ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/10/2020 06:56

Skemë sigurimi vetëm ndaj tërmeteve

Skemë sigurimi vetëm ndaj tërmeteve
Intervistë me Artur Ribaj, konsulent financiar dhe ish-drejtor i Mbikëqyrjes në AMF Artur Ribaj, konsulent financiar dhe ish-drejtues në Autoritetin e Mbikëqyrjes Financiare (AMF), thotë në një intervistë për revistën ...
Monitor | 17-Oct-2020 22:31
Intervistë me Artur Ribaj, konsulent financiar dhe ish-drejtor i Mbikëqyrjes në AMF Artur Ribaj, konsulent financiar dhe ish-drejtues në Autoritetin e Mbikëqyrjes Financiare (AMF), thotë në një intervistë për revistën ...

Sigurimi i fatkeqësive, do të presim edhe një tërmet tjetër?
Tërmetet e vitit të kaluar nuk e kanë shkundur vetëdijen tonë për rëndësinë e sigurimit. Për tetë muajt e parë të vitit, shqiptarët kanë shpenzuar vetëm 2.6 euro për frymë në sigurimin e pronës. Ndërkohë, ligji për një ...
Monitor | 17-Oct-2020 22:31
Tërmetet e vitit të kaluar nuk e kanë shkundur vetëdijen tonë për rëndësinë e sigurimit. Për tetë muajt e parë të vitit, shqiptarët kanë shpenzuar vetëm 2.6 euro për frymë në sigurimin e pronës. Ndërkohë, ligji për një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved