ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/08/2020 04:37

Kosovës i rikthehet ylli i skuadrës, Rashica: Humbja e Anglisë nuk i zbeh shanset tona

Kosovës i rikthehet ylli i skuadrës, Rashica: Humbja e Anglisë nuk i zbeh shanset tona
Kosova do të ndeshet mbrëmjen e së hënës në Prishtinë ndaj Malit të Zi, në një ndeshje mjaft të rëndësishëm për ecurinë e këtyre eliminatoreve. Në këtë ndeshje, “Dardanët” do të ketë edhe një armë më shumë. Talenti i ...
GazetaTema | 13-Oct-2019 20:48
Kosova do të ndeshet mbrëmjen e së hënës në Prishtinë ndaj Malit të Zi, në një ndeshje mjaft të rëndësishëm për ecurinë e këtyre eliminatoreve. Në këtë ndeshje, “Dardanët” do të ketë edhe një armë më shumë. Talenti i ...

Kosova pret Malin e Zi, Dardanët duan vetëm fitore për t’i mbajtur gjallë shpresat për kualifikim
Kosova do të përballet me Malin e Zi në ndeshjen e gjashtë kualifikuese për kampionatin evropian Euro 2020. Humbja ndaj Anglisë dhe fitorja e Çekisë pikërisht ndaj anglezëve kanë bërë që gjasat e Dardanëve të zbehen për ...
Telegrafi | 14-Oct-2019 09:17
Kosova do të përballet me Malin e Zi në ndeshjen e gjashtë kualifikuese për kampionatin evropian Euro 2020. Humbja ndaj Anglisë dhe fitorja e Çekisë pikërisht ndaj anglezëve kanë bërë që gjasat e Dardanëve të zbehen për ...

Formacioni i mundshëm i Kosovës në ndeshjen ndaj Malit të Zi
Kosova dhe Mali i Zi do të përballen nesër (14 tetor) në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Përfaqësuesja jonë do të jetë nikoqir i malazezëve në ndeshjen që zhvillohet nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri”. ...
Telegrafi | 13-Oct-2019 21:52
Kosova dhe Mali i Zi do të përballen nesër (14 tetor) në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Përfaqësuesja jonë do të jetë nikoqir i malazezëve në ndeshjen që zhvillohet nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri”. ...

Kosovë – Mali i Zi, ja kë favorizojnë kuotat e basteve
‘Dardanët’ do hynë në fushë si favorit absolut në shumicën e aspekteve. Edhe bastet më të njohura në botë kanë favorizuar për fitore Kombëtaren tonë, shkruan . Kompania e njohur e basteve ‘’bet365’’ e ka kuotuar fitoren ...
Lajminet | 14-Oct-2019 11:40
‘Dardanët’ do hynë në fushë si favorit absolut në shumicën e aspekteve. Edhe bastet më të njohura në botë kanë favorizuar për fitore Kombëtaren tonë, shkruan . Kompania e njohur e basteve ‘’bet365’’ e ka kuotuar fitoren ...

Kush ka ekip më të vlefshëm, Kosova apo Mali i Zi? Kosova ka skuadër me lojtarë më të vlefshëm se Mali i Zi në tregun e transferimeve, sipas të dhënave të uebsajtit gjerman “Transfermarkt”. Kombëtarja e Kosovës do ta presë...
Kosova ka skuadër me lojtarë më të vlefshëm se Mali i Zi në tregun e transferimeve, sipas të dhënave të uebsajtit gjerman “Transfermarkt”. Kombëtarja e Kosovës do ta presë Malin e Zi sonte në stadiumin Fadil Vokrri në ...
Kosova Sot | 14-Oct-2019 11:24
Kosova ka skuadër me lojtarë më të vlefshëm se Mali i Zi në tregun e transferimeve, sipas të dhënave të uebsajtit gjerman “Transfermarkt”. Kombëtarja e Kosovës do ta presë Malin e Zi sonte në stadiumin Fadil Vokrri në ...

Kush ka ekip më të vlefshëm, Kosova apo Mali i Zi?
Kosova ka skuadër me lojtarë më të vlefshëm se Mali i Zi në tregun e transferimeve, sipas të dhënave të uebsajtit gjerman “Transfermarkt”. Kombëtarja e Kosovës do ta presë Malin e Zi sonte në stadiumin Fadil Vokrri në ...
Gazeta Express | 14-Oct-2019 11:21
Kosova ka skuadër me lojtarë më të vlefshëm se Mali i Zi në tregun e transferimeve, sipas të dhënave të uebsajtit gjerman “Transfermarkt”. Kombëtarja e Kosovës do ta presë Malin e Zi sonte në stadiumin Fadil Vokrri në ...

6 opsionet për kualifikimin e Kosovës në Euro 2020
Fitorja e Çekisë ndaj Anglisë i ka prishur paksa punë Kosovës për kualifikim në Euro 2020. Tashmë kur kemi edhe tri ndeshje deri në fund, Dardanët janë katër pikë pas Republikës Çeke dhe Anglisë, shkruan Indeksonline. ...
EkonomiaOnline | 14-Oct-2019 11:12
Fitorja e Çekisë ndaj Anglisë i ka prishur paksa punë Kosovës për kualifikim në Euro 2020. Tashmë kur kemi edhe tri ndeshje deri në fund, Dardanët janë katër pikë pas Republikës Çeke dhe Anglisë, shkruan Indeksonline. ...

Sipas bastoreve, Kosova favorite në ndeshjen kundër Malit të Zi
Ekipi i ‘Dardanëve’ sot do të luajë me Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ nga ora 20:45, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian. Deri tani Kosova renditet e treta në grupin A me 8 pikë, katër më pak se ...
AlbInfo | 14-Oct-2019 11:03
Ekipi i ‘Dardanëve’ sot do të luajë me Malin e Zi në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ nga ora 20:45, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian. Deri tani Kosova renditet e treta në grupin A me 8 pikë, katër më pak se ...

?Premtimi i madh i Herolind Shalës para ndeshjes me Malin e Zi
Kosova ka përfunduar përgatitjet para përballjes së sotme, aty ku do tentojë të mbajë gjallë shpresat për kualifikim në Euro 2020 në përballjen me Malin e Zi. Herolind Shala, që pasi mungoi në shtator pritet të jetë ...
Lajminet | 14-Oct-2019 11:01
Kosova ka përfunduar përgatitjet para përballjes së sotme, aty ku do tentojë të mbajë gjallë shpresat për kualifikim në Euro 2020 në përballjen me Malin e Zi. Herolind Shala, që pasi mungoi në shtator pritet të jetë ...

Skuadra e Kosovës më e shtrenjtë se ajo e Malit të Zi
Kosova luan sonte testin vendimtar për kualifikueset e Euro 2020, ku do të përballet me Malin e Zi. “Dardanët” do të luajnë në stadiumin mitik ‘Fadil Vokrri’ me fillim nga ora 20:45 e që është arena ku ata nuk e njohin ...
Klan Kosova | 14-Oct-2019 10:53
Kosova luan sonte testin vendimtar për kualifikueset e Euro 2020, ku do të përballet me Malin e Zi. “Dardanët” do të luajnë në stadiumin mitik ‘Fadil Vokrri’ me fillim nga ora 20:45 e që është arena ku ata nuk e njohin ...

Si mund të kualifikohet Kosova në Euro 2020?
Fitorja e Çekisë ndaj Anglisë i ka prishur paksa punë Kosovës për kualifikim në Euro 2020. Tashmë kur kemi edhe tri ndeshje deri në fund, Dardanët janë katër pikë pas Republikës Çeke dhe Anglisë, shkruan Indeksonline. ...
Indeks Online | 14-Oct-2019 10:50
Fitorja e Çekisë ndaj Anglisë i ka prishur paksa punë Kosovës për kualifikim në Euro 2020. Tashmë kur kemi edhe tri ndeshje deri në fund, Dardanët janë katër pikë pas Republikës Çeke dhe Anglisë, shkruan Indeksonline. ...

Challandesin e pret një problem i madh për ndeshjen e sotme
Sonte me fillim nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, do të luhet ndeshja Kosovë-Mali i Zi. Ky takim do të jetë i vlefshëm për kualifikimin për Kampionatin Evropian në futboll “EURO 2020”. Kosova duhet ...
GazetaBlic | 14-Oct-2019 10:43
Sonte me fillim nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, do të luhet ndeshja Kosovë-Mali i Zi. Ky takim do të jetë i vlefshëm për kualifikimin për Kampionatin Evropian në futboll “EURO 2020”. Kosova duhet ...

Vlerat e skuadrave – Kosova më e mirë se Mali i Zi
Kosova luan sonte testin vendimtar për kualifikueset e Euro 2020, ku do të përballet me Malin e Zi. ‘Dardanët’ do të luajnë në stadiumin mitik ‘Fadil Vokrri’ me fillim nga ora 20:45 e që është arena ku ata nuk e njohin ...
EkonomiaOnline | 14-Oct-2019 10:29
Kosova luan sonte testin vendimtar për kualifikueset e Euro 2020, ku do të përballet me Malin e Zi. ‘Dardanët’ do të luajnë në stadiumin mitik ‘Fadil Vokrri’ me fillim nga ora 20:45 e që është arena ku ata nuk e njohin ...

Vlerat e skuadrave – Kosova më e mirë se Mali i Zi
‘Dardanët’ do të luajnë në stadiumin mitik ‘Fadil Vokrri’ me fillim nga ora 20:45 e që është arena ku ata nuk e njohin fjalën humbje. Skuadra e Bernard Challandes futet në këtë ndeshje si favorite përballë malazezëve. ...
Lajminet | 14-Oct-2019 10:24
‘Dardanët’ do të luajnë në stadiumin mitik ‘Fadil Vokrri’ me fillim nga ora 20:45 e që është arena ku ata nuk e njohin fjalën humbje. Skuadra e Bernard Challandes futet në këtë ndeshje si favorite përballë malazezëve. ...

Numri i tifozëve malazezë në “Fadil Vokrri”, midis tyre edhe serbë
Kosova sot luan kundër Malit të Zi në stadiumin “Fadil Vokrri”, në Prishtinë. Tribunat do të jenë të stërmbushura pasi që të gjitha biletat janë shitur në kohën rekord. Nga mysafirët, do të jenë rreth 300 tifozë, ku do ...
Indeks Online | 14-Oct-2019 10:19
Kosova sot luan kundër Malit të Zi në stadiumin “Fadil Vokrri”, në Prishtinë. Tribunat do të jenë të stërmbushura pasi që të gjitha biletat janë shitur në kohën rekord. Nga mysafirët, do të jenë rreth 300 tifozë, ku do ...

Bullgaria dhe Anglia vazhdojnë të hedhin akuza ndaj njëra-tjetrës
Trajneri i Bullgarisë, Krasimir Balakov, beson se Anglia ka probleme më të mëdha me racizëm se ekipit i tij kombëtar, duke e vazhduar zënkën mes këtyre dy kombëtareve para takimit të ndërsjellë kualifikues për Euro 2020 ...
EkonomiaOnline | 14-Oct-2019 10:10
Trajneri i Bullgarisë, Krasimir Balakov, beson se Anglia ka probleme më të mëdha me racizëm se ekipit i tij kombëtar, duke e vazhduar zënkën mes këtyre dy kombëtareve para takimit të ndërsjellë kualifikues për Euro 2020 ...

Premtimi i madh i Herolind Shalës para ndeshjes me Malin e Zi
Shala ka premtuar se do të japin gjithçka të hënën në “Fadil Vokrri” për t’i ndalur tri pikët në shtëpi. Kosova ka përfunduar përgatitjet para përballjes së madhe të hënën në “Fadil Vokrri”. “Dardanët” do të kenë punë ...
InFokusi | 14-Oct-2019 10:10
Shala ka premtuar se do të japin gjithçka të hënën në “Fadil Vokrri” për t’i ndalur tri pikët në shtëpi. Kosova ka përfunduar përgatitjet para përballjes së madhe të hënën në “Fadil Vokrri”. “Dardanët” do të kenë punë ...

Kosova favorite e madhe ndaj Malit të Zi, sipas bastoreve botërore
Bastoret kryesore botërore janë duke e favorizuar bindshëm Kosovën kundër Malit të Zi, në përballjen e Grupit A kualifikues për Kampionatin Evropian 2020, e cila do të zhvillohet sonte në stadiumin Fadil Vokrri në ...
Kosova Sot | 14-Oct-2019 10:07
Bastoret kryesore botërore janë duke e favorizuar bindshëm Kosovën kundër Malit të Zi, në përballjen e Grupit A kualifikues për Kampionatin Evropian 2020, e cila do të zhvillohet sonte në stadiumin Fadil Vokrri në ...

Premtimi i madh i Herolind Shalës para ndeshjes me Malin e Zi
Shala ka premtuar se do të japin gjithçka të hënën në “Fadil Vokrri” për t’i ndalur tri pikët në shtëpi.
Kosova Press | 14-Oct-2019 10:06
Shala ka premtuar se do të japin gjithçka të hënën në “Fadil Vokrri” për t’i ndalur tri pikët në shtëpi.

Mali i Zi në Prishtinë për fitore
Mali i Zi ka mbledhur vetëm tri pikë në gjashtë ndeshjet e deritashme kualifikuese për “Euro 2020”. Njërën prej tyre e ka ndaj Kosovës. Ndërkohë tri të tjera i synon të hënën (sot, 20:45) kur në “Fadil Vokrri” në ...
EkonomiaOnline | 14-Oct-2019 10:06
Mali i Zi ka mbledhur vetëm tri pikë në gjashtë ndeshjet e deritashme kualifikuese për “Euro 2020”. Njërën prej tyre e ka ndaj Kosovës. Ndërkohë tri të tjera i synon të hënën (sot, 20:45) kur në “Fadil Vokrri” në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved