ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/07/2020 04:45

VIDEO/ Era Istrefi “i merr” bashkëshortin reperes Cardi B: Le të martohemi

VIDEO/ Era Istrefi “i merr” bashkëshortin reperes Cardi B: Le të martohemi
Pas “Bon Bon”, rruga e suksesit të Era Istrefit nuk është ndalur kurrë. Ajo ka firmosur kontratë me një kompani muzikore dhe promovon projektet e saj në tregun ndërkombëtar. Era do të hapë vjeshtën duke bashkëpunuar me ...
GazetaTema | 17-Sep-2019 11:04
Pas “Bon Bon”, rruga e suksesit të Era Istrefit nuk është ndalur kurrë. Ajo ka firmosur kontratë me një kompani muzikore dhe promovon projektet e saj në tregun ndërkombëtar. Era do të hapë vjeshtën duke bashkëpunuar me ...

Kënga e re e Era Istrefit është në bashkëpunim me yllin botëror të muzikës rep
TIRANE Pak kohë më parë Era Istrefi publikoi bashkëpunimin me reperin rus Sayonara Boy. Deri më tani kënga numëron mbi 15 milionë klikime dhe suksesi i saj është i dukshëm. Megjithatë kengetarja shqiptare nuk ka në plan ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 07:42
TIRANE Pak kohë më parë Era Istrefi publikoi bashkëpunimin me reperin rus Sayonara Boy. Deri më tani kënga numëron mbi 15 milionë klikime dhe suksesi i saj është i dukshëm. Megjithatë kengetarja shqiptare nuk ka në plan ...

Capital T nderohet me çmim nga qyteti i Krujës
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, sot (e martë), është nderuar me një çmim nga qyteti i Krujës, me ç’rast i është dhënë titulli “Skëndërbe”. Këtë e bëri të ditur përmes disa postimeve që ka publikuar në rrjetin ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 14:23
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, sot (e martë), është nderuar me një çmim nga qyteti i Krujës, me ç’rast i është dhënë titulli “Skëndërbe”. Këtë e bëri të ditur përmes disa postimeve që ka publikuar në rrjetin ...

Dikush e pa në lëvizje me shpejtësi dhe kapi pamjet, tingulli që lëshoi Mercedes-AMG One ishte i mahnitshëm
Hera e parë që shihet në lëvizje, tingulli që dëgjohet prej saj është i mahnitshëm Mbetet një nga super-veturat që të gjithë janë duke e pritur, ndërsa deri më tani, Mercedes-AMG One është parë vetëm në imazhe të ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 13:18
Hera e parë që shihet në lëvizje, tingulli që dëgjohet prej saj është i mahnitshëm Mbetet një nga super-veturat që të gjithë janë duke e pritur, ndërsa deri më tani, Mercedes-AMG One është parë vetëm në imazhe të ...

Dua Lipa performon për herë të parë në Indi bashkë me Katy Perryn
Është një nga personazhet më të përfolura në mediat rozë dhe e gjithë kjo në saje të karrierës së bujshme profesionale, të cilën e ka ndërtuar përgjatë këtyre viteve. Dhe Dua Lipa vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 12:30
Është një nga personazhet më të përfolura në mediat rozë dhe e gjithë kjo në saje të karrierës së bujshme profesionale, të cilën e ka ndërtuar përgjatë këtyre viteve. Dhe Dua Lipa vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ...

Kendall duket tërësisht ndryshe si bionde në Javën e Modës në Londër
Modelja e famshme amerikane, Kendall Jenner, befasoi fansat me ndryshimin e ri që ka bërë në dukje. Supermodelja 23-vjeçare, debutoi me një model të ri të ri të flokëve, si bionde të hënën. Ndërsa po ecte në pistë në ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 11:32
Modelja e famshme amerikane, Kendall Jenner, befasoi fansat me ndryshimin e ri që ka bërë në dukje. Supermodelja 23-vjeçare, debutoi me një model të ri të ri të flokëve, si bionde të hënën. Ndërsa po ecte në pistë në ...

Kritikohet Victoria Beckham për shkak të fotove të vajzës së saj
Victoria Beckham, është vënë në qendër të kritikave nga fansat e saj, pasi ka shpërndarë në Instagram fotot e vajzës së saj në shoqërinë e modeleve, duke ecur në pistë me veshjet e markës së saj së fundit në Javën e ...
Lapsi | 17-Sep-2019 14:06
Victoria Beckham, është vënë në qendër të kritikave nga fansat e saj, pasi ka shpërndarë në Instagram fotot e vajzës së saj në shoqërinë e modeleve, duke ecur në pistë me veshjet e markës së saj së fundit në Javën e ...

“Kënga Magjike” këtë vit sjell risi edhe në sistemin e votimeve
Festivali muzikor, “Kënga Magjike” këtë vit vjen me një sërë ndryshimesh, ku kësaj radhe do ketë risi edhe në sistemin e votimeve. Artistët do vazhdojnë të kenë votën e hapur dhe maksimumi i pikëve që mund ti japin janë ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 09:39
Festivali muzikor, “Kënga Magjike” këtë vit vjen me një sërë ndryshimesh, ku kësaj radhe do ketë risi edhe në sistemin e votimeve. Artistët do vazhdojnë të kenë votën e hapur dhe maksimumi i pikëve që mund ti japin janë ...

Era Istrefi bashkëpunon me Yellow Claw dhe Offset për projektin e ri
Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, vazhdon të jetë mjaft e kërkuar në tregun botëror, teksa në gusht ajo solli këngën e fundit në bashkëpunimin me reperin rus, Sayonara Boy. Megjithatë, gjatë kësaj kohe ajo ka ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 09:05
Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, vazhdon të jetë mjaft e kërkuar në tregun botëror, teksa në gusht ajo solli këngën e fundit në bashkëpunimin me reperin rus, Sayonara Boy. Megjithatë, gjatë kësaj kohe ajo ka ...

Capital T nderohet me çmim nga qyteti i Krujës (Foto)
Sikurse është bërë publike prej kohësh, “Time Capsule” është mega koncerti që sjell Capital T në sheshin Skënderbej në datën 19 shtator. Mbrëmjen e djeshme ai organizoi një festë private në kryeqytet ku pjesëmarrës ...
Lapsi | 17-Sep-2019 11:24
Sikurse është bërë publike prej kohësh, “Time Capsule” është mega koncerti që sjell Capital T në sheshin Skënderbej në datën 19 shtator. Mbrëmjen e djeshme ai organizoi një festë private në kryeqytet ku pjesëmarrës ...

Bebe Rexha merr vëmendje me një video duke bërë ‘twerk’ në aeroplan
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, është mjaft e pëlqyer dhe ndiçet nga një numër i madh i njerëzve në rrjetet sociale. Biondja, e cila në Instagram numëron 9.3 milionë ndjekës, publikon imazhe dhe ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 22:28
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, është mjaft e pëlqyer dhe ndiçet nga një numër i madh i njerëzve në rrjetet sociale. Biondja, e cila në Instagram numëron 9.3 milionë ndjekës, publikon imazhe dhe ...

Kruja i jep titullin “Skënderbe” reperit Capital T
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, sot është nderuar me një çmim nga qyteti i Krujës, me ç’rast i është dhënë titulli “Skëndërbe”. Këtë e bëri të ditur përmes disa postimeve që ka publikuar në rrjetin social, ...
Gazeta Observer | 17-Sep-2019 14:31
Reperi i njohur shqiptar, Capital T, sot është nderuar me një çmim nga qyteti i Krujës, me ç’rast i është dhënë titulli “Skëndërbe”. Këtë e bëri të ditur përmes disa postimeve që ka publikuar në rrjetin social, ...

“E mban famën me byth”, Bebe Rexha ia kthen në shqip komentueses
Bebe Rexha së fundi publikoi një video, në të cilën u shfaq duke bërë ‘twerk’ pranë pilotëve në avion, shkruan . Kjo video e këngëtares pranoi komente të panumërta nga ndjekësit, por në sy të bie komenti i një ...
Lajminet | 17-Sep-2019 14:15
Bebe Rexha së fundi publikoi një video, në të cilën u shfaq duke bërë ‘twerk’ pranë pilotëve në avion, shkruan . Kjo video e këngëtares pranoi komente të panumërta nga ndjekësit, por në sy të bie komenti i një ...

Ja batutat më pikante të filmave shqiptarë ndër vite!
Periudha në mes viteve ’60-’90 është një ndër më të artat përsa i përket krijimtarisë së kinematografisë shqiptare. Një mori filmash të pazëvendësueshme, me interpretimin e aktorëve më të mirë shqiptarë. Ndonëse në ...
Dritare | 17-Sep-2019 14:03
Periudha në mes viteve ’60-’90 është një ndër më të artat përsa i përket krijimtarisë së kinematografisë shqiptare. Një mori filmash të pazëvendësueshme, me interpretimin e aktorëve më të mirë shqiptarë. Ndonëse në ...

Studentët goditen nga rrufeja gjatë një ndeshjeje futbolli Një ndeshje futbolli në Xhamajkë u ndal pasi që dy lojtarë u goditën nga rrufeja dhe u dërguan menjëherë në spital. Shkolla “Wolmer’s Boys” ishin duke luajtur kundër Jamaica...
Një ndeshje futbolli në Xhamajkë u ndal pasi që dy lojtarë u goditën nga rrufeja dhe u dërguan menjëherë në spital. Shkolla “Wolmer’s Boys” ishin duke luajtur kundër Jamaica College në një ndeshje të Kupës ISSA/Digicel ...
Kosova Sot | 17-Sep-2019 13:56
Një ndeshje futbolli në Xhamajkë u ndal pasi që dy lojtarë u goditën nga rrufeja dhe u dërguan menjëherë në spital. Shkolla “Wolmer’s Boys” ishin duke luajtur kundër Jamaica College në një ndeshje të Kupës ISSA/Digicel ...

Studentët goditen nga rrufeja gjatë një ndeshjeje futbolli
Një ndeshje futbolli në Xhamajkë u ndal pasi që dy lojtarë u goditën nga rrufeja dhe u dërguan menjëherë në spital. Shkolla “Wolmer’s Boys” ishin duke luajtur kundër Jamaica College në një ndeshje të Kupës ISSA/Digicel ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 13:55
Një ndeshje futbolli në Xhamajkë u ndal pasi që dy lojtarë u goditën nga rrufeja dhe u dërguan menjëherë në spital. Shkolla “Wolmer’s Boys” ishin duke luajtur kundër Jamaica College në një ndeshje të Kupës ISSA/Digicel ...

Nuk ndalet Stresi, së shpejti publikon këngën e re
Reperi nga Shqipëria, Stresi ka pak kohë që lansoi projektin e fundit, por nuk e ka ndërmend të ndalet, shkruan . Së fundi, reperi njoftoi fansat se po finalizon këngën e re, të cilës do t’ia shoqërojë edhe videoklipin. ...
Lajminet | 17-Sep-2019 13:18
Reperi nga Shqipëria, Stresi ka pak kohë që lansoi projektin e fundit, por nuk e ka ndërmend të ndalet, shkruan . Së fundi, reperi njoftoi fansat se po finalizon këngën e re, të cilës do t’ia shoqërojë edhe videoklipin. ...

AJ Mitchell dhe Ava Max sjellin bashkëpunimin “Slow Dance”
Këngëtarja shqiptare e famshme ndërkombëtarisht, Ava Max, ka surprizuar fansat me projektin e ri muzikor. Ajo ka publikuar këngën e re “Slow Dance”, derisa këtë herë ka bashkëpunuar me këngëtarin amerikan, AJ Mitchell. ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 20:17
Këngëtarja shqiptare e famshme ndërkombëtarisht, Ava Max, ka surprizuar fansat me projektin e ri muzikor. Ajo ka publikuar këngën e re “Slow Dance”, derisa këtë herë ka bashkëpunuar me këngëtarin amerikan, AJ Mitchell. ...

Capital T nderohet me çmim nga qyteti i Krujës – reperi ka disa fjalë
Capital T është nderuar me çmimin “Skënderbe” nga qyteti i Krujës. Reperi hyri në Instagram për të ndarë disa fotografi të realizuara në këtë qytet në të cilin ai tha se kaloi kohë më së shumti kur ishte fëmijë. Artisti ...
Prive | 17-Sep-2019 13:18
Capital T është nderuar me çmimin “Skënderbe” nga qyteti i Krujës. Reperi hyri në Instagram për të ndarë disa fotografi të realizuara në këtë qytet në të cilin ai tha se kaloi kohë më së shumti kur ishte fëmijë. Artisti ...

‘Qeni më i gjatë’ në botë
Një fotografi e qenit për të cilin besohet të jetë më i gjati në botë, është postuar në profilin e Instagram – LADbible. Videoja u shikua nga më shumë se 160,000 njerëz. Disa komentuan se qeni ishte i lezetshëm, ndërsa ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 19:55
Një fotografi e qenit për të cilin besohet të jetë më i gjati në botë, është postuar në profilin e Instagram – LADbible. Videoja u shikua nga më shumë se 160,000 njerëz. Disa komentuan se qeni ishte i lezetshëm, ndërsa ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved