ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/10/2020 06:41

Aksidenti në Gjermani, familjarët në Kosovë tregojnë se si ndodhi ngjarja tragjike

Aksidenti në Gjermani, familjarët në Kosovë tregojnë se si ndodhi ngjarja tragjike
Nga Zvicra erdhi në Kosovë për vendosjen e dritareve në shtëpinë e re. Pasi që kreu punët për objektin që kishte nisur së ndërtuari para dy vjetësh, Zaim Krasniqi së bashku me bashkëshorten dhe dy fëmijët , Florin ...
Arbresh | 17-Oct-2020 22:00
Nga Zvicra erdhi në Kosovë për vendosjen e dritareve në shtëpinë e re. Pasi që kreu punët për objektin që kishte nisur së ndërtuari para dy vjetësh, Zaim Krasniqi së bashku me bashkëshorten dhe dy fëmijët , Florin ...

Aksidenti në Gjermani, familjarët në Kosovë tregojnë se si ndodhi ngjarja tragjike
Nga Zvicra erdhi në Kosovë për vendosjen e dritareve në shtëpinë e re. Pasi që kreu punët për objektin që kishte nisur së ndërtuari para dy vjetësh, Zaim Krasniqi së bashku me bashkëshorten dhe dy fëmijët , Florin ...
Gazeta Express | 17-Oct-2020 21:30
Nga Zvicra erdhi në Kosovë për vendosjen e dritareve në shtëpinë e re. Pasi që kreu punët për objektin që kishte nisur së ndërtuari para dy vjetësh, Zaim Krasniqi së bashku me bashkëshorten dhe dy fëmijët , Florin ...

Nuk ka “viktimë të katërt” në aksidentin e djeshëm: Gruaja dhe vajza, jashtë rrezikut për jetën
Tragjedia e rëndë që ndodhi ditën e djeshme në Gjermani, me ç`rast humbën jetën tre persona nga një familje kosovare me qëndrim në Zvicër ka tronditur komunitetin e këtushëm shqiptar dhe jo vetëm atë. Sipas njoftimeve ...
AlbInfo | 17-Oct-2020 20:00
Tragjedia e rëndë që ndodhi ditën e djeshme në Gjermani, me ç`rast humbën jetën tre persona nga një familje kosovare me qëndrim në Zvicër ka tronditur komunitetin e këtushëm shqiptar dhe jo vetëm atë. Sipas njoftimeve ...

Aksidenti tragjik në Gjermani/ Humbin jetën 4 anëtarë të një familjeje nga Kosova
Katër shqiptarë nga Kosova kanë humbur jetën në një aksident ditën e premte në Gjermani. Bëhet fjalë për një familje nga Ferizaj, të cilët jetonin prej vitesh në Zvicër. Ata po udhëtonin me automjetin e tyre kur u ...
VizionPlus | 17-Oct-2020 16:31
Katër shqiptarë nga Kosova kanë humbur jetën në një aksident ditën e premte në Gjermani. Bëhet fjalë për një familje nga Ferizaj, të cilët jetonin prej vitesh në Zvicër. Ata po udhëtonin me automjetin e tyre kur u ...

Ambasada në Berlin thotë se Gjermania nuk e tregoi identitetin e personit të katër që vdiq në aksident
Ambasada e Kosovës në Gjermani ka dhënë detaje për pesë shtetasit kosovarë të cilët kanë qenë të përfshirë në aksidentin e djeshëm në shtetin gjerman. Ambasada përmes një statusi në Facebook ka thënë se në aksidentin e ...
Gazeta Express | 17-Oct-2020 17:30
Ambasada e Kosovës në Gjermani ka dhënë detaje për pesë shtetasit kosovarë të cilët kanë qenë të përfshirë në aksidentin e djeshëm në shtetin gjerman. Ambasada përmes një statusi në Facebook ka thënë se në aksidentin e ...

MPJD solidarizohet me Francën pas vrasjes së mësuesit
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj, ka shprehur solidaritet pas vrasjes së një mësuesi në Francë me thikë, pasi shfaqi karikaturën e profetit Muhamed para nxënësve. Haradinaj e ka bërë një gjë ...
Gazeta Express | 17-Oct-2020 16:30
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj, ka shprehur solidaritet pas vrasjes së një mësuesi në Francë me thikë, pasi shfaqi karikaturën e profetit Muhamed para nxënësve. Haradinaj e ka bërë një gjë ...

MPJD solidarizohet me Francën pas vrasjes së mësuesit me thikë
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj, ka shprehur solidaritet pas vrasjes së një mësuesi në Francë me thikë, pasi shfaqi karikaturën e profetit Muhamed para nxënësve. Haradinaj e ka bërë një gjë ...
Arbresh | 17-Oct-2020 16:30
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj, ka shprehur solidaritet pas vrasjes së një mësuesi në Francë me thikë, pasi shfaqi karikaturën e profetit Muhamed para nxënësve. Haradinaj e ka bërë një gjë ...

Thellohet bilanci nga aksidenti tragjik në Gjermani, ndërron jetë shqiptari i katërt nga Kosova
Thellohet bilanci i viktimave nga aksidenti tragjik në Gjermani. Pas vdekjes së 3 anëtarëve të familjes nga Ferizaj, një tjetër shtetas kosovar ka ndërruar jetë. Lajmi është bërë i ditur nga kryediplomatja e Kosovës, ...
BalkanWeb | 17-Oct-2020 13:31
Thellohet bilanci i viktimave nga aksidenti tragjik në Gjermani. Pas vdekjes së 3 anëtarëve të familjes nga Ferizaj, një tjetër shtetas kosovar ka ndërruar jetë. Lajmi është bërë i ditur nga kryediplomatja e Kosovës, ...

?Haradinaj: Javë e rëndë për shqiptarët
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllime familjes Krasniqi nga Rahovica e Ferizajt, e cila humbi katër anëtarë të saj në aksidentin tragjik që ndodhi në Gjermani. ...
Arbresh | 17-Oct-2020 16:00
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllime familjes Krasniqi nga Rahovica e Ferizajt, e cila humbi katër anëtarë të saj në aksidentin tragjik që ndodhi në Gjermani. ...

Haradinaj: Javë e rëndë për shqiptarët
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllime familjes Krasniqi nga Rahovica e Ferizajt e cila humbi katër anëtarë të saj në aksidentin tragjik që ndodhi në Gjermani. ...
Telegrafi | 17-Oct-2020 15:00
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllime familjes Krasniqi nga Rahovica e Ferizajt e cila humbi katër anëtarë të saj në aksidentin tragjik që ndodhi në Gjermani. ...

?Haradinaj: Javë e rëndë për shqiptarët
Haradinaj javën që lamë pas e ka quajtur të rëndë për shqiptarët. “Javë e rëndë për shqiptarët. I trishtë lajmi për rastin tjetër tragjik ku humbën jetën katër anëtarë të familjes Krasniqi nga Rahovica e Ferizajt, gjatë ...
Lajminet | 17-Oct-2020 15:32
Haradinaj javën që lamë pas e ka quajtur të rëndë për shqiptarët. “Javë e rëndë për shqiptarët. I trishtë lajmi për rastin tjetër tragjik ku humbën jetën katër anëtarë të familjes Krasniqi nga Rahovica e Ferizajt, gjatë ...

Pesë viktima brenda javës, ambasada e Kosovës në Gjermani: Javë e zezë për shqiptarët
Ambasada e Kosovës në Gjermani ka vlerësuar se java që po lëmë pas ishte e zezë për Kosovën dhe shqiptarët. Kjo ambasadë shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjarët e viktimave që humbën jetën në aksidente ...
BalkanWeb | 17-Oct-2020 09:00
Ambasada e Kosovës në Gjermani ka vlerësuar se java që po lëmë pas ishte e zezë për Kosovën dhe shqiptarët. Kjo ambasadë shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjarët e viktimave që humbën jetën në aksidente ...

Tragjedi në familjen kosovare, humbin jetën në aksident i mituri dhe dy të rinjtë, gruaja në gjendje kome
Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur mbrëmjen e kaluar një aksident i rëndë trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni. Për pasojë, kanë humbur jetën tre persona, ...
BalkanWeb | 17-Oct-2020 08:30
Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur mbrëmjen e kaluar një aksident i rëndë trafiku mes një makine Audi dhe një kamioni. Për pasojë, kanë humbur jetën tre persona, ...

Haradinaj iu shpreh ngushëllime familjes së katër të vdekurve në Gjermani
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shprehur ngushëllimet e tij për vdekjen e katër anëtarëve nga familja Krasniqi, si pasojë e një aksidenti në Landin e Baden Württemberg të Gjermanisë. Haradinaj, përmes ...
Gazeta Express | 17-Oct-2020 15:30
Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shprehur ngushëllimet e tij për vdekjen e katër anëtarëve nga familja Krasniqi, si pasojë e një aksidenti në Landin e Baden Württemberg të Gjermanisë. Haradinaj, përmes ...

Haradinaj: Ishte javë e rëndë për shqiptarët
Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka thënë se i trishtë ishte lajmi për vdekjen e katër anëtarëve të familjes Krasniqi nga Rahovica e Ferizajt. Haradinaj thotë se java që kaloi ishte javë e rëndë për shqiptarët. “Javë e ...
Zeri | 17-Oct-2020 15:30
Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka thënë se i trishtë ishte lajmi për vdekjen e katër anëtarëve të familjes Krasniqi nga Rahovica e Ferizajt. Haradinaj thotë se java që kaloi ishte javë e rëndë për shqiptarët. “Javë e ...

Aksident i rëndë në Gjermani, humbin jetën tre shqiptarë, tre të tjerë plagosen rëndë
Një aksident i rëndë ndodhi gjatë ditës së djeshme në autostradën federale mes Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg në Gjermani ku kanë humbur jetën 3 shqiptarë me origjinë nga Kosova. Ka qenë një makine tip Audi që është ...
Telegraf | 17-Oct-2020 10:30
Një aksident i rëndë ndodhi gjatë ditës së djeshme në autostradën federale mes Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg në Gjermani ku kanë humbur jetën 3 shqiptarë me origjinë nga Kosova. Ka qenë një makine tip Audi që është ...

Vdes edhe familjari i katërt nga Ferizaj që u aksidentua në Gjermani
Këtë e bëri të ditur Meliza Haradinaj-Stublla, ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës me anë të një postimi në rrjetin social Facebook. Ajo ka thënë se MPJD dhe misionet e saj diplomatike e konsullore janë në ...
Lajminet | 17-Oct-2020 14:04
Këtë e bëri të ditur Meliza Haradinaj-Stublla, ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës me anë të një postimi në rrjetin social Facebook. Ajo ka thënë se MPJD dhe misionet e saj diplomatike e konsullore janë në ...

Aliu për vdekjen e 3 kosovarëve në aksident: Lajm i kobshëm
Aliu i ka shprehur ngushëllime familjes Krasniqi nga fshati Rahovicë e Ferizajt. “Mbrëmë morëm lajmin e kobshëm për vdekjen tragjike të bashkëatdhetarëve tanë të familjes Krasniqi nga Rahovica e Ferizajt. Ata po bënin ...
Lajminet | 17-Oct-2020 14:03
Aliu i ka shprehur ngushëllime familjes Krasniqi nga fshati Rahovicë e Ferizajt. “Mbrëmë morëm lajmin e kobshëm për vdekjen tragjike të bashkëatdhetarëve tanë të familjes Krasniqi nga Rahovica e Ferizajt. Ata po bënin ...

Ndërron jetë edhe shqiptari i katërt, i përfshirë në aksidentin tragjik në Gjermani
Sot ka ndërruar jetë edhe shqiptari i katërt nga aksidenti tragjik që ndodhi dje në Landin e Baden Württemberg-ut. Një njoftim të tillë e dha ministrja e Jashme e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla, përmes një njoftimi ...
AlbInfo | 17-Oct-2020 14:00
Sot ka ndërruar jetë edhe shqiptari i katërt nga aksidenti tragjik që ndodhi dje në Landin e Baden Württemberg-ut. Një njoftim të tillë e dha ministrja e Jashme e Kosovës, Meliza Haradinaj-Stublla, përmes një njoftimi ...

Ministria e Jashtme e Kosovës me telegram ngushëllimi për tragjedinë që ndodhi në Gjermani
Ministrja e jashtme e Kosovës, Meliza Haradinaj Stublla përmes një telegrami ngushëllimi ka shprehur pikëllim të thellë për aksidentin tragjik që ndodhi dje në Gjermani, ku 6 shqiptarë të Kosovës, prej të ciëve 4 ...
AlbInfo | 17-Oct-2020 14:00
Ministrja e jashtme e Kosovës, Meliza Haradinaj Stublla përmes një telegrami ngushëllimi ka shprehur pikëllim të thellë për aksidentin tragjik që ndodhi dje në Gjermani, ku 6 shqiptarë të Kosovës, prej të ciëve 4 ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved