ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/07/2020 03:08

Ish-modelja e Playboy kandidon për presidente të Kroacisë

Ish-modelja e Playboy kandidon për presidente të Kroacisë
Ava Karabatic është një ish-modele e Playboy e cila së fundmi ka vendosur ti befasoj të gjithë, pasi do të kandidojë për Presidente të Kroacisë. View this post on Instagram
BalkanWeb | 16-Oct-2019 19:29
Ava Karabatic është një ish-modele e Playboy e cila së fundmi ka vendosur ti befasoj të gjithë, pasi do të kandidojë për Presidente të Kroacisë. View this post on Instagram

Zgjidhet gruaja më e bukur në botë sipas ekuacionit të Greqisë së lashtë
Gruaja më e bukur në botë, sipas Golden Ratio Beauty Phi, një mënyrë matematikore që përdorej në Greqinë e lashtë për të përcaktuar nivelin e bukurisë, është Bella Hadid.
Top Channel | 16-Oct-2019 15:15
Gruaja më e bukur në botë, sipas Golden Ratio Beauty Phi, një mënyrë matematikore që përdorej në Greqinë e lashtë për të përcaktuar nivelin e bukurisë, është Bella Hadid.

Formula matematikore vendos Bella Hadid në krye të femrave më të bukura në botë
Supermodelja 23 vjeçare, motra e Gigi Hadid pershtatet me te ashtuquajturin rregullin e Arte te Bukurise Phi ose Fi te llogaritur nga Greket e Lashte per te kuantifikuar bukurine. Kjo eshte nje formule matematikore qe ...
ikub.al | 16-Oct-2019 14:14
Supermodelja 23 vjeçare, motra e Gigi Hadid pershtatet me te ashtuquajturin rregullin e Arte te Bukurise Phi ose Fi te llogaritur nga Greket e Lashte per te kuantifikuar bukurine. Kjo eshte nje formule matematikore qe ...

I gjuajnë me gotë birre, sulmuesi tregohet një portier i vërtetë/ VD
mapo.al Kemi parë festime golash nga më të ndryshmet, por ajo që ka bërë lojtari i Almere City, Shayon Harrison është me të vërtetë e veçantë. Sulmuesi 22-vjeçar kaloi skuadrën në avantazh kundër ‘Go Ahead Eagles’ në ...
Mapo | 16-Oct-2019 15:52
mapo.al Kemi parë festime golash nga më të ndryshmet, por ajo që ka bërë lojtari i Almere City, Shayon Harrison është me të vërtetë e veçantë. Sulmuesi 22-vjeçar kaloi skuadrën në avantazh kundër ‘Go Ahead Eagles’ në ...

Fytyra më perfekte/ Modelja seksi shpallet femra më e bukur në botë
Bella Hadid shpallet femra më e bukur në botë. Sipas, “Golden Ratio of Beauty”, Blla Hadid është shpallur femra më e bukur në botë, për formën e fytyrës, buzët, etj.
Top Channel | 16-Oct-2019 14:25
Bella Hadid shpallet femra më e bukur në botë. Sipas, “Golden Ratio of Beauty”, Blla Hadid është shpallur femra më e bukur në botë, për formën e fytyrës, buzët, etj.

Me një fotografi atraktive para pasqyrës, Arta Nitaj thotë se e mori atë që deshi
Bukuroshja Arta Nitaj vazhdon të tërheqë vëmendjen herë pas here me postimet e saj në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo shijoi disa ditë të mira pushimi në Dubai, e ndërsa vazhdimisht ka sjell për fansat fotografi dhe ...
Telegrafi | 16-Oct-2019 23:52
Bukuroshja Arta Nitaj vazhdon të tërheqë vëmendjen herë pas here me postimet e saj në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo shijoi disa ditë të mira pushimi në Dubai, e ndërsa vazhdimisht ka sjell për fansat fotografi dhe ...

E diela ndryshe e Sonila Meços
Por nese mendoni se ajo eshte dite wow, me shetitje e argetime ne vende ekzotike dhe me makina te shtrenjta, qe do te ishin te natyrshme per nje VIP si ajo, e diela e Soniles nuk ndryshon shume nga tonat. Ajo qe na ...
ikub.al | 16-Oct-2019 12:23
Por nese mendoni se ajo eshte dite wow, me shetitje e argetime ne vende ekzotike dhe me makina te shtrenjta, qe do te ishin te natyrshme per nje VIP si ajo, e diela e Soniles nuk ndryshon shume nga tonat. Ajo qe na ...

Policia tërhoqi nga qarkullimi veturën e tij, mediat gjermane shkruajnë për Stresin dhe klipin e tij të fundit
Reperi i njohur shqiptar Arkimed Lushaj – Stresi, ka tërhequr së fundmi vëmendjen edhe të mediave në Gjermani. Gazeta gjermane “Bild” , shkroi se si Policia e Policia e Dusseldorfit, kishte tërhequr nga qarkullimi ...
Telegrafi | 16-Oct-2019 19:29
Reperi i njohur shqiptar Arkimed Lushaj – Stresi, ka tërhequr së fundmi vëmendjen edhe të mediave në Gjermani. Gazeta gjermane “Bild” , shkroi se si Policia e Policia e Dusseldorfit, kishte tërhequr nga qarkullimi ...

Anxhgelina Hadergjonaj. Si po vuan pasojat e ngrohjes globale
Dhe keshtu, ato kane arritur deri tek Anxhelina, qe shqetesimin e vet e ka ndare edhe me fans-at. Bukuroshja ka postuar nje foto ku ajo shihet vetem me nje xhakete dhe thuajse dekolte, duke shperfaqur keshtu jo pak nga ...
ikub.al | 16-Oct-2019 12:03
Dhe keshtu, ato kane arritur deri tek Anxhelina, qe shqetesimin e vet e ka ndare edhe me fans-at. Bukuroshja ka postuar nje foto ku ajo shihet vetem me nje xhakete dhe thuajse dekolte, duke shperfaqur keshtu jo pak nga ...

Dafina Zeqiri jep një imazh jo të mirë, fotografohet me fëmijët me gishtat e mesëm të ngritur përpjetë
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, publikoi së fundmi një set të ri fotografik në Instagram, duke rrëmbyer vëmendjen e fansave të saj të shumtë. Ajo vazhdon të jetë ndër këngëtaret më të pëlqyera nga ...
Telegrafi | 16-Oct-2019 19:06
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, publikoi së fundmi një set të ri fotografik në Instagram, duke rrëmbyer vëmendjen e fansave të saj të shumtë. Ajo vazhdon të jetë ndër këngëtaret më të pëlqyera nga ...

“Virgjëreshat”, Plaka: Na e shpifën, ky vend ofron më shumë se kaq
mapo.al Mediat e huaja vijojnë ta shohin Shqipërinë si një vend ekzotik dhe fokusohen tek histori që të tilla si virgjëreshat e betuara në zonën e malësisë duke u sjellë lexuesve a shikuesve të tyre një tablo gati-gati ...
Mapo | 16-Oct-2019 12:26
mapo.al Mediat e huaja vijojnë ta shohin Shqipërinë si një vend ekzotik dhe fokusohen tek histori që të tilla si virgjëreshat e betuara në zonën e malësisë duke u sjellë lexuesve a shikuesve të tyre një tablo gati-gati ...

Ata që postojnë selfie shihen nga tjerët si më pak të suksesshëm, më të pa sigurt dhe më pak aventuresk
E keni gjetur një vend të bukur për të bërë foto, keni bërë dhjetëra selfie dhe keni shpenzuar shumë kohë për ta zgjedhur më të mirën që ta postoni. Por, nuk është kaq e thjeshtë! Sado që mendoni se po dukeni mirë në ...
Telegrafi | 16-Oct-2019 17:02
E keni gjetur një vend të bukur për të bërë foto, keni bërë dhjetëra selfie dhe keni shpenzuar shumë kohë për ta zgjedhur më të mirën që ta postoni. Por, nuk është kaq e thjeshtë! Sado që mendoni se po dukeni mirë në ...

Bella Hadid shpallet femra më e bukur në botë
Bella Hadid kryeson në listën e femrave më të bukura në botë. Ajo ka arritur të lërë pas emra të njohur të ekranit si motra e saj Gigi Hadid, Beyonce, Cara Delevigne dhe Katy Perry. Një kirurge estetike e ka shpallur ...
Telegraf | 16-Oct-2019 13:49
Bella Hadid kryeson në listën e femrave më të bukura në botë. Ajo ka arritur të lërë pas emra të njohur të ekranit si motra e saj Gigi Hadid, Beyonce, Cara Delevigne dhe Katy Perry. Një kirurge estetike e ka shpallur ...

Rita Ora rikthen në vëmendje pushimet verore
Rita Ora, këngëtarja me origjinë shqiptare gjithmonë është në qendër të vëmendjes për stilin, paraqitjen dhe jetën që ajo bën. Artistja është tepër aktive në rrjete sociale, në të cilat ndan shpesh momente të veçanta ...
VizionPlus | 16-Oct-2019 13:14
Rita Ora, këngëtarja me origjinë shqiptare gjithmonë është në qendër të vëmendjes për stilin, paraqitjen dhe jetën që ajo bën. Artistja është tepër aktive në rrjete sociale, në të cilat ndan shpesh momente të veçanta ...

Eni Koçi “rrezikon” jetën e Gencit për një foto
Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kishin vendosur ta kalonin në natyrë fundjavën. Në postimin e Enit në Instagram, ata e shfaqin qartë që janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin! Themi këtë pasi, shumë pak pas këtij momenti ...
VizionPlus | 16-Oct-2019 12:44
Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kishin vendosur ta kalonin në natyrë fundjavën. Në postimin e Enit në Instagram, ata e shfaqin qartë që janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin! Themi këtë pasi, shumë pak pas këtij momenti ...

Miranda Kerr bëhet nënë për herë të tretë
Modelja e famshme australiane, Miranda Kerr, është bërë nënë për herë të tretë. Supermodelja 36-vjeçare dhe bashkëthemeluesi i Snapchat, 29 vjeçar, Evan Spiegel, u bënë edhe me një djalë, teksa lajmin e ka konfirmuar ...
Telegrafi | 16-Oct-2019 15:02
Modelja e famshme australiane, Miranda Kerr, është bërë nënë për herë të tretë. Supermodelja 36-vjeçare dhe bashkëthemeluesi i Snapchat, 29 vjeçar, Evan Spiegel, u bënë edhe me një djalë, teksa lajmin e ka konfirmuar ...

Rita Ora tregon me fotografi për pushimet e saj të mrekullueshme
Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj disa fotografi nga pushimet që i ka kaluar në Greqi. Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, është gjithmonë në qendër të vëmendjes për stilin, paraqitjen dhe jetën që ajo bën. Artistja shqiptare ...
AlbInfo | 17-Oct-2019 00:23
Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj disa fotografi nga pushimet që i ka kaluar në Greqi. Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, është gjithmonë në qendër të vëmendjes për stilin, paraqitjen dhe jetën që ajo bën. Artistja shqiptare ...

Elena Ora rrëmben vëmendjen me veshjen glamuroze
Motra e këngëtares Rita Ora, Elena, e ka marrë vëmendjen e ndjekësve në Instagram, shkruan . Ajo e ka publikuar një foto në të cilën shfaqet e veshur në mënyrë shumë elegante dhe joshëse në të njëjtën kohë. “Koha për ...
Lajminet | 16-Oct-2019 23:33
Motra e këngëtares Rita Ora, Elena, e ka marrë vëmendjen e ndjekësve në Instagram, shkruan . Ajo e ka publikuar një foto në të cilën shfaqet e veshur në mënyrë shumë elegante dhe joshëse në të njëjtën kohë. “Koha për ...

Tayna bën 1 milionë ndjekës në Instagram, i përshëndet me video seksi
Reperja Tayna mbrëmë realizoi këngën e saj të re “Sicko”, një këngë paksa më e lehtë sesa këngët e tjera E kënga e saj sot arriti më shumë se 1 milion klikime por pos këtij suksesi Tayna arriti edhe një sukses tjetër. ...
Gazeta Express | 16-Oct-2019 23:01
Reperja Tayna mbrëmë realizoi këngën e saj të re “Sicko”, një këngë paksa më e lehtë sesa këngët e tjera E kënga e saj sot arriti më shumë se 1 milion klikime por pos këtij suksesi Tayna arriti edhe një sukses tjetër. ...

Dafina Zeqiri shfaqet me plot stil në imazhet e reja
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, këtë vit është rikthyer fuqishëm me projekte muzikore, ndërsa ishte e pranishme në mbrëmje të ndryshme. Bukuroshja po ashtu është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet ...
Telegrafi | 16-Oct-2019 14:25
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, këtë vit është rikthyer fuqishëm me projekte muzikore, ndërsa ishte e pranishme në mbrëmje të ndryshme. Bukuroshja po ashtu është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved