ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/07/2020 03:13

Parashikimi i motit për sot dhe fundjavën

Parashikimi i motit për sot dhe fundjavën
Temperaturat minimale do te jene: ne zonat malore nga 07ºC deri ne 23ºC, ne zonat e uleta nga 17ºC ne 28 ºC dhe ne zonat bregdetare nga 19ºC ne 30ºC. Sa i perket fundjaves moti do te jete i kthjellet dhe temperaturat do ...
ikub.al | 20-Sep-2019 09:15
Temperaturat minimale do te jene: ne zonat malore nga 07ºC deri ne 23ºC, ne zonat e uleta nga 17ºC ne 28 ºC dhe ne zonat bregdetare nga 19ºC ne 30ºC. Sa i perket fundjaves moti do te jete i kthjellet dhe temperaturat do ...

Parashikimi i motit për sot dhe nesër: Ja sa zgjasin reshjet
mapo.al Sipas MeteoAlb, deri në mesditë, moti karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të herëpashershme, më të dendura në zonat Jugore të Shqipërisë. Kjo situatë atmosferike do të vijojë deri pasdite kur pritet ...
Mapo | 20-Sep-2019 08:37
mapo.al Sipas MeteoAlb, deri në mesditë, moti karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të herëpashershme, më të dendura në zonat Jugore të Shqipërisë. Kjo situatë atmosferike do të vijojë deri pasdite kur pritet ...

Diell dhe temperatura në rritje, ja parashikimi i motit për fundjavën
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash të cilat do jenë prezentë gjatë gjithë ditës dhe do të sjellin rebeshe shiu në zonat malore.
Top Channel | 20-Sep-2019 07:53
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash të cilat do jenë prezentë gjatë gjithë ditës dhe do të sjellin rebeshe shiu në zonat malore.

Moti e premte, 20 Shtator 2019!
E premte, 20 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Moti deri në mesditë do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira të herë pas herëshme, më të dendura në zonat jugore tëShqipërisë. Kjo situatë atmosferike ...
VizionPlus | 20-Sep-2019 07:43
E premte, 20 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Moti deri në mesditë do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira të herë pas herëshme, më të dendura në zonat jugore tëShqipërisë. Kjo situatë atmosferike ...

Video/ Erë e fortë dhe shi në Fier. Moti i keq përfshin të gjithë vendin
Qyteti i Fierit është përfshirë pasditen e sotme nga era e fortë dhe shiu.
Top Channel | 19-Sep-2019 17:34
Qyteti i Fierit është përfshirë pasditen e sotme nga era e fortë dhe shiu.

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri 16 gradë ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 08:07
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi verior. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri 16 gradë ...

Mot vjeshtor, këto janë temperaturat për sot dhe nesër
?Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot dhe nesër temperaturat minimale do të arrijnë në 3 gradë Celsius. “Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të jenë tipike ...
Telegrafi | 20-Sep-2019 07:25
?Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot dhe nesër temperaturat minimale do të arrijnë në 3 gradë Celsius. “Do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të jenë tipike ...

Moti në Shqipëri
Pjesa e parë e ditës do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të lehta pothuajse në të gjithë vendin. Më të dukshme vranësirat do të paraqiten në zonat veriore dhe verilindore të vendit. Parashikohet që gjatë ...
Arbresh | 19-May-2016 08:35
Pjesa e parë e ditës do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të lehta pothuajse në të gjithë vendin. Më të dukshme vranësirat do të paraqiten në zonat veriore dhe verilindore të vendit. Parashikohet që gjatë ...

Parashikimi i motit në Prishtinë
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak në Shqipëri ka njoftuar se moti për ditën e sotme do të ndikohet nga masa ajrore relativisht të paqëndrueshme.
Kosova Press | 20-Sep-2019 09:13
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak në Shqipëri ka njoftuar se moti për ditën e sotme do të ndikohet nga masa ajrore relativisht të paqëndrueshme.

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira të matura, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar veriore. Temperatura e mëngjesit do të ...
Ina-Online | 20-Sep-2019 09:04
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira të matura, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar veriore. Temperatura e mëngjesit do të ...

Ulje temperaturash dhe rrebeshe shiu, si do të jetë moti për sot
Moti deri në mesditë do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira të herë pas herëshme, më të dendura në zonat jugore të Shqipërisë. Kjo situatë atmosferike do të vijojë deri pasdite KUR pritet zhvillim i vranësirave ...
Lexo | 20-Sep-2019 09:00
Moti deri në mesditë do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira të herë pas herëshme, më të dendura në zonat jugore të Shqipërisë. Kjo situatë atmosferike do të vijojë deri pasdite KUR pritet zhvillim i vranësirave ...

Moti sot
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira mesatare, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar veriore.Temperatura e mëngjesit do të lëviz ...
IliriaNews | 20-Sep-2019 08:59
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira mesatare, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar veriore.Temperatura e mëngjesit do të lëviz ...

Parashikimi i motit për sot, 19 shtator 2019
Pjesa e dyte dites vijon me kthjellime dhe vranesira te shpeshta ne bregdet dhe zonen e ulet duke lene me rrebeshe afat-shkurtra shiu te gjithe zonen malore te Shqiperise. Temperaturat e ajrit do te ulen serish ne ...
ikub.al | 19-Sep-2019 08:44
Pjesa e dyte dites vijon me kthjellime dhe vranesira te shpeshta ne bregdet dhe zonen e ulet duke lene me rrebeshe afat-shkurtra shiu te gjithe zonen malore te Shqiperise. Temperaturat e ajrit do te ulen serish ne ...

Mot me vranësira, freskët dhe me erë të përforcuar veriore
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira mesatare, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar veriore. Temperatura e mëngjesit do të ...
Flaka | 20-Sep-2019 08:39
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira mesatare, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar veriore. Temperatura e mëngjesit do të ...

Moti i keq përfshin gjithë vendin, stuhi e fortë, rrëzohen pemë. Sinoptikanët paralajmërojnë se…
Moti i keq do të përfshijë të gjithë vendin pasditen e kësaj të enjteje. Siç parashikuan edhe meteorologët, dita e sotme, sjell rrebeshe shiu ne te gjithe vendin, me te dukshme ne zonat jugore-juglindore. Sakaq, kanë ...
Telegraf | 19-Sep-2019 16:21
Moti i keq do të përfshijë të gjithë vendin pasditen e kësaj të enjteje. Siç parashikuan edhe meteorologët, dita e sotme, sjell rrebeshe shiu ne te gjithe vendin, me te dukshme ne zonat jugore-juglindore. Sakaq, kanë ...

Parashikimi i motit në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në mbarë vendin do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Pasdite në pjesën perëndimore të vendit do të ketë reshje lokale të shiut, ndërsa në vendet më të larta malore do të ketë reshje ...
Arbresh | 04-Apr-2019 08:16
Moti sot në mbarë vendin do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Pasdite në pjesën perëndimore të vendit do të ketë reshje lokale të shiut, ndërsa në vendet më të larta malore do të ketë reshje ...

Parashikimi i motit
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira mesatare, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar veriore.Temperatura e mëngjesit do të lëviz ...
Shenja | 20-Sep-2019 08:24
Moti në Republikën e Maqedonisë së Veriut paradite do të jetë me vranësira mesatare, ndërsa pasdite vranësirat do të zvogëlohen. Do të jetë më freskët dhe me erë të përforcuar veriore.Temperatura e mëngjesit do të lëviz ...

Ndryshojnë temperaturat në Kosovë
Ka ndryshuar situata meteorologjike. Sipas raportit të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, mund të ketë edhe reshje shiu. Fushat me presion të ulët atmosferik të cilat kanë përfshirë vendin nuk do të jenë stabile, ...
Zeri | 02-Mar-2019 08:19
Ka ndryshuar situata meteorologjike. Sipas raportit të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, mund të ketë edhe reshje shiu. Fushat me presion të ulët atmosferik të cilat kanë përfshirë vendin nuk do të jenë stabile, ...

Moti sot dhe nesër
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot dhe nesër do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. “Temperaturat minimale do të jenë tipike vjeshtore, ato do të lëvizin ndërmjet 3-6 gradë Celsius, ...
Klan Kosova | 20-Sep-2019 08:15
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot dhe nesër do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. “Temperaturat minimale do të jenë tipike vjeshtore, ato do të lëvizin ndërmjet 3-6 gradë Celsius, ...

Parashikimi i motit për të premten, kush janë qytetet që do të goditen nga shtrëngatat e shiut
Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, kjo e premte do të dominohet nga moti i keq dhe reshjet e shiut. Veçanërisht në zonën e Korçës, pritet që reshjet dhe rënia e temperaturave të jenë të ...
Gazeta Express | 20-Sep-2019 08:13
Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, kjo e premte do të dominohet nga moti i keq dhe reshjet e shiut. Veçanërisht në zonën e Korçës, pritet që reshjet dhe rënia e temperaturave të jenë të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved