ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/07/2020 05:36

Ronaldo shpërthen në lot gjatë intervistës: Sikur babai im të ishte gjallë për t’i parë sukseset e mia

Ronaldo shpërthen në lot gjatë intervistës: Sikur babai im të ishte gjallë për t’i parë sukseset e mia
Cristiano Ronaldo ka shpërthyer në lot duke shprehur keqardhjen për faktin se babai i tij i ndjerë nuk ka jetuar për ta parë atë duke u shndërruar në yll futbolli. Ronaldo ishte vetëm 20 vjeç kur Jose Dinis Aveiro ...
TetovaSot | 16-Sep-2019 16:56
Cristiano Ronaldo ka shpërthyer në lot duke shprehur keqardhjen për faktin se babai i tij i ndjerë nuk ka jetuar për ta parë atë duke u shndërruar në yll futbolli. Ronaldo ishte vetëm 20 vjeç kur Jose Dinis Aveiro ...

Alban Skënderaj, tjetër deklaratë të fortë dashurie!
Futbollisti dhe ndoshta personi më i famshëm në botë për momentin, Cristiano Ronaldo, nuk i mbajti dot lotët pasi gazetari britanik Piers Morgan i tregoi një video të babait të tij, të cilën ai nuk e kishte parë kurrë ...
GazetaBlic | 16-Sep-2019 16:02
Futbollisti dhe ndoshta personi më i famshëm në botë për momentin, Cristiano Ronaldo, nuk i mbajti dot lotët pasi gazetari britanik Piers Morgan i tregoi një video të babait të tij, të cilën ai nuk e kishte parë kurrë ...

I tregojnë videon e papublikuar të babait të ndjerë, Cristiano Ronaldo shpërthen në lot në emision!
Cristiano Ronaldo ka shpërthyer në lot gjatë një interviste të dhënë në emisionin Good Morning Britain pasi në ekran u shfaq një video e babait të tij të ndjerë. Përgjatë videos, babai i sportistit dëgjohet të flasë ...
Bordo | 16-Sep-2019 15:47
Cristiano Ronaldo ka shpërthyer në lot gjatë një interviste të dhënë në emisionin Good Morning Britain pasi në ekran u shfaq një video e babait të tij të ndjerë. Përgjatë videos, babai i sportistit dëgjohet të flasë ...

Ronaldo shpërthen në lot gjatë intervistës: Sikur babai im të ishte gjallë për t’i parë sukseset e mia Cristiano Ronaldo ka shpërthyer në lot duke shprehur keqardhjen për faktin se babai i tij i ndjerë nuk ka jetuar për ta parë atë duke u shndërrua
Cristiano Ronaldo ka shpërthyer në lot duke shprehur keqardhjen për faktin se babai i tij i ndjerë nuk ka jetuar për ta parë atë duke u shndërruar në yll futbolli. Ronaldo ishte vetëm 20 vjeç kur Jose Dinis Aveiro ...
Kosova Sot | 16-Sep-2019 15:37
Cristiano Ronaldo ka shpërthyer në lot duke shprehur keqardhjen për faktin se babai i tij i ndjerë nuk ka jetuar për ta parë atë duke u shndërruar në yll futbolli. Ronaldo ishte vetëm 20 vjeç kur Jose Dinis Aveiro ...

Akuzat për përdhunim – Ronaldo tregon si u mundua t’i mbaj fëmijët larg lajmeve
Ronaldo ka komentuar edhe për akuzat ndaj tij për përdhunim, dhe si ato ndikuan në familjen e lojtarit. Portugezi ka treguar se ka mbajtur fëmijët e tij larg televizorit në mënyrë që ata mos të përballen me këto gjëra. ...
Lajminet | 16-Sep-2019 15:32
Ronaldo ka komentuar edhe për akuzat ndaj tij për përdhunim, dhe si ato ndikuan në familjen e lojtarit. Portugezi ka treguar se ka mbajtur fëmijët e tij larg televizorit në mënyrë që ata mos të përballen me këto gjëra. ...

Ronaldo shpërthen në lot gjatë intervistës: Sikur babai im të ishte gjallë për t’i parë sukseset e mia
Cristiano Ronaldo ka shpërthyer në lot duke shprehur keqardhjen për faktin se babai i tij i ndjerë nuk ka jetuar për ta parë atë duke u shndërruar në yll futbolli. Ronaldo ishte vetëm 20 vjeç kur Jose Dinis Aveiro ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 15:25
Cristiano Ronaldo ka shpërthyer në lot duke shprehur keqardhjen për faktin se babai i tij i ndjerë nuk ka jetuar për ta parë atë duke u shndërruar në yll futbolli. Ronaldo ishte vetëm 20 vjeç kur Jose Dinis Aveiro ...

I tregojnë videon e babait, Ronaldo përlotet në emision (FOTO+VIDEO)
mapo.al Cristiano Ronaldo ka shpërthyer në lot gjatë një interviste për emisionin ‘Good Morning Britain’ pasi në ekran iu shfaqën pamjet e babait të tij të ndjerë. Momenti emocional ndodhi gjatë intervistës me Piers ...
Mapo | 16-Sep-2019 11:42
mapo.al Cristiano Ronaldo ka shpërthyer në lot gjatë një interviste për emisionin ‘Good Morning Britain’ pasi në ekran iu shfaqën pamjet e babait të tij të ndjerë. Momenti emocional ndodhi gjatë intervistës me Piers ...

Cristiano Ronaldo në lot: U bëra njëshi e babai im nuk pa asgjë nga shkaku i alkoolit
Cristiano Ronaldo shpërtheu në lot pasi në një intervistë televizive me Piers Morgan, iu shfaq një video e babait të tij të ndjerë. Momenti emocional ndodhi live, kur Ronaldo pa një xhirim të të atit, Jose Dinis Aveiro, ...
Tesheshi | 16-Sep-2019 14:18
Cristiano Ronaldo shpërtheu në lot pasi në një intervistë televizive me Piers Morgan, iu shfaq një video e babait të tij të ndjerë. Momenti emocional ndodhi live, kur Ronaldo pa një xhirim të të atit, Jose Dinis Aveiro, ...

Cristiano Ronaldo shpërthen në lot gjatë intervistës (Video)
Cristiano Ronaldo, nuk i mbajti dot lotët pasi gazetari britanik Piers Morgan i tregoi një video të babait të tij, të cilën ai nuk e kishte parë kurrë më parë. Në dokumentarin e moderatorit të “Good Morning Britain”, që ...
Lapsi | 16-Sep-2019 12:41
Cristiano Ronaldo, nuk i mbajti dot lotët pasi gazetari britanik Piers Morgan i tregoi një video të babait të tij, të cilën ai nuk e kishte parë kurrë më parë. Në dokumentarin e moderatorit të “Good Morning Britain”, që ...

Dëgjon intervistën e papublikuar të babait të ndjerë, Ronaldo “shpërthen” në lot
Ditën e marte pritet të publikohet intervista e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo, e realizuar nga Piers Morgan, përcjellë Indeksonline. Ai ndër të tjera në intervistë ka shpjeguar jetën e vështirë, si dhe ...
Indeks Online | 16-Sep-2019 13:29
Ditën e marte pritet të publikohet intervista e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo, e realizuar nga Piers Morgan, përcjellë Indeksonline. Ai ndër të tjera në intervistë ka shpjeguar jetën e vështirë, si dhe ...

Cristiano Ronaldo në lot: U bëra njëshi e babai im nuk pa asgjë nga shkaku i alkoolit
Cristiano Ronaldo shpërtheu në lot pasi në një intervistë televizive me Piers Morgan, iu shfaq një video e babait të tij të ndjerë. Momenti emocional ndodhi live, kur Ronaldo pa një xhirim të të atit, Jose Dinis Aveiro, ...
Shenja | 16-Sep-2019 13:25
Cristiano Ronaldo shpërtheu në lot pasi në një intervistë televizive me Piers Morgan, iu shfaq një video e babait të tij të ndjerë. Momenti emocional ndodhi live, kur Ronaldo pa një xhirim të të atit, Jose Dinis Aveiro, ...

Akuzat për përdhunim, Ronaldo: Ndihesha i turpëruar para të dashurës dhe fëmijëve
Cristiano Ronaldo ka zhvilluar një intervistë njëorëshe në emisionin e Piers Morgan, ku ka folur për shumëçka në jetën e tij, ndërsa nuk kanë mbetur edhe akuzat për përdhunim. Modelja amerikane, Kathryn Mayorga, e ...
Gazeta Observer | 16-Sep-2019 13:02
Cristiano Ronaldo ka zhvilluar një intervistë njëorëshe në emisionin e Piers Morgan, ku ka folur për shumëçka në jetën e tij, ndërsa nuk kanë mbetur edhe akuzat për përdhunim. Modelja amerikane, Kathryn Mayorga, e ...

VIDEO: Si kurrë më parë, Ronaldo shpërthen në lot prej babait të vdekur
Cristiano Ronaldo ndër vite ka ndërtuar një (vetë)imazh pothuajse të përsosur: një njeri i pashëm, një lojtar fitues, shumë trofe të grumbulluar, një familje për t’u pasur zili, me plot fëmijë. Ne nuk e kemi parë ...
GazetaTema | 16-Sep-2019 11:21
Cristiano Ronaldo ndër vite ka ndërtuar një (vetë)imazh pothuajse të përsosur: një njeri i pashëm, një lojtar fitues, shumë trofe të grumbulluar, një familje për t’u pasur zili, me plot fëmijë. Ne nuk e kemi parë ...

I tregojnë videon e babait, Ronaldo përlotet në emision (VIDEO)
‘He doesn’t see me receive awards.’ In an emotional interview, @Cristiano breaks down in tears over the loss of his late father and the fact that he never got to witness his son's success. Watch the full interview on ...
Lajmi i Fundit | 16-Sep-2019 12:21
‘He doesn’t see me receive awards.’ In an emotional interview, @Cristiano breaks down in tears over the loss of his late father and the fact that he never got to witness his son's success. Watch the full interview on ...

Ronaldo: Babai asnjëherë nuk më pa të merrja çmimet
Kristiano Ronaldo ndër vite ka ndërtuar një imazh pothuajse të përsosur: një njeri i pashëm, një lojtar fitues, shumë trofe të grumbulluar, një familje për t’u pasur zili, me plot fëmijë. Ne nuk e kemi parë ndonjëherë ...
Alsat-M | 16-Sep-2019 12:13
Kristiano Ronaldo ndër vite ka ndërtuar një imazh pothuajse të përsosur: një njeri i pashëm, një lojtar fitues, shumë trofe të grumbulluar, një familje për t’u pasur zili, me plot fëmijë. Ne nuk e kemi parë ndonjëherë ...

Ronaldo kujton të atin e ndjerë, futbollisti shpërthen në lot
“Asnjëherë nuk e kam njohur vërtet babanë tim. Ai ishte gjithmonë i dehur ”. Kështu ka thënë Cristiano Ronaldo në një intervistë më Piers Morgan, e cila do të transmetohet ditën e martë. Ai ka shpërthyer në lot kur ...
Telegraf | 16-Sep-2019 11:11
“Asnjëherë nuk e kam njohur vërtet babanë tim. Ai ishte gjithmonë i dehur ”. Kështu ka thënë Cristiano Ronaldo në një intervistë më Piers Morgan, e cila do të transmetohet ditën e martë. Ai ka shpërthyer në lot kur ...

Ronaldo në lot: Jam bërë numër një në botë dhe babai im nuk di asgjë
Cristiano Ronaldon nuk e keni parë asnjëherë kështu. Ylli portugez i Juventusit nuk i ka mbajtur dot lotët në një intervistë që ka dhënë për emisionin e mëngjesit të ITV. Gjithçka ka ndodhur pasi gazetari i kujton ...
Gazeta Observer | 16-Sep-2019 12:07
Cristiano Ronaldon nuk e keni parë asnjëherë kështu. Ylli portugez i Juventusit nuk i ka mbajtur dot lotët në një intervistë që ka dhënë për emisionin e mëngjesit të ITV. Gjithçka ka ndodhur pasi gazetari i kujton ...

Dëgjoi intervistën e papublikuar të babait të ndjerë, Cristiano Ronaldo shpërthen në lot në mes të emisionit Teksa ishte i ftuar në emisionin e Pierce Morgan, futbollistit me famë botërore, Cristiano Ronaldo-s, i është vendosur një intervistë e vje
Teksa ishte i ftuar në emisionin e Pierce Morgan, futbollistit me famë botërore, Cristiano Ronaldo-s, i është vendosur një intervistë e vjetër e babait të tij, para se të ndërronte jetë. I ati fliste për krenarinë që ...
Kosova Sot | 16-Sep-2019 11:58
Teksa ishte i ftuar në emisionin e Pierce Morgan, futbollistit me famë botërore, Cristiano Ronaldo-s, i është vendosur një intervistë e vjetër e babait të tij, para se të ndërronte jetë. I ati fliste për krenarinë që ...

VIDEO: Si kurrë më parë, Ronaldo shpërthen në lot prej babait të ndarë nga jeta
Cristiano Ronaldo ndër vite ka ndërtuar një (vetë)imazh pothuajse të përsosur: një njeri i pashëm, një lojtar fitues, shumë trofe të grumbulluar, një familje për t’u pasur zili, me plot fëmijë. Ne nuk e kemi parë ...
Lexo | 16-Sep-2019 11:30
Cristiano Ronaldo ndër vite ka ndërtuar një (vetë)imazh pothuajse të përsosur: një njeri i pashëm, një lojtar fitues, shumë trofe të grumbulluar, një familje për t’u pasur zili, me plot fëmijë. Ne nuk e kemi parë ...

Ronaldo kujton të atin e ndjerë, futbollisti shpërthen në lot (Video)
ITALI “Asnjëherë nuk e kam njohur vërtetë babanë tim. Ai ishte gjithmonë i dehur ”. Kështu ka thënë futbollisti i njohur, Cristiano Ronaldo në një intervistë më Piers Morgan, e cila do të transmetohet ditën e martë. Ai ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 10:27
ITALI “Asnjëherë nuk e kam njohur vërtetë babanë tim. Ai ishte gjithmonë i dehur ”. Kështu ka thënë futbollisti i njohur, Cristiano Ronaldo në një intervistë më Piers Morgan, e cila do të transmetohet ditën e martë. Ai ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved