ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/08/2020 03:18

Lori Hoxha ekspozon hajmalitë e veta

Lori Hoxha ekspozon hajmalitë e veta
Dhe per çdo rast, Lori ka sajuar nje strategji mbrojtese qe e ndan edhe me fans-at. Dje, ajo postoi ne Instagram kendin e preferuar te shtepise, ku vihen re disa kristale dhe qirinj aromatike. “Kristal turmaline te zeze ...
ikub.al | 18-Oct-2019 18:58
Dhe per çdo rast, Lori ka sajuar nje strategji mbrojtese qe e ndan edhe me fans-at. Dje, ajo postoi ne Instagram kendin e preferuar te shtepise, ku vihen re disa kristale dhe qirinj aromatike. “Kristal turmaline te zeze ...

Alketa. Plot falënderime, po aq kunja dhe prapaskenat e C.F.Show
Eventi ishte nje sukses i paralajmeruar me shume te ftuar dhe modele qe prezantuan disa prej punimeve me te reja te stilistit te famshem. Por siç ndodh de pritet, paska pasur edhe prapaskeeena, qe duket se i kane lene ...
ikub.al | 18-Oct-2019 12:51
Eventi ishte nje sukses i paralajmeruar me shume te ftuar dhe modele qe prezantuan disa prej punimeve me te reja te stilistit te famshem. Por siç ndodh de pritet, paska pasur edhe prapaskeeena, qe duket se i kane lene ...

Bebe Rexha shkëlqen në “The Ellen Show”, interpreton live kolonën zanore të “Maleficent 2”
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, publikoi pak ditë më parë klipin e këngës “You Can’t Stop The Girl”. Kjo këngë e cila është kolona zanore e filmit të shumëpritur nga Disney, “Maleficent 2”,u prit mirë ...
Telegrafi | 19-Oct-2019 08:13
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, publikoi pak ditë më parë klipin e këngës “You Can’t Stop The Girl”. Kjo këngë e cila është kolona zanore e filmit të shumëpritur nga Disney, “Maleficent 2”,u prit mirë ...

Yllka Kuqi dhe Ylli Limanin projekt të përbashkët
Yllka Kuqi duket se kohët e fundit po punon për një projekt të ri në lidhje me një ndër këngëtarët më të dashur për të gjithë Ylli Limanin. Lajmin e ka bërë të ditur vete këngëtarja përmes një postimi në rrjetin social ...
VizionPlus | 18-Oct-2019 20:27
Yllka Kuqi duket se kohët e fundit po punon për një projekt të ri në lidhje me një ndër këngëtarët më të dashur për të gjithë Ylli Limanin. Lajmin e ka bërë të ditur vete këngëtarja përmes një postimi në rrjetin social ...

E dashuruar ?! Capital T i nxjerr sekretin Taynës
Projekti i fundit i reperes Tayna nuk është një diss, por një këngë tepër e bukur dedikuar dashurisë. Dihet se artistja i shkruan vetë tekstet, por nuk dihet nëse i referohet jetës së saj personale. Më në fund e kemi ...
Telegraf | 18-Oct-2019 19:56
Projekti i fundit i reperes Tayna nuk është një diss, por një këngë tepër e bukur dedikuar dashurisë. Dihet se artistja i shkruan vetë tekstet, por nuk dihet nëse i referohet jetës së saj personale. Më në fund e kemi ...

Pas koncertit, Lady Gaga futet në vaskë me akull për 10 minuta dhe pastaj në banjë të nxehtë për 20 minuta
Këngëtarja e njohur ndërkombëtarisht, Lady Gaga, prej tash e më shumë se një viti ka shënuar suksese të njëpasnjëshme. Ishte filmi “A star is born”, ai i cili bëri një kthesë të rëndësishme në karrierën e saj, duke e ...
Telegrafi | 18-Oct-2019 23:59
Këngëtarja e njohur ndërkombëtarisht, Lady Gaga, prej tash e më shumë se një viti ka shënuar suksese të njëpasnjëshme. Ishte filmi “A star is born”, ai i cili bëri një kthesë të rëndësishme në karrierën e saj, duke e ...

Rihanna provokon me bikini, ndërsa në New York del biografia e saj fotografike
Ajo sapo ka nxjerrë librin e saj biografik në formatin fotografik, duke u prezantuar në New York me një look leopard, super agresiv dhe seksi. View this post on Instagram A post shared by badgalriri (@badgalriri) on Oct ...
BalkanWeb | 18-Oct-2019 14:15
Ajo sapo ka nxjerrë librin e saj biografik në formatin fotografik, duke u prezantuar në New York me një look leopard, super agresiv dhe seksi. View this post on Instagram A post shared by badgalriri (@badgalriri) on Oct ...

Miley Cyrus fut duart në pantallonat e të dashurit
Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus, është shumë e përfolur për jetën e saj private. Së fundmi, ajo ka nisur një lidhje të re dashurie me Cody Simpson, i cili deri më tani ka qen shok i ngushtë i saj. Ajo është ...
Telegrafi | 18-Oct-2019 23:39
Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus, është shumë e përfolur për jetën e saj private. Së fundmi, ajo ka nisur një lidhje të re dashurie me Cody Simpson, i cili deri më tani ka qen shok i ngushtë i saj. Ajo është ...

Trump në hapjen e “Louis Vuitton” në Texas, po shihet me dyshim
mapo.al Presidenti amerikan Donald Trump iu bashkua të enjten themeluesit dhe drejtuesit ekzekutiv të LVMH, për përurimin e hapjes së fabrikës së re të “Louis Vuitton” në Texas. Ai u shoqërua nga vajza e tij Ivanka ...
Mapo | 18-Oct-2019 14:35
mapo.al Presidenti amerikan Donald Trump iu bashkua të enjten themeluesit dhe drejtuesit ekzekutiv të LVMH, për përurimin e hapjes së fabrikës së re të “Louis Vuitton” në Texas. Ai u shoqërua nga vajza e tij Ivanka ...

Arta Nitaj publikon fotografi të rrallë nga fëmijëria
Bukuroshja Arta Nitaj në ditët e stome është një personazh mjaft me influencë në rrjetet sociale. Ajo e filloi karrierën si modele, më pas si aktore, e ndërsa gjatë këtij viti pati debutimin e saj edhe në politikë, duke ...
Telegrafi | 18-Oct-2019 22:39
Bukuroshja Arta Nitaj në ditët e stome është një personazh mjaft me influencë në rrjetet sociale. Ajo e filloi karrierën si modele, më pas si aktore, e ndërsa gjatë këtij viti pati debutimin e saj edhe në politikë, duke ...

Getoar Selimi pozon pranë “Ferrarit” të tij
Reperi i njohur shqiptar, Getoar Selimi, është shumë i pëlqyer nga mijëra fansa. Ai është njashtu tejet i ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e ...
Telegrafi | 18-Oct-2019 21:52
Reperi i njohur shqiptar, Getoar Selimi, është shumë i pëlqyer nga mijëra fansa. Ai është njashtu tejet i ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e ...

Video virale. E ëma harroi ta puthë, reagimi i dyvjeçarit është fantastik
Vogelushi reagoi duke ngritur duart lart ne koke i zemeruar dhe ne video degjohet teksa thote: Mami, mami mua…. Videoja eshte regjistruar nga ai ati, ndersa nena e tij Diana e postoi videon, ne rrjetet sociale ku mori ...
ikub.al | 18-Oct-2019 11:28
Vogelushi reagoi duke ngritur duart lart ne koke i zemeruar dhe ne video degjohet teksa thote: Mami, mami mua…. Videoja eshte regjistruar nga ai ati, ndersa nena e tij Diana e postoi videon, ne rrjetet sociale ku mori ...

Nora Istrefi me çantë të 2800 eurove
Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, është shumë e pëlqyer nga fansat për stilin e saj. Së fundmi, ajo i befasoi të gjithë me një paraqitje mjaft elegante dhe të kuruar në sfilatën më të fundit të stilistit Valdrin ...
Telegrafi | 18-Oct-2019 19:18
Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, është shumë e pëlqyer nga fansat për stilin e saj. Së fundmi, ajo i befasoi të gjithë me një paraqitje mjaft elegante dhe të kuruar në sfilatën më të fundit të stilistit Valdrin ...

Morena Taraku zbulon datën e publikimit të këngës së re
Morena Taraku së shpejti publikon këngën e re. Morena Taraku ka përfunduar punimet e klipit të ri, dhe ka konfirmuar se gjatë kësaj jave do publikojë këngën e re. Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë një video ...
Telegraf | 18-Oct-2019 12:40
Morena Taraku së shpejti publikon këngën e re. Morena Taraku ka përfunduar punimet e klipit të ri, dhe ka konfirmuar se gjatë kësaj jave do publikojë këngën e re. Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë një video ...

Kate Upton publikon fotografi të rrallë të vajzës
Fansja numër 1 e babait. Kate Upton postoi një fotografi në Instagram, të vajzës së saj Genevieve, 11 muajshe, duke bërë tifo për babanë e saj, Justin Verlander në lojën e tij në bejsboll, transmeton Klan Kosova. “Shko ...
Klan Kosova | 19-Oct-2019 08:10
Fansja numër 1 e babait. Kate Upton postoi një fotografi në Instagram, të vajzës së saj Genevieve, 11 muajshe, duke bërë tifo për babanë e saj, Justin Verlander në lojën e tij në bejsboll, transmeton Klan Kosova. “Shko ...

Noizy thotë se flamuri kombëtar shqiptar është më i bukuri në botë
Noizy është goxha aktiv në rrjete sociale, në të cilat njofton fansat për çdo gjë rreth tij, shkruan lajmi.net. Së fundi, reperi ka postuar një foto, në të cilën shfaqi flamurin kombëtar shqiptar dhe e quan më të ...
Arbresh | 19-Oct-2019 00:17
Noizy është goxha aktiv në rrjete sociale, në të cilat njofton fansat për çdo gjë rreth tij, shkruan lajmi.net. Së fundi, reperi ka postuar një foto, në të cilën shfaqi flamurin kombëtar shqiptar dhe e quan më të ...

Adoleshenca e Bebe Rexhës: Më tallnin çdo ditë! Ja çfarë bënin mësuesit
Bebe Rexha ka lindur në Amerikë dhe ka zhvilluar karrierën si këngëtare, por adoleshenca e saj nuk ishte aq e bukur. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka zbuluar me anë të një postimi në Instagram se cfarë ka përjetuar. ...
TetovaSot | 19-Oct-2019 00:10
Bebe Rexha ka lindur në Amerikë dhe ka zhvilluar karrierën si këngëtare, por adoleshenca e saj nuk ishte aq e bukur. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka zbuluar me anë të një postimi në Instagram se cfarë ka përjetuar. ...

Noizy thotë se flamuri kombëtar shqiptar është më i bukuri në botë
Noizy është goxha aktiv në rrjete sociale, në të cilat njofton fansat për çdo gjë rreth tij, shkruan . Së fundi, reperi ka postuar një foto, në të cilën shfaqi flamurin kombëtar shqiptar dhe e quan më të bukurin në ...
Lajminet | 19-Oct-2019 00:00
Noizy është goxha aktiv në rrjete sociale, në të cilat njofton fansat për çdo gjë rreth tij, shkruan . Së fundi, reperi ka postuar një foto, në të cilën shfaqi flamurin kombëtar shqiptar dhe e quan më të bukurin në ...

Kejvina vazhdon të pëlqehet me dukjen e saj
Derisa po bën rolin e modeles, Kejvina Kthella kujdeset që të publikojë disa fotografi edhe në rrjetet sociale. Ajo ka zgjedhur këtë formë për të mbajtur lidhjen me ndjekësit e saj të shumtë, ndërsa vetëm në Instagram ...
Telegrafi | 18-Oct-2019 16:08
Derisa po bën rolin e modeles, Kejvina Kthella kujdeset që të publikojë disa fotografi edhe në rrjetet sociale. Ajo ka zgjedhur këtë formë për të mbajtur lidhjen me ndjekësit e saj të shumtë, ndërsa vetëm në Instagram ...

Britney Spears publikon foto me partnerin në jahtin luksoz
Britney Spears ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat shfaqet në top-formë, shkruan . Këngëtarja në foto shihej teksa relaksohej në pushime bashkë me partnerin, me të cilin u shfaq e veshur në ...
Lajminet | 18-Oct-2019 23:32
Britney Spears ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat shfaqet në top-formë, shkruan . Këngëtarja në foto shihej teksa relaksohej në pushime bashkë me partnerin, me të cilin u shfaq e veshur në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved