ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/07/2020 05:47

Lori Hoxha ekspozon hajmalitë e veta

Lori Hoxha ekspozon hajmalitë e veta
Dhe per çdo rast, Lori ka sajuar nje strategji mbrojtese qe e ndan edhe me fans-at. Dje, ajo postoi ne Instagram kendin e preferuar te shtepise, ku vihen re disa kristale dhe qirinj aromatike. “Kristal turmaline te zeze ...
ikub.al | 18-Oct-2019 18:58
Dhe per çdo rast, Lori ka sajuar nje strategji mbrojtese qe e ndan edhe me fans-at. Dje, ajo postoi ne Instagram kendin e preferuar te shtepise, ku vihen re disa kristale dhe qirinj aromatike. “Kristal turmaline te zeze ...

Alketa. Plot falënderime, po aq kunja dhe prapaskenat e C.F.Show
Eventi ishte nje sukses i paralajmeruar me shume te ftuar dhe modele qe prezantuan disa prej punimeve me te reja te stilistit te famshem. Por siç ndodh de pritet, paska pasur edhe prapaskeeena, qe duket se i kane lene ...
ikub.al | 18-Oct-2019 12:51
Eventi ishte nje sukses i paralajmeruar me shume te ftuar dhe modele qe prezantuan disa prej punimeve me te reja te stilistit te famshem. Por siç ndodh de pritet, paska pasur edhe prapaskeeena, qe duket se i kane lene ...

Yllka Kuqi dhe Ylli Limanin projekt të përbashkët
Yllka Kuqi duket se kohët e fundit po punon për një projekt të ri në lidhje me një ndër këngëtarët më të dashur për të gjithë Ylli Limanin. Lajmin e ka bërë të ditur vete këngëtarja përmes një postimi në rrjetin social ...
VizionPlus | 18-Oct-2019 20:27
Yllka Kuqi duket se kohët e fundit po punon për një projekt të ri në lidhje me një ndër këngëtarët më të dashur për të gjithë Ylli Limanin. Lajmin e ka bërë të ditur vete këngëtarja përmes një postimi në rrjetin social ...

Rihanna provokon me bikini, ndërsa në New York del biografia e saj fotografike
Ajo sapo ka nxjerrë librin e saj biografik në formatin fotografik, duke u prezantuar në New York me një look leopard, super agresiv dhe seksi. View this post on Instagram A post shared by badgalriri (@badgalriri) on Oct ...
BalkanWeb | 18-Oct-2019 14:15
Ajo sapo ka nxjerrë librin e saj biografik në formatin fotografik, duke u prezantuar në New York me një look leopard, super agresiv dhe seksi. View this post on Instagram A post shared by badgalriri (@badgalriri) on Oct ...

Trump në hapjen e “Louis Vuitton” në Texas, po shihet me dyshim
mapo.al Presidenti amerikan Donald Trump iu bashkua të enjten themeluesit dhe drejtuesit ekzekutiv të LVMH, për përurimin e hapjes së fabrikës së re të “Louis Vuitton” në Texas. Ai u shoqërua nga vajza e tij Ivanka ...
Mapo | 18-Oct-2019 14:35
mapo.al Presidenti amerikan Donald Trump iu bashkua të enjten themeluesit dhe drejtuesit ekzekutiv të LVMH, për përurimin e hapjes së fabrikës së re të “Louis Vuitton” në Texas. Ai u shoqërua nga vajza e tij Ivanka ...

Video virale. E ëma harroi ta puthë, reagimi i dyvjeçarit është fantastik
Vogelushi reagoi duke ngritur duart lart ne koke i zemeruar dhe ne video degjohet teksa thote: Mami, mami mua…. Videoja eshte regjistruar nga ai ati, ndersa nena e tij Diana e postoi videon, ne rrjetet sociale ku mori ...
ikub.al | 18-Oct-2019 11:28
Vogelushi reagoi duke ngritur duart lart ne koke i zemeruar dhe ne video degjohet teksa thote: Mami, mami mua…. Videoja eshte regjistruar nga ai ati, ndersa nena e tij Diana e postoi videon, ne rrjetet sociale ku mori ...

Getoar Selimi pozon pranë “Ferrarit” të tij
Reperi i njohur shqiptar, Getoar Selimi, është shumë i pëlqyer nga mijëra fansa. Ai është njashtu tejet i ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e ...
Telegrafi | 18-Oct-2019 21:52
Reperi i njohur shqiptar, Getoar Selimi, është shumë i pëlqyer nga mijëra fansa. Ai është njashtu tejet i ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e ...

Nora Istrefi me çantë të 2800 eurove
Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, është shumë e pëlqyer nga fansat për stilin e saj. Së fundmi, ajo i befasoi të gjithë me një paraqitje mjaft elegante dhe të kuruar në sfilatën më të fundit të stilistit Valdrin ...
Telegrafi | 18-Oct-2019 19:18
Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, është shumë e pëlqyer nga fansat për stilin e saj. Së fundmi, ajo i befasoi të gjithë me një paraqitje mjaft elegante dhe të kuruar në sfilatën më të fundit të stilistit Valdrin ...

Morena Taraku zbulon datën e publikimit të këngës së re
Morena Taraku së shpejti publikon këngën e re. Morena Taraku ka përfunduar punimet e klipit të ri, dhe ka konfirmuar se gjatë kësaj jave do publikojë këngën e re. Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë një video ...
Telegraf | 18-Oct-2019 12:40
Morena Taraku së shpejti publikon këngën e re. Morena Taraku ka përfunduar punimet e klipit të ri, dhe ka konfirmuar se gjatë kësaj jave do publikojë këngën e re. Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë një video ...

Kejvina vazhdon të pëlqehet me dukjen e saj
Derisa po bën rolin e modeles, Kejvina Kthella kujdeset që të publikojë disa fotografi edhe në rrjetet sociale. Ajo ka zgjedhur këtë formë për të mbajtur lidhjen me ndjekësit e saj të shumtë, ndërsa vetëm në Instagram ...
Telegrafi | 18-Oct-2019 16:08
Derisa po bën rolin e modeles, Kejvina Kthella kujdeset që të publikojë disa fotografi edhe në rrjetet sociale. Ajo ka zgjedhur këtë formë për të mbajtur lidhjen me ndjekësit e saj të shumtë, ndërsa vetëm në Instagram ...

Kjo vogëlushe e ëmbel u rrit të bëhej yll botëror
Selena Marie Gomez është një nga këngëtarët më të admiruara në industrinë e muzikës dhe kjo nuk mund të mohohet. Ylli botëror dikur personi më i ndjekur në Instagram tani e treta, ka ndarë së fundmi në instagram një ...
Aktuale.MK | 18-Oct-2019 22:12
Selena Marie Gomez është një nga këngëtarët më të admiruara në industrinë e muzikës dhe kjo nuk mund të mohohet. Ylli botëror dikur personi më i ndjekur në Instagram tani e treta, ka ndarë së fundmi në instagram një ...

Nga një prej yjeve të Hollywoodit dhe femrave më atraktive, Carmen tash merret me argëtimin e njerëzve nëpër ndeja
Në vitet e nëntëdhjeta, Carmen Electra ka qenë yll i madh dhe një prej femrave më atraktive në botë, por sot tregimi për të është më ndryshe. Aktorja dhe modelja e nisi karrierën si valltare, ndërsa jeta i ndryshoi kur ...
Telegrafi | 18-Oct-2019 14:15
Në vitet e nëntëdhjeta, Carmen Electra ka qenë yll i madh dhe një prej femrave më atraktive në botë, por sot tregimi për të është më ndryshe. Aktorja dhe modelja e nisi karrierën si valltare, ndërsa jeta i ndryshoi kur ...

Stilistja shqiptare fustan për partneren e Ronaldos
Partnerja e yllit portugez të futbollit, Cristiano Ronaldo-s, u shfaq para dy ditesh në një event në Shanghai, me një fustan që e tregonte tepër joshëse. Siç e tregoi edhe vetë në profilin e saj në Instagram, fustani ...
VizionPlus | 18-Oct-2019 10:10
Partnerja e yllit portugez të futbollit, Cristiano Ronaldo-s, u shfaq para dy ditesh në një event në Shanghai, me një fustan që e tregonte tepër joshëse. Siç e tregoi edhe vetë në profilin e saj në Instagram, fustani ...

Bebe Rexha tregon si e quanin në shkollë
Bebe Rexha ka zbuluar së fundmi se jeta e saj s’ka qenë aq e thjeshtë para fames. Në një postim në “Instagram” këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare ka treguar edhe një episod tepër të sikletshëm nga......
Zeri | 18-Oct-2019 21:45
Bebe Rexha ka zbuluar së fundmi se jeta e saj s’ka qenë aq e thjeshtë para fames. Në një postim në “Instagram” këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare ka treguar edhe një episod tepër të sikletshëm nga......

Bukuroshen televizive e tradhton veshja, i ekspozohet gjoksi dhe organi gjenitali në rrugë
Selena Marie Gomez është një nga këngëtarët më të admiruara në industrinë e muzikës dhe kjo nuk mund të mohohet . Ylli botëror dikur personi më i ndjekur në Instagram tani e treta, ka ndarë së fundmi në instagram një ...
GazetaBlic | 18-Oct-2019 21:42
Selena Marie Gomez është një nga këngëtarët më të admiruara në industrinë e muzikës dhe kjo nuk mund të mohohet . Ylli botëror dikur personi më i ndjekur në Instagram tani e treta, ka ndarë së fundmi në instagram një ...

Bebe Rexha tregon se për çka e ngucnin në shkollë
Bebe Rexha ka zbuluar së fundmi se jeta e saj s’ka qenë aq e thjeshtë para fames. Në një postim në “Instagram” këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare ka treguar edhe një episod tepër të sikletshëm nga adoleshenca. ...
InFokusi | 18-Oct-2019 21:29
Bebe Rexha ka zbuluar së fundmi se jeta e saj s’ka qenë aq e thjeshtë para fames. Në një postim në “Instagram” këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare ka treguar edhe një episod tepër të sikletshëm nga adoleshenca. ...

Yllka publikon një pjesë të këngës së re
Yllka Kuqi ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor, të cilin pritet ta publikojë së shpejti, shkruan . Këngëtarja, përmes një postimi në Instagram ka publikuar disa sekuenca të këngës së re, të cilën e sjell të ...
Lajminet | 18-Oct-2019 21:03
Yllka Kuqi ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor, të cilin pritet ta publikojë së shpejti, shkruan . Këngëtarja, përmes një postimi në Instagram ka publikuar disa sekuenca të këngës së re, të cilën e sjell të ...

Kjo vogëlushe e ëmbel u rrit të bëhej yll botëror
Linda Halimi vazhdon t’i përkushtohet palestrës. Linda Halimi kohë më parë befasoi me ndryshimin drastik që e bëri në linjat trupore. Ajo largoi kilet e tepërta, ndërsa tani qëndron në top-formë, por nuk i ndalon ...
GazetaBlic | 18-Oct-2019 20:56
Linda Halimi vazhdon t’i përkushtohet palestrës. Linda Halimi kohë më parë befasoi me ndryshimin drastik që e bëri në linjat trupore. Ajo largoi kilet e tepërta, ndërsa tani qëndron në top-formë, por nuk i ndalon ...

Adoleshenca e Bebe Rexhës: Më tallnin çdo ditë! Ja çfarë bënin mësuesit
Bebe Rexha ka lindur në Amerikë dhe ka zhvilluar karrierën si këngëtare, por adoleshenca e saj nuk ishte aq e bukur. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka zbuluar me anë të një postimi në Instagram se cfarë ka përjetuar. ...
Alsat-M | 18-Oct-2019 20:49
Bebe Rexha ka lindur në Amerikë dhe ka zhvilluar karrierën si këngëtare, por adoleshenca e saj nuk ishte aq e bukur. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka zbuluar me anë të një postimi në Instagram se cfarë ka përjetuar. ...

Gisele Bunchen dhe e ëma e re, ngjajnë si dy pika uji! Kur bukuria është në gene!
Fotot e hedhura në Instagram flasin vetë: është përgjegjësi e madhe të jesh nëna e një supermodeleje, madje e njërës prej më të bukurave dhe të superpaguarave të planetit. Gisele Bundchen nuk ka nevojë për prezantime, ...
Bordo | 18-Oct-2019 20:46
Fotot e hedhura në Instagram flasin vetë: është përgjegjësi e madhe të jesh nëna e një supermodeleje, madje e njërës prej më të bukurave dhe të superpaguarave të planetit. Gisele Bundchen nuk ka nevojë për prezantime, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved