ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/08/2020 02:20

Gjesti i Berndt Borchard ndaj banorëve të “Astirit”, Ristani i ashpër: Reagim joqytetar dhe i dënueshëm

Gjesti i Berndt Borchard ndaj banorëve të “Astirit”, Ristani i ashpër: Reagim joqytetar dhe i dënueshëm
TIRANË Ish-kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Arben Ristani i ftuar në emisionin “Real Story” në News 24, komentoi veprimin e ambasadorit të OSBE-së në Tiranë kundrejt banorëve të Astirit. Sipas Arben ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 21:20
TIRANË Ish-kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Arben Ristani i ftuar në emisionin “Real Story” në News 24, komentoi veprimin e ambasadorit të OSBE-së në Tiranë kundrejt banorëve të Astirit. Sipas Arben ...

Foto/ Gjesti fyes i ambasadorit, banorët e “Astirit” nuk ndalen, firmosin peticion për shkarkimin e Borchard
TIRANË Banorët e zonës së “Astirit” në kryeqytet nuk kanë ndërmend të falin gjestin fyes të ambasadorit të OSBE në Tiranë, Berndt Borchard. Ky i fundit një natë më parë bëri një veprim të pakontrolluar duke ofenduar ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 20:20
TIRANË Banorët e zonës së “Astirit” në kryeqytet nuk kanë ndërmend të falin gjestin fyes të ambasadorit të OSBE në Tiranë, Berndt Borchard. Ky i fundit një natë më parë bëri një veprim të pakontrolluar duke ofenduar ...

Për dhunuesit e fyer të ambasadorit Borchard
Nga Mero Baze Ka një histeri të dirigjuar nga opozita kundër ambasadorit Borchard, i cili duke qenë në privatësinë e tij dhe në të drejtën për të lëvizur i lirë në këtë qyetet, në një moment nervozizmi, pasi është ...
GazetaTema | 14-Oct-2019 19:42
Nga Mero Baze Ka një histeri të dirigjuar nga opozita kundër ambasadorit Borchard, i cili duke qenë në privatësinë e tij dhe në të drejtën për të lëvizur i lirë në këtë qyetet, në një moment nervozizmi, pasi është ...

Kim Mehmeti për ambasadorin Borchard: Tirana nuk ka burrështetas që t’i kërkojnë largimin
Publicisti Kim Mehmeti ka reaguar ndaj gjestit ofendues që ambasadori i OSBE-së në Tiranë, Bernd Borchard, bëri ndaj disa prej protestuesve të “Unazës së Re”. Ofendimin e Borchard, Mehmeti e konsideron ofendim për të ...
Top Channel | 14-Oct-2019 18:25
Publicisti Kim Mehmeti ka reaguar ndaj gjestit ofendues që ambasadori i OSBE-së në Tiranë, Bernd Borchard, bëri ndaj disa prej protestuesve të “Unazës së Re”. Ofendimin e Borchard, Mehmeti e konsideron ofendim për të ...

Veprimi i Borchard, Kim Mehmeti reagon ashpër: Gishtin e mesëm na e ngrenë edhe ata të cilëve u duhet ‘futur’ gishti!
MAQEDONI E VERIUT Shkrimtari shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Kim Mehmeti, ka kritikuar ashpër veprimin e ambasadorit të OSBE në Tiranë, Bernd Borchard, i cili një ditë më parë ofendoi protestuesit e Astirit dhe iu ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 17:42
MAQEDONI E VERIUT Shkrimtari shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Kim Mehmeti, ka kritikuar ashpër veprimin e ambasadorit të OSBE në Tiranë, Bernd Borchard, i cili një ditë më parë ofendoi protestuesit e Astirit dhe iu ...

Kim Mehmeti: Borchard, një rrugaç perëndimor. Na nxjerrin gishtin e mesit, ata që duhet t’ua fusim
Publicisti nga Maqedonia Veriore, Kim Mehmeti, i cili është shumë aktiv për zhvillimet në Tiranë, ka reaguar ndaj gjestit që ambasadori i OSBE-së në Tiranë, Bernd Borchard, bëri ndaj disa prej protestuesve të “Unazës së ...
GazetaTema | 14-Oct-2019 18:36
Publicisti nga Maqedonia Veriore, Kim Mehmeti, i cili është shumë aktiv për zhvillimet në Tiranë, ka reaguar ndaj gjestit që ambasadori i OSBE-së në Tiranë, Bernd Borchard, bëri ndaj disa prej protestuesve të “Unazës së ...

Gishtin e mesit na e ngrenë edhe ata të cilëve u duhet futur gishti
Nga Kim Mehmeti “Ambasadori i OSBE-së Bernd Borchard, gjatë protestës së banorëve të Astirit, ua nxorri gishtin e mesit banorëve, të cilët po mbështesnin të afërmit e tyre të shoqëruar nga policia. Në të vërtetë gishtin ...
Mapo | 14-Oct-2019 16:51
Nga Kim Mehmeti “Ambasadori i OSBE-së Bernd Borchard, gjatë protestës së banorëve të Astirit, ua nxorri gishtin e mesit banorëve, të cilët po mbështesnin të afërmit e tyre të shoqëruar nga policia. Në të vërtetë gishtin ...

Gjata: Gjesti i Borchardt banal, më i turpshëm mbrojtja që i bënë socialistët
Sekretari për Çështjet Ligjore, Çlirim Gjata, ka komentuar në bisedën për Syri Tv veprimin e dënueshëm të ambasadorit të OSBE-së, Bernd Borchard, i cili mbrëmë ndërsa po kalonte pranë Drejtorisë së Policisë u nxorri ...
Telegraf | 14-Oct-2019 17:13
Sekretari për Çështjet Ligjore, Çlirim Gjata, ka komentuar në bisedën për Syri Tv veprimin e dënueshëm të ambasadorit të OSBE-së, Bernd Borchard, i cili mbrëmë ndërsa po kalonte pranë Drejtorisë së Policisë u nxorri ...

Kërkoi ndjesë për gjestin, gratë e Unazës së Re nuk e falin ambasadorin e OSBE: Do bëjmë peticion të shpallet ‘non grata’
TIRANË Pas ndjesës së ambasadorit të OSBE në Tiranë Bernd Borschardt, kanë reaguar dhe gratë e Unazës së Re që protestojnë prej rreth një viti. Të vendosura pranë Gjykatës, në pritje të vendimit për tre prej ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 14:23
TIRANË Pas ndjesës së ambasadorit të OSBE në Tiranë Bernd Borschardt, kanë reaguar dhe gratë e Unazës së Re që protestojnë prej rreth një viti. Të vendosura pranë Gjykatës, në pritje të vendimit për tre prej ...

“Le t’ua bënte jelek-verdhëve në Francë këtë dhe ta shihte”, Arben Ristani reagon ashpër ndaj gjestit të Berndt Borchard
Postuar: 14/10/2019 - 21:44 Ish-kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Arben Ristani komentoi në “Real Story” veprimin e ambasadorit të OSBE-së në Tiranë kundrejt banorëve të Astirit. “Gjuha nga kronika ishte se ...
Sot.Al | 14-Oct-2019 21:45
Postuar: 14/10/2019 - 21:44 Ish-kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Arben Ristani komentoi në “Real Story” veprimin e ambasadorit të OSBE-së në Tiranë kundrejt banorëve të Astirit. “Gjuha nga kronika ishte se ...

Ristani komenton gishtin e mesit nga Borschardt: Ta kishte provuar njëherë me jelek-verdhët në Francë atë gjest!
Ish- kreu i KQZ-së dhe ish- sekretari i përgjithshëm i PD-së Arben Ristani, ka komentuar veprimin e pahijshëm të ambasadorit të OSBE-së në Tiranë kundrejt banorëve të zonës së Astirit, të cilët protestuan mbrëmjen e ...
Gazeta Express | 14-Oct-2019 21:38
Ish- kreu i KQZ-së dhe ish- sekretari i përgjithshëm i PD-së Arben Ristani, ka komentuar veprimin e pahijshëm të ambasadorit të OSBE-së në Tiranë kundrejt banorëve të zonës së Astirit, të cilët protestuan mbrëmjen e ...

Ristani: Berndt Borchard beri nje reagim joqytetar dhe i denueshem
Ish-kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Arben Ristani i ftuar në emisionin “Real Story” në News 24, komentoi veprimin e ambasadorit të OSBE-së në Tiranë kundrejt banorëve të Astirit. Sipas Arben Ristanit, ...
Lajmi i Fundit | 14-Oct-2019 21:34
Ish-kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Arben Ristani i ftuar në emisionin “Real Story” në News 24, komentoi veprimin e ambasadorit të OSBE-së në Tiranë kundrejt banorëve të Astirit. Sipas Arben Ristanit, ...

Pse Borchardt tregoi gishtin e mesit në Shqipëri? Ristani: I shkon veprimeve të kryeministrit
Ish-Sekretari i Partisë Demokratike, Arben Ristani në studion e Real Story ka komentuar gjestin e Ambasadorit të OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchardt, i cili ka ngritur gishtin e mesit pas thirrjeve ‘Rama ik’ të ...
Politiko | 14-Oct-2019 21:27
Ish-Sekretari i Partisë Demokratike, Arben Ristani në studion e Real Story ka komentuar gjestin e Ambasadorit të OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchardt, i cili ka ngritur gishtin e mesit pas thirrjeve ‘Rama ik’ të ...

Për dhunuesit e fyer të ambasadorit Boschard
Nga Mero Baze Ka një histeri të dirigjuar nga opozita kundër ambasadorit Boschard, I cili duke qenë në privatësinë e tij dhe në të drejtën për të lëvizur I lirë në këtë qyetet, në një moment nervozizmi, pasi është ...
Lexo | 14-Oct-2019 19:58
Nga Mero Baze Ka një histeri të dirigjuar nga opozita kundër ambasadorit Boschard, I cili duke qenë në privatësinë e tij dhe në të drejtën për të lëvizur I lirë në këtë qyetet, në një moment nervozizmi, pasi është ...

Ambasadori i OSBE-së kërkoi falje për gjestet fyese në publik
Kreu i Pranisë së OSBE-së në Shqipëri, ambasadori Bernd Borschardt, kërkoi sot ndjesë publike ndaj qytetarëve që, si tha ai, mund të kishte fyer të dielën, teksa iu përgjigj duke ngritur një gisht thirrjeve të ...
Zeri Amerikes | 14-Oct-2019 19:42
Kreu i Pranisë së OSBE-së në Shqipëri, ambasadori Bernd Borschardt, kërkoi sot ndjesë publike ndaj qytetarëve që, si tha ai, mund të kishte fyer të dielën, teksa iu përgjigj duke ngritur një gisht thirrjeve të ...

Banorët e Unazës së re nisin peticionin, kërkojnë shpalljen “non grata” të Borchardt
Postuar: 14/10/2019 - 19:20 Gjatë protestës së qytetarëve të Unazës së Re, pranë drejtorisë së policisë mbrëmjen e djeshme, ambasadori i OSBE-së i tregoi gishtin e mesit protestuesve teksa ata thirrën “Rama Ik” në ...
Sot.Al | 14-Oct-2019 19:24
Postuar: 14/10/2019 - 19:20 Gjatë protestës së qytetarëve të Unazës së Re, pranë drejtorisë së policisë mbrëmjen e djeshme, ambasadori i OSBE-së i tregoi gishtin e mesit protestuesve teksa ata thirrën “Rama Ik” në ...

Borchard kërkon ndjesë për gjestin, PS merr në mbrojtje ambasadorin e OSBE
Ambasadori i OSBE-së, Bern Boshard ju kërkoi sot ndjesë protestuesve të Unazës së re, për një gjest të pahijshëm që kishte bërë teksa kalonte pranë tyre. Deputetët e opozitës parlamentare e dënuan këtë akt, ndërsa ...
ABCNews | 14-Oct-2019 15:47
Ambasadori i OSBE-së, Bern Boshard ju kërkoi sot ndjesë protestuesve të Unazës së re, për një gjest të pahijshëm që kishte bërë teksa kalonte pranë tyre. Deputetët e opozitës parlamentare e dënuan këtë akt, ndërsa ...

U nxori gishtin e mesit, banoret e ‘Astirit’: Borchardt te shpallet ‘non grata’
TIRANE-Mbrëmjen e sotme, ndryshe nga sa ka ndodhur në të gjitha protestat e mëparshme, rruga te Unaza e Re nuk u bllokua nga banorët e ‘Astirit’, të cilët marshuan në trotuar deri te sheshi Shqiponja. Banorët u mblodhën ...
Lajmi i Fundit | 14-Oct-2019 19:05
TIRANE-Mbrëmjen e sotme, ndryshe nga sa ka ndodhur në të gjitha protestat e mëparshme, rruga te Unaza e Re nuk u bllokua nga banorët e ‘Astirit’, të cilët marshuan në trotuar deri te sheshi Shqiponja. Banorët u mblodhën ...

“E dinë që s’kemi burra shteti ndaj na e ngrenë gishtin e mesit”
Shkrimtari shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Kim Mehmeti, ka reaguar ashpër ndaj veprimit të ambasadorit të OSBE në Tiranë, Bernd Borchard, i cili të dielën në mbrëmje më parë i tregoi gishtin e mesit protestuesve të ...
Gazeta Dita | 14-Oct-2019 18:11
Shkrimtari shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Kim Mehmeti, ka reaguar ashpër ndaj veprimit të ambasadorit të OSBE në Tiranë, Bernd Borchard, i cili të dielën në mbrëmje më parë i tregoi gishtin e mesit protestuesve të ...

Peticion kundër ambasadorit Borchardt: Të reagojnë të gjitha gratë
Ndërkohë që po presin vendimin për Tomorr Gjatën, Ruzhdi Dacin dhe Eduart Ferhatin, të arrestuarit ditën e premte pas protestave në Unazën e Re, një pjesë e banorëve, të cilët ndodhen jashtë ambieneteve të Gjykatës së ...
ABCNews | 14-Oct-2019 15:19
Ndërkohë që po presin vendimin për Tomorr Gjatën, Ruzhdi Dacin dhe Eduart Ferhatin, të arrestuarit ditën e premte pas protestave në Unazën e Re, një pjesë e banorëve, të cilët ndodhen jashtë ambieneteve të Gjykatës së ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved