ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/10/2020 06:41

Policia e ndaloi se nuk respektoi rregullat e pandemisë, reagon këngëtarja shqiptare

Policia e ndaloi se nuk respektoi rregullat e pandemisë, reagon këngëtarja shqiptare
Lajmi i Fundit Policia e ndaloi se nuk respektoi rregullat e pandemisë, reagon këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka qenë së fundmi duke u marrë me xhirimet e klipit të saj më të ri. Mirëpo sipas “The Sun” xhirimet e klipit ...
Lajmi i Fundit | 17-Oct-2020 22:30
Lajmi i Fundit Policia e ndaloi se nuk respektoi rregullat e pandemisë, reagon këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka qenë së fundmi duke u marrë me xhirimet e klipit të saj më të ri. Mirëpo sipas “The Sun” xhirimet e klipit ...

E akuzuan për injorim të masave anti-Covid, reagon ashpër Dua Lipa
Dua Lipa ka reaguar ashpër ndaj gazetës britanike “The Sun”, pasi e akuzuan për moszbatim të rregullave të koronavirusit gjatë xhirimeve. Sipas “The Sun”, këngëtares me origjinë shqiptare i ishin pezulluar xhirimet për ...
VizionPlus | 17-Oct-2020 18:31
Dua Lipa ka reaguar ashpër ndaj gazetës britanike “The Sun”, pasi e akuzuan për moszbatim të rregullave të koronavirusit gjatë xhirimeve. Sipas “The Sun”, këngëtares me origjinë shqiptare i ishin pezulluar xhirimet për ...

Dua Lipa reagon ashpër pas akuzave se nuk rrespektoi masat covid gjatë xhirimeve
Gazeta britanike “The Sun” bëri të ditur disa orë më parë se këngëtares shqiptare Dua Lipa i ishin pezulluar xhirimet për videoklipin e saj të ri, pasi nuk kishte zbatuar rregullat anti-Covid. “Dua dhe shoqëruesit e saj ...
Lapsi | 17-Oct-2020 17:30
Gazeta britanike “The Sun” bëri të ditur disa orë më parë se këngëtares shqiptare Dua Lipa i ishin pezulluar xhirimet për videoklipin e saj të ri, pasi nuk kishte zbatuar rregullat anti-Covid. “Dua dhe shoqëruesit e saj ...

Dua Lipa demanton lajmin e “The Sun”, ku thuhej se policia ndërpreu xhirimet e klipit pasi nuk u respektuan masat antiCOVID
Gjatë ditës së djeshme (e premte) është raportuar se Dua Lipës i janë ndërprerë xhirimet e klipit për shkak të mosrespektimit të masave antiCOVID. Një shkrim i tillë është publikuar nga gazeta britanike, The Sun , ku ...
Telegrafi | 17-Oct-2020 16:01
Gjatë ditës së djeshme (e premte) është raportuar se Dua Lipës i janë ndërprerë xhirimet e klipit për shkak të mosrespektimit të masave antiCOVID. Një shkrim i tillë është publikuar nga gazeta britanike, The Sun , ku ...

“Xhirimet e klipit iu ndërprenë se nuk zbatoi rregullat e COVID-19”, reagon këngëtarja shqiptare, Dua Lipa
BRITANI E MADHE Një ditë më parë, mediat britanike raportuan se xhirimet e klipit më të ri të shqiptares Dua Lipa u ndërprenë, për shkak se nuk janë respektuar rregullat për kufizimin e Covid-19. Ekipi i xhirimit ...
BalkanWeb | 17-Oct-2020 13:30
BRITANI E MADHE Një ditë më parë, mediat britanike raportuan se xhirimet e klipit më të ri të shqiptares Dua Lipa u ndërprenë, për shkak se nuk janë respektuar rregullat për kufizimin e Covid-19. Ekipi i xhirimit ...

Dua Lipa kërcënon Gazetën që e AKUZOI për INJORIM të rregullave të COVID-19 gjatë xhirimit të videos
Dua Lipa ka goditur një tabloid të Britanisë së Madhe pasi ata e akuzuan atë për shkelje të rregullave të Covid gjatë xhirimeve të saj më të fundit për videoklipin e ri. Pavarësisht se këngëtarja nuk përdori emër, ajo ...
Ina-Online | 17-Oct-2020 14:01
Dua Lipa ka goditur një tabloid të Britanisë së Madhe pasi ata e akuzuan atë për shkelje të rregullave të Covid gjatë xhirimeve të saj më të fundit për videoklipin e ri. Pavarësisht se këngëtarja nuk përdori emër, ajo ...

Theu rregullat dhe kufizimet e COVID-19, Policia londineze i ndërpret xhirimet e klipit, Dua Lipës
Kur erdhi puna për të xhiruar klipin e ri, Dua Lipa kapërceu kufizimet e COVID-it dhe doli me disa “rregulla të reja”. Por jo gjithçka shkoi si duhet, pasi policët bastisën setin e xhirimeve pas ankesave nga vendasit e ...
BalkanWeb | 16-Oct-2020 15:30
Kur erdhi puna për të xhiruar klipin e ri, Dua Lipa kapërceu kufizimet e COVID-it dhe doli me disa “rregulla të reja”. Por jo gjithçka shkoi si duhet, pasi policët bastisën setin e xhirimeve pas ankesave nga vendasit e ...

Policia ndërpret përkohësisht xhirimet e klipit të Lipës
Policia londineze ka ndërprerë xhirimet e klipit më të fundit të këngëtares Dua Lipa, si pasojë e thyerjes së disa rregullave të reja për parandalimin e përhapjes së Covid-19. E përditshmja “The Sun” ka shkruar se Lipa, ...
EkonomiaOnline | 17-Oct-2020 09:00
Policia londineze ka ndërprerë xhirimet e klipit më të fundit të këngëtares Dua Lipa, si pasojë e thyerjes së disa rregullave të reja për parandalimin e përhapjes së Covid-19. E përditshmja “The Sun” ka shkruar se Lipa, ...

Theu rregullat e koronavirusit, pezullohet xhirimet e klipit të ri të Dua Lipas
Xhirimet e klipit të ri të këngëtares shqiptare me famë botërore Dua Lipa janë pezulluar pasi nuk është respektuar protokolli i pandemisë. Sipas “The Sun”, këngëtarja është parë të mërkurën në Shoreditch në xhirime me ...
Telegraf | 16-Oct-2020 16:00
Xhirimet e klipit të ri të këngëtares shqiptare me famë botërore Dua Lipa janë pezulluar pasi nuk është respektuar protokolli i pandemisë. Sipas “The Sun”, këngëtarja është parë të mërkurën në Shoreditch në xhirime me ...

Reagimi i Duas pas lajmeve se policia ia ndërpreu xhirimet e videoklipit
Ylli botëror, Dua Lipa ka reaguar pas lajmeve se policia ia ndërpreu xhirimet e klipit në Londër. Mediet e huaja gjatë ditës së sotme kanë shkruar se artistja i theu rregullat e caktuara kundër pandemisë COVID-19, andaj ...
Arbresh | 16-Oct-2020 22:00
Ylli botëror, Dua Lipa ka reaguar pas lajmeve se policia ia ndërpreu xhirimet e klipit në Londër. Mediet e huaja gjatë ditës së sotme kanë shkruar se artistja i theu rregullat e caktuara kundër pandemisë COVID-19, andaj ...

Dua Lipa reagon pas lajmeve se policia ia ndërpreu xhirimet e videoklipit
Dua Lipa së fundi është rikthyer në Londër për të xhiruar videoklipin e ri, shkruan . Mediet e huaja gjatë ditës së sotme kanë shkruar se artistja i theu rregullat e caktuara kundër pandemisë COVID-19, andaj ka ndërhyrë ...
Lajminet | 16-Oct-2020 20:01
Dua Lipa së fundi është rikthyer në Londër për të xhiruar videoklipin e ri, shkruan . Mediet e huaja gjatë ditës së sotme kanë shkruar se artistja i theu rregullat e caktuara kundër pandemisë COVID-19, andaj ka ndërhyrë ...

Ndërpriten xhirimet e klipit të ri të Dua Lipës, shkak mosrrespektimi i masave anti-covid
Ylli i muzikës pop, shqiptarja Dua Lipa ka thyer rregullat e qeverisë britanike për kufizimin e lëvizjeve në kuadër të frenimit të Covid -19. Dua Lipa dhe bashkëpunëtorët e saj dolën mbrëmjen e së mërkurës në sheshin ...
Lapsi | 16-Oct-2020 18:00
Ylli i muzikës pop, shqiptarja Dua Lipa ka thyer rregullat e qeverisë britanike për kufizimin e lëvizjeve në kuadër të frenimit të Covid -19. Dua Lipa dhe bashkëpunëtorët e saj dolën mbrëmjen e së mërkurës në sheshin ...

Theu rregullat dhe kufizimet e COVID-19, Policia ndërhyn duke ndërprerë xhirimet e klipit të Dua Lipës në Londër
Kur erdhi puna për të xhiruar klipin e ri, Dua Lipa kapërceu kufizimet e COVID-it dhe doli me disa “rregulla të reja”. Por jo gjithçka shkoi si duhet, pasi policët bastisën setin e xhirimeve pas ankesave nga vendasit e ...
Telegrafi | 16-Oct-2020 15:31
Kur erdhi puna për të xhiruar klipin e ri, Dua Lipa kapërceu kufizimet e COVID-it dhe doli me disa “rregulla të reja”. Por jo gjithçka shkoi si duhet, pasi policët bastisën setin e xhirimeve pas ankesave nga vendasit e ...

Theu rregullat e pandemisë, ndalohet nga policia këngëtarja shqiptare
Lajmi i Fundit Theu rregullat e pandemisë, ndalohet nga policia këngëtarja shqiptare Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka patur një moment të pakënaqshëm nga policia londineze teka ka qenë duke xhiruar klipin ...
Lajmi i Fundit | 16-Oct-2020 19:30
Lajmi i Fundit Theu rregullat e pandemisë, ndalohet nga policia këngëtarja shqiptare Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka patur një moment të pakënaqshëm nga policia londineze teka ka qenë duke xhiruar klipin ...

Policia ndërhyn në xhirimet e videoklipit muzikor të Dua Lipës
Xhirimi i klipit muzikor të Dua Lipës, u kontrollua nga policët pasi ylli dhe pjesëtarë të tjerë të ekuipazhit nuk mbajtën distancën, shkruan The Sun. Dua, e shoqëruar nga një grup i madh i njerëzve, valltarë dhe shtesa ...
Lajminet | 16-Oct-2020 17:01
Xhirimi i klipit muzikor të Dua Lipës, u kontrollua nga policët pasi ylli dhe pjesëtarë të tjerë të ekuipazhit nuk mbajtën distancën, shkruan The Sun. Dua, e shoqëruar nga një grup i madh i njerëzve, valltarë dhe shtesa ...

Shqiptarët – Dua Lipa, Ava Max dhe Dj Regard pushtojnë me nominime eventin muzikor në Spanjë
Kur erdhi puna për videoklipin më të ri të Dua Lipës, ajo nuk përfilli kufizimet e Covid-19 dhe doli me disa rregulla të reja, shkruan The Sun, përcjellë GazetaBlic. Gjatë xhirimeve policët bastisën setin pas ankesave ...
GazetaBlic | 16-Oct-2020 13:01
Kur erdhi puna për videoklipin më të ri të Dua Lipës, ajo nuk përfilli kufizimet e Covid-19 dhe doli me disa rregulla të reja, shkruan The Sun, përcjellë GazetaBlic. Gjatë xhirimeve policët bastisën setin pas ankesave ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved