ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/10/2020 06:41

Fjolla Morina lë pas ‘dënimin’, këngëtarja merr propozimin për martesë

Fjolla Morina lë pas ‘dënimin’, këngëtarja merr propozimin për martesë
Fjolla Morina po përjeton më së fundmi disa momente lumturie. Ajo ka ndarë disa foto me ndjekësit e saj, ku tregon unazën tunduese prej diamanti. Fjolla ka marrë propozimin për martesë nga partneri i saj. Kjo periudhë ...
Arbresh | 18-Oct-2020 00:30
Fjolla Morina po përjeton më së fundmi disa momente lumturie. Ajo ka ndarë disa foto me ndjekësit e saj, ku tregon unazën tunduese prej diamanti. Fjolla ka marrë propozimin për martesë nga partneri i saj. Kjo periudhë ...

Ndodhet në arrest shtëpie, Fjolla Morina merr propozimin për martesë
Lajmi i Fundit Ndodhet në arrest shtëpie, Fjolla Morina merr propozimin për martesë Këngëtarja Fjolla Morina po kalon momentetë bukura përsa i përket jetës private. Ajo së fundmi ka dhënë një lajm i cili ka befasuar ...
Lajmi i Fundit | 17-Oct-2020 18:00
Lajmi i Fundit Ndodhet në arrest shtëpie, Fjolla Morina merr propozimin për martesë Këngëtarja Fjolla Morina po kalon momentetë bukura përsa i përket jetës private. Ajo së fundmi ka dhënë një lajm i cili ka befasuar ...

Fjolla Morina tha “Po”!
Mbrëmë, Prive zbuloi se këngëtarja, Fjolla Morina po martohet! Burime të afërta për Prive, kanë pohuar se këngëtarja do të martohet këtë vit, me partnerin e saj, biznesmenin Fisnik Syla, dhe dasma do të mbahet në ...
Aktuale.MK | 17-Oct-2020 18:00
Mbrëmë, Prive zbuloi se këngëtarja, Fjolla Morina po martohet! Burime të afërta për Prive, kanë pohuar se këngëtarja do të martohet këtë vit, me partnerin e saj, biznesmenin Fisnik Syla, dhe dasma do të mbahet në ...

Befason Fjolla Morina, pas problemeve me ligjin merr propozimin për martesë!!!
Në kohën kur të gjithë flasin për problemet e saj me ligjin, Fjolla Morina befasoi me postimin e fundit në Instagram. Këngëtarja tregoi aty se ka marrë një propozim për martesë, dhe përgjigjen e ka dhënë tashmë. “Unë ...
Bordo | 17-Oct-2020 17:00
Në kohën kur të gjithë flasin për problemet e saj me ligjin, Fjolla Morina befasoi me postimin e fundit në Instagram. Këngëtarja tregoi aty se ka marrë një propozim për martesë, dhe përgjigjen e ka dhënë tashmë. “Unë ...

Pas problemeve me drejtësinë, Fjolla Morina merr propozimin romantik për martesë: Unë thashë po
Këngëtarja e njohur dhe shumë e përfolur për momentin, Fjolla Morina, ka marrë propozimin për martesë. Lajmin e ka bërë të ditur ajo vetë nëpërmjet disa postimeve në Instastory, ku ka treguar buqetën e madhe me ...
Ina-Online | 17-Oct-2020 14:01
Këngëtarja e njohur dhe shumë e përfolur për momentin, Fjolla Morina, ka marrë propozimin për martesë. Lajmin e ka bërë të ditur ajo vetë nëpërmjet disa postimeve në Instastory, ku ka treguar buqetën e madhe me ...

Fjolla Morina merr propozimin për martesë pas problemeve ligjore
Fjolla Morina ka qenë kryefjalë e mediave kohët e fundit, pasi u kap me një pistoletë në pikën kufitare të Morinës. Këngëtarja pranoi autorësinë e armës duke thënë se e kishte harruar në çantë, ndërsa shoqërohej dhe me ...
Telegraf | 17-Oct-2020 12:30
Fjolla Morina ka qenë kryefjalë e mediave kohët e fundit, pasi u kap me një pistoletë në pikën kufitare të Morinës. Këngëtarja pranoi autorësinë e armës duke thënë se e kishte harruar në çantë, ndërsa shoqërohej dhe me ...

Fjolla Morina merr propozimin për martesë vetëm pak kohë pas arrestimit
Fjolla Morina ka qenë kryefjala e mediave gjatë këtyre javëve pas arrestimit të saj nga policia shqiptare në kufirin e Morinës.Pas një kontrolli në makinë, Fjollës iu gjetën 2 pistoleta, njëra prej të cilave ishte ...
Lapsi | 17-Oct-2020 12:31
Fjolla Morina ka qenë kryefjala e mediave gjatë këtyre javëve pas arrestimit të saj nga policia shqiptare në kufirin e Morinës.Pas një kontrolli në makinë, Fjollës iu gjetën 2 pistoleta, njëra prej të cilave ishte ...

“Unë thashë ‘PO’/ Fjolla Morina pranon propozimin për martesë, publikon foton e unazës
TIRANE Fjolla Morina ndodhet ‘arrest shtëpie’ në qytetin e Kukësit. Këngëtarja e njohur nga Kosova rreth një muaj më parë u kap me një armë zjarri me 23 fishekë luftarakë, si dhe një pistoletë “çakmak” në pikën kufitare ...
BalkanWeb | 17-Oct-2020 09:30
TIRANE Fjolla Morina ndodhet ‘arrest shtëpie’ në qytetin e Kukësit. Këngëtarja e njohur nga Kosova rreth një muaj më parë u kap me një armë zjarri me 23 fishekë luftarakë, si dhe një pistoletë “çakmak” në pikën kufitare ...

Me buzët e holla dhe…! Shikoni ndryshimin drastik të Fjolla Morinës, transformim total brenda pak vitesh
Prej disa ditësh, Fjolla Morina, është në qendër të vëmendjes për shkak të arrestimit të saj, pasi iu gjetën armë pa leje në makinën luksoze teksa kalonte kufirin Kosovë-Shqipëri. Aktualisht ajo ndodhet nën masën e ...
BalkanWeb | 16-Oct-2020 15:31
Prej disa ditësh, Fjolla Morina, është në qendër të vëmendjes për shkak të arrestimit të saj, pasi iu gjetën armë pa leje në makinën luksoze teksa kalonte kufirin Kosovë-Shqipëri. Aktualisht ajo ndodhet nën masën e ...

Ndryshimi drastik i Fjolla Morinës, si u transformua në pak vite këngëtarja (FOTO)
Prej disa ditësh, Fjolla Morina, është në qendër të vëmendjes për shkak të arrestimit të saj, pasi iu gjetën armë pa leje në makinën luksoze teksa kalonte kufirin Kosovë-Shqipëri.
Top Channel | 16-Oct-2020 13:01
Prej disa ditësh, Fjolla Morina, është në qendër të vëmendjes për shkak të arrestimit të saj, pasi iu gjetën armë pa leje në makinën luksoze teksa kalonte kufirin Kosovë-Shqipëri.

FOTOT: Transformimi drastik i Fjolla Morinës në pak vite
Prej disa ditësh, Fjolla Morina, është në qendër të vëmendjes për shkak të arrestimit të saj, pasi iu gjetën armë pa leje në makinën luksoze teksa kalonte kufirin Kosovë-Shqipëri. Aktualisht ajo ndodhet nën masën e ...
GazetaTema | 16-Oct-2020 13:01
Prej disa ditësh, Fjolla Morina, është në qendër të vëmendjes për shkak të arrestimit të saj, pasi iu gjetën armë pa leje në makinën luksoze teksa kalonte kufirin Kosovë-Shqipëri. Aktualisht ajo ndodhet nën masën e ...

Fotot/ Fjolla Morina në arrest shtëpie, por në krahët e një mashkulli
Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina po vazhdon të vuajë masën e dënimit “arrest shtëpiak” në qytetin e Kukësit, por një person i veçantë po e mbështet atë.
Top Channel | 15-Oct-2020 10:30
Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina po vazhdon të vuajë masën e dënimit “arrest shtëpiak” në qytetin e Kukësit, por një person i veçantë po e mbështet atë.

Humbën fëmijën, John Legend i prek të gjithë me fjalët për bashkëshorten e tij
Ka disa javë që Fjolla Morina po qëndron në arrest shtëpiak në Kukës, shkruan GazetaBlic. Në Morinë, këngëtares iu gjetën dy revole, kështu që Gjykata e Kukësit vendosi që ajo të qendrojë në arrest shtëpiak deri në ...
GazetaBlic | 17-Oct-2020 11:00
Ka disa javë që Fjolla Morina po qëndron në arrest shtëpiak në Kukës, shkruan GazetaBlic. Në Morinë, këngëtares iu gjetën dy revole, kështu që Gjykata e Kukësit vendosi që ajo të qendrojë në arrest shtëpiak deri në ...

Fjolla Morina tregon të dashurin e ri? Këngëtarja publikon video duke u përqafuar me mashkullin misterioz në shtëpinë e saj në Kukës
Këngëtarja Fjolla Morina po jeton tashmë në Kukës ku vuan masën ‘arrest shtëpie’ pasi u kap me armë me vete në doganën e Morinës. Pas situatës së vështirë duket se këngëtarja po e rimerr veten dhe iu është rikthyer ...
BalkanWeb | 15-Oct-2020 10:30
Këngëtarja Fjolla Morina po jeton tashmë në Kukës ku vuan masën ‘arrest shtëpie’ pasi u kap me armë me vete në doganën e Morinës. Pas situatës së vështirë duket se këngëtarja po e rimerr veten dhe iu është rikthyer ...

FOTOT/ Fjolla Morina zbulon mashkullin që po e “ngushëllon” gjatë arrestit shtëpiak: Është mbreti im
Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina po vazhdon të vuajë masën e dënimit “arrest shtëpiak” në qytetin e Kukësit, por një person i veçantë po e mbështet atë. Së fundmi, këngëtarja Morina ndau me ndjekësit një ...
GazetaTema | 15-Oct-2020 10:31
Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina po vazhdon të vuajë masën e dënimit “arrest shtëpiak” në qytetin e Kukësit, por një person i veçantë po e mbështet atë. Së fundmi, këngëtarja Morina ndau me ndjekësit një ...

Fjolla Morina pranon propozimin për martesë
Këngëtarja e njohur shqiptare, tashmë po vuan dënimin me ‘arrest shtëpiak’ në qytetin e Durrësit. Gjatë qëndrimit atje, duket se artistja e njohur ka marrë një surprizë të këndshme, të cilën e ndau edhe me fansat e saj. ...
Telegrafi | 17-Oct-2020 09:00
Këngëtarja e njohur shqiptare, tashmë po vuan dënimin me ‘arrest shtëpiak’ në qytetin e Durrësit. Gjatë qëndrimit atje, duket se artistja e njohur ka marrë një surprizë të këndshme, të cilën e ndau edhe me fansat e saj. ...

Fjolla Morina merr propozimin për martesë në arrest shtëpiak
Deputetja e LVV-së, Mimoza Kusari-Lila është surprizuar në Kuvend për ditëlindje nga kolegët e saj të partisë. Ata i kanë dërguar një mini-tortë duke e uruar për ditën e lindjes. Kusari-Lila ka shpërndarë fotografitë në ...
GazetaBlic | 17-Oct-2020 10:30
Deputetja e LVV-së, Mimoza Kusari-Lila është surprizuar në Kuvend për ditëlindje nga kolegët e saj të partisë. Ata i kanë dërguar një mini-tortë duke e uruar për ditën e lindjes. Kusari-Lila ka shpërndarë fotografitë në ...

Në arrest shtëpiak, Fjolla Morina merr propozim për martesë
Fjolla Morina pas problemeve me ligjin po vuan dënimin me arrest shtëpiak në Shqipëri, pasi në makinën e saj iu gjetën dy pistoleta. Por, qëndrimi i saj atje nuk duket të jetë edhe aq i mërzitshëm, pasi këngëtaren e ka ...
Arbresh | 17-Oct-2020 10:00
Fjolla Morina pas problemeve me ligjin po vuan dënimin me arrest shtëpiak në Shqipëri, pasi në makinën e saj iu gjetën dy pistoleta. Por, qëndrimi i saj atje nuk duket të jetë edhe aq i mërzitshëm, pasi këngëtaren e ka ...

Fjolla Morina merr propozim për martesë
Fjolla Morina javët e fundit ka qenë personazh shumë i komentuar në shtypin rozë, shkruan . Artistja, para pak jave është arrestuar në Morinë, pasi në veturë të saj u gjetën armë, ndërsa tani po qëndron në arrest ...
Lajminet | 17-Oct-2020 08:32
Fjolla Morina javët e fundit ka qenë personazh shumë i komentuar në shtypin rozë, shkruan . Artistja, para pak jave është arrestuar në Morinë, pasi në veturë të saj u gjetën armë, ndërsa tani po qëndron në arrest ...

Një mami ‘cool’ si Elita, kaq me stil është veshur
Moderatorja e njohur, Elita Rudi, është në pritjen e ëmbël për herë të dytë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, reperi Gjiko, do të mirëpresin në jetë edhe një bebe, gjinia e të cilës është vajzë, shkruan portali Elita ...
Arbresh | 16-Oct-2020 17:30
Moderatorja e njohur, Elita Rudi, është në pritjen e ëmbël për herë të dytë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, reperi Gjiko, do të mirëpresin në jetë edhe një bebe, gjinia e të cilës është vajzë, shkruan portali Elita ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved