ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/10/2020 04:37

Buletini i datës 17 Tetor 2020

Buletini i datës 17 Tetor 2020
Jane kryer 1.289 testime ne 24 oret e fundit, nga te cilet kane rezultuar pozitive 273 qytetare te prekur nga virusi SARS-COV2. Jane sheruar 44 qytetare, duke e çuar ne 10.001 numrin e te sheruarve ne vend qe prej ...
ikub.al | 17-Oct-2020 17:00
Jane kryer 1.289 testime ne 24 oret e fundit, nga te cilet kane rezultuar pozitive 273 qytetare te prekur nga virusi SARS-COV2. Jane sheruar 44 qytetare, duke e çuar ne 10.001 numrin e te sheruarve ne vend qe prej ...

Kurba nuk njeh ulje, 5 të vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit, 273 raste të reja
Vijon të jetë i lartë numri i të prekurve me COVID-19 në vendin tonë. Mësohet se në 24 orët e fundit 5 persona kanë ndërruar jetë dhe 273 të tjerë janë infektuar me COVID-19. Aktualisht në spitalin Infektiv dhe “Shefqet ...
BalkanWeb | 17-Oct-2020 16:30
Vijon të jetë i lartë numri i të prekurve me COVID-19 në vendin tonë. Mësohet se në 24 orët e fundit 5 persona kanë ndërruar jetë dhe 273 të tjerë janë infektuar me COVID-19. Aktualisht në spitalin Infektiv dhe “Shefqet ...

Shifra alarmante: Vijon të rritet numri i të infektuarve, 273 raste pozitive, 5 humbje jete nga Covid-19
Vijon të rritet numri i të infektuarve në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit është shënuar një tjetër rekord infektimesh, ku janë konfirmuar pozitivë 273 persona. I lartë vijon të mbetet edhe numri i viktimave, ku ...
GazetaTema | 17-Oct-2020 16:31
Vijon të rritet numri i të infektuarve në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit është shënuar një tjetër rekord infektimesh, ku janë konfirmuar pozitivë 273 persona. I lartë vijon të mbetet edhe numri i viktimave, ku ...

5 të vdekur sot nga koronavirusi, zbulohen 273 të infektuar të rinj
Edhe këtë të shtunë, numri i rasteve të reja me COVID vijon të jetë i lartë. Gjatë 24 orëve të fundit janë identifikuar 273 të infektuar të rinj, nga 1289 testime të kryera, ndërsa 5 qytetarë kanë humbur jetën. Nuk e ...
VizionPlus | 17-Oct-2020 16:31
Edhe këtë të shtunë, numri i rasteve të reja me COVID vijon të jetë i lartë. Gjatë 24 orëve të fundit janë identifikuar 273 të infektuar të rinj, nga 1289 testime të kryera, ndërsa 5 qytetarë kanë humbur jetën. Nuk e ...

Pesë të vdekur dhe 273 raste të reja me coronavirus në Shqipëri
Edhe kjo e shtunë ka regjistruar një rekord rastesh të reja me Covid-19 në Shqipëri, por një trend rënës krahasuar me një ditë më parë. Nga të dhënat e fundit të Ministrisë së Shëndetësisë raportohet për 273 raste të ...
Telegrafi | 17-Oct-2020 17:30
Edhe kjo e shtunë ka regjistruar një rekord rastesh të reja me Covid-19 në Shqipëri, por një trend rënës krahasuar me një ditë më parë. Nga të dhënat e fundit të Ministrisë së Shëndetësisë raportohet për 273 raste të ...

Shënohet sërish rekord infektimesh në Shqipëri: 289 raste të reja me Covid-19 dhe 4 humbje jete në 24 orë
Shqipëria ka shënuar sot ditën me numrin më të lartë të infektimeve. Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 289 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, në të dy spitalet dedikuar ...
GazetaTema | 16-Oct-2020 18:01
Shqipëria ka shënuar sot ditën me numrin më të lartë të infektimeve. Ministria e Shëndetësisë deklaroi sot se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 289 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, në të dy spitalet dedikuar ...

“Mos më telefononi, nuk ju flas dot”/ S’kishte sëmundje të tjera, ky është 37-vjeçari që vdiq nga COVID
Mes qytetarëve që nuk e fituan betejën me COVID ishte edhe një 37-vjeçar nga Korça. Ai identifikohet si Lorent Kreka, ndërsa mësohet se nuk kishte asnjë sëmundje bashkëshoqëruese. Po ashtu, pak më herët, të prekur me ...
VizionPlus | 16-Oct-2020 22:31
Mes qytetarëve që nuk e fituan betejën me COVID ishte edhe një 37-vjeçar nga Korça. Ai identifikohet si Lorent Kreka, ndërsa mësohet se nuk kishte asnjë sëmundje bashkëshoqëruese. Po ashtu, pak më herët, të prekur me ...

Regjistrohet numri më i lartë i të infektuarve në Shqipëri
Vazhdojnë të shtohen rastet e reja me koronavirus në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë raportoi për 289 raste të reja këtë të premte, numri më i lartë që nga nisja e pandemisë. Duhet theksuar se rritje ka pësuar edhe ...
VizionPlus | 16-Oct-2020 22:31
Vazhdojnë të shtohen rastet e reja me koronavirus në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë raportoi për 289 raste të reja këtë të premte, numri më i lartë që nga nisja e pandemisë. Duhet theksuar se rritje ka pësuar edhe ...

MSH: 273 raste të reja dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit
Janë kryer 1289 testime në 24 orët e fundit, nga të cilët kanë rezultuar pozitivë 273 qytetarë të prekur nga virusi SARS-COV2. Janë shëruar 44 qytetarë, duke e çuar në 10,001 numrin e të shëruarve në vend që prej ...
Monitor | 17-Oct-2020 17:00
Janë kryer 1289 testime në 24 orët e fundit, nga të cilët kanë rezultuar pozitivë 273 qytetarë të prekur nga virusi SARS-COV2. Janë shëruar 44 qytetarë, duke e çuar në 10,001 numrin e të shëruarve në vend që prej ...

273 raste të reja me Covid në Shqipëri, 5 pacientë ndërrojnë jetë
Vijon të jetë i lartë numri i të prekurve me COVID-19 në vendin tonë. Mësohet se në 24 orët e fundit 5 persona kanë ndërruar jetë dhe 273 të tjerë janë infektuar me COVID-19. Aktualisht në spitalin Infektiv dhe “Shefqet ...
Lapsi | 17-Oct-2020 17:00
Vijon të jetë i lartë numri i të prekurve me COVID-19 në vendin tonë. Mësohet se në 24 orët e fundit 5 persona kanë ndërruar jetë dhe 273 të tjerë janë infektuar me COVID-19. Aktualisht në spitalin Infektiv dhe “Shefqet ...

Asnjë sëmundje shoqëruese, vdes nga Covid-19 i riu nga Korça: Ishte mirë pastaj u nis urgjent në Tiranë
Ndërkohë, u raportua edhe për 4 të vdekur. Më i riu prej tyre është një 37 vjeçar nga Korça, i cili siç raporton gazetarja Ledjona Xheladinaj nuk kishte asnjë sëmundje shoqëruese. Mësohet se 37-vjeçari Lorent Kreka ...
Telegraf | 16-Oct-2020 18:30
Ndërkohë, u raportua edhe për 4 të vdekur. Më i riu prej tyre është një 37 vjeçar nga Korça, i cili siç raporton gazetarja Ledjona Xheladinaj nuk kishte asnjë sëmundje shoqëruese. Mësohet se 37-vjeçari Lorent Kreka ...

Sërish shifra të larta, 4 të vdekur dhe 289 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit
Sërish shifra të larta me koronavirus në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë raporton se në 24 orët e fundit 4 pacientë kanë ndërruar jetë, ndërsa janë identifikuar 289 raste të reja me COVID-19. Fatkeqësisht e kanë ...
BalkanWeb | 16-Oct-2020 17:01
Sërish shifra të larta me koronavirus në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë raporton se në 24 orët e fundit 4 pacientë kanë ndërruar jetë, ndërsa janë identifikuar 289 raste të reja me COVID-19. Fatkeqësisht e kanë ...

Buletini i datës 16 Tetor 2020
Jane kryer 1402 testime ne 24 oret e fundit, nga te cilet kane rezultuar pozitive 289 qytetare te prekur nga virusi SARS-COV2. Jane sheruar 93 qytetare, duke e çuar ne 9957 numrin e te sheruarve ne vend qe prej fillimit ...
ikub.al | 16-Oct-2020 17:00
Jane kryer 1402 testime ne 24 oret e fundit, nga te cilet kane rezultuar pozitive 289 qytetare te prekur nga virusi SARS-COV2. Jane sheruar 93 qytetare, duke e çuar ne 9957 numrin e te sheruarve ne vend qe prej fillimit ...

Pesë të vdekur dhe gati 300 raste të reja me koronavirus në Shqipëri
Nga të dhënat e fundit të Ministrisë së Shëndetësisë raportohet për 273 raste të reja në 1289 testime të kryera. Rastet pozitive të konfirmuara në 24 orët e fundit janë identifikuar në këto bashki: 192 raste në Tiranë, ...
Lajminet | 17-Oct-2020 17:03
Nga të dhënat e fundit të Ministrisë së Shëndetësisë raportohet për 273 raste të reja në 1289 testime të kryera. Rastet pozitive të konfirmuara në 24 orët e fundit janë identifikuar në këto bashki: 192 raste në Tiranë, ...

Kovid 19 Shqipëri/ 5 të vdekur, 273 raste të reja
Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë shënuar 273 raste të reja të infektimeve nga Covid 19 në 1289 testime të kryera, ndërsa 5 persona kanë humbur jetën. Janë ...
Aktuale.MK | 17-Oct-2020 17:00
Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë shënuar 273 raste të reja të infektimeve nga Covid 19 në 1289 testime të kryera, ndërsa 5 persona kanë humbur jetën. Janë ...

7 raste të reja me Covid-19 në Sarandë
Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit kanë rezultuar pozitivë 273 qytetarë të prekur nga virusi. Rastet pozitive të konfirmuara në 24 orët e fundit janë identifikuar në këto bashki: 192 raste në ...
Saranda Web | 17-Oct-2020 17:00
Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit kanë rezultuar pozitivë 273 qytetarë të prekur nga virusi. Rastet pozitive të konfirmuara në 24 orët e fundit janë identifikuar në këto bashki: 192 raste në ...

COVID 19, vazhdon të mbetet i lartë numri i rasteve pozitive
Vazhdon të mbetet i lartë numri i të infektuarve nga koronavirusi 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën të ditur se janë kryer 1289 testime, nga të cilët kanë rezultuar pozitivë 273 ...
RTSH | 17-Oct-2020 17:00
Vazhdon të mbetet i lartë numri i të infektuarve nga koronavirusi 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën të ditur se janë kryer 1289 testime, nga të cilët kanë rezultuar pozitivë 273 ...

Shqipëri: Pesë viktima dhe 273 raste të reja me COVID-19
Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri njofton se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën pesë persona, janë regjistruar 273 raste të reja si dhe janë shëruar 44 pacientë me COVID-19. “Në 24 orët e fundit të COVID19 në ...
Klan Kosova | 17-Oct-2020 17:00
Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri njofton se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën pesë persona, janë regjistruar 273 raste të reja si dhe janë shëruar 44 pacientë me COVID-19. “Në 24 orët e fundit të COVID19 në ...

Pandemia e Covid-19 në vend, mbi 250 pacientë të shtruar në spitale
Ministria e Shëndetësisë ka përditësuar të dhënat e fundit mbi pandeminë e Covid-19 në Shqipëri. Sipas saj, në 24 orët e fundit janë kryer 1289 teste të dyshuara, prej të cilave 273 qytetarë janë konfirmuar të prekur me ...
EuroNews Albania | 17-Oct-2020 16:31
Ministria e Shëndetësisë ka përditësuar të dhënat e fundit mbi pandeminë e Covid-19 në Shqipëri. Sipas saj, në 24 orët e fundit janë kryer 1289 teste të dyshuara, prej të cilave 273 qytetarë janë konfirmuar të prekur me ...

U infektua bashkë më babain, ky është 37-vjeçari nga Korça që humbi betejën më COVID-19, nuk kishte sëmundje shoqëruese
Personi që shihni në foto është Lorenc Kreka, është mes 4 viktimave që ndërruan jetë nga koronavirusi në vendin tonë në këto 24 orët e fundit. Mësohet se 37-vjeçari nga Korça ka humbur betejën me COVID-19 ditën e ...
BalkanWeb | 16-Oct-2020 17:00
Personi që shihni në foto është Lorenc Kreka, është mes 4 viktimave që ndërruan jetë nga koronavirusi në vendin tonë në këto 24 orët e fundit. Mësohet se 37-vjeçari nga Korça ka humbur betejën me COVID-19 ditën e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved