ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/11/2020 02:44

Kosovë/ ?2.869 raste aktive me COVID-19

Kosovë/ ?2.869 raste aktive me COVID-19
Një i vdekur dhe 284 raste të reja me COVID-19 janë shënuar gjatë 24 orëve të fundit. Kështu bëjnë të ditur nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK).
Top Channel | 30-Oct-2020 09:00
Një i vdekur dhe 284 raste të reja me COVID-19 janë shënuar gjatë 24 orëve të fundit. Kështu bëjnë të ditur nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK).

Rritet numri i rasteve aktive me koronavirus në Kosovë, ministri i Shëndetësisë paralajmëron masa kufizuese
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se numri total i rasteve pozitive që nga fillimi i pandemisë është 18.910 raste nga 91.098 persona të dyshimtë në virusin SARS-CoV-2 dhe 674 raste të vdekjes. IKSHPK ...
BalkanWeb | 30-Oct-2020 08:30
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se numri total i rasteve pozitive që nga fillimi i pandemisë është 18.910 raste nga 91.098 persona të dyshimtë në virusin SARS-CoV-2 dhe 674 raste të vdekjes. IKSHPK ...

862 raste të reja me COVID-19 dhe 14 të vdekur në Maqedoninë Veriore
Instituti i Shëndetit Publik sot ka regjistruar 862 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë Veriore.
Top Channel | 29-Oct-2020 23:00
Instituti i Shëndetit Publik sot ka regjistruar 862 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë Veriore.

Sërish bilanc i rënduar në Maqedoninë e Veriut, 862 raste të reja me COVID-19, shënohen dhe 14 viktima
MAQEDONI E VERIUT Maqedonia e Veriut ka regjistruar sot sërish një bilanc të rënduar nga COVID-19. 862 raste të reja janë shënuar sot, 8 më pak se dje. Po ashtu janë edhe 14 viktima nga COVID-19 vetëm në 24 orët e ...
BalkanWeb | 29-Oct-2020 20:30
MAQEDONI E VERIUT Maqedonia e Veriut ka regjistruar sot sërish një bilanc të rënduar nga COVID-19. 862 raste të reja janë shënuar sot, 8 më pak se dje. Po ashtu janë edhe 14 viktima nga COVID-19 vetëm në 24 orët e ...

Buletini i datës 29 Tetor 2020
Ministria e Shendetesise dhe Mbrojtjes Sociale njofton se gjate 24 oreve te fundit jane testuar pozitive 275 persona. Fatkeqesisht betejen me COVID-19 e kane humbur 6 persona, duke e çuar ne 499 numrin e viktimave qe ...
ikub.al | 29-Oct-2020 17:31
Ministria e Shendetesise dhe Mbrojtjes Sociale njofton se gjate 24 oreve te fundit jane testuar pozitive 275 persona. Fatkeqesisht betejen me COVID-19 e kane humbur 6 persona, duke e çuar ne 499 numrin e viktimave qe ...

Kosovë, Bosnje e Kroaci/ Rriten infektimet në rajon
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë ka raportuar të enjten për 284 persona të infektuar me koronavirusin e ri.
Top Channel | 29-Oct-2020 18:30
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë ka raportuar të enjten për 284 persona të infektuar me koronavirusin e ri.

COVID19/ 275 raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit
Në 24 orët e fundit të COVID19 në Shqipëri: Janë kryer 1422 testime në 24 orët e fundit, nga të cilët kanë rezultuar pozitivë 275 qytetarë të prekur nga virusi SARS-COV2.
Top Channel | 29-Oct-2020 17:30
Në 24 orët e fundit të COVID19 në Shqipëri: Janë kryer 1422 testime në 24 orët e fundit, nga të cilët kanë rezultuar pozitivë 275 qytetarë të prekur nga virusi SARS-COV2.

Shqipëria në 24 orë: 6 viktima dhe 275 raste të reja me COVID-19
Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se 6 persona kanë humbur jetën nga Covid-19, ndërsa 275 të tjerë kanë rezultuar pozitivë me koronavirus në 24 orët e fundit. Viktimat janë një 61 vjeç ar nga Korça, një 67 vjeçar ...
GazetaTema | 29-Oct-2020 18:01
Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se 6 persona kanë humbur jetën nga Covid-19, ndërsa 275 të tjerë kanë rezultuar pozitivë me koronavirus në 24 orët e fundit. Viktimat janë një 61 vjeç ar nga Korça, një 67 vjeçar ...

Bilanci i Kosovës/ Një i vdekur dhe 284 raste të reja me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit
Një i vdekur dhe 284 raste të reja me COVID-19 janë shënuar gjatë 24 orëve të fundit, bëhet e ditur nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK).
Top Channel | 29-Oct-2020 16:00
Një i vdekur dhe 284 raste të reja me COVID-19 janë shënuar gjatë 24 orëve të fundit, bëhet e ditur nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK).

6 qytetarë humbin jetën, zbulohen mbi 270 raste të reja me COVID
6 qytetarë kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në vend, ndërsa janë zbuluar 275 raste të reja pozitive me COVID, nga 1422 testime të kryera. Nuk e kanë fituar dot betejën me virusin një 61-vjeçar nga Korça, ...
VizionPlus | 30-Oct-2020 00:32
6 qytetarë kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në vend, ndërsa janë zbuluar 275 raste të reja pozitive me COVID, nga 1422 testime të kryera. Nuk e kanë fituar dot betejën me virusin një 61-vjeçar nga Korça, ...

Kosova regjistron 284 raste të reja me COVID-19, vetëm 1 viktimë në 24 orët e fundit
KOSOVA Kosova edhe sot ka regjistruar një bilanc të rënduar sa i përket infektimeve nga COVID-19. 284 raste të reja janë shënuar sot në Kosovë teksa lajmi i mirë është se vetëm 1 pacient humbi jetën. Prishtina mban ...
BalkanWeb | 29-Oct-2020 15:30
KOSOVA Kosova edhe sot ka regjistruar një bilanc të rënduar sa i përket infektimeve nga COVID-19. 284 raste të reja janë shënuar sot në Kosovë teksa lajmi i mirë është se vetëm 1 pacient humbi jetën. Prishtina mban ...

Kosovë: Mbi 1 mijë të testuar, 284 raste pozitive dhe 1 viktimë nga koronavirusi
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë ka raportuar të enjten për 284 persona të infektuar me koronavirusin e ri. Gjatë 24 orëve të fundit është shënuar 1 vdekje nga sëmundja COVID-19. Rezultatet e të ...
GazetaTema | 29-Oct-2020 15:31
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë ka raportuar të enjten për 284 persona të infektuar me koronavirusin e ri. Gjatë 24 orëve të fundit është shënuar 1 vdekje nga sëmundja COVID-19. Rezultatet e të ...

2,869 raste aktive me coronavirus, nëse vazhdon rritja e të infektuarve do të ketë masa të reja kufizuese
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se numri total i rasteve pozitive që nga fillimi i pandemisë është 18.910 raste nga 91.098 persona të dyshimtë në virusin SARS-CoV-2 dhe 674 raste të vdekjes. IKSHPK ...
Telegrafi | 30-Oct-2020 07:30
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se numri total i rasteve pozitive që nga fillimi i pandemisë është 18.910 raste nga 91.098 persona të dyshimtë në virusin SARS-CoV-2 dhe 674 raste të vdekjes. IKSHPK ...

Sërish numër i lartë me raste të reja në Maqedoni, regjistrohen 862 pacientë të rij
Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 2.699 testime dhe janë regjistruar 862 raste të reja me coronavirus. Prej rasteve të reja 390 janë në Shkup, Kumanovë 22, Shtip 28, Prilep 55, ...
Telegrafi | 29-Oct-2020 20:31
Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 2.699 testime dhe janë regjistruar 862 raste të reja me coronavirus. Prej rasteve të reja 390 janë në Shkup, Kumanovë 22, Shtip 28, Prilep 55, ...

Kosova në panik, 2658 raste aktive me koronavirus, ISHP thirrje qytetarëve për respektimin e masave
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se Numri total i rasteve pozitive është 18.626 raste nga 90.040 persona të dyshimtë në virusin SARS-CoV-2 dhe 673 raste të vdekjes. IKSHPK njofton se numri i ...
BalkanWeb | 29-Oct-2020 08:00
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se Numri total i rasteve pozitive është 18.626 raste nga 90.040 persona të dyshimtë në virusin SARS-CoV-2 dhe 673 raste të vdekjes. IKSHPK njofton se numri i ...

Humb jetën 35-vjeçari nga Shkupi, Maqedonia vetëm sot shënoi 14 vdekje nga coronavirusi
Si pasojë e virusit të rrezikshëm COVID-19, 35-vjeçari nga Shkupi mbrëmë pas mesnatës humbi jetën. Ende nuk ka informacione nëse pacienti ka pasur probleme tjera shëndetësore. Sot Instituti për Shëndet Publik regjistroi ...
Telegrafi | 29-Oct-2020 20:31
Si pasojë e virusit të rrezikshëm COVID-19, 35-vjeçari nga Shkupi mbrëmë pas mesnatës humbi jetën. Ende nuk ka informacione nëse pacienti ka pasur probleme tjera shëndetësore. Sot Instituti për Shëndet Publik regjistroi ...

Shkupi me mbi 4.000 raste aktive
Gjatë 24 orëve të fundit në Shkup u regjistruan 390 raste të reja me COVID-19, që bën që Shkupi aktualisht të ketë 4.138 raste aktive. Më së shumti raste aktive në Shkup ka Komuna e Aerodromit (760), ndërsa më pas vjen ...
Telegrafi | 29-Oct-2020 20:31
Gjatë 24 orëve të fundit në Shkup u regjistruan 390 raste të reja me COVID-19, që bën që Shkupi aktualisht të ketë 4.138 raste aktive. Më së shumti raste aktive në Shkup ka Komuna e Aerodromit (760), ndërsa më pas vjen ...

Gjashtë të vdekur dhe 275 infektime të reja me COVID-19 në Shqipëri
Në 24 orët e fundit në Shqipëri kanë vdekur gjashtë persona, dhe janë regjistruar 275 raste të reja me infeksion nga 1422 testime që janë . Ndërkohë që janë shëruar 114 qytetarë, duke e çuar në 11,007 numrin e të ...
Telegrafi | 29-Oct-2020 17:31
Në 24 orët e fundit në Shqipëri kanë vdekur gjashtë persona, dhe janë regjistruar 275 raste të reja me infeksion nga 1422 testime që janë . Ndërkohë që janë shëruar 114 qytetarë, duke e çuar në 11,007 numrin e të ...

Sërish bilanc i rënduar/ 862 raste të reja dhe 14 viktima në Maqedoninë e Veriut
Maqedonia e Veriut ka regjistruar sërish një bilanc të rënduar nga Covid-19. Këtë të enjte ekspertët e shëndetësisë njoftuan se janë evidentuar 862 raste të reja me koronavirus. Nga Task Forca e shëndetësisë së RMV-së u ...
Lapsi | 29-Oct-2020 20:30
Maqedonia e Veriut ka regjistruar sërish një bilanc të rënduar nga Covid-19. Këtë të enjte ekspertët e shëndetësisë njoftuan se janë evidentuar 862 raste të reja me koronavirus. Nga Task Forca e shëndetësisë së RMV-së u ...

MSH: 275 raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit
Janë kryer 1422 testime në 24 orët e fundit, nga të cilët kanë rezultuar pozitivë 275 qytetarë të prekur nga virusi SARS-COV2. Janë shëruar 114 qytetarë, duke e çuar në 11,007 numrin e të shëruarve në vend që prej ...
Monitor | 29-Oct-2020 18:30
Janë kryer 1422 testime në 24 orët e fundit, nga të cilët kanë rezultuar pozitivë 275 qytetarë të prekur nga virusi SARS-COV2. Janë shëruar 114 qytetarë, duke e çuar në 11,007 numrin e të shëruarve në vend që prej ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved