ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/07/2020 03:40

Gati që të ikë PD, Gjiknuri: S’mjafton, të shkojë në burg për vjedhje votash

Gati që të ikë PD, Gjiknuri: S’mjafton, të shkojë në burg për vjedhje votash
Damian Gjiknuri i pyetur nga Top-Channel nëse do ta plotësojë kërkesën e PD për tu larguar si bashkëkryetar i reformës zgjedhore , shprehet i gatshëm ta bëjë këtë.
Top Channel | 19-Sep-2019 16:19
Damian Gjiknuri i pyetur nga Top-Channel nëse do ta plotësojë kërkesën e PD për tu larguar si bashkëkryetar i reformës zgjedhore , shprehet i gatshëm ta bëjë këtë.

“Dosja 184”/Damian Gjiknuri flet për “çunat problematikë”: Përgjimet janë të paligjshme
TIRANË Kryetari i Komisionit të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri ka “sfiduar” hapur Partinë Demokratike duke thënë se nëse kjo e fundit vjen në Komision, ai personalisht do ta rishikojë pozicionin e tij duke lënë të ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 14:47
TIRANË Kryetari i Komisionit të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri ka “sfiduar” hapur Partinë Demokratike duke thënë se nëse kjo e fundit vjen në Komision, ai personalisht do ta rishikojë pozicionin e tij duke lënë të ...

Lotaria Amerikane, ja kur nisin aplikimet, Ambasada nxjerr udhëzimin
mapo.al Aplikimet për Lotarinë Amerikane do të nisin në datën 2 tetor 2019-të. Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar udhëzimin se kush mund të aplikojë për Lotarinë Amerikane dhe thotë se afati është nga data 2 ...
Mapo | 19-Sep-2019 13:02
mapo.al Aplikimet për Lotarinë Amerikane do të nisin në datën 2 tetor 2019-të. Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar udhëzimin se kush mund të aplikojë për Lotarinë Amerikane dhe thotë se afati është nga data 2 ...

Lotaria Amerikane, ja kur nisin aplikimet, Ambasada nxjerr udhëzimin
Aplikimet për Lotarinë Amerikane do të nisin në datën 2 tetor 2019-të. Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar udhëzimin se kush mund të aplikojë për Lotarinë Amerikane dhe thotë se afati është nga data 2 tetor deri ...
Telegraf | 19-Sep-2019 13:20
Aplikimet për Lotarinë Amerikane do të nisin në datën 2 tetor 2019-të. Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar udhëzimin se kush mund të aplikojë për Lotarinë Amerikane dhe thotë se afati është nga data 2 tetor deri ...

A do ketë dialog pas dorëheqjes së Gjiknurit?Ja si përgjigjet Bardhi
mapo.al Deputeti socialist Damian Gjiknuri deklaroi sot se është gati të heqë dorë nga drejtimi i Komisionit të Reformës Zgjedhore pas akuzave të liderit të PD-së, dhe në përpjekje për ti hapur rrugë dialogut ...
Mapo | 19-Sep-2019 12:03
mapo.al Deputeti socialist Damian Gjiknuri deklaroi sot se është gati të heqë dorë nga drejtimi i Komisionit të Reformës Zgjedhore pas akuzave të liderit të PD-së, dhe në përpjekje për ti hapur rrugë dialogut ...

Bëhuni gati për Lotarinë Amerikane, aplikimet nisin më…
Aplikimet për Lotarinë Amerikane do të nisin në datën 2 tetor 2019-të. Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar udhëzimin se kush mund të aplikojë për Lotarinë Amerikane dhe thotë se afati është nga data 2 tetor deri ...
Lapsi | 19-Sep-2019 15:32
Aplikimet për Lotarinë Amerikane do të nisin në datën 2 tetor 2019-të. Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar udhëzimin se kush mund të aplikojë për Lotarinë Amerikane dhe thotë se afati është nga data 2 tetor deri ...

Gjiknuri: Largohem nga komisioni i “zgjedhores” nëse vjen PD
Bashkëkryetari socialist i komisionit parlamentar për reformën zgjedhore, Damian Gjiknuri është gati të rishikojë këtë pozicion, me kushtin që PD të përfshihet në këtë Reformë. Por në një reagim nga selia blu, numri dy ...
ABCNews | 19-Sep-2019 13:37
Bashkëkryetari socialist i komisionit parlamentar për reformën zgjedhore, Damian Gjiknuri është gati të rishikojë këtë pozicion, me kushtin që PD të përfshihet në këtë Reformë. Por në një reagim nga selia blu, numri dy ...

Bëhuni gati për Lotarinë Amerikane, aplikimet nisin më…
Aplikimet për Lotarinë Amerikane do të nisin në datën 2 tetor 2019-të. Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar udhëzimin se kush mund të aplikojë për Lotarinë Amerikane dhe thotë se afati është nga data 2 tetor deri ...
Lexo | 19-Sep-2019 16:22
Aplikimet për Lotarinë Amerikane do të nisin në datën 2 tetor 2019-të. Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar udhëzimin se kush mund të aplikojë për Lotarinë Amerikane dhe thotë se afati është nga data 2 tetor deri ...

Bëhuni gati për Lotarinë Amerikane, aplikimet nisin më…
Aplikimet për Lotarinë Amerikane do të nisin në datën 2 tetor 2019-të. Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar udhëzimin se kush mund të aplikojë për Lotarinë Amerikane dhe thotë se afati është nga data 2 tetor deri ...
Lajmi i Fundit | 19-Sep-2019 16:10
Aplikimet për Lotarinë Amerikane do të nisin në datën 2 tetor 2019-të. Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar udhëzimin se kush mund të aplikojë për Lotarinë Amerikane dhe thotë se afati është nga data 2 tetor deri ...

Bardhi i përgjigjet Gjiknurit: Ti e ke vendin në burg
Partia Demokratike reagoi pas deklaratave të Gjiknurit se ai do të merrte ne considerate largimin nga posti I bashkëkryetarit të komisionit të reformës zgjedhore nëse selia blu do të njihte punën e këtij komisioni. ...
VizionPlus | 19-Sep-2019 12:01
Partia Demokratike reagoi pas deklaratave të Gjiknurit se ai do të merrte ne considerate largimin nga posti I bashkëkryetarit të komisionit të reformës zgjedhore nëse selia blu do të njihte punën e këtij komisioni. ...

PD paralajmëron Damianin e Ramës: Gjiknurin e pret burgu…
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar lidhur me deklaratën e bërë nga Damian Gjiknuri, bashkëkryetar për Komisionin e Reformës Zgjedhore, i cili tha se është i gatshëm të tërhiqet nga ky funksion, ...
Standard | 19-Sep-2019 15:39
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar lidhur me deklaratën e bërë nga Damian Gjiknuri, bashkëkryetar për Komisionin e Reformës Zgjedhore, i cili tha se është i gatshëm të tërhiqet nga ky funksion, ...

Reagon Bardhi: Gjiknuri duhet të ishte në burg për krim zgjedhor
Pas deklaratës së Damian Gjiknurit se është gati të rishikojë pozicion e tij si bashkëkryetari socialist i komisionit parlamentar për reformën zgjedhore, me kushtin që PD të përfshihet në këtë Reformë, vjen edhe reagimi ...
ABCNews | 19-Sep-2019 12:43
Pas deklaratës së Damian Gjiknurit se është gati të rishikojë pozicion e tij si bashkëkryetari socialist i komisionit parlamentar për reformën zgjedhore, me kushtin që PD të përfshihet në këtë Reformë, vjen edhe reagimi ...

“Dosja 184”/Damian Gjiknuri flet për “çunat problematikë”: Përgjimet janë të paligjshme
TIRANË Kryetari i Komisionit të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri ka “sfiduar” hapur Partinë Demokratike duke thënë se nëse kjo e fundit vjen në Komision, ai personalisht do ta rishikojë pozicionin e tij duke lënë ...
Medial | 19-Sep-2019 14:50
TIRANË Kryetari i Komisionit të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri ka “sfiduar” hapur Partinë Demokratike duke thënë se nëse kjo e fundit vjen në Komision, ai personalisht do ta rishikojë pozicionin e tij duke lënë ...

‘Damian Gjiknuri duhet të ishte në burg!’ Reagim i prerë i PD ndaj manovrës së dytë të Ramës
Partia Demokratike ka reaguar menjëherë pas deklaratës së Damian Gjiknurit, bashkëkryetarit socialist të Komisionit të Reformës Zgjedhore, se ai ishte i gatshëm të tërhiqej nga drejtimi i Komisionit në emër të dialogut ...
Telegraf | 19-Sep-2019 11:43
Partia Demokratike ka reaguar menjëherë pas deklaratës së Damian Gjiknurit, bashkëkryetarit socialist të Komisionit të Reformës Zgjedhore, se ai ishte i gatshëm të tërhiqej nga drejtimi i Komisionit në emër të dialogut ...

Bardhi: Dorëheqja e Gjiknurit nga reforma zgjedhore është kusht i BE, duhet të ishte në burg
Sekretari i përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi ka reaguar pas gatishmërisë së Damian Gjinkurit për të dorëhequr nga drejtimi i Komisionit të Reformës Zgjedhore. Në një deklaratë për median Bardhi tha se Gjiknurin jo vetëm ...
GazetaTema | 19-Sep-2019 11:35
Sekretari i përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi ka reaguar pas gatishmërisë së Damian Gjinkurit për të dorëhequr nga drejtimi i Komisionit të Reformës Zgjedhore. Në një deklaratë për median Bardhi tha se Gjiknurin jo vetëm ...

Gjiknuri gati të largohet nga KR, reagon Bardhi: Të shkojë në burg
Pas deklaratës së Damian Gjiknurit, ku tha se ishte gati të largohej nga Komisioni i Reformës, ka reaguar sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, i cili tha se Gjiknuri duhej vënë para drejtësisë.
Top Channel | 19-Sep-2019 11:33
Pas deklaratës së Damian Gjiknurit, ku tha se ishte gati të largohej nga Komisioni i Reformës, ka reaguar sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, i cili tha se Gjiknuri duhej vënë para drejtësisë.

Gjiknuri, gati “kurban”për opozitën: Po Basha që vrau katër vetë?
Damian Gjiknuri, një nga bashkëkryetarët e komisionti të reformës zgjedhore, tha se është i gatshëm që ta lërë detyrën për hir të opozitës jashtëparlamentare, mjaft që kjo e fundit të rikthehet në komision. “Mua më ...
Tesheshi | 19-Sep-2019 12:18
Damian Gjiknuri, një nga bashkëkryetarët e komisionti të reformës zgjedhore, tha se është i gatshëm që ta lërë detyrën për hir të opozitës jashtëparlamentare, mjaft që kjo e fundit të rikthehet në komision. “Mua më ...

Pas deklaratës së Bashës, Gjiknuri: Gati të largohem nga Komisioni i Reformës
“Jam gati të largohem nga Komisioni i Reformës”, kështu ka thënë Damian Gjijnuri për mediat. “Kërkesë e opozitës absurde megjithatë unë jam i gatshëm ta rishikoj pozicionin tim pas konsultimeve me PS. Unë nuk jam i ...
Lajmi i Fundit | 19-Sep-2019 12:18
“Jam gati të largohem nga Komisioni i Reformës”, kështu ka thënë Damian Gjijnuri për mediat. “Kërkesë e opozitës absurde megjithatë unë jam i gatshëm ta rishikoj pozicionin tim pas konsultimeve me PS. Unë nuk jam i ...

“Gati të shoh pozicionin në Komision” Bardhi-Gjiknurit: Duhet të jesh në burg
Sekretari i përgjithshëm i PD-se, Gazmend Bardhi i është përgjigjur menjëherë deklaratës së bërë sot nga bashkëkryetari i reformës zgjedhore Damian Gjiknuri. “ Damian Gjiknuri dhe ata që kanë bashkëpunuar me krimin e ...
BalkanWeb | 19-Sep-2019 11:28
Sekretari i përgjithshëm i PD-se, Gazmend Bardhi i është përgjigjur menjëherë deklaratës së bërë sot nga bashkëkryetari i reformës zgjedhore Damian Gjiknuri. “ Damian Gjiknuri dhe ata që kanë bashkëpunuar me krimin e ...

Bardhi i përgjigjet Gjiknurit: Ti e ke vendin në burg
Partia Demokratike reagoi pas deklaratave të Gjiknurit se ai do të merrte ne considerate largimin nga posti I bashkëkryetarit të komisionit të reformës zgjedhore nëse selia blu do të njihte punën e këtij komisioni. ...
Medial | 19-Sep-2019 12:08
Partia Demokratike reagoi pas deklaratave të Gjiknurit se ai do të merrte ne considerate largimin nga posti I bashkëkryetarit të komisionit të reformës zgjedhore nëse selia blu do të njihte punën e këtij komisioni. ...

123

Lajmet Kryesore

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved