.Al | 20-Oct-2019 09:34
Postuar: 20/10/2019 - 09:41 Zija ka mbuluar sërish familjen e deputetes së PS, Blerina Gjylameti. Natën e mbrëmshme vëllai i saj, Elton Maçolli është përfshirë në një aksident të rëndë në tunelin Tiranë-Elbasan, duke ...

E rëndë për Blerina Gjylametin/ Dje i vdiq vëllai dhe një vit më parë, motra
Mbrëmjen e djeshme një aksident i rëndë i mori jetën 42-vjeçarit, Elton Maçollit, vëllait të deputetes së PS-së, Blerina Gjylametit. Kjo ishte fatkeqësia e dytë në familjen e deputetes, e cila rreth një vit më parë ...
Dritare | 20-Oct-2019 09:34
Mbrëmjen e djeshme një aksident i rëndë i mori jetën 42-vjeçarit, Elton Maçollit, vëllait të deputetes së PS-së, Blerina Gjylametit. Kjo ishte fatkeqësia e dytë në familjen e deputetes, e cila rreth një vit më parë ...

Në aksidentin tragjik në tunel mbrëmë humbi jetën vëllai i deputetes shqiptare
Aksidenti i tmerrshëm që ndodhi mbrëmjen e së shtunës në tunelin që lidh Tiranën me Elbasanin, i ka marrë jetën një 42 vjeçari. Pas mesnatës duke hyrë e diela, policia njoftoi se viktima u identifikua si Elton Maçolli, ...
Zeri | 20-Oct-2019 09:11
Aksidenti i tmerrshëm që ndodhi mbrëmjen e së shtunës në tunelin që lidh Tiranën me Elbasanin, i ka marrë jetën një 42 vjeçari. Pas mesnatës duke hyrë e diela, policia njoftoi se viktima u identifikua si Elton Maçolli, ...

Aksidenti në autostradën Tiranë-Elbasan, viktima është vëllai i deputetes së PS
Mësohet se 42-vjeçari është vëllai i deputetes së PS, Blerina Gjylameti. Sipas policisë, si pasojë e parakalimit të gabuar makina u përplas me një kamion. Përplasja ishte shumë e fortë, duke bërë që makina, e cila ishte ...
Lajminet | 20-Oct-2019 09:05
Mësohet se 42-vjeçari është vëllai i deputetes së PS, Blerina Gjylameti. Sipas policisë, si pasojë e parakalimit të gabuar makina u përplas me një kamion. Përplasja ishte shumë e fortë, duke bërë që makina, e cila ishte ...

Në aksidentin tragjik në tunel mbrëmë humbi jetën vëllai i deputetes shqiptare
Aksidenti i tmerrshëm që ndodhi mbrëmjen e së shtunës në tunelin që lidh Tiranën me Elbasanin, i ka marrë jetën një 42 vjeçari. Pas mesnatës duke hyrë e diela, policia njoftoi se viktima u identifikua si Elton Maçolli, ...
Gazeta Express | 20-Oct-2019 09:01
Aksidenti i tmerrshëm që ndodhi mbrëmjen e së shtunës në tunelin që lidh Tiranën me Elbasanin, i ka marrë jetën një 42 vjeçari. Pas mesnatës duke hyrë e diela, policia njoftoi se viktima u identifikua si Elton Maçolli, ...

Aksidenti në autostradën Tiranë-Elbasan, viktima është vëllai i deputetes së PS
Elton Maçolli është viktima i cili humbi jetën një ditë më parë nga aksidenti në tunelin e Krrabës. Mësohet se 42-vjeçari është vëllai i deputetes së PS, Blerina Gjylameti. Sipas policisë, si pasojë e parakalimit të ...
Aktuale.MK | 20-Oct-2019 08:58
Elton Maçolli është viktima i cili humbi jetën një ditë më parë nga aksidenti në tunelin e Krrabës. Mësohet se 42-vjeçari është vëllai i deputetes së PS, Blerina Gjylameti. Sipas policisë, si pasojë e parakalimit të ...

Tjetër tragjedi në familjen e deputetes socialiste, një vit më parë Gjylameti humbi edhe motrën
Dhimbja ka pllakosur sërish familjen e deputetes së PS, Blerina Gjylameti. Natën e mbrëmshme vëllai i saj, Elton Maçolli është përfshirë në një aksident të rëndë në tunelin Tiranë-Elbasan, duke humbur jetën. Makina që ...
Politiko | 20-Oct-2019 08:51
Dhimbja ka pllakosur sërish familjen e deputetes së PS, Blerina Gjylameti. Natën e mbrëmshme vëllai i saj, Elton Maçolli është përfshirë në një aksident të rëndë në tunelin Tiranë-Elbasan, duke humbur jetën. Makina që ...

Aksident i rëndë në Elbasan | Makina shpërthen në flakë, 1 viktimë
Aksident me pasojë vdekjen e një shtetasi në aksin Elbasan-Tiranë në tunelin e Kërrabës. Ngjarja ndodhi në orët e para të mbrëmjes së të shtunës. Një automjet tip Seat që udhëtonte në drejtimin nga Tirana për në ...
ABCNews | 19-Oct-2019 21:56
Aksident me pasojë vdekjen e një shtetasi në aksin Elbasan-Tiranë në tunelin e Kërrabës. Ngjarja ndodhi në orët e para të mbrëmjes së të shtunës. Një automjet tip Seat që udhëtonte në drejtimin nga Tirana për në ...

Aksidenti në autostradën Tiranë-Elbasan, viktima është vëllai i deputetes së PS
Elton Maçolli është viktima i cili humbi jetën një ditë më parë nga aksidenti në tunelin e Krrabës. Mësohet se 42-vjeçari është vëllai i deputetes së PS, Blerina Gjylameti. Sipas policisë, si pasojë e parakalimit të ...
Klan Kosova | 20-Oct-2019 08:27
Elton Maçolli është viktima i cili humbi jetën një ditë më parë nga aksidenti në tunelin e Krrabës. Mësohet se 42-vjeçari është vëllai i deputetes së PS, Blerina Gjylameti. Sipas policisë, si pasojë e parakalimit të ...

Aksident në Tiranë-Elbasan, një i vdekur
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Elbasan. Një makinë me targa të huaja është përplasur me një kamion. Si pasojë e aksidentit ka mbetur viktimë një person. Për shkak se automjeti ka qenë me ...
Dritare | 19-Oct-2019 22:41
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Elbasan. Një makinë me targa të huaja është përplasur me një kamion. Si pasojë e aksidentit ka mbetur viktimë një person. Për shkak se automjeti ka qenë me ...

Drejtuesi u dogj brenda, publikohen pamjet e frikshme nga aksidenti në autostradën Tiranë-Elbasan ku vdiq një person
Postuar: 19/10/2019 - 22:12 Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në në autostradën Tiranë-Elbasan. Aksidenti mësohet se ka ndodhur këtë mbrëmje, brenda në tunel. Një veturë me targa të huaja dhe një kamion ...
Sot.Al | 19-Oct-2019 22:15
Postuar: 19/10/2019 - 22:12 Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në në autostradën Tiranë-Elbasan. Aksidenti mësohet se ka ndodhur këtë mbrëmje, brenda në tunel. Një veturë me targa të huaja dhe një kamion ...

Aksidenti me një viktimë/ Makina shpërtheu në flakë, shoferi u dogj brenda (DETAJET)
Janë zbuluar detaje të reja nga aksidenti me një viktimë në autostradën Tiranë-Elbasan, i raportuar pak minuta më parë. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth 10 metra nga dalja e tunelit, ku një kamion ka ...
Lapsi | 19-Oct-2019 21:36
Janë zbuluar detaje të reja nga aksidenti me një viktimë në autostradën Tiranë-Elbasan, i raportuar pak minuta më parë. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth 10 metra nga dalja e tunelit, ku një kamion ka ...

Pas përplasjes makina shpërtheu në flakë, shoferi u dogj i gjallë brenda saj
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan. Një makinë është përplasur me një kamion brenda në tunel dhe si pasoje makina e cila ishte me gas ka shpërthyer dhe drejtuesi është djegur ...
Gazeta Express | 19-Oct-2019 21:59
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan. Një makinë është përplasur me një kamion brenda në tunel dhe si pasoje makina e cila ishte me gas ka shpërthyer dhe drejtuesi është djegur ...

Detaje tronditëse, autovetura shpërtheu në flakë pasi u godit nga kamioni, drejtuesi u dogj brenda
Detaje tronditëse janë zbardhur nga aksidenti i ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan, me pasojë vdekjen e një personi. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth ...
BalkanWeb | 19-Oct-2019 21:11
Detaje tronditëse janë zbardhur nga aksidenti i ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan, me pasojë vdekjen e një personi. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved