ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/08/2020 03:45

E dashura e Cristiano Ronaldo vesh një fustan të dizejnatores nga Prishtina

E dashura e Cristiano Ronaldo vesh një fustan të dizejnatores nga Prishtina
Georgina ka zgjedhur të shfaqet në një event në kreacion të dizejnatores Lia Stublla. Georgina Rodriguez, e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, është modele me origjinë spanjolle, por famën më të madhe e arriti ...
Telegraf | 14-Oct-2019 18:46
Georgina ka zgjedhur të shfaqet në një event në kreacion të dizejnatores Lia Stublla. Georgina Rodriguez, e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, është modele me origjinë spanjolle, por famën më të madhe e arriti ...

Tayna e para shqiptare që bëhet pjesë e revistës prestigjoze
Këngëtarja Tayna i shton një tjetër sukses listës së saj. Ndonëse ka pak kohë që është bërë pjesë e tregut muzikor shqiptar, talenti Taynës është vlerësuar që në fillim. Këtë e tregon edhe pjesëmarrja e saj në ...
Telegraf | 14-Oct-2019 17:49
Këngëtarja Tayna i shton një tjetër sukses listës së saj. Ndonëse ka pak kohë që është bërë pjesë e tregut muzikor shqiptar, talenti Taynës është vlerësuar që në fillim. Këtë e tregon edhe pjesëmarrja e saj në ...

Luana e bën misterin edhe më të madh, por le pak dritë...gjithsesi
“Soon... per here te pare! Kush e gjen çfare?”, do te shkruante ajo ne rrjetet sociale duke shoqeruar me keto fjale nje video ku e ulur, po merr perkujdesjen e nje tufe njerezish. Duket se Luana e ka kapur suspansen qe ...
ikub.al | 14-Oct-2019 14:05
“Soon... per here te pare! Kush e gjen çfare?”, do te shkruante ajo ne rrjetet sociale duke shoqeruar me keto fjale nje video ku e ulur, po merr perkujdesjen e nje tufe njerezish. Duket se Luana e ka kapur suspansen qe ...

FOTOT: Modelja e njohur pozon nudo, tregon barkun e rrumbullakosur
Ashley Graham ka pozuar komplet lakuriq. Modelja dhe prezantuesja e njohur, Ashley Graham, është në pritje të ëmbël. 31 vjeçarja që nga momenti kur mori lajmin se po pret të bëhet nënë, nuk ka hezituar që me ndjekësit e ...
GazetaTema | 14-Oct-2019 14:47
Ashley Graham ka pozuar komplet lakuriq. Modelja dhe prezantuesja e njohur, Ashley Graham, është në pritje të ëmbël. 31 vjeçarja që nga momenti kur mori lajmin se po pret të bëhet nënë, nuk ka hezituar që me ndjekësit e ...

Tashmë gjithçka sillet rreth foshnjës, Leonita Xhaka e quan engjëll vajzën e çiftit
Ylli shqiptar i futbollit, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, para një jave u bënë prindër për herë të parë. Çifti e kumtoi lajmin e gëzuar përmes rrjeteve sociale duke i njoftuar fansat e tyre se kanë ...
Telegrafi | 14-Oct-2019 19:24
Ylli shqiptar i futbollit, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, para një jave u bënë prindër për herë të parë. Çifti e kumtoi lajmin e gëzuar përmes rrjeteve sociale duke i njoftuar fansat e tyre se kanë ...

Barbana Dini do të publikojë këngën e pa përfundur të vëllait të saj (VIDEO)
Janë bërë gati 3 vite që publikut shqiptar i mungon zëri i të talentuarit Ergi Dini. Ai ndërroi jetë në mënyrë tragjike në vitin 2016, por pas ka lënë disa këngë dhe performanca mjaft të realizuara. Nesër artisti do të ...
Lapsi | 14-Oct-2019 19:02
Janë bërë gati 3 vite që publikut shqiptar i mungon zëri i të talentuarit Ergi Dini. Ai ndërroi jetë në mënyrë tragjike në vitin 2016, por pas ka lënë disa këngë dhe performanca mjaft të realizuara. Nesër artisti do të ...

Aktorja e famshme e Rebelde i jep fund beqarisë
Me siguri të gjithë e mbani mend serialin e famshëm “Rebelde”, i cili na fiksoi dikur të gjithëve para ekranit. Çdokush u përfshi në jetën e aventurat e çmendura të adoleshentëve të serialit, të cilët tashmë kanë marrë ...
Lapsi | 14-Oct-2019 18:04
Me siguri të gjithë e mbani mend serialin e famshëm “Rebelde”, i cili na fiksoi dikur të gjithëve para ekranit. Çdokush u përfshi në jetën e aventurat e çmendura të adoleshentëve të serialit, të cilët tashmë kanë marrë ...

Tayna- artistja e parë shqiptare në ballinën e revistës gjermane, ‘Life’
Reperja e njohur shqiptare, Doruntina Shala e njohur me emrin e artit Tayna, përgjatë këtyre dy viteve karrierë korri suksese të mëdha me projektet e saj, të cilat pushtuan thuajse çdo platformë muzikore. Për sukseset e ...
Telegrafi | 14-Oct-2019 15:27
Reperja e njohur shqiptare, Doruntina Shala e njohur me emrin e artit Tayna, përgjatë këtyre dy viteve karrierë korri suksese të mëdha me projektet e saj, të cilat pushtuan thuajse çdo platformë muzikore. Për sukseset e ...

Kaq seriozë nuk e keni parë Luana Vjollcën
Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca vazhdon që të jetë aktive në rrjetet sociale Bukuroshja e ekranit shqiptar ka postuar një foto jo të zakonshme në Instagram, pasi që fotografitë e saj të zakonshme janë ato te ...
Gazeta Express | 14-Oct-2019 19:47
Prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca vazhdon që të jetë aktive në rrjetet sociale Bukuroshja e ekranit shqiptar ka postuar një foto jo të zakonshme në Instagram, pasi që fotografitë e saj të zakonshme janë ato te ...

Dafina bardh e zi, sa seksipile
Dafina Zeqiri ka vazhduar me fotot e saj provokative në facebook Këngëtarja i kishte prerë flokët për të ndryshuar në njërin prej videoklipeve të shumta që ka realizuar këtë vit. Ky vit ishte thjesht viti i Dafina ...
Gazeta Express | 14-Oct-2019 19:35
Dafina Zeqiri ka vazhduar me fotot e saj provokative në facebook Këngëtarja i kishte prerë flokët për të ndryshuar në njërin prej videoklipeve të shumta që ka realizuar këtë vit. Ky vit ishte thjesht viti i Dafina ...

Georgina Rodriguez shkëlqen me kreacion të Lia Stubllës
Ajo momentalisht është njëra nga femrat më të komentuara në tabloidet e huaja e njëherësh edhe në mediat shqiptare. Fjala është për bashkëshorten e futbollistit Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, e cila admirohet ...
Telegrafi | 14-Oct-2019 14:25
Ajo momentalisht është njëra nga femrat më të komentuara në tabloidet e huaja e njëherësh edhe në mediat shqiptare. Fjala është për bashkëshorten e futbollistit Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, e cila admirohet ...

“ Bashkohemi të dy për herë të parë dhe të fundit“; në ditëlindjen e Ergit, e motra nxjerr këngën që nuk e përfunduan dot!
Ergi Dini u largua ga jeta në moshë fare të rë në një mënyrë tragjike nëntorin e vitti 2016. Ergi ishte pasagjer I motorit të drejtuar nga 21 vjecari Kejdi Halili, I cili u përplas për shkak të shpejtësisë së lartë. Ai ...
Bordo | 14-Oct-2019 19:12
Ergi Dini u largua ga jeta në moshë fare të rë në një mënyrë tragjike nëntorin e vitti 2016. Ergi ishte pasagjer I motorit të drejtuar nga 21 vjecari Kejdi Halili, I cili u përplas për shkak të shpejtësisë së lartë. Ai ...

Motra e Aro Muric do ta “çmend” stadiumin sonte
Rike Roçi u bë e njohur për publikun si një prej tifozëve të flakta Kuq e Zi. E që nga koha kur doli gjysmë e zhveshur në stadium, edhe në rrjete sociale ka filluar të ndiqet nga një numër i madh i njerëzve. Rike ...
GazetaBlic | 14-Oct-2019 19:08
Rike Roçi u bë e njohur për publikun si një prej tifozëve të flakta Kuq e Zi. E që nga koha kur doli gjysmë e zhveshur në stadium, edhe në rrjete sociale ka filluar të ndiqet nga një numër i madh i njerëzve. Rike ...

E dashura e Cristiano Ronaldos bombastike në fustan të dizejnatores nga Prishtina
Georgina ka zgjedhur të shfaqet në një event në kreacion të dizejnatores Lia Stublla. Georgina Rodriguez, e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, është modele me origjinë spanjolle, por famën më të madhe e arriti ...
Kosova Sot | 14-Oct-2019 18:29
Georgina ka zgjedhur të shfaqet në një event në kreacion të dizejnatores Lia Stublla. Georgina Rodriguez, e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, është modele me origjinë spanjolle, por famën më të madhe e arriti ...

E dashura e Cristiano Ronaldos bombastike në fustan të dizejnatores nga Prishtina
Georgina ka zgjedhur të shfaqet në një event në kreacion të dizejnatores Lia Stublla. Georgina Rodriguez, e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, është modele me origjinë spanjolle, por famën më të madhe e arriti ...
Gazeta Observer | 14-Oct-2019 18:00
Georgina ka zgjedhur të shfaqet në një event në kreacion të dizejnatores Lia Stublla. Georgina Rodriguez, e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, është modele me origjinë spanjolle, por famën më të madhe e arriti ...

Megan Fox shkon në Disneyland me familjen e saj
Familja e Megan Foxit është gati për Halloween. Të shtuënën aktorja 33 vjeçare shpërndau një sërë fotografish në Instagram nga Disneyland bashkë me burrin e saj Brian Austin Green dhe tre fëmijët e saj Noah, Bodhi dhe ...
Klan Kosova | 14-Oct-2019 17:37
Familja e Megan Foxit është gati për Halloween. Të shtuënën aktorja 33 vjeçare shpërndau një sërë fotografish në Instagram nga Disneyland bashkë me burrin e saj Brian Austin Green dhe tre fëmijët e saj Noah, Bodhi dhe ...

E dashura e Cristiano Ronaldos bombastike në fustan të dizejnatores nga Prishtina
Georgina ka zgjedhur të shfaqet në një event në kreacion të dizejnatores Lia Stublla. Georgina Rodriguez, e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, është modele me origjinë spanjolle, por famën më të madhe e arriti ...
Zeri | 14-Oct-2019 17:37
Georgina ka zgjedhur të shfaqet në një event në kreacion të dizejnatores Lia Stublla. Georgina Rodriguez, e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, është modele me origjinë spanjolle, por famën më të madhe e arriti ...

Video/ Publikohet ‘traileri’ i filmit të Ermalit, shfaqet dhe kryeministri Rama
Ermal Mamaqi prej disa muajsh po merret me përgatitjet e filmit “I love Tropja”. Një film ku ka shumë emra e personazhe të njohur për publikun, përfshirë dhe kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën. Me anë të një traileri ...
Politiko | 14-Oct-2019 17:31
Ermal Mamaqi prej disa muajsh po merret me përgatitjet e filmit “I love Tropja”. Një film ku ka shumë emra e personazhe të njohur për publikun, përfshirë dhe kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën. Me anë të një traileri ...

E dashura e Cristiano Ronaldos bombastike në fustan të dizejnatores nga Prishtina
Georgina ka zgjedhur të shfaqet në një event në kreacion të dizejnatores Lia Stublla. Georgina Rodriguez, e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, është modele me origjinë spanjolle, por famën më të madhe e arriti ...
Gazeta Express | 14-Oct-2019 17:20
Georgina ka zgjedhur të shfaqet në një event në kreacion të dizejnatores Lia Stublla. Georgina Rodriguez, e dashura e futbollistit Cristiano Ronaldo, është modele me origjinë spanjolle, por famën më të madhe e arriti ...

Tayna- artistja e parë shqiptare në ballinën e revistës gjermane, ‘Life’
Reperja e njohur shqiptare, Doruntina Shala e njohur me emrin e artit Tayna, përgjatë këtyre dy viteve karrierë korri suksese të mëdha me projektet e saj, të cilat pushtuan thuajse çdo platformë muzikore. Për sukseset e ...
Arbresh | 14-Oct-2019 17:06
Reperja e njohur shqiptare, Doruntina Shala e njohur me emrin e artit Tayna, përgjatë këtyre dy viteve karrierë korri suksese të mëdha me projektet e saj, të cilat pushtuan thuajse çdo platformë muzikore. Për sukseset e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved