ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/10/2020 06:41

Nëntë asete të reja i shtohen Listës së Trashëgimisë për Mbrojtje të Përkohshme nga rajoni i Prizrenit

Nëntë asete të reja i shtohen Listës së Trashëgimisë për Mbrojtje të Përkohshme nga rajoni i Prizrenit
Listës së Trashëgimisë Kulturore për Mbrojtje të Përkohshme për vitin 2021 i janë shtuar edhe 9 asete të reja nga regjioni i Prizrenit. Regjistri i listës për këtë vit është definuar dhe përmban propozimet dhe ...
Zeri | 17-Oct-2020 14:00
Listës së Trashëgimisë Kulturore për Mbrojtje të Përkohshme për vitin 2021 i janë shtuar edhe 9 asete të reja nga regjioni i Prizrenit. Regjistri i listës për këtë vit është definuar dhe përmban propozimet dhe ...

Nëntë asete të reja i shtohen Listës së Trashëgimisë për Mbrojtje të Përkohshme nga rajoni i Prizrenit
Listës së Trashëgimisë Kulturore për Mbrojtje të Përkohshme për vitin 2021 i janë shtuar edhe nëntë asete të reja nga regjioni i Prizrenit. Regjistri i listës për këtë vit është definuar dhe përmban propozimet dhe ...
EkonomiaOnline | 17-Oct-2020 13:30
Listës së Trashëgimisë Kulturore për Mbrojtje të Përkohshme për vitin 2021 i janë shtuar edhe nëntë asete të reja nga regjioni i Prizrenit. Regjistri i listës për këtë vit është definuar dhe përmban propozimet dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved