ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/07/2020 04:01

Presidenti Thaçi viziton Gardën Kombëtare në Iowa, takon pjesëtarët e FSK

Presidenti Thaçi viziton Gardën Kombëtare në Iowa, takon pjesëtarët e FSK
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka vizituar Gardën Kombëtare të shtetit Iowa, ku është pritur nga Gjeneralmajori Benjamin Corell dhe ka takuar pjesëtarët e FSK-së që janë duke ndjekur trajnimet atje. ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 09:52
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka vizituar Gardën Kombëtare të shtetit Iowa, ku është pritur nga Gjeneralmajori Benjamin Corell dhe ka takuar pjesëtarët e FSK-së që janë duke ndjekur trajnimet atje. ...

Thaçi viziton Gardën Kombëtare në Iowa, takon pjesëtarët e FSK-së
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka vizituar Gardën Kombëtare të shtetit Iowa, ku është pritur nga Gjeneralmajori Benjamin Corell dhe ka takuar pjesëtarët e FSK-së që janë duke ndjekur trajnimet atje. Ai ka ...
Medial | 20-Sep-2019 10:03
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka vizituar Gardën Kombëtare të shtetit Iowa, ku është pritur nga Gjeneralmajori Benjamin Corell dhe ka takuar pjesëtarët e FSK-së që janë duke ndjekur trajnimet atje. Ai ka ...

Thaçi viziton Gardën Kombëtare në Iowa, takon pjesëtarët e FSK-së
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka vizituar Gardën Kombëtare të shtetit Iowa, ku është pritur nga Gjeneralmajori Benjamin Corell dhe ka takuar pjesëtarët e FSK-së që janë duke ndjekur trajnimet atje. Ai ka ...
Klan Kosova | 20-Sep-2019 09:54
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka vizituar Gardën Kombëtare të shtetit Iowa, ku është pritur nga Gjeneralmajori Benjamin Corell dhe ka takuar pjesëtarët e FSK-së që janë duke ndjekur trajnimet atje. Ai ka ...

Thaçi viziton Gardën Kombëtare në Iowa, takon pjesëtarët e FSK-së
Presidenti Thaçi ka falënderuar gjeneralët dhe ushtarët e Gardës Kombëtare, të cilët në vazhdimësi kanë ndihmuar në ngritjen e profesionalizimit të ushtarëve dhe eprorëve të FSK-së. “Jemi mirënjohës për përkrahjen e ...
Lajminet | 20-Sep-2019 09:50
Presidenti Thaçi ka falënderuar gjeneralët dhe ushtarët e Gardës Kombëtare, të cilët në vazhdimësi kanë ndihmuar në ngritjen e profesionalizimit të ushtarëve dhe eprorëve të FSK-së. “Jemi mirënjohës për përkrahjen e ...

Presidenti Thaçi viziton Gardën Kombëtare, në Iowa, takon pjesëtarët e FSK-së
Des Moines, Iowa, SHBA– Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka vizituar Gardën Kombëtare të shtetit Iowa, ku është pritur nga Gjeneralmajori Benjamin Corell dhe ka takuar pjesëtarët e FSK-së që janë duke ...
Gazeta Observer | 20-Sep-2019 09:48
Des Moines, Iowa, SHBA– Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka vizituar Gardën Kombëtare të shtetit Iowa, ku është pritur nga Gjeneralmajori Benjamin Corell dhe ka takuar pjesëtarët e FSK-së që janë duke ...

Thaçi takon pjesëtarët e FSK-së që po trajnohen në Gardën Kombëtare të Iowa-s
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi i cili gjendet në Iowa të SHBA-së, ka vizituar Gardën Kombëtare të shtetit Iowa, ku është pritur nga Gjeneralmajori Benjamin Corell dhe ka takuar pjesëtarët e FSK-së që ...
Medial | 20-Sep-2019 09:34
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi i cili gjendet në Iowa të SHBA-së, ka vizituar Gardën Kombëtare të shtetit Iowa, ku është pritur nga Gjeneralmajori Benjamin Corell dhe ka takuar pjesëtarët e FSK-së që ...

Thaçi takon pjesëtarët e FSK-së që po trajnohen në Gardën Kombëtare të Iowa-s
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi i cili gjendet në Iowa të SHBA-së, ka vizituar Gardën Kombëtare të shtetit Iowa, ku është pritur nga Gjeneralmajori Benjamin Corell dhe ka takuar pjesëtarët e FSK-së që ...
Arbresh | 20-Sep-2019 09:32
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi i cili gjendet në Iowa të SHBA-së, ka vizituar Gardën Kombëtare të shtetit Iowa, ku është pritur nga Gjeneralmajori Benjamin Corell dhe ka takuar pjesëtarët e FSK-së që ...

Thaçi viziton Gardën Kombëtare në Iowa, takon pjesëtarët e FSK
Des Moines, Iowa, SHBA– Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka vizituar Gardën Kombëtare të shtetit Iowa, ku është pritur nga Gjeneralmajori Benjamin Corell dhe ka takuar pjesëtarët e FSK-së që janë duke ...
Zeri | 20-Sep-2019 09:30
Des Moines, Iowa, SHBA– Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka vizituar Gardën Kombëtare të shtetit Iowa, ku është pritur nga Gjeneralmajori Benjamin Corell dhe ka takuar pjesëtarët e FSK-së që janë duke ...

Presidenti Thaçi viziton Gardën Kombëtare të Iowa-së, takon edhe pjesëtarët e FSK-së që janë atje
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka vizituar Gardën Kombëtare të shtetit Iowa, ku është pritur nga Gjeneralmajori Benjamin Corell dhe ka takuar pjesëtarët e FSK-së që janë duke ndjekur trajnimet atje. ...
PortaliOnline | 20-Sep-2019 09:28
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka vizituar Gardën Kombëtare të shtetit Iowa, ku është pritur nga Gjeneralmajori Benjamin Corell dhe ka takuar pjesëtarët e FSK-së që janë duke ndjekur trajnimet atje. ...

Thaçi viziton Gardën Kombëtare në Iowa, takon pjesëtarët e FSK
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka vizituar Gardën Kombëtare të shtetit Iowa, ku është pritur nga gjeneralmajori Benjamin Corell dhe ka takuar pjesëtarët e FSK-së që janë duke ndjekur trajnimet atje.
Kosova Press | 20-Sep-2019 09:25
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka vizituar Gardën Kombëtare të shtetit Iowa, ku është pritur nga gjeneralmajori Benjamin Corell dhe ka takuar pjesëtarët e FSK-së që janë duke ndjekur trajnimet atje.

Presidenti Thaçi viziton Gardën Kombëtare, në Iowa, takon pjesëtarët e FSK-së
Des Moines, Iowa, SHBA– Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka vizituar Gardën Kombëtare të shtetit Iowa, ku është pritur nga Gjeneralmajori Benjamin Corell dhe ka takuar pjesëtarët e FSK-së që janë duke ...
Indeks Online | 20-Sep-2019 09:23
Des Moines, Iowa, SHBA– Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka vizituar Gardën Kombëtare të shtetit Iowa, ku është pritur nga Gjeneralmajori Benjamin Corell dhe ka takuar pjesëtarët e FSK-së që janë duke ...

Thaçi viziton Gardën Kombëtare në Iowa, takon pjesëtarët e FSK
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka vizituar Gardën Kombëtare të shtetit Iowa, ku është pritur nga Gjeneralmajori Benjamin Corell dhe ka takuar pjesëtarët e FSK-së që janë duke ndjekur trajnimet atje. ...
EkonomiaOnline | 20-Sep-2019 09:17
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka vizituar Gardën Kombëtare të shtetit Iowa, ku është pritur nga Gjeneralmajori Benjamin Corell dhe ka takuar pjesëtarët e FSK-së që janë duke ndjekur trajnimet atje. ...

Thaçi: Janë vënë hapat e parë për ardhjen e investimeve nga Iowa në sektorin e energjisë në Kosovë
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në një vizitë zyrtare në Iowa të SHBA-së, ka takuar Guvernatoren Kim Reynolds. Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, Thaçi ka shkruar se bashkëpunimi që kishte nisur me ...
Telegrafi | 19-Sep-2019 19:12
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në një vizitë zyrtare në Iowa të SHBA-së, ka takuar Guvernatoren Kim Reynolds. Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, Thaçi ka shkruar se bashkëpunimi që kishte nisur me ...

Presidenti Thaçi u prit nga Guvernatorja e Iowas, Kimberly Kim Reynolds
Des Moines (Iowa, SHBA) 19 shtator 2019 – Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, është pritur sot nga Guvernatorja e shtetit Iowa, Kimberly Kim Reynolds, në selinë shtetërore të Iowas. Zyra e tij njofton se ...
Illyriapress | 20-Sep-2019 00:10
Des Moines (Iowa, SHBA) 19 shtator 2019 – Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, është pritur sot nga Guvernatorja e shtetit Iowa, Kimberly Kim Reynolds, në selinë shtetërore të Iowas. Zyra e tij njofton se ...

Presidenti Thaçi viziton Iowan
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi e ka vizituar Iowa State Capitol, shtëpinë e Zyrës së Guvernatorit, të Senatit të Iowas, të Dhomës së Përfaqësuesve dhe institucioneve të tjera shtetërore të Iowas.
Kosova Press | 19-Sep-2019 22:26
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi e ka vizituar Iowa State Capitol, shtëpinë e Zyrës së Guvernatorit, të Senatit të Iowas, të Dhomës së Përfaqësuesve dhe institucioneve të tjera shtetërore të Iowas.

Thaçi viziton Iowa-n në SHBA bashkë me disa nxënës
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka vizituar sot Iowa State Capitol në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. “Pata kënaqësinë të vizitoj edhe Iowa State Capitol, shtëpinë e Zyrës së Guvernatorit, të Senatit të Iowas, të ...
Klan Kosova | 19-Sep-2019 21:26
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka vizituar sot Iowa State Capitol në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. “Pata kënaqësinë të vizitoj edhe Iowa State Capitol, shtëpinë e Zyrës së Guvernatorit, të Senatit të Iowas, të ...

Trump nënshkruhet në murin e ri pranë kufirit SHBA-Meksikë
Trump ka vizituar punëtorët që po kryejnë punimet e murit në San Diego. E para se të fillonte ndërtimi i murit, kjo pikë kufitare në San Diego mbrohej me disa copëza të holla të metalta që ishin lehtë të përshkueshme. ...
Lajminet | 19-Sep-2019 20:06
Trump ka vizituar punëtorët që po kryejnë punimet e murit në San Diego. E para se të fillonte ndërtimi i murit, kjo pikë kufitare në San Diego mbrohej me disa copëza të holla të metalta që ishin lehtë të përshkueshme. ...

Trump nënshkruhet në murin e ri pranë kufirit SHBA-Meksikë
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka vënë nënshkrimin e tij në një pjesë të murit të ri që ndan vijën kufitare SHBA-Meksikë, duke e quajtur këtë mur “si të sigurtë” të cilin po e cilëson si ...
Gazeta Express | 19-Sep-2019 20:03
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka vënë nënshkrimin e tij në një pjesë të murit të ri që ndan vijën kufitare SHBA-Meksikë, duke e quajtur këtë mur “si të sigurtë” të cilin po e cilëson si ...

Trump nënshkruhet në murin e ri që ndanë SHBA-në me Meksikën
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka vënë nënshkrimin e tij në një pjesë të murit të ri që ndan vijën kufitare SHBA-Meksikë, duke e quajtur këtë mur “si të sigurtë” të cilin po e cilëson si ...
EkonomiaOnline | 19-Sep-2019 19:49
Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka vënë nënshkrimin e tij në një pjesë të murit të ri që ndan vijën kufitare SHBA-Meksikë, duke e quajtur këtë mur “si të sigurtë” të cilin po e cilëson si ...

Thaçi takon guvernatoren e Iowas
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka udhëtuar për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, me ç’rast ka takuar guvernatoren e shtetit të Iowas, Kim Reynolds. Thaçi e ka bërë të ditur këtë......
Zeri | 19-Sep-2019 19:45
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka udhëtuar për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, me ç’rast ka takuar guvernatoren e shtetit të Iowas, Kim Reynolds. Thaçi e ka bërë të ditur këtë......

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved