ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/08/2020 02:13

iPhone 11 mund të dalë mode pa u hedhur mirë në treg

iPhone 11 mund të dalë mode pa u hedhur mirë në treg
Apple, shitjet e të cilëve kanë pësuar rënie në tremujorët e fundit, sapo hodhën në treg iPhone 11.
Top Channel | 11-Sep-2019 19:41
Apple, shitjet e të cilëve kanë pësuar rënie në tremujorët e fundit, sapo hodhën në treg iPhone 11.

Risitë e prezantuara te iPhone 11, telefonat Android i përdorin prej kohësh
Përdoruesit e Android për vite me radhë janë tallur me thënien: Apple po “shpik” gjëra duke i futur në iPhone, ato që telefonat Android i kanë përdorur dy vite më parë, shkruan Mashable. E sa i përket kësaj thënie, ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 20:54
Përdoruesit e Android për vite me radhë janë tallur me thënien: Apple po “shpik” gjëra duke i futur në iPhone, ato që telefonat Android i kanë përdorur dy vite më parë, shkruan Mashable. E sa i përket kësaj thënie, ...

Çmimet dhe veçoritë e iPhone-ve të rinj
Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch.
Top Channel | 11-Sep-2019 08:48
Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch.

Apple prezanton iPhone 11, ja sa do kushtojnë smartphonet e rinj
Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh vjetor në ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 07:30
Gjiganti amerikan i teknologjisë, “Apple” prezantoi smartfonin e tij të ri, “iPhone 11”, i pajisur me një kamera të dyfishtë (larzh dhe ultra larzh) dhe me një procesor të ri, gjatë takimit të tij të madh vjetor në ...

Apple na njofton me iPhone 11, ja veçoritë dhe çmimi
Gjigandi teknologjik Apple ka zbuluar modelin iPhone 11, duke vënë në fokus kamerat ultra të gjera dhe performancën line-up me një çmim që fillon prej 699 dollarë. Versioni më i ri vjen në kohën kur Apple po kërkon të ...
Shenja | 11-Sep-2019 21:15
Gjigandi teknologjik Apple ka zbuluar modelin iPhone 11, duke vënë në fokus kamerat ultra të gjera dhe performancën line-up me një çmim që fillon prej 699 dollarë. Versioni më i ri vjen në kohën kur Apple po kërkon të ...

Apple zbulon datën e lëshimit të iOS 13
Apple ka zyrtarizuar datat e lëshimit për të gjithë të versionit më të ri të sistemit të saj operativ mobil, iOS 13. iOS 13 për iPhone e iPod do të jetë i disponueshëm të premten, më 19 shtator, me shumë mundësi nga ...
Zeri | 11-Sep-2019 20:36
Apple ka zyrtarizuar datat e lëshimit për të gjithë të versionit më të ri të sistemit të saj operativ mobil, iOS 13. iOS 13 për iPhone e iPod do të jetë i disponueshëm të premten, më 19 shtator, me shumë mundësi nga ...

iPhone 11 mund të dalë në treg më herët sesa që pritej
Versioni i ri ka kamera më interesante, ekran më të mirë, teknologji të re për të bërë foto, por shumë ekspertë në internet thonë se do të dalë mode pa u hedhur mirë në treg, pasi nuk ka rrjetin 5G. 5G nuk është një ...
Lajminet | 11-Sep-2019 19:49
Versioni i ri ka kamera më interesante, ekran më të mirë, teknologji të re për të bërë foto, por shumë ekspertë në internet thonë se do të dalë mode pa u hedhur mirë në treg, pasi nuk ka rrjetin 5G. 5G nuk është një ...

Zbulohet çmimi i iPhone 11, del në shitje këtë muaj
Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse e iPhone XR. ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 19:41
Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse e iPhone XR. ...

iPhone 11 në gjashtë ngjyra
Apple më në fund ka zbuluar modelet më të reja në formacionin e saj iPhone. Firma zbuloi iPhone 11 në Teatrin Steve Jobs në Cupertino të martën, duke treguar një aparat fotografik me një ekran 6.1 inç që do të vijë në ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 19:41
Apple më në fund ka zbuluar modelet më të reja në formacionin e saj iPhone. Firma zbuloi iPhone 11 në Teatrin Steve Jobs në Cupertino të martën, duke treguar një aparat fotografik me një ekran 6.1 inç që do të vijë në ...

Apple zbulon datën e lëshimit të iOS 13
Apple ka zyrtarizuar datat e lëshimit për të gjithë të versionit më të ri të sistemit të saj operativ mobil, iOS 13. iOS 13 për iPhone e iPod do të jetë i disponueshëm të premten, më 19 shtator, me shumë mundësi nga ora ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 19:21
Apple ka zyrtarizuar datat e lëshimit për të gjithë të versionit më të ri të sistemit të saj operativ mobil, iOS 13. iOS 13 për iPhone e iPod do të jetë i disponueshëm të premten, më 19 shtator, me shumë mundësi nga ora ...

Apple paraqet produktet e reja, përfshirë telefonin iPhone 11
Përballë konkurrencës në rritje nga kompanitë që ofrojnë telefona inteligjentë me çmime më të ulëta, Apple paraqiti versionet e reja të iPhone-it të martën në ngjarjen e përvitshme të kompanisë për prezantimin e ...
Zeri Amerikes | 11-Sep-2019 18:45
Përballë konkurrencës në rritje nga kompanitë që ofrojnë telefona inteligjentë me çmime më të ulëta, Apple paraqiti versionet e reja të iPhone-it të martën në ngjarjen e përvitshme të kompanisë për prezantimin e ...

Ja sa do të kushtojë iPhone 11 në Zvicër dhe në shtetet e tjera të Evropës
iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse e iPhone XR. (Përveç iPhone 11, Apple ka prezantuar edhe dy versione më të avancuara, të cilat i ka quajtur iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro ...
AlbInfo | 11-Sep-2019 17:27
iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse e iPhone XR. (Përveç iPhone 11, Apple ka prezantuar edhe dy versione më të avancuara, të cilat i ka quajtur iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro ...

Do shkriheni së qeshuri me memet përsa i përket iPhone 11
IPhone 11 i ri ka mbërritur. Telefonat e mençur të Apple këtë vit janë tre, iPhone 11, 11 Max dhe 11 Max Pro. Por në internet po qarkullojnë meme që kanë të bëjnë me kamerat të vendosur në telefon. Nga Arnold ...
TetovaSot | 11-Sep-2019 17:08
IPhone 11 i ri ka mbërritur. Telefonat e mençur të Apple këtë vit janë tre, iPhone 11, 11 Max dhe 11 Max Pro. Por në internet po qarkullojnë meme që kanë të bëjnë me kamerat të vendosur në telefon. Nga Arnold ...

Apple i shpallë luftë çmimesh Netflix me këtë shërbim që do të dal në nëntor
Shërbimi i ri i Apple TV + do të lansohet në 1 nëntor në 100 vende të botës. Apple konfirmoi që TV + dhe shërbimi i lojërave Arcade do të kushtonin 5,60 euro në muaj. Abonimi në TV do të jetë në gjendje të përdoret nga ...
Lajminet | 11-Sep-2019 16:34
Shërbimi i ri i Apple TV + do të lansohet në 1 nëntor në 100 vende të botës. Apple konfirmoi që TV + dhe shërbimi i lojërave Arcade do të kushtonin 5,60 euro në muaj. Abonimi në TV do të jetë në gjendje të përdoret nga ...

Harrojeni iPhone X! Së shpejti del në treg iPhone XI, cilësuar si prodhimi më i fuqishëm (FOTO)
Të gjithë adhuruesit ishin në pritje të iPhonit të radhës. iPhone XI së shpejti do të dalë në treg dhe arma e tij më e fortë janë kamerat. Me plot tre kamera dimensiont e iPhone XI thuhet se do të jenë 143.9 x 71.4 x ...
Lexo | 11-Sep-2019 15:01
Të gjithë adhuruesit ishin në pritje të iPhonit të radhës. iPhone XI së shpejti do të dalë në treg dhe arma e tij më e fortë janë kamerat. Me plot tre kamera dimensiont e iPhone XI thuhet se do të jenë 143.9 x 71.4 x ...

Zbulohet çmimi i iPhone 11, del në shitje këtë muaj
Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse e iPhone XR. ...
Indeks Online | 11-Sep-2019 14:56
Gjiganti teknologjik amerikan, Apple, ka prezantuar të martën në Kaliforni modelin e tij më të ri të telefonit të mençur mobil. iPhone 11 është quajtur pajisja më e re mobile e Apple, që vjen si pasardhëse e iPhone XR. ...

Apple TV+ dhe iPhone 11- Kompania i jep prioritet shërbimeve. Do të konkurrojë me Netflix dhe Disney
Apple deklaroi se shërbimi i televizionit në rrjet do të nisë më 1 Nëntor dhe do të kushtojë 5 dollarë në muaj, ndërkohë që prezantoi edhe modelet e fundit të iPhone. Gjiganti i teknologjisë po arrin një pikë ku do ...
ScanTv | 11-Sep-2019 14:28
Apple deklaroi se shërbimi i televizionit në rrjet do të nisë më 1 Nëntor dhe do të kushtojë 5 dollarë në muaj, ndërkohë që prezantoi edhe modelet e fundit të iPhone. Gjiganti i teknologjisë po arrin një pikë ku do ...

Foto/ Të gjithë po tallen me iPhone 11 Pro
Një ditë më parë Apple nxori në treg iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe 11 Pro Max. Apple zbuloi të tria versionet e pajisjes, duke treguar një celular me një ekran 6.1 inç që do të vijë në gjashtë ngjyra: vjollcë, të bardhë, ...
Dritare | 11-Sep-2019 14:25
Një ditë më parë Apple nxori në treg iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe 11 Pro Max. Apple zbuloi të tria versionet e pajisjes, duke treguar një celular me një ekran 6.1 inç që do të vijë në gjashtë ngjyra: vjollcë, të bardhë, ...

Çmimet dhe veçoritë e iPhone-ve të rinj
Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch. iPhone janë ato që i sjellin më shumë të radhura kompanisë, por shitjet kanë rënë në 9 muajt e ...
InFokusi | 11-Sep-2019 13:36
Apple organizoi takimin e përvitshëm në Kaliforni të SHBA-ve ku paraqiti modelet e reja të iPhone, iPad dhe Apple Watch. iPhone janë ato që i sjellin më shumë të radhura kompanisë, por shitjet kanë rënë në 9 muajt e ...

“iPhone 11” i jashtëzakonshëm, krejt çka duhet të dini për modelin e ri
Përderisa, ‘iPhone 11’ duket vizualisht si ‘iPhone XR’, është pjesa e pasme e paisjes e cila ndryshon këtë vit. ‘Apple’ ka shtuar një sistem të dyfishtë të kamerës në këtë telefon i cili u prezantua dje në eventin ...
Lajminet | 11-Sep-2019 12:51
Përderisa, ‘iPhone 11’ duket vizualisht si ‘iPhone XR’, është pjesa e pasme e paisjes e cila ndryshon këtë vit. ‘Apple’ ka shtuar një sistem të dyfishtë të kamerës në këtë telefon i cili u prezantua dje në eventin ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved