ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/07/2020 06:20

Lista e Manchester Unitedit për afatin kalimtar të janarit – Mandzukic, Muller dhe Sancho plus edhe disa yje të Ligës Premier do të tentohen

Lista e Manchester Unitedit për afatin kalimtar të janarit – Mandzukic, Muller dhe Sancho plus edhe disa yje të Ligës Premier do të tentohen
Afati kalimtar i janarit pritet të jetë një shpëtim për shumë klub, ndërsa do të jetë vendimtare për Manchester Unitedin pasi ata po shikojnë ta rregullojnë skuadrën e tyre për të mbajtur ritmin me rivalët e tyre në ...
Telegrafi | 16-Oct-2019 21:08
Afati kalimtar i janarit pritet të jetë një shpëtim për shumë klub, ndërsa do të jetë vendimtare për Manchester Unitedin pasi ata po shikojnë ta rregullojnë skuadrën e tyre për të mbajtur ritmin me rivalët e tyre në ...

Arrihet akordi, Allegri merr drejtimin e Manchester
Massimiliano Allegri do të jetë një trajner i ri i Manchester United. Kështu shkruajnë mediat italiane e angleze të cilat theksojnë se akordi mes palëve është arritur tashmë dhe pritet që shumë shpejt të bëhet zyrtare. ...
VizionPlus | 16-Oct-2019 18:52
Massimiliano Allegri do të jetë një trajner i ri i Manchester United. Kështu shkruajnë mediat italiane e angleze të cilat theksojnë se akordi mes palëve është arritur tashmë dhe pritet që shumë shpejt të bëhet zyrtare. ...

Edhe Pogba mungon te Unitedi në derbin ndaj Liverpoolit
Paul Pogba i është shtuar listës së lojtarëve të lënduar te Manchester United. Pas David de Geas edhe mesfushori francez nuk do të jetë në listë për takimin ndaj Liverpoolit që zhvillohet në këtë fundjavë. Sipas mediave ...
Telegrafi | 16-Oct-2019 19:25
Paul Pogba i është shtuar listës së lojtarëve të lënduar te Manchester United. Pas David de Geas edhe mesfushori francez nuk do të jetë në listë për takimin ndaj Liverpoolit që zhvillohet në këtë fundjavë. Sipas mediave ...

Manchester United me mungesa “big”, Solskjaer në hall
Manchester United konfirmon mungesën e dy ‘yjeve’ të ekipit, Paul Pogba dhe David De Gea për klasiken angleze këtë fundjavë kundër Liverpool-it. Solskjaer do ti duhet ti bëjë llogaritë pa dyshen e titullarëve kundër ...
ABCNews | 16-Oct-2019 20:33
Manchester United konfirmon mungesën e dy ‘yjeve’ të ekipit, Paul Pogba dhe David De Gea për klasiken angleze këtë fundjavë kundër Liverpool-it. Solskjaer do ti duhet ti bëjë llogaritë pa dyshen e titullarëve kundër ...

Lista e Manchester Unitedit për afatin kalimtar të janarit – Mandzukic, Muller dhe Sancho plus edhe disa yje të Ligës Premier do të tentohen
Afati kalimtar i janarit pritet të jetë një shpëtim për shumë klub, ndërsa do të jetë vendimtare për Manchester Unitedin pasi ata po shikojnë ta rregullojnë skuadrën e tyre për të mbajtur ritmin me rivalët e tyre në ...
E Dua Sportin | 16-Oct-2019 23:01
Afati kalimtar i janarit pritet të jetë një shpëtim për shumë klub, ndërsa do të jetë vendimtare për Manchester Unitedin pasi ata po shikojnë ta rregullojnë skuadrën e tyre për të mbajtur ritmin me rivalët e tyre në ...

Dy yjet e Juventusit, transferimet e para të Allegrit te Man Utd
Trajneri italian dëshiron të merr me vete në ‘Old Trafford’ edhe dy yje te Juventusit, nëse përzgjidhet si pasues i Ole Gunnar Solskjaer, sipas raportimeve, përcjell . Thuhet se Allegri tashmë ka zhvilluar bisedime me ...
Lajminet | 16-Oct-2019 22:36
Trajneri italian dëshiron të merr me vete në ‘Old Trafford’ edhe dy yje te Juventusit, nëse përzgjidhet si pasues i Ole Gunnar Solskjaer, sipas raportimeve, përcjell . Thuhet se Allegri tashmë ka zhvilluar bisedime me ...

Federata e Futbollit të Çekisë anulon shitjen e biletave ‘online’ për ndeshjen me Kosovën, mësoni arsyen
Paul Pogba dhe David de Gea do të mungojnë në superderbin e së dielës në Premierligë mes Manchester Unitedit dhe Liverpoolit. De Gea u detyrua ta braktisë lojën në barazimin e Spanjës 1:1 kundër Suedisë të martën ...
GazetaBlic | 16-Oct-2019 21:39
Paul Pogba dhe David de Gea do të mungojnë në superderbin e së dielës në Premierligë mes Manchester Unitedit dhe Liverpoolit. De Gea u detyrua ta braktisë lojën në barazimin e Spanjës 1:1 kundër Suedisë të martën ...

United pa Pogban dhe De Gean kundër Liverpoolit
Paul Pogba dhe David de Gea do të mungojnë në superderbin e së dielës në Premierligë mes Manchester Unitedit dhe Liverpoolit. De Gea u detyrua ta braktisë lojën në barazimin e Spanjës 1:1 kundër Suedisë të martën ...
Koha.mk | 16-Oct-2019 21:35
Paul Pogba dhe David de Gea do të mungojnë në superderbin e së dielës në Premierligë mes Manchester Unitedit dhe Liverpoolit. De Gea u detyrua ta braktisë lojën në barazimin e Spanjës 1:1 kundër Suedisë të martën ...

ZYRTARE: Manchester Unitedit do ti mungojnë dy yjet e skuadrës në derbin ndaj Liverpoolit
Paul Pogba dhe David de Gea do të mungojnë në superderbin e së dielës në Premierligë mes Manchester Unitedit dhe Liverpoolit. De Gea u detyrua ta braktisë lojën në barazimin e Spanjës 1:1 kundër Suedisë të martën ...
InFokusi | 16-Oct-2019 21:32
Paul Pogba dhe David de Gea do të mungojnë në superderbin e së dielës në Premierligë mes Manchester Unitedit dhe Liverpoolit. De Gea u detyrua ta braktisë lojën në barazimin e Spanjës 1:1 kundër Suedisë të martën ...

De Gea pritet të mungojë deri në dy muaj te Unitedi
David de Gea do ta humb përballjen e Manchester unitedi ndaj Liverpoolit në këtë fundjavë shkaku i lëndimit të pësuar me Spanjën. Portieri kryesor i Djajve të Kuq pësoi lëndim gjatë përballjes së ‘Furisë së Kuqe’ me ...
Telegrafi | 16-Oct-2019 16:46
David de Gea do ta humb përballjen e Manchester unitedi ndaj Liverpoolit në këtë fundjavë shkaku i lëndimit të pësuar me Spanjën. Portieri kryesor i Djajve të Kuq pësoi lëndim gjatë përballjes së ‘Furisë së Kuqe’ me ...

Edhe Pogba mungon te Unitedi në derbin ndaj Liverpoolit
Paul Pogba i është shtuar listës së lojtarëve të lënduar te Manchester United. Pas David de Geas edhe mesfushori francez nuk do të jetë në listë për takimin ndaj Liverpoolit që zhvillohet në këtë fundjavë. Sipas mediave ...
E Dua Sportin | 16-Oct-2019 21:01
Paul Pogba i është shtuar listës së lojtarëve të lënduar te Manchester United. Pas David de Geas edhe mesfushori francez nuk do të jetë në listë për takimin ndaj Liverpoolit që zhvillohet në këtë fundjavë. Sipas mediave ...

Zyrtare: Man United pa Pogban dhe De Gean kundër Liverpoolit në fundjavë
Paul Pogba dhe David de Gea do të mungojnë në superderbin e së dielës në Premierligë mes Manchester Unitedit dhe Liverpoolit. De Gea u detyrua ta braktisë lojën në barazimin e Spanjës 1:1 kundër Suedisë të martën ...
Gazeta Express | 16-Oct-2019 20:41
Paul Pogba dhe David de Gea do të mungojnë në superderbin e së dielës në Premierligë mes Manchester Unitedit dhe Liverpoolit. De Gea u detyrua ta braktisë lojën në barazimin e Spanjës 1:1 kundër Suedisë të martën ...

Man Utd pa dy yjet e skuadrës kundër Liverpoolit
De Gea të martën iu është nënshtruar skanimeve pasi vuan nga një lëndim i pësuar në kualifikuesen për Euro 2020 mes Spanjës dhe Suedisë, dhe do të mbetet jashtë për fundjavë. Pogba, i cili ka munguar në katër nga shtatë ...
Lajminet | 16-Oct-2019 19:44
De Gea të martën iu është nënshtruar skanimeve pasi vuan nga një lëndim i pësuar në kualifikuesen për Euro 2020 mes Spanjës dhe Suedisë, dhe do të mbetet jashtë për fundjavë. Pogba, i cili ka munguar në katër nga shtatë ...

Katastrofë për Manchesterin në prag të derbit, mungon edhe Pogba
Telashet për skuadrën e Manchester United nuk kanë të ndalur në prag të derbit të Premierligës. Pas David de Geas, Djajve të Kuq nuk mund t’iu ndihmoj as Paul Pogba, shkruan Indeksonline. Sky sport njofton se francezi ...
Indeks Online | 16-Oct-2019 19:33
Telashet për skuadrën e Manchester United nuk kanë të ndalur në prag të derbit të Premierligës. Pas David de Geas, Djajve të Kuq nuk mund t’iu ndihmoj as Paul Pogba, shkruan Indeksonline. Sky sport njofton se francezi ...

Messi: Pa bashkëlojtarët nuk do ta fitoja as edhe një çmim
David De Gea do të humbasë ndeshjen e Manchester United kundër Liverpoolit të dielën, në mes të frikës se ai mund të jetë jashtë deri në dy muaj. Guardiani i Djajve të Kuq pësoi një lëndim në ndeshjen kualifikuese të ...
GazetaBlic | 16-Oct-2019 19:09
David De Gea do të humbasë ndeshjen e Manchester United kundër Liverpoolit të dielën, në mes të frikës se ai mund të jetë jashtë deri në dy muaj. Guardiani i Djajve të Kuq pësoi një lëndim në ndeshjen kualifikuese të ...

Zbulohet arsyeja pse Man Utd refuzoi transferimin e Neymar
Mediet në Angli raportojnë se edhe Manchester United ka kërkuar shërbimet e Neymar, dhe shumë lehtë ka mundur të arrijë një marrëveshje me PSG-në, përcjell . ‘Djajtë e Kuq’ kanë vendosur të tërhiqen nga gara, shkaku i ...
Lajminet | 16-Oct-2019 18:41
Mediet në Angli raportojnë se edhe Manchester United ka kërkuar shërbimet e Neymar, dhe shumë lehtë ka mundur të arrijë një marrëveshje me PSG-në, përcjell . ‘Djajtë e Kuq’ kanë vendosur të tërhiqen nga gara, shkaku i ...

De Gea e humb sigurt ndeshjen me Liverpoolin, por rrezikon shumë më shumë
David De Gea do të humbasë ndeshjen e Manchester United kundër Liverpoolit të dielën, në mes të frikës se ai mund të jetë jashtë deri në dy muaj. Guardiani i Djajve të Kuq pësoi një lëndim në ndeshjen kualifikuese të ...
Indeks Online | 16-Oct-2019 18:19
David De Gea do të humbasë ndeshjen e Manchester United kundër Liverpoolit të dielën, në mes të frikës se ai mund të jetë jashtë deri në dy muaj. Guardiani i Djajve të Kuq pësoi një lëndim në ndeshjen kualifikuese të ...

De Gea pritet të mungojë deri në dy muaj te Unitedi
David de Gea do ta humb përballjen e Manchester unitedi ndaj Liverpoolit në këtë fundjavë shkaku i lëndimit të pësuar me Spanjën. Portieri kryesor i Djajve të Kuq pësoi lëndim gjatë përballjes së ‘Furisë së Kuqe’ me ...
E Dua Sportin | 16-Oct-2019 17:02
David de Gea do ta humb përballjen e Manchester unitedi ndaj Liverpoolit në këtë fundjavë shkaku i lëndimit të pësuar me Spanjën. Portieri kryesor i Djajve të Kuq pësoi lëndim gjatë përballjes së ‘Furisë së Kuqe’ me ...

E KRYER: United me trajner të ri, Solskjaerin e zëvendëson një strateg
Massimiliano Allegri do të jetë trajner i Manchester United. Strategu italian u largua nga Juventusi në fund të sezonit të shkuar dhe që nga ajo kohë, ka nisur kurse për të mësuar gjuhën angleze. Allegri e ka pranuar ...
Lexo | 16-Oct-2019 16:47
Massimiliano Allegri do të jetë trajner i Manchester United. Strategu italian u largua nga Juventusi në fund të sezonit të shkuar dhe që nga ajo kohë, ka nisur kurse për të mësuar gjuhën angleze. Allegri e ka pranuar ...

Allegri afër marrëveshjes me Unitedin
Massimiliano Allegri dhe Manchester Unitedi thuhet se janë afër një marrëveshje bashkëpunimi. Sipas gazetës italiane Tuttusport , ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri është afër për të marrë përsipër detyrën ...
Telegrafi | 16-Oct-2019 14:47
Massimiliano Allegri dhe Manchester Unitedi thuhet se janë afër një marrëveshje bashkëpunimi. Sipas gazetës italiane Tuttusport , ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri është afër për të marrë përsipër detyrën ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved