ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/07/2020 04:21

Veliaj dhe Balla vizitojnë familjen Lami, e prekur nga tërmeti në fshatin Mazrek

Veliaj dhe Balla vizitojnë familjen Lami, e prekur nga tërmeti në fshatin Mazrek
Familja e Fiqiri dhe Kimete Lamit nga fshati Mazrek është një prej familjeve të prekura nga tërmeti i dy ditëve më parë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, së bashku me Sekretarin e Përgjithshëm të PS, ...
Top Channel | 23-Sep-2019 19:49
Familja e Fiqiri dhe Kimete Lamit nga fshati Mazrek është një prej familjeve të prekura nga tërmeti i dy ditëve më parë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, së bashku me Sekretarin e Përgjithshëm të PS, ...

Veliaj dhe Balla vizitojnë familjen e prekur nga tërmeti në Mazrek, këshilla për qytetarët
Familja e Fiqiri dhe Kimete Lamit nga fshati Mazrek është një prej familjeve të prekura nga tërmeti i dy ditëve më parë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, së bashku me Sekretarin e Përgjithshëm të PS, ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 19:41
Familja e Fiqiri dhe Kimete Lamit nga fshati Mazrek është një prej familjeve të prekura nga tërmeti i dy ditëve më parë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, së bashku me Sekretarin e Përgjithshëm të PS, ...

Veliaj: Brenda dhjetorit shtëpitë e reja në fshat
Tirana mbetet solidare me këdo që është në vështirësi. Komuniteti i biznesit të ndërtimit iu përgjigj pozitivisht thirrjes së kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, për të ndihmuar në rikonstruksionin dhe ...
Top Channel | 23-Sep-2019 19:19
Tirana mbetet solidare me këdo që është në vështirësi. Komuniteti i biznesit të ndërtimit iu përgjigj pozitivisht thirrjes së kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, për të ndihmuar në rikonstruksionin dhe ...

Veliaj dhe Balla vizitojnë familjen Lami, e prekur nga tërmeti në fshatin Mazrek
Familja e Fiqiri dhe Kimete Lamit nga fshati Mazrek është një prej familjeve të prekura nga tërmeti i dy ditëve më parë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, së bashku me Sekretarin e Përgjithshëm të PS, ...
GazetaTema | 23-Sep-2019 20:24
Familja e Fiqiri dhe Kimete Lamit nga fshati Mazrek është një prej familjeve të prekura nga tërmeti i dy ditëve më parë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, së bashku me Sekretarin e Përgjithshëm të PS, ...

Veliaj e Balla në Mazrek: Reagimi i institucioneve shtetërore ka qenë shembullor
Familja e Fiqiri dhe Kimete Lamit nga fshati Mazrek është një prej familjeve të prekura nga tërmeti i dy ditëve më parë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, së bashku me Sekretarin e Përgjithshëm të PS, ...
VizionPlus | 23-Sep-2019 20:26
Familja e Fiqiri dhe Kimete Lamit nga fshati Mazrek është një prej familjeve të prekura nga tërmeti i dy ditëve më parë. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, së bashku me Sekretarin e Përgjithshëm të PS, ...

Dëmet nga tërmeti, Bashkia e Durrësit miraton fondin 10 mln lekë
Bashkia e Durrësit ka miratuar sot fondin prej 10 milionë lekësh për të gjitha familjet e dëmtuara nga tërmeti i së shtunës. Vendimi u mor sot në mbledhjen e Këshillit Bashkiak. Mësohet se këshilltarët bashkiakë dhuruan ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 18:23
Bashkia e Durrësit ka miratuar sot fondin prej 10 milionë lekësh për të gjitha familjet e dëmtuara nga tërmeti i së shtunës. Vendimi u mor sot në mbledhjen e Këshillit Bashkiak. Mësohet se këshilltarët bashkiakë dhuruan ...

Veliaj mbledh Shtabin e Emergjencave: Do rindërtojmë banesat e dëmtuara
Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij.
Top Channel | 23-Sep-2019 18:07
Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij.

Veliaj mbledh Shtabin e Emergjencave: Kontakt të drejtpërdrejt me familjet e prekura, do rindërtojmë banesat e dëmtuara
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij. Kryebashkiaku Veliaj deklaroi ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 17:59
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij. Kryebashkiaku Veliaj deklaroi ...

Dëmet nga tërmeti, bashkia Durrës miraton fondin prej 10 mln lekësh
Bashkia e Durrësit ka miratuar pasditen e kësaj të hëne fondin prej 10 milionë lekësh për të gjitha familjet e dëmtuara nga tërmeti i së shtunës. Vendimi u mor në mbledhjen e Këshillit Bashkiak, ndërsa vetë këshilltarët ...
VizionPlus | 23-Sep-2019 18:41
Bashkia e Durrësit ka miratuar pasditen e kësaj të hëne fondin prej 10 milionë lekësh për të gjitha familjet e dëmtuara nga tërmeti i së shtunës. Vendimi u mor në mbledhjen e Këshillit Bashkiak, ndërsa vetë këshilltarët ...

Veliaj mbledh Shtabin e Emergjencave: Do rindërtojmë banesat e dëmtuara
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit që solli shkatërrimin e disa banesave. Kryebashkiaku Veliaj deklaroi se sfida është ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 17:57
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit që solli shkatërrimin e disa banesave. Kryebashkiaku Veliaj deklaroi se sfida është ...

Veliaj mbledh Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës: Do rindërtojmë banesat e dëmtuara
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij. Kryebashkiaku Veliaj deklaroi ...
GazetaTema | 23-Sep-2019 18:02
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij. Kryebashkiaku Veliaj deklaroi ...

Tërmeti i fuqishëm/ Këshilli Bashkiak në Durrës miraton fondin për mbulimin e dëmeve
Këshilli Bashkiak i Durrësit miratoi fondin prej 10 milion lekësh për mbulimin e dëmeve të shkaktuara nga tërmeti i fuqishëm i 21 shtatorit.
Top Channel | 23-Sep-2019 17:42
Këshilli Bashkiak i Durrësit miratoi fondin prej 10 milion lekësh për mbulimin e dëmeve të shkaktuara nga tërmeti i fuqishëm i 21 shtatorit.

Veliaj mbledh Shtabin e Emergjencave: Do rindërtojmë banesat e dëmtuara
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij. Kryebashkiaku Veliaj deklaroi ...
VizionPlus | 23-Sep-2019 18:30
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij. Kryebashkiaku Veliaj deklaroi ...

Veliaj në Ndroq: Do të ndërhyjmë shumë shpejt për shtëpitë e dëmtuara
Kryebashkiaku i Tiranës ka vizituar një nga familjet e prekura nga tërmeti në Ndroq.
Top Channel | 23-Sep-2019 14:42
Kryebashkiaku i Tiranës ka vizituar një nga familjet e prekura nga tërmeti në Ndroq.

Veliaj: Do të rindërtojmë banesat e dëmtuara
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, mblodhi sot pasdite shtabin e emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij. Veliaj deklaroi se sfida ...
Telegrafi | 23-Sep-2019 18:33
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, mblodhi sot pasdite shtabin e emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij. Veliaj deklaroi se sfida ...

Veliaj: “Kontakt të drejtpërdrejtë me familjet e prekura, do rindërtojmë banesat e dëmtuara”
Kryebashkiaku i Tiranës mbledh Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së ...
Telegraf | 23-Sep-2019 17:58
Kryebashkiaku i Tiranës mbledh Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mblodhi sot pasdite Shtabin e Emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së ...

Veliaj pakt me ndërtuesit për rindërtimin e shtëpive të dëmtuara nga tërmeti
“Adopto një shtëpi” është nisma që Bashkia e Tiranës nisi në bashkëpunim me shoqatën e ndërtuesve. Në një mbledhje të zhvilluar në Bashkinë e Tiranës, ndërtuesit iu përgjigjën pozitivisht apelit të Veliajt, duke u ...
ABCNews | 23-Sep-2019 19:11
“Adopto një shtëpi” është nisma që Bashkia e Tiranës nisi në bashkëpunim me shoqatën e ndërtuesve. Në një mbledhje të zhvilluar në Bashkinë e Tiranës, ndërtuesit iu përgjigjën pozitivisht apelit të Veliajt, duke u ...

Veliaj te një nga familjet e prekura nga tërmeti në Ndroq: Do ndërhyjmë shumë shpejt
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj vizitoi sot një tjetër familje të prekur nga tërmeti i fuqishëm që përfshiu kryeqytetin dy ditë më parë. Së bashku me deputetët Arben Pëllumbi dhe Mirela Kumbaro, Veliaj ishte në ...
BalkanWeb | 23-Sep-2019 14:18
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj vizitoi sot një tjetër familje të prekur nga tërmeti i fuqishëm që përfshiu kryeqytetin dy ditë më parë. Së bashku me deputetët Arben Pëllumbi dhe Mirela Kumbaro, Veliaj ishte në ...

FOTOT/ Veliaj viziton një nga familjet e prekura nga tërmeti në Ndroq: Do ndërhyjmë shumë shpejt për shtëpitë e dëmtuara
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj vizitoi sot një tjetër familje të prekur nga tërmeti i fuqishëm që përfshiu kryeqytetin dy ditë më parë. Së bashku me deputetët Arben Pëllumbi dhe Mirela Kumbaro, Veliaj ishte në ...
GazetaTema | 23-Sep-2019 14:24
Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj vizitoi sot një tjetër familje të prekur nga tërmeti i fuqishëm që përfshiu kryeqytetin dy ditë më parë. Së bashku me deputetët Arben Pëllumbi dhe Mirela Kumbaro, Veliaj ishte në ...

Veliaj: Tërmetin nuk e kemi në dorë, por për kthimin në normalitet do të bëjmë maksimumin
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, mblodhi sot pasdite shtabin e emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij. Veliaj deklaroi se sfida ...
Portalb | 23-Sep-2019 21:15
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, mblodhi sot pasdite shtabin e emergjencave për raportimin e situatës në terren pas tërmetit të së shtunës dhe masat e marra për përballimin e tij. Veliaj deklaroi se sfida ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved